Grupa Trenerska In Vivo Marta Łukasiewicz

Poznań

Opinie o Grupa Trenerska In Vivo Marta Łukasiewicz

Trener

Również mam to negatywne doświadczenie. Zalegają z zapłatą za szkolenia całymi miesiącami. Normą jest 6 miesięcy. Albo dostaniesz jak są zmuszeni wynająć cię do prowadzenia następnego szkolenia. Zerwałem współpracę, bo za trzy szkolenia nie zapłacili i nie płacą już ponad rok. [usunięte przez moderatora]

Boże, widzisz, a nie grzmisz... Jeśli profesjonalizm polegałby na permanentnym zaleganiu z wypłatami wynagrodzeń współpracującym z nimi trenerom to wtedy można by ich nazwać profesjonalistami pełną gębą... Przewiozłem się na współpracy i szczerze odradzam wszystkim, którzy nie lubią czekać miesiącami na uczciwie zapracowane pieniądze, dodatkowo bez jakiejkolwiek informacji, kiedy zostaną wypłacone.

Zostaw opinię o Grupa Trenerska In Vivo Marta Łukasiewicz - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Trenerska In Vivo Marta Łukasiewicz