Studio Acord

Kraków

Opinie o Studio Acord

szukający

ok,ok jak jest tam teraz?mamy 2017 rok, czy warto aplikować?

Joanna

Jak obecnie wygląda praca w Studio Acord? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy? Jeśli pracujesz w firmie chętnie poznamy Wasze doświadczenia.

dadas

No ja się nie dziwię, że nie ma w tej firmie rotacji, zatrudnienie na umowę o pracę jest, a przecież niezbędne narzędzia pracy na stanowiskach handlowych są zapewnione, grunt to wyrabiać dobre wyniki, wtedy premia jest wysoka

lol

Kasa słaba a towar ciężko się sprzedaje. Nie polecam byłem, widziałem.

byłyyyyy

Wypłacać zawsze wypłacają ale to ile to już inna kwestia. Daleko im do przejrzystości i uczciwości w tej kwestii. Nie polecam.

Samosia

Pracowałam w tej firmie parę lat i powiem tyle że jak ktoś pracował to kaskę miał odpowiednią. Nigdy nie pisałam na ich temat do tego momentu gdy przeczytałam że szef nie wypłacił kasy. Moim zdaniem to nie jest możliwe. Szefo był uczciwy i nie wierzę w to. Nie pracuje tam już od paru lat ale zawsze będę ich miło wspominac. No cóż ja się "wypaliłam "i dlatego już tam nie pracuje.

Olo

No i co? Zmieniło się coś w nowym roku w Studiu? Słyszałem z dziesiątej ręki, że od 2015 roku będą planowali wprowadzać jakieś korzystniejsze zmiany czy coś? Prawda to czy wszystko dalej biegnie po staremu u nich? Nie wiem czy to dobry pomysł żeby wysyłać do nich swoje CV, bo przy okazji nie mam pojęcia jakich pieniędzy można oczekiwać.

była

po krótkim okresie pracy nie polecam - produkt bardzo cieżko sprzedać i zaskakująco dużaa rotacja pracowników. wypłaty bardzo niskie

nn

Witam. Nie widzę wypowiedzi "uczestnika" i "CamRe". Ktoś usuwa poszczególne komentarze? O co Kaman?

Edward

@CamRe, może napiszesz jak studio acord zareagowało, kiedy napisaliście o braku wykonania usługi, bo może mieli odpowiednie wytłumaczenie. Mam wrazenie, że nie piszesz całej prawdy, może wina była obustronna.

M

ii jak po rozmowie ?

lupka

jutro idę na rozmowę o pracę to się okaże jak tam jest

ciekawa

jakie sa warunki pracy w tej firmie? zarobki?

Zostaw opinię o Studio Acord - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Acord