Extradach

Szczecin

Opinie o Extradach

Ma

Jako pracownik extraDACHu muszę przyznać, że takiej fantastycznej atmosfery w pracy nie miałam dawno. Wszyscy są sobie równi. Nie jest to korporacja tylko firma, która liczy się z każdym jednym pracownikem traktując ich jak rodzinę. Wśród tej całej gonitwy to atmosfera w pracy sprawia, że idziemy tam z przyjemnością. Płacą zawsze na czas co również zapewnia duży komfort pracy.

mgr

Jestem magazynierem jednego z oddziałów praca jest wymagająca, trzeba (usunięte przez administratora) to nie praca dla mienczaków w obcisłych spodniach tylko dla prawdziwych facetów... komentarze typu "wytrzymałem nie cały miesiąc tylko szybko i szybko i szybko i tak w koło..." to chyba kolega co dopiero gimnazjum skonczyl, w anglii na zmywaku też by nie dał rady ;) Jest ciężka robota, płacą na czas, jak idziesz na magazyn to chyba wiesz na co się piszesz...

Lidia

@Mati widzę, że niestety nikt nie zdążył odpowiedzieć na Twoje pytania. Jak poszła Ci rozmowa kwalifikacyjna? Udało Ci się dostać do pracy w Extradach? Chętnie dowiemy się więcej o przebiegu procesu rekrutacyjnego oraz o Twoich wrażeniach na temat firmy.

Mati

Jutro idę tam na rozmowę ws . pracy. Do oddziału w Łodzi na brukowej. Prosiłbym jakiegoś pracownika o wyrażenie opinii o zakładzie i zarobkach.

Miecz

Ktoś coś wie o otwarciu oddziału na Śląsku. Nie widzę żadnego ogłoszenia, a chciałbym aplikować do pracy ?

szerszen

pracowalem w gorszych miejscach,w tej juz troche pracuje i podejrzewam,ze jeszcze popracuje,nie jest zle jesli chodzi czy to o zarobki czy o zespol i wymagania,mogloby byc lepiej,nie ukrywam,ale chwilowo jestem zadowolony z tego co oferuja

OAZIS

za kilka dni kończe swoją pracę z firmą Extra Dachy w Łodzi -nie polecam ,wytrzymałem nie cały miesiąc tylko szybko i szybko i szybko i tak w koło ,Pada starsi pracownicy pod daszek,a ty przewalasz rynny abyś tylko nie siedział gorzej traktują pracownika niż psa rotacja jest jak na TARGU ,LUDZIE PRZYCHODZĄ WYTRZYMUJĄ 1,2.4.6 DNI I UCIEKAJĄ o czym to świadczy ? O firmie Extra Dachy na brukowej w Łodzi

Paweł

Jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam lepiej iść do Ochrony i te same pieniądze niż targać rolki papy po 70 kg ,zero podejścia do pracownika !!! ogłaszają się ze Dają Umowę O pracę a tam zlecenie za 1900 zł ,deszcz nie deszcz ,mróz śnieg a ty zapier...sz jak małpka w ZOO. stołówka ? pies w budzie ma lepiej !!! chodzi tutaj o Extra Dachy w Łodzi na Brukowej

klient4

Może tak się zdarzyło raz @klient3 ale wątpię, żeby taką wtopę zaliczyli bo raczej nie stawialiby na szali całego przedsiębiorstwa dla jednej transakcji

klient2

Uwaga na exstradach POZNAŃ pracowników traktuje sie gorzej niż murzynów każą im się myć w kałuży sanitariaty 1 sztuka brak porządnej umywalni brak szatni brak miejsca do spożycia śniadania brak wszystkiego ! Nich się za nich weźmie PIP, PIS, nadzór budowlany robią co chcą budują co chcą bez rysunków technicznych pozwoleń ja nie rozumiem i to jest zakład pracy w Państwie demokratycznym ? Jadę do nich po towar aż mi się serce kraje na widok brudnych spoconych pracowników bardzo miła obsługa magazynowa a bióro to dno. Tylko kasę liczą.

Klient3
@klient2 23.07.2016 12:34

Do klient2, ciekawy nick, mój będzie klient3, bo 3 dachy u nich kupiłem. Oj, kolego wydaje mi się, że taki z Ciebie klient , jak z koziej ... wiesz co. Widziałeś jak zaczynali ?widziałeś co osiągnęli? Zrobili to razem, to Twoje "bióro" i magazyn, razem wspólnie, bez podziału na "dno" i powierzchnię. Moim zdaniem to sukces, a tylko oni mogą powiedzieć ile to ich kosztowało pracy, wysiłku, pewnie konfliktów też. Z tego co pamiętam było tam parę magazynierów, których już nie widzę, ciekawe dlaczego? Z tego co mówili zaczynali zaczynali bez ... sanitariatów. Ja będę dalej tam kupował, mi tam pasuje.

Chomik 2017
@klient2 23.07.2016 12:34

Remek, daj spokój :)

PH

Mam pytanie czy to prawda, że firma otwiera się na południu Polski. Mieszkam na Śląsku, pracuje w handu, w dachach i zamierzam zmienić pracę. Słyszałem, że Opole lub Tychy. Byłbym zainteresowany rozmową, tylko nie mogę nigdzie znaleźć informacji na ten temat.

zadowolony

Witam, czytając te opinie zastanawiam się kto się udziela na takich forach? Mam kolegę który pracuje jako sprzedawca w Extradachu i bardzo sobie chwali i zarobki i firmę jako taką. W sumie nawet dzięki niemu zrobilem zakupy w Extradachu co prawda nie w mieście w którym on pracuje ale nawet nie wspomniałem, że mam u nich "wtyki" Nie kupowałem w ciemno, pojeździłem po kilku hurtowniach i co się okazało: wszędzie mieli taniej niż w extradachu.. na pierwszy rzut oka, jak zacząłem patrzyć co tam mieli to włos się jeżył, połowa rzeczy z tych co na wycenie extradachu. Co prawda nie mogłem oddać dachówki co mi zostało ale przed zakupem zostałem poinformowany, że towar pod zamówienie itd. Generalnie ja byłem zadowolny.

malykevin

po odejściu od kasy , reklamacji nie uwzględnia się.... komuna i brak kompetencji... reklamacje do producenta po 2 mieś. odesłali i wymyślają cuda... czyli dziury w całym... pozdrawiam Daniel W.

Klient

Nie polecam tej firmy. Nie dotrzymują terminów, traktują klienta jak zło konieczne i robią z niego kretyna.Pracownicy są niekompetentni a swoimi błędami obarczają klienta. Tam nie ma z kim rozmawiać, nie można nic załatwić.

notak

no tak... widzę, że faktycznie piszą tu zorientowani.Ja znam ludzi z Extradachu pracujących tam po kilka lat.Jeśli tak źle czemu tam siedzą? Jaki handlowiec taka płaca, ale to jak wszędzie. To moje zdanie :).

keru
@notak 09.04.2015 21:13

Zarobki są zależne od tego jak negocjujesz ale jeśli ponizej 3 tys netto dadzą ci to szkoda twojego czasu bo oczekują mega wyników, możesz sie spodziewać dyrektora handlowego który zrobi ci wodę z mózgu( może to lubisz) szukają ludzi z innych hurtowni z kontaktami, nie chcą przyuczać a dać kasę i żeby ta kasa do nich wróciła po wielokroć. Tak, jest walka o wynik żeby firma zgarnęła bonus od dostawców. Do no tak skoro znasz pracowników Exdach to zapytaj czy dużo % piją bo to nie jest praca dla normalnych ludzi a dla niewolników;] serdecznie pozdrawiam

Hmmm

Firam podobno otwiera się na płd Polski, dajcie znać na jakie zarobki i warunki pracy można liczyć ? Liczy się wiedza, zaangażowanie dobra obsługa i marża, czy raczej wycinka po trupach, obrót i walka o życie z bonusa od dostawcy (bo tak niestety słyszałem). Generalnie płacą uczciwie, bo wydaje mi się, że jeśli firma sprzedaje poniżej zakupu to jednak na dobrą kase nie ma co liczyć. Dajcie proszę znać jak jest ???

kes

Nie polecam, chyba ze ktoś lubi mega presje i wyznaczanie nie osiągalnych celów

Niezadowolony klient

Nigdy w życiu niezrobie wiecej tam zakupów nie dotrzymują terminów realizacji w moim przypadku to był ponad miesiąc spuznienia nrak kompetencji pracowników , brak szacunku do klienta czułem sie jak by mi łaske robili ze chce coś unich kupic nigdy wiecej

Zwierz

jeśli chcesz się tam zatrudnić, nie polecam! Firmę nie stać na handlowców, wynagrodzenie kończy się na samej podstawie którą ustalisz na początku przy zatrudnieniu. Zero kolejnych podwyżek- nie łudź się że dostaniesz, mimo wszelkich obietnic. Premie - oj taak - tylko uważaj, by z nadmiaru tej premii woda sodowa Ci do głowy nie uderzyła. Prowizje - zapomnij! Wykonawcy w tej firmie kupują tylko 1 raz - jeśli jest inaczej, to dlatego że dotychczasowi handlowcy(nie dyrektorzy) korzystają ze swoich dotychczasowych relacji z wykonawcami, ale to się w końcu skończy. (usunięte przez administratora)POZDRAWIAM DYREKTORÓW ODDZIAŁU WROCŁAW!

żenada!!!!!

Zostaw opinię o Extradach - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Extradach