Opinie o Centrum Zdrowia Św. Hildegardy Patrick Jax CZSH Patrick Jax w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Centrum Zdrowia Św. Hildegardy Patrick Jax CZSH Patrick Jax. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Zdrowia Św. Hildegardy Patrick Jax CZSH Patrick Jax o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Zdrowia Św. Hildegardy Patrick Jax CZSH Patrick Jax w Poznań

Daniel Nowy wpis

Firma to duże słowo, zostałem przez z (usunięte przez administratora) Sprzedawali motocykl jak w 100% bezwypadkowy, okazało się, że motocykl jest po wypadku, oczywiście wyszedłem z inicjatywą ugody, to się śmiali. Jak dostali wezwanie od prawnika, przestraszyli się i zaproponowali ugodę, którą podpisaliśmy, ale nie wywiązali się z zapłatą. Przekładają z dnia na dzień aż do dziś. Dziś kieruje sprawę do sądu z powrotem, może poczekam dłużej, ale nie pozwolę sobie aby mnie ktoś w tak chamski sposób (usunięte przez administratora) Piszę to ku przestrodze, aby nie nabrali kolejnych osób.

Kupujący

Firma cwaniaków, jak chcesz kupić to odpowiadają szybko i życzliwie ,natomiast wystawione Moto ma wady pomimo że w ogłoszeniu jest stan b.dobry i gwarancja. Po kupnie nie odpowiadają na telefony i sms .Nie polecam ,dla mnie to (usunięte przez administratora)

@Kupujący

Zostałam (usunięte przez administratora) przez tych ludzi. Sprawa wygrana w sądzie ale PATRICK Jax wciąż zakładają nowe firmy wiec trudno od nich uzyskać pieniądze które ukradli.

Elżbieta
@Ewa

Jeśli to prawda to ja już nie rozumiem chyba sensu działania sądów i rzekomego wymierzania sprawiedliwości. Czyli co Pani i tak niczego nie odzyska i żaden z pozostałych klientów w podobnej sytuacji o ile tacy faktycznie są?

Seba Nowy wpis
@Elżbieta

Nie nie odzyska bo ma 15 komorników i wszystko przepisane nie na niego A kasy nie ma z kogo ściągnąć bo niby nic nie ma Nie polecam jestem 16 w kolejce na oddanie kasy (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Elżbieta Nowy wpis
@Seba

16? To w ogóle się doczekasz?

Darek Nowy wpis
@Elżbieta

Kiedyś będzie chciał mieć coś na siebie i komornik będzie miał z czego zabrać - nie wszystkim się spieszy niech dług sobie rośnie

Honorata

W ofercie sklepu motocykli nie zauważyłam, ale jest sporo interesujących mnie produktów. Tak się zastanawiam, czy pracując w tym miejscu można dostać jakieś zniżki pracownicze na asortyment. I jeszcze gdyby ktoś napisał, czy aktualnie rekrutują, to byłabym bardzo wdzięczna.

Petros28

(usunięte przez administratora) jak wielu zapłaciłem 400zł zadatku motocykl nie dotarł .

Aplikowałeś do firmy Centrum Zdrowia Św. Hildegardy Patrick Jax CZSH Patrick Jax? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
logo firmy Pracownik Działu Kontroli Jakości
Siedlce
MKL BAU sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Mario

Nie słowni a samochody złom

Teresa
@Mario

Dowiedziałam się, że Centrum Zdrowia Św. Hildegardy to sklep internetowy i stacjonarny, oferujący najszerszy wybór ekologicznych produktów dla osób stosujących dietę orkiszową oraz chcących odżywiać się naturalnie i zdrowo. Nie rozumiem więc, co miałeś na myśli poprzez swój wpis. Czy aby na pewno nie pomyliłeś firm? Wyjaśnij to.

@Jdjfhfj chyba pomyliłeś miejsca, bo to centrum zdrowia, czy może się mylę?

Nm

(usunięte przez administratora) i kłamcy. Zero faktur na wpłacone grube pieniądze. Sprzedał mi auto nie przystosowane do UE, które po miesiącu się rozleciało. W umowie była gwarancja, której nie dotrzymał. Wysłał kryminalistę pod pretekstem wymiany baterii w GPS i ukradł auto spod domu rozbijając szybę. W aucie był portfel wraz, ze wszystkimi dokumentami i gotówką. Sprawa trafiła do wydziału kryminalnego.

Jdjfhfj

Nie uczciwa firma, motocykl miał być w idealnym stanie a muszę dużo dołożyć.

Jaremi

Nie byłem pracownikiem ,ale kupiłem w tym komisie motor ,nie polecam. Miał być stan bardzo dobry,ale wyszło jak zawsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Zdrowia Św. Hildegardy Patrick Jax CZSH Patrick Jax - Poznań

Centrum Zdrowia Św. Hildegardy Patrick Jax CZSH Patrick Jax
  • Murawa 26a