Belmeb

Izdebnik

Opinie o Belmeb

Edyta

@ALEKSANDER ja nic na temat firmy Belmeb nie stwierdzam, a zadaje pytania, dzięki którym na forum jest więcej informacji. Bo nie zaglądają tu tylko osoby związane z firmą, które posiadają informacje o firmie, lecz też sami zainteresowani pracą.

Edyta

@Gosia to źle wnioskowałaś, bo nie jestem związana z firmą Belmeb. Jestem moderatorem forum gowork.pl. Moim zadaniem jest prowadzenie dyskusji na forum w taki sposób, żeby znalazły się tu potrzebne dla innych informacje o firmie.

ALEKSANDER
@Edyta 22.09.2017 21:36

@EDYTA wydaje się żeby pisać informację lub prowadzić dyskusję o firmie B to trzeba coś o niej wiedzieć. piszą tu ludzie związani z firmą

Edyta

@Aleksander dyrektor to jednak takie stanowisko, na którym oczekuje się wyższego wykształcenia, więc ciężko, żeby osoba po studiach zaczynała od najniższych szczebli. Chodzi o sam fakt czy osoba zarządzająca chce poznać pracę swoich pracowników, a nie czy pracowała na nich. Czyli Twoim zdaniem w Belmeb nie chce? I tylko atmosfera Ci nie pasuje czy coś jeszcze? To ważne dla osób myślących o pracy w tej firmie.

Gosia
@Edyta 08.09.2017 14:27

Z tego,co Pani pisze można bardzo łatwo wywnioskować ,że jest Pani jakoś związana z właścicielami Belmebu.

Aleksander

witam pracowałem kilka lat w Izdebniku i nie polecam nikomu , w okolicy można w tych pieniądzach pracować w normalnej atmosferze Jeśli "osoba" od razu jest na stanowisku decyzyjnym np. dyrektora i nie przeszła przez wszystkie niższe piony magazynu, sklepu, sprzedaży itp. to w jaki sposób może mieć pojęcie o podejściu do pracownika ? o doświadczeniu już nie wspomnę. Był kiedyś taki co robił kartkówki nie mając pojęcia o co pyta. Trzymam kciuki za ludzi którzy tam pracują może kiedyś zrozumią że jest inny Świat

Gosia

To co pisze osoba o takich inicjałach jest świętą prawdą. Z tego co mi wiadomo top jest to forum publiczne i każdy może na nim wyrazić swoją opinię.

Edyta

Czy ktoś też spotkał się z czymś takim w firmie Belmeb jak @gs? Widziałeś to, a może to są tylko plotki? Chętnie zweryfikujemy te informacje słuchając innych użytkowników. Zapraszam do dyskusji.

gs

W niektórych oddziałach było tak,że sprzątaczka musiała wykonywać swoją pracę i jeszcze rozkładać towar za sprzedawców,żeby się za bardzo nie przemęczali.Takie wymagania miała była pani kierownik oddziału w Tychach. Oczywiście praca wykonywana za pracowników sklepu za darmo.Taka była belmebowska norma. Odradzam wszystkim pracę w firmie Belmeb i firmie Soter, która świadczy usługi sprzątające w oddziałach firmy Belmeb.

jr

słyszałam że pracujące tam dziewczyny czasem płaczą z nerwów ..........

@jr 16.03.2017 11:44
słyszałam że pracujące tam dziewczyny czasem płaczą z nerwów ..........

Taka jest prawda.Jeżeli chcesz mieć nerwicę,to przyjdź do Belmebu.

hj
@gs 23.03.2017 21:09
Taka jest prawda.Jeżeli chcesz mieć nerwicę,to przyjdź do Belmebu.

moja koleżanka tam pracuje i mówi że wypłata zawsze jest nie taka jak ma być, zabieranie premii pracownikom to norma że dziesiątego zawsze jest kwas w firmie i jak dziewczyny biorą kwitki miesięczne to czasem przez łzy . . . . .

jhon

czemu nie piszecie o niewypłacanych delegacjach krajowych zagranicznych ? że premia jest wirtualna, że urlopy są trudno osiągalne, a jak ktoś idzie na L4 to po powrocie jest nacenzurowany o zebraniach trwających po kila godzin z których kompletnie nic nie wynika o "awansach " na stanowiska kierownicze na dział np frontów itd itd

Nieuczciwa firma

@Marian 21.02.2017 10:42
Witam, A dlaczego tak sądzisz?

Mówię tak chociażby dlatego,że nie mają zwyczaju wypłacać pieniędzy za nadgodziny.Liczy się zysk a nie człowiek.Nie ma co motywujący system wynagrodzeń.Poświęcać się dla idei?Taki układ jest bezsensu.Życzę powodzenia właścicielom firmy z takim podejściem do pracownika.W końcu trafi swój na swego.

WOLF
@gs 04.03.2017 21:50

pewnie "premii" dawno nie było ? i poranne okrzyczenie na dzień dobry celem lepszej pracy w "zgranym zespole"

baba

@luzak nie muszę znać innych żeby wiedzieć że tutaj sprzedawcy zarabiają godziwe wynagrodzenie obecnie

agent BOLEK

wynagrodzenie niższe niż u konkurencji np MARKAT, SCH, SAS, KOSEK :) dostaniesz auto bo SWOIM przecież nie będziesz jeździć i uwaga! nie wolno za szybko pomykać bo skoda wtedy więcej pali, gps w gratisie i cała otoczka z tym związana :) telefon też choć uwaga ! nie wolno zbyt często dzwonić na jeden nr ! sprawdzą do kogo tak wydzwaniasz :) system wynagrodzeń wersja mistrza dyrektora finansowego Darka została zastąpiona wersją mistrza Witka który z branżą meblową miał tyle wspólnego co pani prezes z baletem. System jest tak skonstruowany że musisz panować nad wszystkim :) najbardziej nad płatnościami klientów i twoja wypłata będzie uzależniona od tego czy Pan (usunięte przez administratora)przelał kasę na konto firmy. jedziemyyyyyy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

luzak
@agent BOLEK 20.04.2016 12:52

Widzę że pracowałeś we wszystkich firmach konkurencyjnych, skoro znasz poziomy wynagrodzeń ze wszystkich firm :P

Nowy 80

skoro jest tak jak piszecie tragicznie to proszę mi wytłumaczyć dlaczego ludzie pracują tam latami ? przecież gdyby było tak jak jest tu opisane to szukaliby innej pracy

KUBIK333

STANDARD TAK JAK W PRZYPADKU RYSIA.NAJLEPIEJ SIE WSZYSCY ZWOLNIJCIE.PROBLEM BEDZIE Z GŁOWY BO PRZESTANIECIE CIERPIEC ŁAJZY WIESNIACKIE

toto
@gs 16.05.2017 17:29
Poziom pani prezes nie jest specjalnie wygórowany.Krytyka boli. Prawda w oczy kole.

dokładnie :) chciała by ale nie może !!!!

dx
@toto 18.05.2017 15:53
dokładnie :) chciała by ale nie może !!!!

strach ma wielkie oczy, ale wąskie horyzonty - jak mówi klasyk:)

garbuś

EEEEEEEE a mnie się tam wszystko podoba

urtye

Temat z pineskami jak idziesz siku to niestety prawda. Z pensjami raczej kiepsko - problem jest z manipulacjami progów w trakcie dnia oraz to że pracownicy widzą tylko %, a kwot już nie. Podobno w jednym z oddziałów [usunięte przez moderatora] robiła aferę sprzątaczce, że za dużo mopów zużywa :) Generalnie pracowników się nie szanuje w ogóle. Raczej zalecałabym poczekać na lepszą ofertę.

jan

jest tragicznie... firma, która [usunięte przez moderatora] ma na najwyższym poziomie - wręcz na równi z Wawel S.A. nikomu nie polecam tam pracować... Przedstawiciele Handlowi - wyliczani z każdej zmiany trasy - nawet siusiu w McDonalds, czy na stacji jest notowane. W Izdebniku każde wyjście musisz zaznaczyć "kolorkiem" - wszyscy wiedzą gdzie jesteś , co robisz, czy masz zaparcia, czy biegunki... Sklep w Krakowie jest [usunięte przez moderatora] - pracowników mi żal i to na ogromną skalę... Jeśli nie chcesz leczyć nerwicy, czy wrzodów to odradzam pracę w tym[usunięte przez moderatora]. Mam nadzieję, że w końcu padną...

PS
@jan 13.06.2013 12:24

Pracowałem w firmie belmeb w oddziale IZDEBNIK 12 lat, przejżałem wszystkie komórki tej firmy od stanowisk prezesowskich po panie sprzątające. Fakycznie jest tam baaaardzo kiepsko jeśli chodzi o podejście do pracownika. Moje rozczarowanie jest jednak na tle tego forum. Z jakiego powodu tak zwany MODERATOR wykropkowuje tak ważne kwestje w wypowiedziach innych piszących. Przecież to (NIBY) forum jest otwarte. Podkreślam, że jeśli moja wypowież zostanie zmieniona to zostanie naruszona klauzula o wolnej wypowiedzi nie zachwiana obrażliwością ani innymi kwestiami prawnymi. Tym samym proszę o przywrócenie oryginalnego brzmienia moich przd rozmówców w innym razie sprawę skieruję na tryb sądowy. Pozdrawiam PS

gosc2

Aż tak tragicznie? opowiedz coś więcej.

STASZEK ROPA

PANUJĄCA ATMOSFERA W PRACY JEST JEDYNA W SWOIM RODZAJU JEŚLI CHCESZ STRACIĆ NERWY I ZDROWIE TO SIĘ ZATRUDNIJ

gosc

witam pracował ktoś tam lub pracuje jakie są warunki jaka płaca jaka atmosfera

Zostaw opinię o Belmeb - Izdebnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Belmeb