Przedsiębiorstwo KPS Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Przedsiębiorstwo KPS Sp. z o.o.

Luksus

Jakby ktoś chciał się poczuć jak parobek na folwarku, to serdecznie polecam :)

romek

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy jest u ncih potrzebny.

wlkp

Po kilku miesiącach znowu ogłoszenie PH na Poznań, warto?

annonnimus

Nie polecam nikomu tego pracodawcy, kilka lat u nich przepracowałem I powiem szczerze , o kilka za duzo. Zarobki marne, brak mozliwosci rozwoju, ludzie chodza zestresowani bo synek prezesa tylko chodzi I patrzy komu tu znowu obciac premie. Malo tego to slyszalem ze drugi syn prezesa tez juz tam pracuje.

addina

HEJ waldek, pierwsze slysze ze za nadgodziny placa!tzeba zrobic to trzeba zrobic. nikt jeszce mi za nadgodziny nei zaplacil. mocno nie polecam

poznań

Ale jakieś konkrety proszę, wyszło ogłoszenie na pth na Poznań, jaki rewir, ile odwiedzin, czy dają bazę, jakie auto, czy w 8h da się ogarnąć, jaka atmosfera, jaka podstawa?

lotnik

Firma szuka przedstawicieli, jakie auto, jaka podstawa, jaka atmosfera, jakie szanse na prowizję?

wlkp
@lotnik 15.01.2014 23:01

podpinam się pod pytanie, warto aplikować?

ona

wiedzialam ze niewarto pisac jakichkolwiek postow. firma pewnie ma mozliwosc usuniecia niekorzystnych postow wiec nie ma co sie rozwodzic. pracowalam i narzekalam.

a jak płącą?

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo KPS Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo KPS Sp. z o.o.