Opinie o Studio Acord w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Studio Acord. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Studio Acord o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Acord w Kraków

dadas Nowy wpis

No ja się nie dziwię, że nie ma w tej firmie rotacji, zatrudnienie na umowę o pracę jest, a przecież niezbędne narzędzia pracy na stanowiskach handlowych są zapewnione, grunt to wyrabiać dobre wyniki, wtedy premia jest wysoka

lol Nowy wpis

Kasa słaba a towar ciężko się sprzedaje. Nie polecam byłem, widziałem.

byłyyyyy Nowy wpis

Wypłacać zawsze wypłacają ale to ile to już inna kwestia. Daleko im do przejrzystości i uczciwości w tej kwestii. Nie polecam.

Samosia Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie parę lat i powiem tyle że jak ktoś pracował to kaskę miał odpowiednią. Nigdy nie pisałam na ich temat do tego momentu gdy przeczytałam że szef nie wypłacił kasy. Moim zdaniem to nie jest możliwe. Szefo był uczciwy i nie wierzę w to. Nie pracuje tam już od paru lat ale zawsze będę ich miło wspominac. No cóż ja się "wypaliłam "i dlatego już tam nie pracuje.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Studio Acord? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
Olo

No i co? Zmieniło się coś w nowym roku w Studiu? Słyszałem z dziesiątej ręki, że od 2015 roku będą planowali wprowadzać jakieś korzystniejsze zmiany czy coś? Prawda to czy wszystko dalej biegnie po staremu u nich? Nie wiem czy to dobry pomysł żeby wysyłać do nich swoje CV, bo przy okazji nie mam pojęcia jakich pieniędzy można oczekiwać.

była

po krótkim okresie pracy nie polecam - produkt bardzo cieżko sprzedać i zaskakująco dużaa rotacja pracowników. wypłaty bardzo niskie

nn

Witam. Nie widzę wypowiedzi "uczestnika" i "CamRe". Ktoś usuwa poszczególne komentarze? O co Kaman?

Edward

@CamRe, może napiszesz jak studio acord zareagowało, kiedy napisaliście o braku wykonania usługi, bo może mieli odpowiednie wytłumaczenie. Mam wrazenie, że nie piszesz całej prawdy, może wina była obustronna.

M

ii jak po rozmowie ?

lupka

jutro idę na rozmowę o pracę to się okaże jak tam jest

ciekawa

jakie sa warunki pracy w tej firmie? zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Acord - Kraków

Studio Acord
1.6/5 Na podstawie 25 ocen.
  • ul. Wadowicka 12
    30-415 Kraków