Opinie o Eurotask w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Eurotask. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eurotask o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurotask w Kraków

Misiek.

Ile rzeczywiscie sie zarabia na rybakach na rękę i ile sie plywa w trakcie tych 8 tygodni? Jedzenie i spanie jest na statku. Teraz podobno za stanie w porcie tez maja płacić i za bilety. 35000 miesiecznie brutto, tak mi powiedzieli - 45% podatek. A w praktyce?

Natan
@Misiek.

Rzeczywistość jest inna płacą nie tyle i opóznjają wyplaty:ogólnie lepiej podpisywać umowę z prawnikiem.

Natan
@Misiek.

Nam nie dali grosza w porcie.kapitan kupił parę wędlin chleby i serki na 5 dni.sami kupowalismy i placiliśmy że swoich A pensje ...miały być wysokie do dziś czekam na zaległą pensje!! To jest dobra firma??

Nils

A jak wygląda współpraca z Gdańskiem? Czy oferta się pokrywa z rzeczywistością? Chodzi o pracę na trawlerach?

Pan Bełchatów

Praca masakra. Mało godzin, pieniądze się nie zgadzają z tym co obiecują. Drogo psełdo prowadzący nie zna się na pracy a nawija nowym pracowniką że jest pięknie. Ogólnie nie polecam

Omijać szerokim łukiem

Nie polecam nikomu ,ogłoszenia wabią pracowników duża ilością godzin ,dobrymi zarobkami i niższa niż jak się później okazuje stawka podatku .Zderzenie z rzeczywistością jest takie ,ze pomimo kilku desperatów każdy wraca po pierwszej wypłacie na swoj koszt a cena biletu to 2-3 tysiace .

@Omijać szerokim łukiem

Przecież przed wyjazdem podpisuje się umowę na konkretny czas pracy i zarobki, więc jeśli warunki na miejscu są inne to firma która wysyła powinna za to odpowiadać. A jak z zakwaterowaniem? Też na koszt pracującego, czy zapewnia to firma?

@Sebastian

Zakwaterowanie załatwia firma płatne 100dkk za dzień. Podczas urlopu niepłatne.wracajac do pana poprzedniego wpisu ludzie są różni. Pracuje nas w firmie ponad 160 osób to jak na tutejsze warunki naprawdę duża agencja. Jak w agencji bywa są ludzie zadowoleni są niezadowoleni i tak w kółko.niezadowoleni piszą negatywne opinie zadowoleni pracują i czasem zapraszaj znajomych.takie życie pozdrawiam

Moby
@Sebastian

Umowa jest dopiero po przyjeździe.

@Moby

O a to nowość? Bo wszystko załatwia się mailowo przed przyjazdem. Umowa jest najpierw później papiery z banku z urzędu skarbowego i z (usunięte przez administratora) Chyba że coś jest o czym ja nie wiem...

@Owczarz

No tak. Zgadzam się. Co człowiek to opinia. Ale jak jest przewaga tych złych to wiadomo że coś jest na rzeczy. Jak jest z dojazdem do pracy. Transport tez w gestii agencji czy jest na tyle blisko, że nie trzeba się tym martwić?

@Owczarz

To dobrze że umowa i wcześniej i wszystko na legalu, bo już się przestraszyłem. Jak jest papier w ręku to można jechać. Wszystkie składki też są odprowadzane bez proszenia?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Eurotask? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Beachpls

Ostrzegam ! Ludzie nie dajcie się nabrać bo z Eurotask uciekło więcej ludzi po pierwszym miesiącu niż mcdonalds sprzedał w tym roku frytek!To nie jest agencja jak większość ,to jawne naciąganie ludzi i narażanie ich na ogromne koszta !!

@Beachpls

Oooo widzę że któraś prowadzi jakieś statystyki ile osób"uciekło". Wyspy owcze są miejscem specyficznym to nie eu. Tu są odrębne przepisy. Jak ktoś się nastawił nas Bóg wie co to pretensje może mieć tylko sam do siebie. Już mówiłem ludzie ktorych znam są tu dłużej mają zarobki przy stawce 170dkk na poziomie 14 tys PLN miesięcznie po kosztach. Przy stawce 150 dkk ok 12 tys PLN jeżeli ktoś oczekuje wyższych zarobków niech się tu nie wybiera. Kto zresztą tu wyjeżdża na miesiąc. Serio te komentarze bez jakiejkolwiek merytoryki są już męczące. Jeden o.mcdonaldzie drugi o innych "niedogodnościach" i tak w kółko. A nikt niczego nie wnosi merytorycznego. Żalą się sami anonimowi gracze... A prawie każdego z imienia wymienię i czemu wyjechał... Właśnie mamy przerwę w pracy z mną są ludzie którzy pracują każdy minimum pół roku. I jakoś eurotask im.pasuje... ciekawe czemu? A wiem bo oni przyjechali PRACOWAĆ ZAROBIC ODLOZYC ITD a nie marudzić na świat... Nie pozdrawiam mędrkować mozecie dalej co nie zmienia stanu rzeczy że jest tu masa ludzi pracujących żyjących i zadowolonych ;)

@Owczarz

Czemu przeliczasz to na złotówki? Przecież to zupełnie coś innego...

@Paweł

Dlatego że większość ma rodziny w Polsce i z reguły zarobione tu pieniądze wysyła tam. Ale jak wolisz podam zarobki netto w koronach przy stawce 150dkk ok 20000 dkk po opłatach przy stawce 170 dkk ok 23000 dkk po opłatach pozdrawiam

Grindwal iksde
@Owczarz

Jeszcze z 10 osób Wyslecie ,oni wrócą i co dalej tieri zmieni nazwę firmy bo już we wszystkich branżach pracownicy będą was znali jako (usunięte przez administratora) ? Jest pani bez serca naciągając ludzi w ten sposób ,wiem to ja ,wie to pani i dziesiątki ludzi których wystawiliscie .I zabawne ,ze mówiąc o byciu anonimomowym dalej sama udaje pani pracownika hahaa chociaż i tak każdy wie i widzi ,ze nikt inny podczas tylu komentarzy nie napisał tu o was nic pozytywnego .Długo już nie pociągnięcie na tym ogromnym kłamstwie !

@Grindwal iksde

O co chodzi z tym naciąganiem? To nie ma pracy dla wysłanych osób, czy stawka jest niższa niż wcześniej zapewniano? Wytłumaczysz?

Ticket!
@Sebastian

Podają przewidywane wyliczenia zarobków przy podatku mniejszym niż jest w rzeczywistości ,nie ma tylu godzin pracy ile obiecują nie wspominając już co się dzieje na kwaterach mam na myśli pijactwo do stanu agonalnego,dla przykładu jeden fachowiec latał po domu w po*ranych bokserkach z zaschnięta (usunięte przez administratora) wielkości jabłka przez chyba 4 dni bo tak byli napruci :D .Często ludzie również wykonują zupełnie inny zakres prac niż było to umówione .Ogólnie nie warto tracić na nich czasu są dużo lepsze miejsca do zarobku.Jedzenie na wyspach również jest bardzo drogie.

@Ticket!

Panie Ticket a jaki pan dostał podatek a jaki był przewidziany. Zaznaczam podatek nie als bargislajd etc koszty pracodawcy czyli ostatnia pozycja na payslipie bankowym nie jest podatkiem w razie czego. To pieniądze zarobione ale potrącone na mieszkanie. Nie wiem gdzie pan mieszkał/ mieszka ale historii z pijakami nie znam. Podejrzewam nie stolica. Klaksvik ew. Skala. Tam już ciężko się wypowiedzieć. Co dokładnie robił pan co nie było w zakresie pracy? W sensie jest pan np. Spawaczem a kazali panu panele montować? Jakieś szczegóły? I ile godzin było "obiecane" a ile pan pracował? Więcej szczegółów by się przydało.

Peter
@Sebastian

Obcinają na czym się da. Nigdy nie zarobisz tyle ile sie spodziewasz.

@Peter

Kto obcina i co bo nie rozumiem wpisu? Komentarz dotyczy firmy urzędu skarbowego czy fryzjera?

Nie polecam

Ogólnie to nie polecam, nie robiłem tego co miałem robić, problemy z wypłatami, nie na czas

nigdy więcej

Nie polecam, rekuterka oschła, choć czasem miła przez telefon jednak przy konkretnych pytaniach unika odpowiedzi. Po kontaktakcie z osobą zatrudnioną zrezygnowałem bo naprawdę nie warto dołacać do interesu i żyć jak niewolnk tylko dla firmy żerującej na poszukujących pracy. Przykład: Na pytanie : Ile godzin w miesiącu mogę pracować na Wyspach Owczych i czy będę miałjakieś ubezpieczenie pracownicze? Odpowiada: Dzień dobry, Takk ubezpieczenie wynikające z umowy o pracę , jak w Polsce, składki zdrowotne i emerytalne. Godziny wynikające z umowy o pracę . No to ja pozdrawiam serdecznie będąc miłym i żegnam się przejrzyście.

@nigdy więcej

Przepraszam ale większych głupot nie widziałem.... Z kim dokładnie z zatrudnionych w firmie się Pan kontaktował? Każdy z nas pracuje w różnych firmach. W jednej pracuje się do 65h w tyg w drugiej do 58 nie ma nigdzie Sprecyzowane ile dokładnie ale zawsze jest to grubo ponad 40... Ubezpieczenie oczywiście jak w Polsce pan się zatrudnia to ma Pan ZUS czyli idzie do lekarza itd. Czy pan chce dodatkowe ubezpieczenie to chyba każdy we własnym zakresie takie sobie załatwia. Widzę że wymagania co do pracodawcy coraz większe a praca jeszcze nie podjęta ale już narzekamy.

Rrrrr
@nigdy więcej

Oschłość to i tak mistrzostwo świata z mojej strony przy poziomie konwersacji, który Pan zaproponował. Cytat: (usunięte przez administratora) odpowiedz na moje zapytanie, ja (usunięte przez administratora) co za szczęście z Panią mailować." Biorąc pod uwagę, że "ja (usunięte przez administratora) pojawiło się wielokrotnie w korespondencji. Trudno znaleźć ofertę adekwatną do Pana poziomu.

Odradzam
@Owczarz

Owcarz ewidetnie podstawiony. Nie ma szans, że pracownik tej firmy wystawi jakąkolwiek pozytywną opinię. Ewentualnie mitoman.

@Odradzam

Witam. Tak podstawiam się bo taka mam metodę wypisuje same superlatywy ???? jakieś konkrety czy kolejny pracownik (ostatnio dwóch za picie wyrzuciliśmy) któremu nie wyszło w życiu pewnie w kolejnym miejscu bo tak sobie z reguły skaczą jak skoczki na planszy... Jak będzie coś merytorycznego wtedy się ustsunkuje na głupoty szkoda czasu pozdrawiam i powodzenia w życiu życzę

Odradzam
@Owczarz

(usunięte przez administratora) Jeśli uważasz, że praca dla Eurotasku to szczyt ambicji to serdecznie gratuluję. " ostatnio dwóch za picie wyrzucilśmy?" Nikt o to nie pytał. Ludzie tutaj pytają o opinię firmy, nie pracowników a swoimi odpowiedziami dajesz tylko jasny przekaz na ile poważna i profesjonalna jest Twoja wspaniała firemka, bo do firmy daleko.

@Odradzam

Drogi panie jeżeli napisze pan komentarz merytoryczny za co pan odradza korzystania z usług firmy ja na pewno odpisze i ustosunkuje się do uwag. Druga sprawa zadowoleni pracownicy pracują i jest ich tu bardzo dużo (od 6 do 18 miesięcy niektórzy) oni nie piszą komentarzy bo wiedzą że jest ok. Ale jak pan chce bardzo poproszę kilka osób które że mną pracują aby opisały swoją pracę tu i czy są zadowolone. Chyba że znowu pan stwierdzi że są podstawieni. Zamykam dyskusje z panem chyba że będzie coś mega poważnego z Pana strony jakiś konkret do czego pan ma żal jesli chodzi o farerow. Napisanie że coś jest be no pan tak uważa jest po prostu śmieszne nie uważa pan? Ja nie lubię flaków i napisze że są be i już a potem akurat może je lubi i inni mają bazować na mojej bardzo poważna opinii bo powiedział ktoś że jest be? Pan panu przykłady żeby było łatwiej np stan mieszkania beznadziejny brak szacunku pracodawcy nie uregulowana wypłata praca niezgodna z opisem itp to są konkrety a nie że jest do bank i już bo pan tak stwierdzi. Niestety masa tego typu komentarzy które nic nie wnoszą pokazuje jaki mamy poziom my Polacy a nie firma. Dalej podtrzymuje ewidentnie coś pewni tu nie wyszło i ma pan żal do wszystkich tylko nie do siebie. Z poważaniem

arrze

jesli chodzi o wypowiedz pracownika owczarz to w tej chwili jesli sie wyjedzie 1 raz to ma sie podatek 43 % bo tak zrobili na wyspach aby ludzie nie zwracali podatku jaki dostawali do zwrotu jesli nie przepracowali 6 miesiecy tam a co do zarobku 12 tys na miesiac to trza pracowac min 60 godzi tygodniowo i niewiem czy zarobie przy takim podatku tyle a z tego trza odliczyc jescze wyzywienie bo chyba nie sa to 3-4 posiłi dziennie oferowane przez firme

@arrze

Witam ustosunkuje się do tego co pan napisał. Nie wiem czy jest pan obecnym czy byłym pracownikiem firmy. Ja w tej firmie jestem praktycznie od samego początku (zaczynałem na stawce 134.5 dziś 180). Trzeba rozróżniać kilka rzeczy. Podatek to jedno, zdrowotne i abonement RTV (obowiązkowy 150dkk na miesiąc) i ALS (czyli fundusz bezrobotny który firma właśnie każdemu załatwia aby tego nie płacić bo przysługuje dopiero po pobycie min 7 letnim). Nie można liczyć podatku 43% bo ten jest w widełkach 32 (marynarze) do maks 37. Pozniej są potrąceń od zarobków zdrowotne (ja przy swoich zarobkach place za każdą wypłatę ok 220dkk). Łącznie place jako rezydent 37% ogólnie a podatku 34. Nie wiem za ile pan się żywił. Firma pracownikom w stolicy kupuję obiady jak pisałem wcześniej. Ja wydaje na siebie 2500 DKK na miesiąc (i nie są to zakupy jakieś małe) i w zupełności wystarczy. palę też ale papierosy kręcę no fakt normalne są drogie (64dkk paczka) ale mam znajomych co palą normalne i jakoś nikt nie marudzi. Uważam że przyjeżdżając tu do pracy i nastawiając się na 40h tyg to nie ma co liczyć na dobre zarobki... Ja pracuję 60-65 h w tyg. Praca jest luźna nikt się nie spina robiąc swoim tempem i tak wyprzedzam tutejszych o lata świetlne. I wszyscy są zadowoleni pracodawca bo robota idzie ja bo się nie narobię a zarobię także nie demonizujmy tych wysp bo one są specyficzne ale idzie tu dobrze zarobić tylko trzeba chcieć ????

@arrze

AAA I bardzo ważna rzecz. Wakacyjne pieniądze są dodawane od pracodawcy a nie my oddajemy je z własnej kieszeni. Troszkę słaba wiedza żeby się wypowiadać w tym temacie ???? 12% do.kazdej wypłaty dodatkowo na specjalne konto w tutejszym us zbierane od 1.04 do 31.03 wypłacane automatycznie 1.05.

arrze

obliczcie sobie ile wydziecie na miesiac przy stawce 170 koron na godz licząc 40 tygodniowo miesiecznie 176 przy podatku 43 % do tego 12 % podatku urlopowego dotego do tego odliczenie kwater do tego 20 koron dziennie wyzywienie nie licząc ze trza bedzie dokupic wyżywienie a nie jest tanie min na skromne wyzywienie na miesiac trza liczyć 4000 koron nie liczac osob ktore pala nie mowie juz o alkocholu skromnym piwie. teraz doliczmy wydatek na bilety odzielnie oraz na 2 testy jeden w polsce drugi na wyspach 600 koron

Marzena

Może ktoś z Was wie, jak obecnie przedstawia się sytuacja w firmie Eurotask? Szukają teraz nowych ludzi do pracy? Jeśli tak, to fajnie byłoby od raz widzieć, na jakie konkretnie stanowiska, czego oczekują od kandydatów itd.

@Marzena

Uwaga . Nie za robicie na miskę ryżu. Wszystko pięknie a przyjedziesz to na powrót do Polski nie będziesz miał za co tu tak drogo i podatki są wysokie że pracujesz za darmo. Nie polecam

Xxx
@Marzena

Tylko prywatnie

Maly@103

Naprawdę jest tam tak źle?.Wybieram się na statki rybackie.Moze Pan wie jak tam się sprawy mają?.

Mirek
@Maly@103

Masz tam 45 procent podatku ,zapłacisz za mieszkanie i zostanie Ci na (usunięte przez administratora)

Maly@103
@Mirek

Dziękuję Mirek za info.Wiesz może ile zarabiają rybacy na kutrach rybackich z tej firmy?

Mirek
@Maly@103

Nie wiem ale daj sobie spokój z wyspami owcze bo będzie ktoś musiał wysłać kasę na bilet

@Marcin

Czyli ile w sumie można zarobić w Eurotasku? Jak w ogóle obecnie wygląda kwestia wyjazdowa jeśli chodzi o sprawy związane z pandemią? Trzeba dopilnować jakichś formalności? Czy trzeba być zaszczepionym? Są jakieś obostrzenia?

@Marta

Zajrzy od stawki i ilości godzin. Ja zarabiam ok 22000 DKK na czysto po opłaceniu mieszkania i obiadów (połowę płaci firma). Póki co robią ci test po przylocie i jak jest negatywny to do pracy(wynik na drugi dzień) ale są firmy ci chcą 4 dniowej kwarantanny. Formalności załatwia firma tzn. Pozwolenia na pracę konto w banku itd

Zostaw merytoryczną opinię o Eurotask - Kraków

• Jak się pracuje w Eurotask?

Zobacz opinie na temat firmy Eurotask tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurotask?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurotask