Opinie o Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. w Przemyśl

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. w Przemyśl

Maciej112

Na rozmowie kwalifikacyjnej po pytaniu „ci będę robić?” Padła odpowiedź, ze trzeba byc bardzo komunikatywnym. Za każdym razem było owijanie w bawełnę. Na dniu próbnym okazało się ze to zwykle żebranie o kasę, na dzieci które z tego dostaną może 20%, bo wypłatę muszę dostać ja, ten co mnie zatrudnił, przełożony i cała masa takich wafli pod przykrywka zbiórki na dziecko. To są zwykli (usunięte przez administratora) i tyle. W dodatku praca jest ciężka, bo łazisz cały dzień na zimnie.

Roman
@Maciej112

To smutne co piszesz :( Czyli co, praca polegała na chodzeniu od domu do domu? Czy to gdzieś w mieście się szuka ludzi, w centrach handlowych itp?

Taro
@Roman

Łapiesz gdzie sie da

Xxx
@Maciej112

Nie 20% tylko 87,5 XD

Na samym początku muszę przyznać że zainteresowała mnie oferta pracy, ogłoszenie było zachęcające szczególnie dla studentów którzy szukali typowo dorywczej pracy , rozmowa 1 dnia wydawała się profesjonalna , a menadżer bardzo miły. Kolejnego dnia byłem na dniu kwalifikacyjnym i muszę przyznać że nie spodziewałem się takiego rodzaju pracy , idea sama w sobie dała mi trochę do zrozumienia i dzień spędzony na ulicy zbierając pieniądze zmienił moje postrzeganie takich osób . Jednak praca jak taka była dość męcząca bo cały dzień trzeba było spędzić na nogach a poza tym ( co jest dość nietypowe) ten dzień pracy w dniu kwalifikacyjnym nie był płatny co trochę mn zdziwiło. Również sam dzień pracy trwał dłużej niż 8h . Niestety nie jest to łatwa praca w dodatku słabo płatna na początku przynajmniej, co dla osoby chcącej dorobić nie jest dobre . Można powiedzieć że największe wrażenie zrobiła na mn moja instruktorka , która okazała się mega pozytywną, przyjacielska i dobra osobą , szczerze to jedynie dla niej chciałem przyjść następnego dnia, czego ostatcznie nie zrobiłem . Rozumiem negatywne opinie niektórych osób i w pełni się z nimi zgadza, gdyż faktycznie owa firma wygląda podejrzanie i stosuje wydawałoby się nietaktowne zagrywki. Jednak pragnę zwrócić uwagę na ludzi którzy tam pracują(chodzący z puszkami),bo oni są świetni i zasługuje moim zdaniem na ciepłe słowa . Żałuję że nie udało mi się poznać lepiej mojej instruktorki (znam tylko jej imię ) ale to ona będąc sobą zmieniła mój dzień na lepszy i pokazała postrzeganie świata z innej perspektywy , lepszej perspektywy. Życzę jej wszystkiego co najlepsze i może kiedyś uda mi się ją spotkać lub może przeczyta to i pozna kto pisze.

Witold
@Nowy

To bardzo dziwne, ze dzień próbny był bezpłatny, bo pracodawca ma obowiązek Ci za niego zapłacić... omamili Cię i to bardzo.. ale koniec końców ile godzin tam spędziłeś?

Bezczelność, agrogancja i obłuda. Zero konkretów i owijanie w bawełnę godzinami. Tzw. "dzień próbny" w tej firmie to jednocześnie dramat i komedia. Spędziłam godzinę z moją "instruktorką", która miała mnie przygotować do testu na koniec dnia i przez ten czas nie dowiedziałam się nic o firmie bo ona "przed kawą nie rozmawia o biznesie". Wypytywała mnie więc milion pytań o moje życie osobiste, gdzie pracują moi rodzice, jakie mam hobby, czym się zajmuję.(usunięte przez administratora) Okazało się, że nie mam poczucia humoru, a oni takich ludzi szukają do tej pracy. :) (usunięte przez administratora) Polecam każdemu, kto nie ma co robić i chce posłuchać (usunięte przez administratora)zakompleksionej młodej dziewczynki. Instruktorka ma na imię Mila i jest najbardziej wyniosłą i bezmyślną osobą jaką poznałam w życiu. Wyższość i pogarda bije od niej na kilometr, pomimo tego, że ma około 21 lat i zero doświadczenia w pracy w biznesie. Cała to firma to jeden wielki żart i z bisnesem ma tyle wspólnego co Mila z inteligencją. Zmarnowałam godzinie życia, że po 3 minutach rozmowy nt. konkretów dotyczących pracy w firmie usłyszeć "wyjdź", bo nie rozumiałam pytania i poprosiłam o powtórzenie i ponowne wytłumaczenie. Skomentowałam odpowiednio jej zachowanie i nawet pofatygowałam się z powrotem do biura przekazać mój feedback managerowi. Myślę, że to nic nie zmieni, ale ostrzegam Was tutaj. Omijać szerokim łukiem.

kamaazz

Podtrzymuję opinię przedmówczyni, praca sama w sobie nie ma nic wspólnego z obowiązkami wymienionymi w ogłoszeniu. Ta sama przygłupia rozmowa z notesikiem i wręczenie puszki na żebry. Praca od 8-18, czyli włażenie do każdego sklepu itp ze swoja puszką. proszę zauważyć, że wszystkie opinie pozytywne są pisane przez ukraińców, co widać po błędach jezykowych i nazwach opiniodawców, co wskazuje tylko na to, że opinie te pisane są specjalnie, by bronić dobrej twarzy "firmy", pewnie przez pracowników do tego przygotowanych. jedna wielka ściema i (usunięte przez administratora)

Przedstawiciel Handlowy

1 etap rekrutacji, dotyczy kandydata, pytań osobistych zainteresowań, opowiadania przez menagera o firmie, ale nie otrzymujemy żadnych szczegółów na temat naszych ewentualnych zadań etc. po pomyślnym przejściu tego etapu dostajemy się na 2 część rozmowy kwalifikacyjnej gdzie na początku również nie dostajemy żadnych informacji poza przedstawieniem trenera i rozmowy, że jedziemy na "test i naukę pracy w terenie ". Dopiero na miejscu i po "śniadaniu" dowiadujemy się czego tak naprawdę dotyczy praca, czyli chodzeniu po miejscach z dużą ilością ludzi i nagabywanie do wrzucenia pieniędzy do puszki, na dzieci z ukrainy z porażeniem mózgowym. Żeby tego było mało sposób rozmawiania z ludźmi jest chamski i nie do przyjęcia z zerowym poszanowaniem dla chorej osoby osoby na którą zbierane są środki... Po podziękowaniu zostajemy w :terenie: i musimy zami wrócić do domu. Radzę omijać szerokim łukiem

Pytania osobiste, oczekiwania etc

logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
Oleksii

Fajnie było u was dziękuje za wszystkie przeżyte z wami momenty !! :D

Luca

Dzień dobry, dlaczego nie informują Państwo ani na swojej stronie ani na funpage'u, że kierują Państwo pomoc jedynie do mniejszości narodowej, czyli do dzieci z korzeniami ze wschodu (twierdzę to na podstawie zakładki "już pomogliśmy" znajdującej się na stronie Państwa fundacji - Fundacja "Ręka Wielkiej Pomocy"). Brakuje takiej informacji, zwłaszcza, że osoby z ząrządu Państwa fundacji, czyli Panowie Khanas kierują jednocześnie Polsko-Ukraińskim Centrum Biznesu z siedzibą w Warszawie. W związku z tym jest tu wiele niejasności. Jak najbardziej pochwalam Państwa inicjatywę i pomoc dzieciom, tylko dlaczego nie zamieszczają Państwo żadnej informacji, że nie świadczą Państwo pomocy dzieciom Polskiego pochodzenia ? (zgodnie z inf. na Państwa stronie "już pomogliśmy") Przypominam, że zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa cele fundacji powinny mieć szeroki, ogólnospołeczny zakres. A jeżeli pomagają Państwo jakiejś mniejszości narodowej, to proszę to zaznaczyć na stronie i w swoim statucie. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej działalności.

@Luca

Bo tak łatwej ukrywać ile pieniężne poszło na dzieci

Artem

Podziwiam tego jak dużo jest ludzi złośliwych. Nie zostałeś przyjęty do pracy nie oczerniaj ludzi! Firma współpracuje z fundacjami, pomaga ratować życia dzieci. Jej pracownicy pokazują nieprzeciętną odwagę. Skoro wasz IQ nie pozwala wam tego zrorumieć, to może warto poszukać pracy, która wam odpowiada...

A.
@Artem

Dla mnie nie do pomyślenia jest, aby na rozmowie o pracę nie powiedziano NA CZYM TA PRACA W OGÓLE POLEGA! Po jednym "przepracowanym dniu" dostałam 50 zł gdzie tu obiecuje się 3500 netto na miesiąc.

Pavlo
@A.

A jak i czym Pani słuchała na tej rozmowie, że nie dostała Pani informacji na czym ta praca polega? To pierwsza rzecz. Druga rzecz, dlaczego Pani przepracowała ten jeden dzień, skoro nawet nie wiedziała Pani co trzeba robić? Te dwie włażnie rzeczy są nie do pomyślenia, a nie te bzdury, które Pani pisze... Czy Pani jest na tyle naiwna? To dobrze, że nawet coś zapłacili. A mogła Pani tego nie chcący zostać dawcą organów...)))))

Tomasz
@Artem

Zostałem (usunięte przez administratora) jak nigdy wcześniej i większość osób komentujących tutaj ma rację. Proszę odpowiedzieć na pytanie, kto w dzisiejszych czasach poza listonoszami i dostawcami chodzi po domach niczemu niewinnych ludzi i wyłudza pieniądze na nie wiadomo jaki cel (teoretycznie fundację, ale w praktyce za długo żyję, żeby mieć co do tego pewność). Jeśli ktoś chce wspierać fundacje, niech SAM i dobrowolnie wejdzie na jej stronę i tam wpłaci, niech się SAM zgłosi do fundacji, bo tylko taką drogą będzie to etyczne i zgodne ze standardami XXI wieku. Na szczęście ludzie uczą się na błędach czy też słyszą prawdę o ludziach chodzących po domach i wyłudzających za wszelką cenę pieniądze (bo bez spełnienia astronomicznych norm "firma" im nie zapłaci za wiele) i jest coraz większa świadomość zbiorowa, żeby POD ŻADNYM POZOREM nie wpuszczać osób co do których nie ma się 100% pewności na klatkę schodową. Swoją drogą, zostałem zmanipulowany przez "menagera", który okłamał mnie, że praca polega na pozyskiwaniu sponsorów i przedstawianiem oferty "firmy" jedynie innym FIRMOM, a nie naciąganiu i nękaniu niewinnych ludzi i chodzeniu po domach, żeby tylko wpłacili na "fundację". Już nie będę wspominał o tym, jak zostałem potraktowany z buta przez liderkę zespołu, z którą podziękowaliśmy sobie, jak tylko śmiałem założyć maseczkę w sklepie z oczywistych w obecnej sytuacji powodów, co jej się nie spodobało, bo nie wierzy w pandemię - jak stwierdziła. Zresztą w tym momencie też otrzymałem potwierdzenie moich przypuszczeń od samego początku na temat charakteru tej "pracy" - chodzenie po mieszkaniach i naciąganie ludzi. Pewien ksiądz z Wrocławia (informacja potwierdzona, proszę sprawdzić w przypadku niedowiarstwa) kompletnie oderwany od rzeczywistości też chodził po wszystkich klatkach i domach na osiedlu i KAŻDEMU (nie ważne, czy był tym zainteresowany, czy nie) dawał wielką broszurę z numerem konta, żeby wpłacić na budowę nowego kościoła, a tym, którzy odmówili lub których nie było w domu, wciskał broszurę w drzwi lub na wycieraczkę jakby każdy był bogatym katolikiem i chciał wpłacać cegiełki na kościół najlepiej co najmniej w kilku setkach. I hasło na broszurkach "Radosnego dawcę miłuje Bóg". To już tylko ludzie zupełnie oderwani od rzeczywistości mogą robić coś takiego - chodzić od drzwi do drzwi i nękać ludzi, wyłudzając pieniądze. To wydaje się być zwyczajnie niemożliwe, żeby nie rozumieć obecnej rzeczywistości (zwłaszcza w przypadku firm). No chyba, że 7 września 2020 roku ktoś otwarcie mówi, że nie wierzy w pandemię i nawet z szacunku do innych ludzi nie zakłada maseczki w sklepie - wtedy rzeczywiście wszystko inne jest możliwe... Pozdrawiam

Pracowawem tutaj

Nie wytracaj swojego czasu , liepije zbierz jescie 200000 zł prezesowie

Pracowawem tutaj

Niestety oni mają dużo laików od słonich pracowników , ludzie to sciema

XXXXXX

Słuchajcie to jakiejś żart a nie firma Ogłoszenie było dojść fajne, jak pisało większość osób, na rozmowie nikt nie zapytał ani o wiedzie angielskiego czy jakiegokolwiek innego języka również czy umiem pracować z MCoffice i Excele, chociaż to są podstawowe rzeczy do biura. Na drugi dzień przyszłam na drugi etap rekrutacji…jaki to był szok, zamiast pracy w biurze cały dzień latasz po miastu i zebrasz kasę dla chorego dziecka 2 dni straconego życia! Nikt nawet słowa nie powiedział ze praca polega na czymś takim Rzygam

Pato-logia

A mi wszystko się podoba. Umowę dają, pieniędzy płacą, szkolenia prowadzą. Nie narzekam

worker

Super firma

Szpieg na zlecenie

Podejrzenia o wiarygodność i wartą uwagę firmę zaczynają się nawet przed pierwszą rozmową kwalifikacyjną. Rozmowa telefoniczna bez podania nazwy firmy, oferta skierowana do osób młodych z zarobkami z kosmosu, których niestety nie udało mi się zweryfikować, a "biuro" znajdujące się w Krakowie ciężej znaleźć niż uczciwie pracującego, nie będącego opryskliwym w stosunku do innych Ukraińca (stereotypy jednak nie biorą się z nikąd). Po odnalezieniu "biura", które nie jest w żaden sposób oznakowane, nie ma kompletnie nic co wskazywałoby na to, że znajduje się tam jedna z siedzib firmy, czeka nie Ciebie ankieta, po której zaczyna się rozmowa z rekruterem czy kimkolwiek ten wariacik jest. Typowa mowa trawa, czekają Cie wielkie możliwości, dużo osób się zgłasza, ale damy Ci szanse, przyjdź na dzień próbny to zapoznasz się o co chodzi w tej pracy, zajmujemy się fundacjami non profit, ale wkrótce będzie to coś poważniejszego. Więc się zgadasz, (usunięte przez administratora) zarobki i perspektywy, przychodzisz na następny dzień i tutaj jest plot twist. Nie ważne na jakie stanowisko aplikowales są to jedynie nazwy. Jedyne co możesz wpisać w swoim CV po pracy w tej firmie to Specjalista ds. Operowania Puszką Wolontaryjną. W dzień szkolenia okazuje się, że praca nie ma nic wspólnego ze stanowiskiem na którym chciałaś/eś pracować, a jest to mówiąc wprost (usunięte przez administratora) Idziesz sobie z instruktorem na miasto, jecie śniadanko, gadacie o kocopolach po czym instruktor przedstawia Ci na czym praca polega i już wiesz, że znów musisz zacząć szukać pracy. Chodzisz od człowieka do człowieka i wymuszasz tandetnymi tekstami pieniądze na dzieci z fundacji, które akurat tak się złożyło, że też są z Ukrainy/Białorusi/Rosji,jedno i to samo,ciężko zweryfikować te osoby. Na koniec pierwszego dnia masz test XD z tak płytkimi, wymyślonymi chyba po godzinnym spotkaniu z Kołczem Majkiem tezami, jakimiś punktami z (usunięte przez administratora) że ciężko zachować powagę i nie skisnac ze śmiechu. Dla dobra sprawy przyszedłem kolejne dni, które wliczaly sie w dni szkoleniowe, a więc dni bezpłatne, no chyba że instruktor miał dobry dzień to Ci rzucił 4 dyszki za 10h pracy. Umowy miały być jakieś podobno, ale po kilku dniach dalej nie byłem godzien jej dostać, więc podziękowałem szanownemu gronu krasomówców i przerzuciłem się na sprzedaż Passatow z oryginalnym przebiegiem 50 tys kilometrów, bo chyba to już jest uczciwsze zajęcie od tego uprawianego przez PUCB. Konkluzja jest taka: za ch. tam nie próbuj podejmować współpracy, chyba że jesteś masochistą albo którymś z naszych ukochanych sąsiadów.

Bartunio
@Szpieg na zlecenie

Człowieku, z taki talentami, to musisz aplikować do MI6 :) Bo przepadnie talent. Nie inaczej jak polski James Bond się pojawił XD

Lolo

To ściema nie idźcie w to !!!

Gabrysia

Fajna firma, mega ludzie i super doświadczenia na przyszłość:) polecam zwłaszcza dla młodych niebojących się wyzwań !

Ebe ebe

Daj cię se spokój nawet nie marnujcie sobie czasu. Ja miałem przyjemność z tymi Ukraińcami w Katowicach. Dżolero z podrabianym rolexem w biurze, i sfatygowana ruda swietłana trenerka. Jak mi powiedziała ze nie widzi mnie w tej robocie, to dostała opowiedz ze ja jej nie widzę na tym stanowisku jakie bzdury gada i debilne pytania zadaje. Zmieszana bo nie wiedziała co zrobić poszła do wc zadzwonić do dżolera pewnie powiedzieć ze żadnym psem nie jestem ani nikim z kontroli. I powiedziała ze zdałem i przechodzę na kolejny etap.(usunięte przez administratora)

pucbscam@gmail.com

Tylko ukry, ruscy albo inne dzikusy są wstanie wymyślić coś takiego, ale zacznijmy od początku bo uważam że sprawa jest o wiele poważniejsza niż zmarnowany czas kilku studentów. Oferta "pracy" na OLX wydaje się być interesująca, proponują miedzy innymi szkolenie marketingowe, perspektywę rozwoju w strukturach firmy, wypłatę w tygodniówkach. Niestety nie wspominają o nazwie firmy, zakresie obowiązków ani tym bardziej jakiś szczególnych wymaganiach bo bądźmy szczerzy kultura osobista wymieniona w ogłoszeniu jest wymagana od każdego. Z oferty możemy się natomiast dowiedzieć że jest to firma consultingowa (bullshit) co w oczywisty sposób kojarzy się z pracą biurowa, czego dowodem mogłoby być oszczędne wspomnienie o zajęciach w postaci "doradzania i konsultowania klientów firmy". Sama rekrutacjia podobnie jak ogłoszenie również jest pełna peryfraz i eufemizmów. Mówią że współpracują z dużymi spółkami i organizacjami non profit dalej zapewniają rozwój w strukturze firmy i podniesienie kompetencji, pozostawiają sporo obietnic i jeszcze więcej pytań na które szczerze nie chcą odpowiedzieć, kręcą cyrk mniej więcej taki sam jak w 86 w Czarnobylu W trakcie drugiego dnia kwalifikacji który ma być szkoleniem marketingowym wychodzi na jaw ukraińska myśl biznesowa. "Szkolenie" polega na żebraniu o kasę na rzecz nieistniejącego szczyla z rozszczepem podniebienia albo inna równie przykrą dolegliwością. Nie ma co zatem liczyć na jakikolwiek certyfikat. Oczywiście przygotowaną mają pełna dokumentacje dotyczącą dzieciaka, maja ze sobą nawet terminal ! Z tego miejsca przestrzegam wszystkich niezależnie od miejsca zamieszkania nigdy nie dawajcie kasy na taki coś bo nie macie możliwości zweryfikować do kogo trafią te pieniądze nawet jeśli pokażą wam wszystkie dane bachora. "Dzieciak" oczywiście pochodzi z ukrainy czyli najbardziej skorumpowanego państwa na świecie a pracownik który udaje wobec przechodniów wolontariusza zarabia podobno 700zł tygodniowo ! Jak myślicie skąd pochodzą te pieniądze skoro wspierają organizacje non profit ? Sama gadka niby wolontariusza jest równie żałosna co jakiegoś animatora na wiejskim weselu żal powtarzać bo można się pod ziemie ze wstydu zapaść. Łatwo by można pomyśleć że może to tylko test, że przecież od czegoś trzeba zacząć skoro gwarantują rozwój w ramach firmy. I to tez jest wierutne kłamstwo. Osoba która tam poznałem pracowała rok żebrajac i jakoś nie awansowała na wyższe stanowisko. PUCB nie oferuje zatem szkolenia marketingowego, awansu i uczciwego zarobku ba, oni nie mają nawet strony internetowej ani tym bardziej lokalizacji w przystępnym miejscu. Podzielenie się z wami szczerą opinią to jednak zdecydowanie za mało aby móc ukrócić "biznes" tych brudasów.Zdecydowanie trzeba przyciąć ich nadużycia Zachęcam was do zostawienia jakichkolwiek informacji na ich temat pod tym adresem pucbscam@gmail.com jeśli macie jakieś pytania to również tam możecie je zadać.

Maciejoo

Ta „firma” PUCB to jeden wielki scam, nie ma nic wspólnego z praca biurowa ani tym bardziej pozyskiwaniem partnerów biznesowych. Jest to po prostu zebranie o kasę używając jakiś krzywych gadek wobec potencjalnych ofiar „my tylko poprawiamy humor” itp sam repertuar zaczepek również jest ubogi i (usunięte przez administratora)cringeowy, jedna wielka kompromitacja ! Mam spore wątpliwości czy cokolwiek tam jest zgodne z prawem. Ciężko nie nabrać uprzedzeń wobec Ukraińców skoro bawią się w taki nieczysty biznes. Odradzam stanowczo bo łatwo się nabrać Kraków Sebastiana Klonowica 15C nie przychodzcie tam ! (I tak nie traficie)

Bez nicku

Stanowczo odradzam! Poszłam w ciemno na rozmowę kwalifikacyjną, ogłoszenie było dosyć ogólne i niekonkretne, a na pytania dotyczące stanowiska pani sekretarka odpowiedziała, ze wszystkiego dowiem się na rozmowie z menadżerem. Dostałam ankietę do wypełnienia dot. Moich silnych/słabych stron, ambicji, dlaczego nie pracuje w poprzednim miejscu pracy i dlaczego chcę dostać to stanowisko. Prawdę mówiąc, było mi piekielnie ciężko odpowiadać, gdyż jeszcze nie wiedziałam nic o swoich przyszłych obowiązkach. Gdy w końcu pod koniec rozmowy doszliśmy do sedna i do tego, na czym będzie polegać moja praca i czy zgadzam się, to powiedziałam, że zupełnie inaczej sprawa była przedstawiona w ogłoszeniu. Po czym pan manager demonstracyjnie przekreślił moją ankietę mówiąc, że mogę zabrać sobie ją na pamiątkę i że moje słabe strony (które musiałam wskazać w ankiecie wcześniej) uniemozliwili mi dostanie tej pracy. XDDD Koniec rozmowy, gdyby nie to, że byłam zmieszana, roześmiałabym się na fotelu. Ogólnie rzecz ujmując, szkoda czasu. Nie polecam.

Zuzia

Fajna firma która pomaga podwyższyć swoją samoocenę, nauczyć się wielu nowych i niestandardowych rzeczy które mogę się przydać nie tylko w dalszej karierzę zawodowej ale również w życiu codziennym. No i co chyba najważniejsze niepodrabialna atmosfera! Będę tęskniła za osobami które tam poznałam. Działajcie prężnie, a dla nowych osób serdecznie polecam współpracę, jak i również apeluje do grającej nieczysto konkurencji (która odpowiada za większość tych złych opinii) dajcie sobie spokój i zajmijcie się tym co ważne czyli swoim życiem:) pozdrawiam serdecznie

Olek

Nie Polecam!!! Przed przejściem do tej pracy przeczytałem opinię tutaj i wszystko okazało się prawdą! Zadałem kilka pytań co będziemy robić w ciągu dnia i przez tę pytania wyj£Bali(innego słowa nie da się określić) mnie z pracy. Jeszcze raz NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Księdza Piotra Skargi 7 lok. 2
    37-700 Przemyśl

Polsko Ukraińskie Centrum Biznesu Sp. z o.o.