Opinie o Selfier Joanna Pichur w Przemyśl

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Selfier Joanna Pichur. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Selfier Joanna Pichur o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selfier Joanna Pichur w Przemyśl

Jagoda

Pracuję w ten firmie już od 7 lat. Nie spotkałam się nigdy z tak dobrze uporządkowaną pracą. Sam staż chyba sam mówi o tym, że zmiana miejsca pracy nie jest mi w głowie. ;) Możliwość wspinania się po szczeblach coraz wyżej i zdobywania nowych kompetencji jest jedną z licznych zalet tego miejsca. Wszystko na czas! Polecam z całego serca! To juz coś więcej niż... "praca".

@Jagoda

Pani Jagodo czy może Pani z czystym sumieniem powiedzieć że ani razu nikt przy Pani nie płakał lub mówił że ma dość takiego traktowania i że każdy pracownik był szczęśliwy pracując tam? Czy każdy pracownik został dobrze potraktowany lub doceniony chociaż raz? Skoro pracuje Pani tam 7 lat doradziłaby Pani komuś ze swojej rodziny tam pracować w chwili obecnej? Byłbym bardzo ciekaw, bo napewno była Pani świadkiem nie miłych i nie przyzwoitych zachowań ze strony kierownictwa.

Danuta

Kurczę, wczoraj wygasło ogłoszenie na cukiernika. Szkoda, że się spóźniłam, no chyba że jeszcze mogłabym podesłać cv? W ogóle to stawka godzinowa podana w ogłoszeniu serio jest realna? Podali 25–30 zl. Poza tym jak z atmosferą tutaj? Bo widzę mieszane opinie.

@Asia

Kłamstwem? Bardzo zabawne, dlaczego mieliby kłamać i robić "dobrym" ludziom (usunięte przez administratora) opiniami? Gdyby szefostwo i praca była warta dobrych opinii to wtedy byłyby same dobre opinie. Ale to wszystko to jest fakt. Czemu nie ma stałych pracowników? Bo nikt nie wytrzymuje tam psychicznie. Ile osób po pracy tam musiało się leczyć żeby dojść do siebie. Nie dość że w pracy spędzasz więcej czasu niż z własną rodziną to jeszcze cie w niej (usunięte przez administratora)... Powinien się ktoś w końcu tym zająć. I te opinie są po to żeby chronić ludzi od takiego toksycznego miejsca. Ale karma zawsze wraca i żyć wiecznie w luksusach nie będą.

Była praciwnica Nowy wpis

Praca nie jest zła ale atmosfera fatalna. Ciągle poniżanie przez niektóre pracownice zwłaszcza E****e " Barbie " wyzysk praca na umowę zlecenie i zaniżane zarobki ( jak ktoś już napisał tłumacza podatkiem oraz ubezpieczeniem a jako uczennica poniżej 26 r.ż nie płacę podatku ) OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

@Była praciwnica

Jakich epitetów używają, jeśli chodzi o to poniżanie? Czy po dłuższym czasie nie ma szans na normalną umowę, wszyscy pracują na zleceniówce?

Czytałem ofertę pracy firmy na stanowisko cukiernika. Jest mowa w ogłoszeniu o elastycznym czasie pracy. O co konkretnie chodzi? Firma daje możliwość wyboru dni pracujących i dostosowania grafika do swoich potrzeb? Jak z kasą? Na początek wychodzi pracownikom powyżej 4 tyś netto?

Noname

Cuda Wianki/Selfier Pracodawca tych firm wiele obiecuje , a nie wywiązuje się z żadnych wypowiedzianych obietnic. Nie poważnie traktują pracowników, płacąc o wiele mniej niz powinni, pseudo kierownicy którzy nie maja pojęcia jak pracować z ludźmi i ich traktować, (usunięte przez administratora) w tej firmie jest sprawą codzienna z którą trzeba walczyć, toksyczność i wchodzenie na życie prywatne rowniez, totalnie ODRADZAM pracy u tego pracodawcy ponieważ możecie nabawic sie rożnego rodzaju załamań psychicznych. Można było by wymieniać masę innych zarzutów, Które wręcz można było by wnieść na drogę sądowa, z tym ze wole zaoszczędzić swojego cennego czasu na tą pseudo firmę.

@Noname

Jak to możliwe, że płaci mniej niż zapowiedziało? A co z umowami? Tam chyba jest podana stawka za godzinę lub za miesiąc? I co nie płaci uzgodnionej kwoty? Jakoś to tłumaczy, czy nie zwraca uwagi na te formalne ustalenia?

Noname Nowy wpis

Na papierze podpisuje się inne godziny niż faktycznie zostały przepracowane, na umowie stawka najniższej Krajowej a w praktyce dostaje się o wiele mniej, wypłata w gotowce nie na konto.podsumowując jeden wielki SCAM, wszyscy powinni być tam ukarani sądowo. DODATKOWO kierowniczki wmawiają młodym ze różnica która jest na umówię najniższej krajowej a to co dostaje się w praktyce wynika z odliczanych podatkow! HA! Podatków?! Skoro ktoś jest studentem, jakie podatki! MŁODZI UNIKAJCIE TO MIEJSCE BO JESTEŚCIE OSZUKIWANI

Jaki jest okres rozliczeniowy w Selfier Joanna Pichur? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Selfier Joanna Pichur na stanowisko Zatrudnię pomoc cukiernika!? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko cukiernika. Mam nadzieję, że może uda mi się załapać jeszcze :) Napisane jest w ogłoszeniu, że firma oferuje wysokie wynagrodzenie. Tak konkretnie można wiedzieć jakie są te zarobki netto? Są zniżki na firmowe produkty, więc spoko, premie? Dostajecie coś extra?

@Pracodawca

Dzień dobry, prowadzimy rekrutację przez cały rok, więc jak najbardziej zapraszamy do wysłania CV pod adres: rekrutacja@cukierniaselfier,pl Zarobki zależą od umijętności, zawsze jest okres próbny gdzie mamy czas aby poznać doświadczenie kandydata. Premie jak najbardziej są przewidziane w zależności od wykonanej pracy w danym miesiącu.

Ida

Hej. Weszłam tutaj, żeby podpytać o pracę jako cukierniczka, co ogłaszali. Wspominali o równoważnym czasie pracy, jak to wyglada w praktyce i czy zdarzają się dni, że trzeba zostawać po godzinach w pracy?

XYZ

Terror? Zabrzmiało groźnie. Atmosferę złą wprowadzają czy jak? A może dużo pracy jest i stąd to określenie? jak się po godzinach zostaje, to płacą za to?

Jagoda

@Jagoda

Pani Jagodo,jeżeli to taka super praca to dlaczego Pani mąż zrezygnował?Coraz wyżej mogą się wspinać poddupki tzw,,kierowniczki".Na lodach Jedynie,gdzie można się wspinac wyżej to ,,na strych"po pudełka z różkami:)))

@Xyz

o tak pamietam to, a na to że nie wejde bo mam lęk wysokości i jak wejde na kilka schodków to nogi mi sie tepią jakbym padaczki dostał to uslyszalem od tfu "kierowniczki" zebym nie przesadzał i za 2min jak wroci rożki mają być ściągniete BHP tam nie istnieje

@no ten yhy

Ja zawsze się kłóciłam,że nie ściągnę.Jakaś kierowniczka zawsze się pofatygowała ale zostałam ochrzaniona za każdym razem.Bardzo się cieszę,że się zwolniłam.Zdrowie psychiczne jeszcze zdążyłam uratować.

@Danuta

Jak najbardziej, ogłoszenie jest jeszcze aktualne. Wyślij swoje CV na maila: biuro@cukierniaslefier.pl Stawka jest realna, pracuję obecnie. Opinie napisane tutaj są totalnym kłamstwem, więc warto spróbować.

Poprawny adres mailowy: biuro@cukierniaselfier.pl

@Asia

Dobry żart xd Praktycznie każdy na minimalnej krajowej a o umowie o pracę można zapomnieć ☠️

@Były

To jaka jest tu forma zatrudnienia? Umowa zlecenie? Jak ktos dłużej pracuje to nie ma szans przejścia na umowę o pracę?

@Danuta

Śmieciowka, o umowę o pracę trzeba się szarpać, jak pracowałem to akurat byłem świadkiem jak Marco jeden z lepszych baristów w mieście walczył o umowę o pracę i chyba w końcu mu dali z obawy ze odejdzie, ale wymówki jak u każdego januszexa "że ich nie stać" że "zaraz będzie" i tak w kółko

Weronika
@Były

A ile dokładnie czasu już nie pracujesz? Myślisz, że mogło coś się zmienić z tymi umowami? Mają ogłoszenie dla pomocnika cukiernika i piszą, że gwarantują umowę o pracę. Poza tym podali widełki płacowe i zastanawiam się co trzeba zrobić, żeby uzyskać tą wyższą stawkę. Jest jakoś zależna od doświadczenia?

@Weronika

Widełki są dla kolegów tylko, dla każdego jest najniższa stawka z widelek No bo "zaczynasz dopiero" co z tego że masz z 5 lat doświadczenia U NICH ZACZYNASZ xd Jest coraz gorzej, co chwilę widzę nowych pracowników we wszystkich punktach, taka rotacja coś mówi

@Asia

Długo już pracujesz? To dla mnie ma trochę znaczenie, bo nie od razu się poznaje miejsce pracy, przynajmniej z mojego doświadczenia, więc odpisz jeszcze, jak możesz. No i ile to wychodzi godzin w miesiącu pracy, tak przy okazji?

Ola

Czy ta praca była na cukierni?

Wiktoria S

Jestem tam na praktykach miesięcznych i to co piszecie to jakieś bzdury naprawę mili i pomocni pracownicy można się nauczyć tez dużo rzeczy tylko trzeba mieć chęci do pracy

@Wiktoria S

Tzn., że dosłownie na dzień dzisiejszy tu u nich jesteś? Bo faktycznie hejt tu się trochę rozlał i w takim razie zastanawiam się jak to wygląda od osoby, która da info z pierwszej ręki. Opiszesz jakoś konkretniej jak te praktyki wyglądają?

@Danuta

Spoko kwestia czasu. Na początku tez tak myślałam. Odpuść to miejsce bo nie warto ryzykować zdrowia i nerwów

Xz
@Wiktoria S

Kwestia czasu.Dla mnie tez byli mili do momentu gdy cos im zaczelo nie odpowiadać!

@Wiktoria S

oczywiście że sie ciebie nie czepiają bo mają darmowego ciecia więc siedzą cicho, poczekaj jak dostaniesz śmieciówke i spróbuj nie uzupełnić mydła w lazience dla gosci to wielki pan psycholog zwoła "zespół" i zbeszta cie publicznie co juz miało miejsce

Ola
@Xyz

Na jakim stanowisku pracowałaś? Szukam opini o cukiernikach tam

Miło wspominam pracę sezonową w Selfier, dobre warunki i zarobki

Danuta

Powiesz coś więcej na ten temat? Dobre warunki, znaczy co? Pensja była na terminowo? Poza tym na jaki czas zawierają umowy na pracę sezonową i czy można zatrudnić się ponownie po jakimś czasie?

Były

Widzę kolejny z syndromem Sztokholskim xd

782x

Odradzam wszystkim tam pracy, jest się wykorzystywanym i nie szanowanym. Szkoda nerwów na takich ludzi. Skompstwo i brak docenienia. P.Ania to strach i osoba która może Ci zepsuć każdy dzień. Ulubienica szefowej. Sam się zwolniłem i odradzam każdemu.

@782x

Słabo to brzmi, bo widać, że ktoś tu dosadnie stanął Ci na odcisk. :/ Ze zwolnieniem nie było żadnych problemów? Mogłeś z dnia na dzień czy okres wypowiedzenia obowiązywał?

@Danuta

Jaki okres wypowiedzenia? xD Umowy o prace tam nie uświadczysz o ile nie jesteś kierownikiem Śmieciówka za najniższą krajową i traktowanie cie jak (usunięte przez administratora) a śmieciówke mowisz ze odchodzisz i jak stoisz tak wychodzisz

@no ten yhy

Aha to sory, nie wiedziałam.... Czyli kiero na uop? I na to stanowisko to jak się dostać? Tylko z ogłoszenia czy ktoś kiedyś awansował może?Tak wgl jakie warunki zatrudnienia mają na tym stanowisku? Obowiązki i jaka kasa z tego?

@Danuta

Kierownikiem mozesz zostać jeśli uzyjesz kilka wiader wazeliny tygodniowo przez kilka lat Jedna dziewczyna która jest tam kelnerką juz dobre z 5 lat raz dali jej kierownictwo sali czy cos, no ogólnie miała ogarniac sale i kelnerów oraz samej nadal kelnerować Czy dostala za to wiecej kasy? Nie Dlugo nie posiedziała na tym bo łaskawy (usunięte przez administratora) pichurowej aka czytaj jej (usunięte przez administratora) zrygał ją za coś i zdegradował do kelnerki ponownie, co w sumie wyszło jej na dobre bo mniej obowiązkow, ta sama kasa xD Z obowiązków jako kierownik masz gasić nadzieje pracowników na UoP, oraz chęci do życia

Czy Selfier Joanna Pichur organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Były

Nie, organizuje tylko spotkania żeby zgnoic człowieka przy innych pracownikach

Były

Łaski nie robią że kasa na czas, to ich obowiązek a nie benefit

Były

No i każdy zna historie jak dziewczyna z wyspy w sanowej poszła do sądu bo nie chcieli jej wypłacić pensji.

Pracownik sezonowy

Dla mnie było w porządku, pracowałem w sezonie letnim, pieniądze na czas, atomosfera w porządku.

Nie polecam pracy w tym miejscu. Bardzo słaba stawka godzinowa, a wymagania są ogromne. Nawet, gdy ruch był mniejszy to trzeba było robić cokolwiek (na przykład przecierać 30 raz blat w przeciągu 5 minut). Tak jak ktoś wspomniał wcześniej, Pani Anna M. potrafi doszczętnie zepsuć dzień i zgnoić pracownika. Jak już szukacie pracy w Przemyślu, to lepiej porozglądać się za innymi miejscami pracy.

Danuta

No opinia dość nieciekawa, w sumie jeśli warunki opisane tu są prawdziwe, to czemu nie poszło na o jakieś zgłoszenie jeszcze?

@Danuta

Mają wtyki w inspekcji pracy,ile razy były kontrole i nic.Warunki są prawdziwe,wystarczy spojrzeć na inne opinie na tej stronie lub spytać się kogoś na miescie co slyszeli o selfierze.

@Xyz

Ok, no to jakby faktycznie je mieli i byłoby o tym tak jawnie to chyba inna instytucja powinna poddać to głębszej weryfikacji. Czy to tak nie działa wtedy przypadkiem?

@Danuta

Nikt jescze tego nigdzie dalej nie zgłosił ale nigdy w zyciu bym tam znowu nie poszl* pracować.Mam do tej pory skaze psychiczną przez nich

@Xyz

Po takich odpowiedziach jak ta tym bardziej nie rozumiem braku zgłoszenia? To nie jest nieco sprzeczne?

@Danuta

zgłoszenia i są ale są ignorowane albo kontrole na pokaz, kontrola wyglada tak że urzędnik idzie na kawusie bo biura obok maszyn do lodów i wychodzi po godzinie niby po "inspekcji" a zadnego pracownika nawet nie przesluchał, wiem bo pracowałem tam tatuś pichurowej ma znajomosci np taki choma co tylko pierdział w stołek, jemu jedno słówko i interes kręci sie nadal

Odradzam kupowania konfitur, soków i czekolad, często jest pleśń w gratisie ???? lody odmarażane jak padnie prąd po czym są od nowa zamrażane i sprzedawane i takie to najlepsze lody a ludzie nie wiedzą jaki (usunięte przez administratora) kupują. Drożdżówki przewożone w brudnych skrzynkach , które mycia nie widziały a ludzie to potem jedzą. Wszystkie ich " składniki najwyższej jakości"???? kupowane są w Biedronce i w Kauflandzie. Dużo by wymieniać .... Stanowczo odradzam spożywanie w selfierze oraz pracę w tym obłudnym miejscu.

Gosia

Proszę Państwa gdzie jest moja ulubiona Pani która codziennie w Szpaku przed pracą podawała mi kawę ?? Proszę o zwrócenie obecnej sprzedawczyni uwagi, że jak wywraca oczami to klient to widzi !! Jakiś koszmar zero taktu !! Gdzie jest fachowa obsługa ?

@Gosia

Eee, jeśli faktycznie dochodzi do takich sytuacji to nie warto skontaktować się bezpośrednio zamiast pisać o tym na forum pracowniczym?

Zostaw merytoryczną opinię o Selfier Joanna Pichur - Przemyśl

• Jak się pracuje w Selfier Joanna Pichur?

Zobacz opinie na temat firmy Selfier Joanna Pichur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selfier Joanna Pichur?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Selfier Joanna Pichur