Opinie o KS Personal Service

Życzliwy

Ali i inni, nadal potrzebujecie informacji? Napiszcie konkretnie co chcielibyście wiedzieć o tej robocie w grossberen to może będę w stanie pomóc.

Rumcajs.
@Życzliwy 10.10.2017 00:49

Zyczliwy, chcialbym wiedziec jak wyglada ta praca. W sensie, czy jezyk jakos specjalnie jest tam potrzebny itd. I jak wyglada dojazd i zakwaterowanie. I czy koordynatorzy sa ogarnieci w miare, bo bylem w paru miejscach i roznie to wygladalo...

Zainteresowana
@Życzliwy 10.10.2017 00:49

Czy w grosberen faktycznie zarabiają po 300.400euro bo pracują po 2....3dni

Ali

Witam czy pracuje ktos na magazynach pod berlinem miejscowosc grosberen magazyn zalando zakwaterowanie w kostrzynie nad odra chciałbym podjac tam prace.

anonymous
@Ali 10.09.2017 14:07

Podpisami się pod pytanie

Riczi

Czy ktoś był na magazynie w Osnabruck? Proszę o jakieś informacje na temat pracy tam.

@Butter 02.10.2017 19:20
Ja tutaj pracuje tzn. Z ibbenbüren obok osnabrück. Warunki pracy są dobre. Co prawda jest trochę zamieszania z mieszkaniem ale...

Dzięki za odpowiedź. A jak z godzinami? Nie ma problemu z wyrobieniem normy?

@Butter 02.10.2017 19:20

Dzięki za informację. A jak z godzinami? Nie ma problemu z wyrobieniem normy?

Gabi

Hej czy ktoś z was pracował/pracuje na magazynach w Osnabruck? bardzo proszę o opinie ;)

Ali

Witam jak z praca na magazynie zalando pod berlinem dobrze sie tam pracuje? Jesli ktos tam pracuje niech napisze jak tam wyglada praca? I jak kwatera? W kostrzynie nad odra.

Zuzanna

@Ali, nie, nie byłam i dlatego też pytam, ze względu na ilość osób, które o to pytają. Przydałaby się tutaj opinia ze strony osoby, która tam była, albo chociaż była na rozmowie rekrutacyjnej. Jeśli ktoś taki jest obecny na forum KS Personal Service dajcie znać innym.

cd
@Zuzanna 28.09.2017 12:59

Z tego co mówią podczas rozmowy nie ma tzw. norm magazynowych a więc nie ma obawy że po miesiącu manager przyjdzie z notesem i powie: nie wyrabiasz normy, muszę cię zwolnić. Wiadomo, że trzeba pracować ale jeśli nie robi się tego presją wyników daje to duży komfort psychiczny. Jeśli jest ktoś kto już tam pracował przez tą agencję i może to potwierdzić to myślę że wielu osobom bardzo by to pomogło.

rino

Proszę o informację na temat pracy na magazynie w Osnabrück

Pr€ze$_87

Podpinam się pod pytanie magazyn grosberen Zalando. Jak warunki mieszkalne? Jak praca i wynagrodzenie?

Zuzanna

@Ali, właśnie niedawno pytałam o to samo, właśnie dlatego żeby takie osoby jak Ty wiedziały na co mogą w KS Personal Service liczyć kiedy podejmą pracę. Jeśli ktoś posiada na ten temat informacje dajcie znać, informacje o zakwaterowaniu na pewno przydadzą się wielu osobom.

@Zuzanna 10.09.2017 19:25

Zuzana a ty byłas tam na tych magazynach?

Zuzanna

Obecnie KS Personal Service poszukuje pracownika biurowego. Rekrutacja trwa już jakiś czas, czy może ktoś wziął w niej już udział i może opowiedzieć, jak wyglada? Ile ma etapów, na jakie pytania trzeba się przygotować?

Zuzanna

@Bezrobotny jeśli obecnie szukasz pracy, to warto przejrzeć zakładkę oferty pracy lub też kliknąć w link http://www.gowork.pl/praca/ks-personal-service;pr Znajdziesz tam oferty pracy zarówno do pracy w Polsce jak i zagranicą. Praca na jakim stanowisku Cię interesuje? Zawsze możesz również skontaktować się bezpośrednio z firmą. Kontakt znajdziesz tutaj: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,844848,0,0,kontakt

Bezrobotny

Witam. Jakieś aktualne informacje o firmie?

Zuzanna

Osoby zainteresowane znalezieniem pracy za pośrednictwem firmy KS Personal Service zachęcam do zapoznania się z tym jak wygląda proces rekrutacji. Jego opis znajdziecie w jednej z zakładek: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,844848,0,0,etapy_rekrutacji

gero

Mnie zatrudniali przez agencję pracy tymczasowej mg-solutions . Podejrzewam że inaczej nie znalazłbym pracy

Świerzak

Witam, widzę że ostatnio coś cisza o tej firmie czyżby zero negatywów i wszyscy zadowoleni ,chcę jechać z ich polecenia do pracy a tu zero kometarzy w tym roku ?

Kosy

Perfekcyjnie nie musisz znać języka nawet jak znasz aj,jes podstawy na poziomie komunikacyjnym to możesz śmiało aplikować ważne byc potrafił sie dogadać to jest dla nich ważne

nick

pozdrawiam

bocek

ale dlaczego jeden dzień? co konkretnie się wydarzyło?

ponkololo

Witam bylem przez ta agencje w niemczech trwalo to jeden dzien to jaki tam maja burdelll jest nie do pomyslenia problem z zakwaterowaniem z zaliczkami praktycznie z wszystkim nie polecam tej agencjii

Sekul

sekul ja jade na laminaty 25.07.2016. Pisz na mail
@Sekul 15.07.2016 15:21

sekul ja jade na laminaty 25.07.2016. Pisz na maila sowa0002 @ wp. pl

sowa
@Sekul 15.07.2016 15:21

sekul daj na poczte. sowa0002@wp.pl

koper

Czy ktoś ma informacje nt.ofert pracy dla laminatora? Jak wygląda praca,zarobki,warunki mieszkaniowe? Proszę o odpowiedź.

salomon

Czy ktos pracuje bądź pracował jako laminiarz w bremen jak się tam wychodzi na czysto miesięcznie i ile kosztuje nocleg i czy można robić nadgodziny z góry. Dzieki

martin_41

Witam,mam pytanie:czy ktos z Was pracujacych w sortowni w Neumunster jest wstanie podac namiary (tel.) do ludzi zarzadzajacych ta praca na miejscu w Neumunster.Mieszkam na stale w NMS i szukam pracy.Pozdrawiam.

A ja właśnie zakończyłem prace w Neumunster po 4 tygodniach okazało sie że jest to praca w systemie 4tyg. na 4tyg.wolnego nikt wczesniej o tym nie wspominał .Wielkie oszustwo.Byliśmy tylko zaklej dzuirą jak niemcy chcą wziąść wolne.Moj kuzyn wziął pożyczkę, żeby tam pojechać i wiele chłopaków jest w tej sytuacji.Ks Personal to oszuści. Świństwo .Nie dajcie się zwieść.

Fury
@pracownik 11.07.2015 14:47

Jaki system 4 na 4?! Kolego co Ty za bujdy opowiadasz? Gdybys znal sytuacje przed przyjazdem lub bedac na samej hali, to dostrzeglbys ze niewielu Niemcow pracuje, poniewaz od kilku miesiecy strajkowali. W zeszlym tygodniu doszli do porozumienia. Faktycznie, dla nowych pracownikow to nie zbyt korzystna sytuacja , bo umowy dostali tylko do konca lipca.

Józek
@pracownik 11.07.2015 14:47

zgadzam się w procentach

Aurich2509

Witam! Jakie sa warunki pracy jako laminator w Aurich?

andrzej

nie polecam

matt

(usunięte przez administratora) wyjazd na poniedzialek odwolali. Zakladam ze odwolali wszystkich bo nagle nie maja zapotrzebowania...

mateo

Czy dostal ktos potwierdzenie ze wyjezdza na stowe?umowe albo cos..bo ja mam czekac na decyzje dzis,ktos z pod krakowa wyjezdza?

pawelll1991

Witam jedzie ktoś 21.06 - 22.06.15 z okolic Zielonej Góry ??

pawelll1991

Witam jedzie ktoś 21.06 - 22.06.15 z okolic Zielonej Góry do Neumunster ?? Dostałem dzisiaj telefon właśnie i też się zastanawiam czy jechać .

Skiniu

Ja jadę z Mazur

Seba

Ja jadę z Olsztyna

Grzegorz

Jedzie ktoś do Neumünster do sortowania z okolic Łodzi mam być w poniedziałek 22.06

ddddddd
@Grzegorz 15.06.2015 13:42

jedziesz swoim autem? skad jestes?

zawodowiec

matt jakie chcesz informacje ? praca na 2zmiany, od 12-20;45 i od 24-6;45 zapier.dol konkretny (wez sobie drugi kregoslup) odliczajac chate, wyplata jakies 1000-1100 na reke. jak masz auto to beda ci zwracac 30centow za km do pracy, jak nie to bedziesz jezdzil busem firmowym. do pracy roznie bo rozne lokalizacje sa zakwaterowac od 5-10km w jedna strone. do lodowki duzo zarcia nie bierz bo sa naprawde male i na kilka osob. i rada- nie spoulchwalaj sie z polaczkami, przekonasz sie. przyjezdzasz do pracy a nie szukac przyjazni. pzdr

matt

Jade rowniez z kolegą na 22.06. Moglby ktos sie wypowiedziec na temat warunkow tam?

Oferty Pracy

Specjalista / Konsultant ds. Rekrutacji – z j.niemieckim KS Personal Service 2015-05-26 Żródło: Gowork.pl Poznań (wielkopolskie) KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (cert. Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie na terenie Niemiec, Holandii

mati33
@Oferty Pracy 13.06.2015 10:37
Specjalista / Konsultant ds. Rekrutacji – z j.niemieckim KS Personal Service...

hej ja jade na paczki napisz mi gdzie jedziesz i rozumiem ze do firmy Dhl??

piasek

jedzie ktoś do Niemiec koło hamburga do Dhl ?? w ndz lub poniedziałek pisać na gg 13998874

Norbert

Paczki- jadę z kolega 22 czerwca :)

ddddd

Witam. Jedzie ktoś na 22 czerwca na paczki?

@ddddd 12.06.2015 12:16
Witam. Jedzie ktoś na 22 czerwca na paczki?

Witam właśnie dzisiaj do mnie dzwonili i mi proponowali tą ofertę

mati33

WItam chodzi mi o prace w Neumünster w dhl sortownia niby zalapalem sie tam pani do mnie dzwonila powiedzcie mi czy jest to sciema czy mozna zarobic normalne pieniadze jak tam z mieszkaniami itp?

FooFighter

KS Service pelni funkcje naganiaczy, tak jak wspomnial kolega wyzej. Natomiast firma PHH z Hamburga, ktora przejmuje pracownikow na miejscu nie wywiazuje sie z warunkow umowy o prace, w ktorej w paragrafie o wynagrodzeniu pisze, ze wyplata wplywac ma NAJPOZNIEJ do 15 dnia kazdego miesiaca. Co lepsze, ja wraz z ekipa na mieszkaniu jestesmy tutaj "weteranami" pracujacymi od 28 marca. Osoby nowe, dostaly juz zaktualizowana umowe, z jedna roznica: na wyplate nalezy czekac 12 dni bankowych. Przedstawiciel firmy PHH asekurowal sie , zze to wina dni swiatecznych w maju (14 maj), nie mniej wyplaty mogly a nawet powinny byc realizowane wczesniej! Dochodzi do takic kuriozalnych sytuacji, ze ludziom brakuje pieniedzy i z tego powodu dziwnym trafem ginie jedzenie na stołowce... STANOWCZO NIE POLECAM wspolpracy z firma PHH Hamburg. Mozliwe, ze Ks Service prowadzi rekrutacje do innych, lepszych ofert natomiast praca na magazynie w Neumunster to jedna wielka szkoła przetrwania.

mewa

jak na tym miesie w beutzen

Myslacy

Podobno po 2 tyg przepracowanych,miala byc opcja zaliczek.... Czy taka opcja zaistaniala u niemieckiego biura?

hieronim

Kolego Yeezus bo "ciagniemy jeden wózek" tu w NMS , jeżeli pracujesz caly miesiac na nockach a macie 25% dodatku nocnego to proste liczenie wychodzi ( nie bede walil wzorami) 25% z pesji za caly miesiac to jest ta zasadnicza rózniaca. ok 270 € pi razy drzwi. Zweryfikujemy to przy wypłacie w maju pozdro

Yeezus

Rekrutacja pracownikow ciagle trwa, widac to po aktualizowanym ogloszeniu przez KS Service. Nic dziwnego, skoro co tydzien ktos odpada, bo nie potrafi zmotywowac sie do pracy. Szkoda tylko, ze nadal wprowadzaja ludzi w blad nie mowiac o platnym zakwaterowaniu 5 euro/doba. Ale to przeciez drobny szczegol... Jesli chodzi o wyplate. Wiecej bedzie mozna powiedziec do 15 maja, kiedy wplyna pieniadze za kwiecien. Niby jestem w nieco lepszj sytuacji, bowiem pracuje na nockach (pracuje sie mniej, bo od 0.00 do 6.45 - w tym 45 min przerwy). Roznice pomiedzy wyplatami na pewno sie pojawia, ale watpie by byly to roznice rzedu kilkuset euro jak pisze kolega Hieronim wyzej.

Myslacy

Rozmawiajac z kobieta z KS przez telefon,zaczalem rozwijac temat forum..... Nie miala za duzych argumentow,aby sprostowac sytuacje jaka jest na miejscu!! Nie zaprzeczyla temu co jest napisane i przepraszala za niemca [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o ktorym mowa bedcaym na hali. Przynajmniej szczera byla i za to wielki plus:)

Myslacy

Mam wiec zapytanie...? Jaka Wam wyszla pensja,skoro jest ok?? W tym tyg dzwonili do mnie,zeby jechac na 2 ture do DHL,ale dac sie pomiatac u Gestapowca za 5 euro za godzine to odstraszajace..... W PL tez nie ma tragedii,bo praca jest i idzie te 3 tys zarobic,bedac w domu u siebie:)

jasiu

mi sie dobrze pracuje, nie powiem, praca ciezka bo mamy normy, ale ja sie ciesze ze robota w ogole jest i wcale nie sa takie zle warunki. te pieniadze to i przywioze zonie do domu, no ale zwolnili kilka osób, albo ktos pił albo sie obijal, przeciez tu siedzi juz ze 40-50 osob miesiac i nadal pracujemy. na poczatku nie bylo internetu w jakims mieszkaniu, w innym pralki,ale chlopaki juz chyba maja, bo nic nie slyszalem wiecej. tego niemca to juz nawet nie widac, to i na hali sie inaczej pracuje.

artur

To inna oferta pracy

Zostaw opinię o KS Personal Service - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KS Personal Service