Inventory Solutions Polska

Poznań

Inventory Solutions Polska

Opinie o Inventory Solutions Polska

Maklero

Nie polecam tej firmy, koordynatorzy nawet nie potrafią prawidłowo okleić półki z kodem. Później gadają, że źle jest liczone. Przyjdziesz na kilka inwentaryzacji jest dobrze , ale po kolejnej wywalają człowieka bez żadnego słowa. I obcinają za tą ostatnią inw pieniądze. ŻENADA

Anonides z piwnicy

Byłem na kilku zleceniach, czuje że to dobra pora do wystawienia opinii bo mam trochę doświadczenia ale jednocześnie w miarę "świeże" spojrzenie. Opinia z perspektywy studenta, 21 lat. ZALETY: - pełna dowolność jeśli chodzi o wybór zleceń, po prostu wybierasz te na które chcesz iść - dostaniesz wypłatę xD (kiedy zapisałem się pierwszy raz miałem spore obawy że zostanę wykorzystany jak bangladeski imigrant, szkoda tylko ze wypłata jest piętnastego) No i na tym kończą się zalety xD WADY: - dojazdy na zlecenia to masakra, czasem nawet 4 bezpłatne godziny wyjęte z życia (ale nie jest to koniec świata bo można w tym czasie obejrzeć film na smartphonie albo pouczyć się na kolosa) - faktem jest że zdarza im się z dnia na dzień anulować zlecenie albo przestawić godzinę, więc nie radzę planować budżetu w oparciu o tę pracę - SEKSIZM w czystej postaci xDD, jeśli jesteś młodym typkiem to masz gwarantowane liczenie najcięższego gówna w sklepie albo mrożonek (w normalnych rękawiczkach roboczych, nie ocieplanych), panie w tym czasie liczą sobie kwiatki i majtki, stawka jest taka sama dla obu grup. Dodam że nie jestem żadnym herkulesem, 177cm/66kg Tak wygląda moja opinia na temat firmy, nie byłem poganiany z pejczem na plecach, ale może to wynikać z tego że pracowałem szybko (w moim odczuciu) bo mam syndrom polaka-niewolnika. Co do samej pracy to potrafi być fizycznie dość ciężka i mocno siada na banie, po siedmiu godzinach nieustannego liczenia liczby traciły w mojej głowie jakiekolwiek znaczenie i liczyłem automatycznie, jak maszyna.

Michał

Odradzam współpracę. Permanentne zakrąglanie czasu pracy w dół, przychodząc na wyznaczoną godzinę często czeka się bezczynnie, a czas pracy liczony jest dopiero od wydania sprzętu. Skanery zużyte, niskiej jakości. Prymitywni i wulgarni koordynatorzy, którzy próbują dowartościować się kosztem liczących. Po zwróceniu uwagi na chamskie zachowania zostałem po kolejnej inwentaryzacji zablokowany- rzekomo za błędy, mimo iż wcześniej (kilka zleceń) nie było zastrzeżeń do mojej pracy. Niepoważna firma.

Amanda

Większość koordynatorów chamska, sztucznie miła, jedząca, pijąca i non stop plotkująca, w sytuacji w której audytorom stawia się ponadprzeciętne ograniczenia. Dwie nieodłączne Panie to masakra... specjalnie wpisują mniejszą ilość czasu, a ich popędzanie do szybszego liczenia to istna tradycja... nigdy przeze mnie nie spotykana wśród innych koordynatorów.

Justyna

Nie polecam brania udziału w inwentaryzacjach, które sa prowadzone przez tą firmę. W ubiegłym tygodniu byłam na inwentaryzacji w Bielsku-Białej i zetknęłam się z bardzo nieprzyjemną sytuacją... Po 6 godzinach pracy nie było ani jednej przerwy. Na prośbę moją i kolegi że chcielibyśmy pójść na 5 min na przerwę, by coś zjeść i się napić otrzymaliśmy odpowiedź, ze nie możemy pójść bo my nie decydujemy o tym czy sobie idziemy czy nie. Kierownik nawet nie zrozumiał tego, iż pogorszył mi się stan zdrowia(gdzie nawet nie spodziewałam się że może mi się to przytrafić) wysmiał mnie i mój stan zdrowia mówiąc mi, że skoro chcę przerwę to mam sobie jechać do domu i że zrywa umowę. Pomijając fakt, ze był bardzo chamski, narzekał na jakość i wydajność pracy, dziewczyna z którą praacowałam piła po kryjomu wodę, bo zabronił gdziekolwiek się ruszać, nie wspominając już że trzeba było cały czas w ciszy pracować. Jeszcze usłyszałam od niego że nie mam kultury i myślę tylko o sobie. Podkreślam też fakt, że nawet się nie przedstawił. NIE POLECAM TEJ FIRMY. Bardzo źle traktują pracowników

anonymous
@Justyna 06.09.2018 12:22

W jakim miejscu to się działo? Kojarzysz imię tego koordynatora?

Edyta

@. Ten wątek forum poświęcony jest opiniom dotyczącym pracy w firmie Inventory Solutions Polska w Poznaniu. Jeśli chodzi o pracę w tej firmie Warszawie istnieje odrębny wątek. Tu podsyłam link: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,341630 Zachęcam do wypowiedzi. Wszystkie informacje mogą okazać się pomocne dla potencjalnych kandydatów do pracy.

Edyta

@Madniel, na czym polega stresowanie pracowników, o którym wspominasz? Czy ktoś z Was także pracuje w Inventory Solutions Polska i chciałby się podzielić swoją opinią na temat tego pracodawcy? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Jacek
@Edyta 14.05.2018 22:44

Ja pracuje w ISP, jestem bardzo zadowolony. Polecam aplikować na stanowiska kierownicze, bardzo stabilna firma, pracy jest dużo ale doświadczenie jakie zdobywasz bardzo pomaga w dalszej karierze. Nidy nie spóźniają się z wynagrodzeniem, kierownicy regionalni bardzo pomagają.

@Jacek 21.06.2018 12:11

.. czyli na pewno nie pracujesz w Warszawie

Tymon

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Igor

Czy poprawiło się w firmie, ostatnio narzekaliście?

...
@Igor 21.06.2018 17:30

NIE

Madniel

Nie polecam inwentaryzacji w Galerii Leszno. Koordynatorzy są bardzo niemili, czepiają się każdej rzeczy, dodatkowo jeszcze stresują pracowników.

Edyta

@Niegłupi, a skąd wniosek, że jestem pracownikiem Inventory Solutions Polska? Jest on zupełnie błędny - jestem moderatorem forum GoWork.pl i nie jestem w żaden sposób związana z firmą Inventory Solutions Polska. Moja rola polega na dopytywaniu o wszelkie kwestie dotyczące pracy u danego pracodawcy. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w Inventory Solutions Polska w Poznaniu?

Edyta

@Szymon, a możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w Inventory Solutions Polska? Przypominam, że wątek dotyczy Poznania :) Na stronie internetowej firmy nie znalazłam aktualnych ofert pracy - może ktoś wie coś na ten temat? Jakie warunki oferuje ten pracodawca?

Niegłupi
@Edyta 19.03.2018 14:28

Proszę nie udawać, że nic Pani nie wie na temat pracy, skoro jest Pani pracownikiem ten firmy :)

Szymon

Proponuję uważać na koordynatorów pojawiających się w rejonie Świdnicy. Przychrzanianie się o wszystko i niemiła atmosfera. Można się bardzo przejechać jeśli chodzi o bycie w nowym miejscu, ponieważ nie tłumaczą o co chodzi np z produktami po terminie etc.

Ona

Ja jedynie powiem, że ostrzegam przed Panią Inga. Ona zjedzie was, będzie docinac, drwic itd. Nie polecam, pracuje w dolnośląskim.

Miro

Podpowiedzcie czy firm potrzebuje ludzi do pracy?

dura lex

Jeśli ktoś chce przyjść kilka razy w miesiącu żeby dodatkowo zarobić to ta praca to spełnia. Jednak mimo wszystko tego rodzaju pracą powinna się zainteresować inspekcja pracy czy nawet inspekcja sanitarna. Podpisuje się umowę, z której nie wynika aby zleceniobiorca miał jakieś prawa, ma tylko obowiązki. Nie wiadomo nawet do kogo zgłosić skargę na nieuczciwego koordynatora, a takich nie brak. Za to że zabrakło sprawnych skanerów karę umowną otrzymuje zleceniobiorca, a nie ten który nie przygotował tych skanerów. To już chyba podpada pod jakiś paragraf z kodeksu wykroczeń. Czy jest ktoś kto odważył się wystąpić przeciwko IS do sądu za złamanie prawa ? Ja zamierzam to zrobić. Mamy XXI wiek konstytucję, prawo to nie są czasy niewolnictwa ( właściciele tej firmy pewnie o tym zapomnieli).

LULUL
@dura lex 01.12.2016 13:09

TO JEST UMOWA CYWILNOPRAWNA, CHARAKTER DORYWCZY - czyli zobowiązanie zleceniobiorcy do wykonania określonej czynności prawnej dla zleceniodawcy, na warunkach określonych w umowie. KONIEC, KROPKA.

Matylda

A ja pozdrawiam ekipę chyba z Legnicy, Kasię i nie pamiętam imienia chłopaka, ale super koordynatorzy :) najlepsi! Za to serdecznie krytykuje Ingę K, za bycie wprost chamskim i za brak wyrozumiałości...

Kamila G.

Zostałam zablokowana przez niejaką paniusie kierownik Kamilę B. , bo rzekomo za wolno pracowałam. Przydzielono mnie do liczenia chłamowatych świecidełek, gdzie wszystko było poplątane , czasu dużo zeszło by to rozplątać, prosiłam nawet o zmianę na inne miejsce gdzie stwierdziła paniusia, że ktoś to musi policzyć. Znalazła tłusta krowa kozła i tak się wyżyła zapewne za ostatnią inwenturę. Proszę przekazać temu babsztylowi, że karma kiedyś wróci.

Karolina
@Kamila G. 11.08.2017 12:30

Mi akurat z tą kierowniczką się fajnie pracowało, nie czepiała się i była bardzo miła, a nie zawsze atmosfera u innych na inwenturach jest przyjemna.

anonymous

PROSZĘ POMYŚLEĆ NAD ZMIANAMI KOORDYNATORÓW W POZNANIU ---> niestety nie pamiętam nazwisk, ale koordynatorka KAROLINA, KAMILA ORAZ MONIKA

J.

Pracuję z ISP od kilku miesięcy, biorę udział tylko w zleceniach w moim mieście, a koordynuje nimi grupa ze Śląska. Odnoszę wrażenie, że większość osób, które zamieściły tu swoje opinie jest mocno ograniczona. Ludzie myślą, że robią łaskę firmie, dołączając do zlecenia i rżną królewiczów i królewny, nie zważając na to, że mimo iż jest to praca o charakterze dorywczym, jednak jest to PRACA i wypadałoby się podporządkować ogólnie przyjętym regułom. Na żadnym zleceniu, w którym uczestniczyłam (a było ich kilkanaście) nie poczułam się w żaden sposób pokrzywdzona. Wiadomo, są kierownicy i koordynatorzy, z którymi współpracuje się lepiej, z innymi nieco gorzej, ale gwarantuję, że tak jest wszędzie, ludzie po prostu są różni. Należy zwrócić także uwagę na fakt, iż inwentaryzacja jest ważnym wydarzeniem dla klienta, u którego się ją przeprowadza - musi być wykonana dokładnie i rzetelnie, by dała zamierzony efekt. Nie widzę zatem nic niestosownego w tym, że niektóre osoby są wydalane z pracy przy niestarannym wykonywaniu zadania, gdyż błędy audytorów wydłużają czas pracy kierownictwa nad wyjaśnianiem nieprawidłowości. Nie byłam nigdy świadkiem zakazu skorzystania z toalety czy sięgnięcia po wodę. Jeśli chodzi o przydzielanie stref, koordynatorzy robią co mogą, by kobiety nie musiały za dużo dźwigać, ale spójrzmy prawdzie w oczy: mężczyźni wśród audytorów stanowią zdecydowaną mniejszość. Ponadto jeśli ktoś nie chce dźwigać może się przecież zapisać na sklep, gdzie jest zdecydowanie lżej. Ogólnie rzecz ujmując jestem zadowolona z pracy z Inventory Solutions Polska i Jobem jako pośrednikiem. Wynagrodzenie wypłacane na czas. Uważam tę pracę za dobry sposób dorobienia sobie paru złotych w ramach dyspozycji.

Edyta

@Kamila G. - poproszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Takie wpisy utrudniają tylko innym znalezienie informacji na temat pracy w firmie. Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak proszę o merytoryczne komentarze. @Goodboykonri a czy możesz napisać więcej o swoich doświadczeniach z Inventory Solutions Polska? W jakim systemie są zatrudniani pracownicy? Czy praca odbywa się w formie jednorazowych zleceń?

Goodboykonri

Zapisałem się na inwentaryzacje z miasta X do miasta Y dwa tygodnie przed wyjazdem. Czekałem aż podadzą godzinę i miejsce wyjazdu aż do dnia kiedy był inwent. Dzwoniłem do konsultantów w tej sprawie ale oni mówili żebym sobie sprawdził w googlach kiedy może być mniej więcej wyjazd. W dniu inwentaryzacji budzi mnie telefon, babka mówi do mnie że muszą usunąć kilka osób. PO CO JEST TA UMOWA I TO ZAPISYWANIE SIE SKORO WY SOBIE WYBIERACIE KTO PRZYJDZIE JUZ PO USTALENIU. PODKREŚLAM ŻE DOSTAŁEM SIĘ NA LISTĘ PODSTAWOWĄ.

Audytor

Dlaczego nikt nie pisze o sprzęcie.Te kolektory nie dość że stare to ciężkie i niewygodne do pracy.Zenada.

Kamila G.

Najgorsza z kierowników inwentaryzacji Tłusta Kamila B. Paniusiu karma kiedyś wróci pamietaj !!

Robolek

Koordynatorzy i inwentaryzacji bardzo niemili dla pracowników. Wydają rozkazy są bardzo nieprzyjemni, pokazują swoją wyższość czysta chamówa. Bardzo nie przyjemna atmosfera w pracy

Największym problemem tej firmy jest kadra kierownicza która nie potrafi zorganizować pracy rozpocząć inwentury o określonej godzinie rozdysponowac zadań itp. Są koordynatorzy i kierownicy który rozumieją ze po przerwie pracownik jest bardziej efektywny i dokładny. Inna sprawa jest liczenie czasu pracy każdy kierownik robi to według swojego uznania. Jak wygląda inwentura każdy jest świadom ale liczenie przemprzełożonego towaru na dworze jest lekka przesada podobnie jak brak środków ochrony takich jak rękawiczki czy kurtki do liczenia w chłodni chociaż są kierownicy którzy potrafią takowe zorganizować. Reasumując praca nie jest zła stawka jest jaka jest i albo się komuś podoba albo nie. Podpisując umowę każdy się świadomie godzi na warunki ę w niej zawarte. Niestety nie wiadomo na jakiego kierownika się trafi i to jest największy problem tej firmy. Warto też dokładnie sprawdzać godziny pracy i porównywać z wystawionym rachunkiem ponieważ zdarzają się różnice a czas pracy ewidencjonuja kierownicy inwentur.

Netka

Hej, nie wiem czy to dobra strona na to ale mam pytanie. Orientuje się może ktoś z was czy jeśli się zapiszę na inwentaryzację wyjazdową to dojazd jest na własną rękę i muszę sobie szukać kierowcy np. na jakieś stronie czy tym zajmuje się ktoś inny i dostanę wcześniej wiadomość gdzie mam się spotkać?

Netka

Frodo

Ktoś sie moze orientuje w sprawie aktualnych ofert pracy? Jestem ciekawy czy w warunkchbzatrudnienia wypisane zostały tam moze jakieś dodatkowe benefity?

mi

Na inwentaryzacje z Inventory Solutions chodzę od miesiąca. Na początku byłam bardzo zadowolona, cztery razy trafiła mi się ta sama grupa koordynatorów (ponoć przyjezdni z Łodzi, nie jestem pewna), bardzo fajna atmosfera, przyjaźnie nastawienie, gotowi pomóc w każdej sprawie. Nie usłyszałam wtedy ani słowa o żadnych normach do wyrobienia, ani na odzieżówce, ani w markecie. W tym miesiącu miałam już jednak do czynienia z innymi koordynatorami, na wieloskanie usłyszeliśmy, że minimum sztuk to 1000. Pomyślałam, że spoko, przecież da się to wyrobić, ale trafiłam na dział, gdzie jednej rzeczy było po kilka sztuk, do tego niemiłosiernie pomieszane - nie było szans nastukać 1000 sztuk w ciągu godziny. Mimo to nikt mi nie zwrócił uwagi, może patrzyli po ludzku i wiedzą, że różnie to bywa na różnych działach. Natomiast wczoraj przeszłam najgorszą inwentaryzację jak do tej pory. Sklep outletowy, co drugi ciuch bez metki, trzeba skanować z wewnętrznej lub wpisywać ręcznie. No spoko, gdyby nie fakt, że kierownik żądał 350 szt./h. Po pierwszej godzinie najlepsza osoba u nas miała 260, to chyba o czymś świadczy :) A nie zauważyłam, żeby ktokolwiek się obijał. No niestety niemiły kierownik trochę psuł atmosferę, więc tęsknię za ekipą z którą współpracowałam w sierpniu. Aha, przerw na dużych inwentaryzacjach rzeczywiście się nie doczekałam. Ponoć można podejść do koordynatora i powiedzieć, że chce się wyjść na chwilę, jednak zbiorczych przerw nie robią. Suma sumarum jestem jednak zadowolona, bo praca idealna jak na dodatkową. Wiadomo, że za siedzenie i nicnierobienie nigdzie nie płacą, więc wydaje mi się, że nie ma co narzekać na taką pracę. Wynagrodzenie za sierpień w terminie (dzisiaj z rana). Fajną opcją jest wziąć sobie u nich kartę Multisport. Ogólnie polecam, ale jeśli to jest czyjaś pierwsza praca lub nie jest przyzwyczajony do bądź co bądź fizycznej pracy to lepiej niech się odpowiednio nastawi.

Zostaw opinię o Inventory Solutions Polska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inventory Solutions Polska