Kim Group Kuczek i Gaweł Sp.j.

Kraków

Opinie o Kim Group Kuczek i Gaweł Sp.j.

Mco

I tak właśnie powinno być, że przedstawiciele handlowi dostają zarobki uzależnione od wyników @Beata Anioł.

Beata Anioł

Ja nadal pracuję w KiM Group, dodam że od 10 lat. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą oprogramowania GoNet CRM Support System oraz zarządzaniem Siecią Sprzedaży dla P4 - Operatora telefonii komórkowej Play. Myślę, że mój staż mówi sam za siebie... A co do działu GoNet, mamy taką zasadę, że handlowców rozliczamy po wynikach. Ci którzy realizują cele sprzedażowe pracują z satysfakcją a Ci którzy ich nie realizują piszą takie opinie jak powyżej... Beata Anioł

ksiundz

Najlepiej to idź do kościoła i daj na tacę

on

a jak się tam dostać do pracy???

Zostaw opinię o Kim Group Kuczek i Gaweł Sp.j. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kim Group Kuczek i Gaweł Sp.j.