Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j.

Kraków

Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j.

Opinie o Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j.? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami szczegółami?

Sławomir

@Beata Anioł Dziękuję za Twój komentarz. Wspomniałaś o tym, że firma Kim Group nadal aktywnie poszukuje pracowników. Mogłabyś w takim razie napisać jeszcze o tym, na jakie dokładnie stanowiska poszukiwani są ludzie i co swoim pracownikom firma oferuje na początku współpracy? Są to ważne informacje, które do tej pory nie zostały tutaj uwzględnione. Będę Ci bardzo wdzięczny za Twoją odpowiedź.

@Sławomir 08.05.2018 19:37

Witam, na ten moment poszukujemy Programistów Dephi oraz Konsultantów Play do salonów własnych. Nasze ogłoszenia można znaleźć na olx.pl i pracuj.pl Naszych pracowników zatrudniamy na umowy o pracę, mamy ubezpieczenie grupowe oraz kartę Multisport. Co roku integrujemy się na wyjazdowych imprezach firmowych :-) Mam nadzieję, że te informacje okażą się pomocne.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

@Administrator 04.05.2018 09:17

Witam, nazywam się Beata Anioł i od 13 lat pracuje w KiM Group Kuczek i Gaweł Sp. Jawna. Nasza firma zajmuje się zarządzaniem siecią sprzedaży Play oraz produkcją i sprzedażą oprogramowania klasy CRM GoNet CRM Support System. Oprogramowanie jest tworzone przez doświadczonych programistów pracujących dla nas od 7-10 lat. Zapraszamy do współpracy osoby, które chcą się uczyć (u nas mają od kogo). Aby lepiej nas poznać zapraszamy do aplikowania do naszej firmy. Aktualne ogłoszenia umieszczamy na pracuj.pl

tomcio

Od jakiegoś czasu przeglądam ogłoszenia i zauważyłem że KIM co jakiś czas wystawia na przemian ogłoszenia na programistę (PHP, Delphi). Ktoś może odpowie do jakiego działu są te ogłoszenia P4 czy Gonet ? Ogłoszenia sa co jakiś czas wiec pytanie czy jest to wynikiem rozrastania sie firmy czy po prostu rotacji pracowników ?

nowy
@tomcio 14.03.2018 20:19

Ogólnie jest tak jak pisał NoName, nie ma ścieżki kariery > nie ma podwyżek, wato twardo negocjować stawkę podczas rektutacji - a resztę hmm... poznasz w praktyce :)

RR

Kim jest firmą dbającą głównie o interesy ścisłego kierownictwa. Za nic maja pracowników. Jeśli masz pomysły jesteś kreatywny lub występujesz w obronie dilerow jesteś gnębiony i tłamszony. Praca głównie dla tzw. bezideowcow nie mających własnego zdania ślepo posłusznym dyrektorowi. Taka osoba ma względny spokój i jakiś tam szacunek ... Kasa jak to kasa wszystko zależy od realizacji zadań postawionych przez dyrektora jest w miarę ok, ale nie warta tych stresów i dupolizostwa. Zdecydowanie polecam playade podobna firma, a atmosfera i praca jakoś lepsza.

Krak
@RR 07.02.2018 22:50

Jak Gaweł zmądrzeje i pozbędzie się Pana dyrektora P.B to firma się odświeży i będzie ok.

NoName

cóż mogę dodać – na pewno zarobki w tej firmie są wielką zagadką :( Jako pierwszą pracę to polecam, ale jako kolejną to proponowałbym się zastanowić, stare technologie, brak możliwości rozwoju, jakikolwiek awans czy podwyżka tutaj raczej nie istnieje. Na plus jest na pewno to, że jeśli się ktoś nie wychyla to ma względny spokój. Innowacyjność i kreatywność jest duszona, albo trafiasz na czarną listę. Podsumowując praca raczej dla ludzi którzy robią co im się każe i nie stawiają pytań mogących wprowadzić w "zakłopotanie" innych (ważniejszych, niekoniecznie mądrzejszych)

Mco

I tak właśnie powinno być, że przedstawiciele handlowi dostają zarobki uzależnione od wyników @Beata Anioł.

Beata Anioł

Ja nadal pracuję w KiM Group, dodam że od 10 lat. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą oprogramowania GoNet CRM Support System oraz zarządzaniem Siecią Sprzedaży dla P4 - Operatora telefonii komórkowej Play. Myślę, że mój staż mówi sam za siebie... A co do działu GoNet, mamy taką zasadę, że handlowców rozliczamy po wynikach. Ci którzy realizują cele sprzedażowe pracują z satysfakcją a Ci którzy ich nie realizują piszą takie opinie jak powyżej... Beata Anioł

ksiundz

Najlepiej to idź do kościoła i daj na tacę

on

a jak się tam dostać do pracy???

Zostaw opinię o Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j.