inwentury.pl

Opinie o inwentury.pl

Aktualność
Witajcie!
Dziękujemy za Waszą obecność na naszym profilu!
Jako zespół pragniemy zapewnić, że jest to miejsce otwarte na fajną wymianę myśli oraz rzetelne dyskusje. Czytamy wszystkie treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki, ulepszając naszą działalność.
Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji.
Prosimy o to, aby publikowane treści były merytoryczne, zgodne z prawdą i kulturalne. Wszelkie wpisy naruszające zasady społeczności, zawierające obraźliwe treści lub szerzące dezinformację, mogą zostać usunięte.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i konstruktywny udział w dyskusji, jesteśmy tu dla Was :)
We wszystkich niepokojących kwestiach możecie kontaktować się również z nami bezpośrednio pod adresem e-mail biuro@inwentury.pl

@Mała Mi

Dzień dobry, nasze numery faktycznie często bywają zajęte ze względu na często prowadzone rozmowy telefoniczne :) zachęcamy do pozostawiania w takiej sytuacji wiadomości sms z prośbą o kontakt, z pewnością to zrobimy. Na wiadomości email odpowiadamy najpóźniej do końca dnia w którym wpłynęła do nas wiadomość. Zapraszam do kontaktu z Szymonem pod nr 789214740, pozostaje do dyspozycji :)

Po kilku przebytych inwentaryzacja mogę śmiało polecić firmę. Czas pracy liczony od pierwszego zeskanowanego produktu do ostatniego. Stawka godzinowa wysoka (plus dla studentów). Wiadomo nie jest to najlżejsza praca, ale jako tymczasowa jest okej, można sobie dużo dorobić. Warto zapisywać się na listy rezerwowe, bo często zwalniają się miejsca. Kierownictwo kontroluje czy prawidłowo skanowane są towary, ale to dobrze, bo dlaczego ktoś kto dobrze robi swoją robotę ma być traktowany tak samo, jak osoby, które liczą na odwalsię i nie przykładają się do powierzonej pracy. Ogólnie polecam.

Serdecznie dziękujemy za podzielenie się opinią :)

@Mari

Zanim dostanie się wypłate, najpierw trzeba zatwierdzić "rachunek" który pojawia się w zakładce umowy. Potem po zatwierdzeniu jest wysyłany przelew. Ja chodzę na inwentaryzację od 7 miesięcy i nigdy nie miałam problemu z wynagrodzeniem.

niedoszły pracownik Nowy wpis

Dodam jeszcze że jest 5 numerów kontaktowych a do żadnego nie można się dodzwonić. W końcu ktoś łaskawie zostawił mi wiadomość "proszę pisać SMS".

Nowy wpis

@niedoszły pracownik

Jeśli nie możemy w danej chwili odebrać połączenia od Państwa (a związane może być to wyłącznie z sytuacją, kiedy prowadzimy inną rozmowę telefoniczną) zachęcamy do pozostawienia wiadomości sms z prośbą o kontakt. Na każdą taką wiadomość odpowiadamy telefonem zwrotnym :)

niedoszły pracownik Nowy wpis

Byłam zapisana na co najmniej 5 inwentaryzacji, w każdej albo usunieto mnie z listy albo zostałam przepisana na listę rezerwową. Powinien być jakiś limit czasu dla pracodawcy aby usuwać z listy bo dosłownie teraz miałam mieć inwentaryzację za 2h, już miałam wszystko gotowe i dostałam przed chwilą wiadomość że jednak jestem usunięta z listy (byłam na liście chyba z tydzień). Nie wiem czy zleceniodawca sobie po prostu wybiera kto z aplikantów mu najbardziej pasuje ale nigdzie jeszcze się nie spotkałam z czymś takim. W dodatku na wypłatę trzeba czekać do końca miesiąca, nie wiadomo kiedy skończy się prace (powinny byc chociaż jakieś ogólne ramy czasowe, jest tylko godzina początku pracy). Tak samo nie ma stawek godzinowych na ogłoszeniach, na stronie piszą ogólnie że 27-28zl/h. Ogólnie moim zdaniem szkoda nerwów lepiej pojsc na tikrow gdzie pieniądze za od razu i nie kombinują pozdrawiam

Nowy wpis

@niedoszły pracownik

Dzień dobry, istnieje możliwość wystąpienia sytuacji niezależnych od nas w których mogliśmy przenieść Panią na listę rezerwową (nie usuwamy z list). Od 01.05. wprowadzamy zmiany w funkcjonowaniu naszego systemu, ilość sytuacji w których będzie dochodziło do przenoszenia na listy rezerwowe zostanie zminimalizowana :) Ilość godzin pracy- w szkoleniu ABC, które przechodzicie Państwo podczas rejestracji na naszej stronie, informujemy jaki jest zakres godzin pracy na konkretnych projektach; inwentaryzacja magazynu 6-12 godzin, inwentaryzacja sklepu 3-10 godz. Każdy projekt posiada również informację o obowiązującej stawce godzinowej oraz ewentualnych bonusach doliczanych do danego zlecenia. Pozdrawiamy serdecznie :)

Zuźka

Hejka, dopiero niedawno trafiłam na stronę firmową. Mam już wstępne doświadczenie w inwentaryzacjach. Napisane jest wprost, że stawka godzinowa wyniesie od 27,70 zł do 28,70 zł w zależności od wybranego projektu. czy w tym zakresie będą możliwe jakiekolwiek podwyżki czy raczej do końca roku tak już zostanie?

@Zuźka

Zapraszamy do śledzenia naszych projektów na bieżąco :)

Serdecznie dziękujemy za podzielenie się opinią :)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Inventory Solutions Polska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
DR

Uważajcie na tą firmę. Poza chamstwem i pomiataniem pracownikami potrafią także uchylać się od wypłacenia należnych pieniędzy. Po tygodniach oczekiwań i złamaniu własnych terminów, wymyślają jakieś dodatkowe nigdzie wcześniej nie zawarte warunki w celu wypłacenia środków. Typowe cwaniaczki naginające wszelkie zasady i upodlający normalnych ludzi. Życzę upadku.

Sylwia
@DR

Ale masz w końcu swoje zaległe pieniądze czy nie? I co masz konkretniej na myśli z tym rzekomym pomiataniem? Nadmiar obowiązków jakiś był czy co?

Doe
@Sylwia

Potwierdzam. Mi tez brakuje słów aby opisać jak zle traktują koordynatorzy pracowników. To trzeba po prostu przeżyć. Tam pracują tylko osoby, które desperacko potrzebują dodatkowego zarobku, albo studenci, którzy potrzebują bardzo elastycznego grafiku. Na każdej inwentaryzacji okazuje, się że 1/3 liczących pojawiła się w firmie po raz pierwszy, bo każdy szanujący się już więcej tam nie przyjdzie. Ja wróciłem po kilku latach zobaczyć, czy coś się zmieniło i jest jeszcze gorzej.

Katarzyna
@Doe

czyli co się jeszcze po takim czasie z Twojej perspektywy pogorszyło? teraz to ciekawa jestem w takim razie jak to mają od środka zarządzane, że jednak na plus mieliby z tym wychodzić, skoro dalej działają? Wiadomo ile obecnie osób firma zatrudnia bezpośrednio u siebie, jest ich więcej niż kiedyś?

Michal
@Doe

A o jakim mówisz województwie ?

@Michal

Dzień dobry Panie Michale, posiadamy ogromną bazę stale współpracujących z nami osób. Bardzo chętnie natomiast uzyskamy od Pana szczegółowe informacje odnośnie pracy danych koordynatorów, aby móc je zweryfikować i odpowiednio zareagować. Gorąco do tego zachęcamy!

@Doe

Dzień dobry, posiadamy ogromną bazę stale współpracujących z nami osób. Bardzo chętnie natomiast uzyskamy od Pana szczegółowe informacje odnośnie pracy danych koordynatorów, aby móc je zweryfikować i odpowiednio zareagować. Gorąco do tego zachęcamy!

@DR

Dzień dobry, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt, chętnie zweryfikujemy sytuację. biuro@inwentury.pl

Aktualność
Witajcie!
Dziękujemy za Waszą obecność na naszym profilu!
Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji.

Mała Mi

Jeżeli jesteście tacy pomocni, to dlaczego dodzwonić się do was to porażka, a jak ktoś pisze email to jest cisza nawet dwa dni. Jak chce coś załatwić to jest zbywa je, że my się odezwiemy bądź informacja poszła. Do innego działu. Śmiech na sali.

@Mała Mi

Ola

NIE POLECAM Inwentaryzacja która miała odbyć się o 7 rano została odwilana dzien wcześniej po 23. Wstaje rano do pracy o 5 i dostaje emaila że praca odwolana. Nie jest to pierwszy raz! Nie jest to uczciwe. Nie jest to w porządku. Firma nie szanuje pracownika. My nie możemy odwołać pracy 2 dni wcześniej a @Pracodawca robi to kilka godzin wczesniej. Od 3 miesięcy każda inwentaryzacja tak zostaje odwołana lub nagle dzień przed przychodzi informacja o przeniesieniu na liste rezerwową. Nie wspomnę już że zdarza sie że nie ma przerw. Pracujemy po 5/6 godzin bez przerwy gdzie w umowie jasno napisane jest przerwa przy pracy ponad 4h. Kierownictwo to też jakiś żart, chamstwo i złe traktowanie pracownika bo blondyna poczuła władze i ona przerwy studentom w nocy nie zrobi bo szkoda JEJ czasu ona chce isc do domu. Sytuacje opisane z Krakowa. Nie polecam jeszcze raz, szkoda czasu, szkoda nerwów.

@Ola

Pani Olu, faktycznie tym razem pojawiła się wspomniana przez Panią sytuacja i zlecenie zostało nam odwołane o tak późnej godzinie. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, dokładamy wszelkich starań, aby takie sytuacje nie miały miejsca. Zgodnie z umową, audytorom przysługuje przerwa po 6 godzinach pracy i może odbyć się, w momencie kiedy zarządzi ją kierownik inwentaryzacji. Bardzo prosimy o przesłanie maila z informacjami odnośnie zachowania kierownika i projektu na którym miałoby mieć miejsce, abyśmy mogli zweryfikować sytuację biuro@inwentury.pl

Ciekawe

Czy Inventory Solutions (inwentury.pl) to ta sama firma ze Strefa Job lub Optijob ?

Niknik
@Ciekawe

Mnie właśnie ciekawi czy logując się na inwentury.pl podpisujemy umowę z Inventory Solutions? Bo jak zawsze najpierw się zalogowałam itp a potem się zastanawiam czy to w ogóle istniejącą firma i czy to bezpieczne ????

Nowa
@Niknik

Witam, mnie bardzo ciekawi fakt, że wysłali link i trzeba tam podać wszystkie swoje dane, nr dowodu, pesel, nazwisko matki. Wszystko. Czy to jest sprawdzona strona? Ktoś coś wie?

Nowa
@Niknik

Waclaw2001

Tak, sprawdzona, polecam

Omi
@Nowa

Też to moją wielką wątpliwość wzbudza . Po co komu imię matki i ojca? Albo numer seria dowodu

Aaaa
@Ciekawe

Tak to jest ta sama co Strefajob

HardCoreowyDziadek.
@Aaaa

Nie, to są dwie, różne firmy. Na dodatek - IS będzie ograniczać współpracę ze Strefą Job. Spróbuj zapisać się na StrefęJob i na Inwentury.Pl na to samo zlecenie, a zalogować się na nim ID z Inwentury.Pl Kara za brak pojawienia się na inwentaryzacji murowana. ;)

Aaaa
@Ciekawe

Tak to ta sama firma co strefajob

Tak

Rychu
@Kasia

To dwie inne firmy - te same zlecenia

Rychu

To zupełnie inne firmy

AAAgata
@Rychu

to chyba to samo bo adres na inwentury,.pl pojawia się Inventory Solutions Technologies Sp. z o.o. ul. Ptasia 10 60-319 Poznań Z dopiskiem: "platforma inwentury.pl"

ola
@AAAgata

to nie to samo, strefajob.pl to agencja pracy, a inwentury jest ich klientem

Ola
@Nowa

Podając imiona rodziców zgadzasz się na ewentualną karę finansową za niestawienie.

@Ciekawe

Jesteśmy niezależną, oddzielną firmą :)

Sprawa zgłoszona do PIPu

Chodzę od roku na inwentaryzację i dla tej firmy byłem też na kilku. Porównując jej warunki i atmosferę pracy. PLUSY: - brak MINUSY: - w przypadku jakiejkolwiek komunikacji panie nie odbierają numeru telefonu, możliwy jest tylko kontakt smsowy albo mailowy. Brak odwagi z ich strony aby podpisać się z imienia i nazwiska (chyba, że którekolwiek z nich to "inwentury.pl"), - kilka razy przed zleceniem dostaniesz maila i w dniu zlecenia smsa, w którym wytłuszczonym boldem otrzymasz informacje o karze 220 zł za niestawienie się, gdzie w innych firmach jest to tylko komunikat o adresie i godzinie pracy - oni bezprawnie mogą nakładać na ciebie karę, blokują na stronie możliwość wypisania się ze zlecenia a nawet jak im to zgłaszasz kilka dni przed to brak odpowiedzialności z ich strony by cię wypisać i stosują spychologię i nawet jak ci coś wypadnie nagle np. pogrzeb bliskiej osoby to jedynym problemem ma być wówczas znalezienie kogoś na twoje miejsce, - na wszystkie zlecenia jednakowa stawka bez względu na miejsce i warunki pracy 23,5 zł brutto. Oczywiście czas dojazdu nie zostanie ci doliczony do pracy nawet jeśli cię z niej wyrzucą bo nie realizujesz ich wyśrubowanych norm, - proszenie się o przerwę, która musi być jeśli pracujesz minimum 6h, - potrafią zmienić ci godzinę pracy na wcześniejszą w tym samym dniu mimo, iż zapisałeś się na późniejszą i nie interesuje ich, że nie masz jak dojechać wcześniej czy masz inne rzeczy do zrobienia. W drugą stronę wszystko oczywiście jest ok - to, że wyrzucą cię w nocy bez słowa na zadupiu i nie masz jak wrócić do domu, to to jest w pełni legalne i tak być może i jest to humanitarne. - na wstępie otrzymasz od każdego koordynatora informację, że musisz skanować 1000 artykułów na 1h nie ważne czy skaner ci się popsuje (oczywiście wtedy to twoja wina będzie) czy rozładuje bateria + pretensje i roszczenie z ich strony na temat przerwy (np. wczoraj słabo pracowaliście i przez was musiałem zostać do ósmej rano - taki tekst jest na porządku dziennym), - ciężka atmosfera pracy i brak jakiejkolwiek empatii (potrafią się przyczepić za to, że powiedziałeś "Cześć" koleżance). W następnym roku minimalna stawka na UoZ idzie do góry i pewnie się już megadenerwują w kadrach, że będą musieli więcej nieświadomym ludziom zapłacić. Jest bardzo dużo innych firm na rynku oferujących inwentaryzacje nocne. Ludzie szanujcie się i nie pozwólcie się wykorzystywać tej firmie ani żadnej innej, która tak was traktuje.

Inna
@Sprawa zgłoszona do PIPu

Z tym co pisałeś o kadrach to w pełni się zgadzam ale jeżeli konkretnie o pracę to wszystko zależy od ekipy na którą trafisz. Nie każdy kierownik ciśnie na tempo i nie każdy wprowadza nerwówke.

@Inna

Przetestowane na własnej skórze? Pytam, bo teraz to ciekawi mnie czy możesz mieć jakikolwiek wpływ w takim razie na te warunki? możesz w teorii zmienić ekipę pod pewnymi argumentami? Zdarzyło się tak komuś?

Mari
@Inna

Praca wpor,adku gorzej z kontaktem i zapalta , do dnia dIsiejszego nie dostałem zapłaty za q inwentaryzacji a brak kontaktu a jak już jest to osoba mailowo za każdym co innego mM nadzieję że dostanę wkoncu swoje zarobione pieniądze,e a znam.osoby które nie dostały bo odpuściły wypisywanie i dWonienie bez żadnych rezultatow

Aga
@Sprawa zgłoszona do PIPu

Czytając to jestem w szoku ... regularnie biorę udział w inwentaryzacjach tej firmy i jestem mega zadowolona. Kontakt telefoniczny bez problemu (na stronie jest podanych kilka numerów, któryś zawsze odpowiada). Atmosfera dobra, nie ma poganiania, o jakiś normach skanowania pierwszy raz słyszę. Koordynatorzy pomocni, zawsze 15 lub 30to minutowa przerwa, jeśli praca trwa powyżej 6h. Przerwy na toaletę bez ograniczeń. A to, że dojazd na inwentaryzację nie jest wliczony do czasu pracy to chyba normalne, za dojazd do standardowej pracy pracodawcy też raczej nie płacą. Wynagrodzenie na czas, wypłacane min. kilka dni do max 3 tygodni po inwentaryzacji. Godziny zawsze dobrze policzone i wszystko się zgadza.

@Mari

Liczaca
@Sprawa zgłoszona do PIPu

1) Informacje o karze za niestawienie się masz w umowie, czytanie ze zrozumieniem się kłania. 2) Przerwa - nie obowiązuje kodeks pracy a kodeks cywilny, a co za tym idzie obowiązują zapisy zawarte regulaminie, w którym masz zapis że przerwa zależy od kierownika. 3) co do średniej, każdy projekt ma jakąś wyznaczona przez szefostwo tego sklepu do osiągnięcia i za to że my nie wyrabiamy średniej obrywają kierownicy inwentaryzacji, więc logiczne jest że "trują (usunięte przez administratora) Co do tego ze kierownik mówi że musiał zostać dłużej - zdajesz sobie sprawę że to że my wychodzimy to nie znaczy że inwentaryzacja już się skończyła? Skończyło się tylko liczenie a są jeszcze inne rzeczy do zrobienia wymagane procedurami. Jeżdżę ponad dwa lata i jest to dla mnie oczywiste ????

@Liczaca

Po tym jak my wychodzimy do domu koordynatorzy i kierownik zostają, by robić tzw wyjaśnienia, czyli niejednokrotnie poprawiać po nas błędy.

Nikt ważny dla was
@Sprawa zgłoszona do PIPu

Bo dzwoniłem pod 4 nr żaden nie odbiera zenada 33godz przepracowane zapłacone za 30 masakra odradzam ta firmę

@Nikt ważny dla was

Rozwiniesz kwestie tych wspomnianych godzin? Czemu 3 tak po prostu uciekły? Nie masz podstaw by jakkolwiek je udowodnić? To ja kto jest nadzorowane? I czy do dziś już udało się załapać kontakt?

@Aga

Bardzo dziękujemy za opinię, cieszymy się z owocnej współpracy. Wkładamy w naszą pracę masę energii i serca :)

@Audytor

Dokładnie tak! :)

Kontakt z pracownikiem świetny, odpowiadają na SMS błyskawicznie, oddzwaniają, pomagają w problemach.

Serdecznie dziękujemy za podzielenie się opinią, do zobaczenia na projektach! :)

opdowiedz

a bedziesz sie rejestrować jednak?? bezsens troche ,,

Piggi

Wszystkie poniższe opinie zgodne z prawdą. Odwolywanie zlecen kilka godzin przed rozpoczeciem. 20zl za godzinę w nocy. Szanujmy się.

urde
@Piggi

udrde cos sie robi jak ma sie tam skladac aplikacje,,owszem czlowiek konto tam ma no ale jesli tak jak w ich firmie wspólpracującej skaner poprostu szybko rozładowujacy się ,to niestety, nawet wtego typu firemkach,,nierzadko e nie nformują ile tych skanów trzeba wykonac,, nie polecam szczególnie osobom niepełnoletnim,,niedoświadczonym,,katastrofa jesli chodzi o liczenie wielosztuk ,kilu szztuk w jednym pakiecie , bo i tak teogo polo wie pracowników nie zaliczaja brak instrukcjo na ichstronie internetowejw prezentacjach,,lepiej tam isc po prostu ale z myśla że i tak nie zarobi sie nawet 140 zlotych takze nie wiem komu z benzyne mogłoby się to opłacac,wymieniac można bez końca ,,mnie polecam,,nienie i dowidzenia,,saronayka zobaczcie sobie lepiej ich opinie na googlach,,google to podstawa,(usunięte przez administratora)

opdowiedz

praktycznie przestaja im działac skanery po pewnym czasie, predzej czy pozniej, nie ma to sensu na dłuzsża mete chyba że sie liczycie z że zarobicie np 40 zł max za kilkanaście godzin,, bo godziny w pewnym momencice odejmą, policzą jako zerowe jesli nie odblokują ci skanera, sorki ze tak na Ty //

MK

Czy ktoś wie jak usunąć konto z inwentury pl. Nie zapisałam się na zlecenie i chcę dezaktywować konto jak to zrobić ?

inwentury
@MK

witam, udalo sie usunac konto? bo tez sie zastanawiam

Ela78

Witam, również raz pracowałam w nocy i podziękuję tej firmie.Dostalam też meila że mam zapłacić karę 100zl,musiałam dzwonić i wyjaśnić że nie dostałam żadnego smsa.Potwierdzili że nie było.Oszusci wykorzystują naiwnych.

Julia

Jednym słowem - TRAGEDIA. Byłam na jednej inwentaryzacji w sklepie z dodatkami do domu. Czas jest mierzony tak samo dla każdego pracownika, gdzie liczenie poduszek a szklanek i talerzy nijak ma się do siebie. Wiadomo, że liczenie poduszek czy ręczników pójdzie szybciej. No chyba, że mam rzucać talerzami:). Wyrzucaja pracowników za dokładne liczenie. Morał - licz byle jak, omiń parę ale zrób szybko. (usunięte przez administratora) jest na porzadku dziennym, często przez osoby młodsze od Ciebie. Ja swoich zarobionych pieniędzy w życiu nie zobaczyłam na oczy. Trzymajcie się od inwentury.pl z daleka. Ta firma jest niepoważna, ale nawet nazwanie tego czegoś firma to i tak duża przesada. W życiu nie spotkałam się z takim traktowaniem pracownika i odradzam każdemu, kogo spotkam.

Julia
@Julia

Jeszcze dodam, że przez brak przerwy na nawet głupie napicie się wody zasłabłam, prawie spadłam z drabiny i zostałam wysłana do domu miłymi słowami “Tobie już podziękujemy”. To powinno dać wam obraz, jak traktuja swoich pracowników.

Wivi

Firma kompletnie nie profesjonalna, wyjazd o godzinie 18, 16:50 jestem na miejscu wyjazdu, okazuje się, że odjechali beze mnie i jeszcze nałożyli karę 220 zł. Nie polecam jeśli nie chcecie marnować swojego czasu

Paulak
@Wivi

To podali Ci godzinę 18 w wiadomości? Jeśli tak powinnaś się odwołać

Piptr

Firma się w ogóle nie rozwija. Inne firmy inwestują w skanery, w tablety, a ta firma ma od dawna te same skanery, które na dłuższą metę są irytujące. Nowe osoby nie mogą sami zmieniać sztuk, jeżeli wpisali złą ilości, nie można dodać sobie produktów, tylko trzeba od razu wpisywać odpowiednią ilość. Brak pieniędzy za dojazd poza miasto inwentaryzacji. Pensja w okolicy minimalnej. Czas pracy od policzenia pierwszej sztuki.

Poprosiłam koordynatorkę po 6 godzinach o przerwę w odpowiedzi dostałam (usunięte przez administratora)odzywkę. Koordynatorki mają najwyraźniej zbyt wysokie ego, podchodzą do ciebie z wyższością. Na jedną wypłatę czekam już drugi miesiąc. Pierwszy raz byłam na magazynie. Zgłosiłam to na samym początku. Oczywiście przydzielono mnie do największej palety. Chodź wszystko szczelnie pozamykane to nożyk, nóż żaden się nie znalazł. Drabiny oczywiście też nie było. Konto na drugi dzień zablokowane, chodź nikt na nic nie zwrócił mi uwagi. Nie polecam.

@Anonim

Witam i jaka jest dalsza część tej historii? Doszło do zablokowania konta i co dalej? zastanawiam się czy udało się jeszcze do tego jakkolwiek odwołać i czy takie blokowanie konta to już koniec wszelkich formalności? Nic więcej robić nie trzeba?

Ktoś tam.

Na inwentaryzacjach byłem z ziomkami nie raz. Z tą firmą już kilka razy z różnymi ekipami kierowników i koordynatorów . Do tej pory mieliśmy dobre zdanie o ekipach z Trójmiasta. Obecnie jedyne co mogę powiedzieć to to że poprzewracał im się w (usunięte przez administratora) Kierownicy mają już o sobie ego jak by samymi dyrektorami byli . Przerwa jaka przerwa nawet nie myślą o tym by zrobić choc na 10 minut Natomiast koordynatorki ....... no cóż chamstwo i brak chęci pomocy pomyślisz się to cię wykopią do domu i zablokują ... A babeczka w rajtkach lubi obgadywać za plecami nie tylko pracowników sklepu ale i osoby które przeszły na inwentaryzacje jakie to one są np. "Tępe". Nigdy więcej Kauflandów z wami

Asia

Ta firma jest niepoważna, nie traćcie swojego czasu. Niestety nie wiem, jak jest w innych firmach inwentaryzacyjnych, ale pracowałam już na wielu stanowiskach i tutaj podejście do pracownika jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. (usunięte przez administratora), sami dają karę 200zl za niestawienie się na zleceniu (co jest pięknie ukryte na stronie internetowej, bo normalnych umów już do podpisywania nie dają), a sami odwołują zlecenia W TYM SAMYM dniu i to już jest ok. Firma dramat. Koordynatorzy też. Podejście do ludzi jak do przedmiotów, niestety norma. Widać że panie zakompleksione, zwracające się do ludzi z sarkazmem i arogancją, zero zrozumienia dla pierwszaków. Te pieniądze nie są warte takiej atmosfery

m
@Asia

Dokładnie, ustawione inwentaryzacje dla koleżaneczek. Mimo, że masz potwierdzenie na mailu. Szkoda czasu, (usunięte przez administratora) Pieniądze śmieszne, a ich kombinacje żałosne.

szomek
@m

Dokładnie, przerabiałem to samo. Opcje zapisania się na inwentaryzację były na godz. 19 lub 21. Zapisałem się na 19 - myślę - więcej godzin popracuję, więcej zarobię. Kilka dni przed inwentaryzacją przesunięto mnie bez żadnego pytanie na 21. Myślę - ok, czort, niech stracę. W dniu inwentaryzacji rano dostaję SMS, że wywalili mnie na listę rezerwową i mam oczekiwać, bo może mnie wezwą do pracy... WTF?! Firma żenada. Odradzam wszystkim.

Wiola
@Asia

@Asia dokładnie - zlecenia są dla znajomych? Zapisałam się na inwentaryzację. Usunęli mnie pomimo potwierdzenia zapisania. Nie dostałam smsa, ani maila o zmianie. Wysłałam prośbę - zero reakcji. Próbowałam się dodzwonić - nie odbierają telefonu. Odradzam!!

Donia
@Asia

Zdecydowanie potwierdzam. Ta firma, to porażka!!! (usunięte przez administratora)i jeszcze raz (usunięte przez administratora)..Ja na szczęście poradziłam sobie z panią koordynator..Niestety takiego dziadostwa, to ja jeszcze nie widziałam..nie mogę się doprosić zaświadczenie i wyrejestrowania mnie z ZUS-u co niestety uniemozliwaia mi zarejestrowania w urzędzie pracy..

Koko
@Asia

Niestety przyznam pani rację, ja też nie polecam tej firmy, zrywają kontrakty a sami nakładają kary, stawki są zaniżane, godziny tak samo, szkoda tracić czasu na tak idiotyczną firmę, żenada poniżej normy

Kononaminus
@Koko

Dokładnie, zaniżają godziny, a przecież widać, ile godzin się przepracowało po liście zrealizowanych projektów, a w umowie godzin mniej!!!

Zostaw merytoryczną opinię o inwentury.pl - Warszawa

• Jak się pracuje w inwentury.pl?

Zobacz opinie na temat firmy inwentury.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w inwentury.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 7 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

inwentury.pl