Opinie o Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j. w Kraków

Witam, czy przy doradcy klienta także nie ma tego założonego maksymalnego progu zarobkowego? Tak przynajmniej pisano w przypadku doradcy biznesowego więc doszło u mnie do zwątpienia, zwłaszcza ze w tej mojej ofercie piszą o minimalnej. Ile może wynieść taka jedna prowizja od zrealizowanego projektu?

Czyli to wspomniane przez kogoś 30 000 zł jest możliwe, czy nie? wcześniej jak pokazywała mi się oferta dla handlowca to wpisano w nią widełki od 5 200 do 7 800 zł, w porównaniu do tamtych kwot czy to miało być nawiązanie do samej podstawy może? Chcę wiedzieć na jakie zarobki się nastawiać

Sławek Nowy wpis

Kwota o której wspominasz jest jak najbardziej możliwa do zarobienia w roli Doradcy Biznesowego. To innego rodzaju stanowisko niż konsultant w salonie sprzedaży. Jeśli chodzi o widełki zarobków, to dział biznesowy charakteryzuje to, że nie mamy górnej granicy przychodów.

Widzę, że według kogoś klimat raczej zależy od salonu, do którego się aplikuje, ciekawi mnie wiec zatem jakie mogą być te obecnie najbardziej polecane? I czy są takie, których lepiej unikać? (sprawdzam czy to nie mój rejon) wiem także, że była jakiś czas temu wystawiana oferta dla doradcy biznesowego. Te widełki liczone od 5 do 30 tys przy kontrakcie mnie zaciekawiły, opiszecie możliwości odnośnie tego górnego progu?

Sławek Nowy wpis

Tak, rozwijamy strukturę sprzedaży Doradców Biznesowych KiM Group. Poszukujemy kandydatów na terenie całego kraju. Główne zadania Doradcy to:  proaktywne pozyskiwanie klientów biznesowych  obsługa klientów biznesowych małego i średniego szczebla (SOHO i SE)  sprzedaż usług telekomunikacyjnych PLAY  rozwijanie i utrzymywanie relacji z klientami  organizacja własnego czasu pracy Osoby zainteresowane zachęcam do przesyłania swoich aplikacji na adres slawomir.wesolowski@kim.pl Jeśli chodzi o widełki zarobków, to dział biznesowy charakteryzuje to, że nie mamy górnej granicy przychodów.

Czy urlop w Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j. jest płatny 100%?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku MAGAZYNIER?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.

Czy współpraca sama w sobie może się różnić ze względu na lokalizację? Zauważyłam, że są wystawione cztery oferty na cztery różne miasta dla doradcy klienta. Stawki są różne, bo widełki do 7 tys a widziałam na forum, że ktoś przestrzegał przed wybranym salonem. podejmował się ktoś współpracy teraz niedawno? warto słać cv?

@Karolina

Klimat w salonach tworzą ludzie, więc z pewnością ma to znaczenie. Ale z opiniami o danym salonie jest raczej tak, że ludzie którzy odchodzą je zostawiają i nie rzadko potrafią minąć się z prawdą. Próbuj, okres próbny to 3 miesiące, jak się nie uda to zrezygnujesz, a może akurat do nas trafisz i będziesz zadowolona :)

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j.? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Pracownik Fizyczny

Zadowolony Pracownik

Ja polecam, kasa się zgadza.

Mariusz

Czy rekrutacja na doradców biznesowych dla Play dalej trwa w rejonie małopolskiego ? Od dawna chciałem przejść do waszej firmy, ale ogłoszeń żadnych nie widuje.

@Mariusz

"Przejść"? Aż ciekawa jestem, którą firmę uważasz za o wiele gorszą od nich. To podobna branża? I co Cię tak zachęca co do nich?

Marcin S

Proszę o cv na Marcin.sarna@kim.pl

@Mariusz

Tak, poproszę o cv na Marcin.sarna@kim.pl

Iza
@Marcin

W każdej chwili jest szansa się do Was dostać? :)

Wanda
@Mariusz

I jak tam? Składałeś cv? Udało się dostać? Jak oceniasz atmosferę i zarobki?

BB

Przestrzegam wszystkich zainteresowanych praca w salonach własnych PLAY spółki KiM. Jeśli ktoś z Państwa zainteresowany jest praca w Galerii Krakowskiej W SALONIE Play to: Jest to salon przejęty od ok 2 lat przez firmę KiM. Przez ten okres miejsce pracy to zaowocowało ogromna rotacja konsultantów. Salon walczy z ciągłym problemem kadrowym, który wynika głównie z tego, że zarządzający ludzie stwarzają ogromna presję jak rownież często obiecują potencjalnym zainteresowanych wysokie wynagrodzenie co w praktyce okazuje się fikcja ( brak realizacji celów sprzedażowych przez cały zespół ) Zarządzają tam osoby co w opinii wieloletniego pracownika firmy PLAY powinni bezwarunkowo zostać pozbawieni takiej możliwości. Jestem świadkiem sytuacji, w których z pracy rezygnowali znakomici handlowcy lub tez co gorsza młodzi dobrze rokujący konsultanci. Kiedyś ten salon odnosił sukcesy, liczył się na arenie najlepszych salonów w Polsce. Teraz panuje tam bardzo bardzo słaba - przytłaczająca atmosfera co przekłada się rownież na Ich wyniki, a co najgorsze wszystko to wyczuwa klient. Dopóki tym salonem zarządzają Ci sami ludzie serdecznie odradzam, szkoda marnować własnego potencjału

Izabela
@BB

To nie ma jakiegoś stałego wynagrodzenia? Jak to wyjaśniają na początku? Piszesz, że obiecują duże pieniądze czy jak podają widełki finansowe to wliczają w nie od razu premie?

Krakowiak
@BB

Znam tą historię z drugiej strony bo osoby zarządzające o których piszesz nie mają nic wspólnego z tzw. presją. Ta presja jest tworzona przez operatora bo ilość rzeczy jakie pracownicy salonów mają zrealizować nie odpowiada wynagrodzeniu jakie dostają. Znam sytuację z innych salonów więc piszę jak jest. Zapraszam do innego operatora to zobaczysz że może być nawet jeszcze gorzej. Kilku pracowników którzy tam pracowali znałem i pisanie o nich że to świetni sprzedawcy brzmi jak jakiś żart. Wiadomo że internet przyjmie wszystko.

A.
@BB

Pisząc to, mam wrażenie że nie znasz osób z którymi pracujesz albo które oceniasz. Tym bardziej nie znasz realiów panujących w telekomach. Jeżeli Twoje oczekiwania są olbrzymie a przy tym wszystkim stoisz z założonymi rękoma to nic dziwnego że kasa Ci się nie zgadza. Mnie się zgadza zawsze, ale oprócz oczekiwań mam do zaoferowania również zaangażowanie i realizację wskaźników. Co do ludzi zarządzających - współpracuje z nimi na codzień i nie mam takich problemów jak Ty. To ludzie na poziomie, którzy wiedzą czego oczekują i co oferują. Pamiętaj, że atmosferę tworzą udzie z którymi pracujesz 8h dziennie, skoro masz kwasy to może warto żebyś się zastanowił czy z Twojej strony jest wszystko w porządku. Życzę powodzenia z takim potencjałem który reprezentujesz gdzieś indziej. Może tam trafi swój na swego.

Beata Anioł

Ja nadal pracuję w KiM Group, dodam że od 10 lat. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą oprogramowania GoNet CRM Support System oraz zarządzaniem Siecią Sprzedaży dla P4 - Operatora telefonii komórkowej Play. Myślę, że mój staż mówi sam za siebie... A co do działu GoNet, mamy taką zasadę, że handlowców rozliczamy po wynikach. Ci którzy realizują cele sprzedażowe pracują z satysfakcją a Ci którzy ich nie realizują piszą takie opinie jak powyżej... Beata Anioł

@Beata Anioł

Mówi sam za siebie... Tylko co? Są dwie strony medalu Pani długiego stażu.

beata.aniol

Tak, każdy medal ma dwie strony, a jakie jest dokładnie pytanie?

Jaki jest wkład kierownictwa Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Wkład

Wkład jest taki, że masz siedzieć cicho, robić swoje i nie proponować nic nowego, bo to wymaga dodatkowej pracy przez kierownictwo. Oczywiście mile widziane podlizywanie się na okrągło- to jest zawsze w cenie. Układy między niektórymi są tu na tyle mocne, że wszystko co korzystne dzieje się między paroma starymi pracownikami. Motywacja finansami- tu nikt nie wie co to motywacja a już finansowa, to abstrakcja.

MM

Z osobami pokroju P. Pawla, który grzeje od lat stołek praca to żadna przyjemność a wręcz udręka. Atmosfera nieprzyjemna, współpraca całkowicie pozbawiona profesjonalizmu. Jeżeli ktoś chce zszargać sobie psychikę to tutaj ma to zapewnione wraz z umową :)

Franek

Powiedzcie jaka atmosfera w firmie i czy poza pensją są jakieś dodatki socjalne?

Odpowiedź,
@Franek

Beata ci odpowie, że jest wspaniałe. Największy beneficjent tej firmy ocenia ja, że to kraina miodem płynąca więc nic tylko zatrudnić się w tym pięknym śnie. Dodatki sa- dodatkowa praca, dodatkowe obowiązki. Wynagrodzenie to samo ale to nic, tam sami pasjonaci pracują a kierownictwo zarabia kasę. Bardzo nie polecam.

@Odpowiedź,

jako, że Franek wywołał mnie do odpowiedzi - odpowiadam :-) Jaka atmosfera panuje w KiM Group? to bardzo subiektywna sprawa, odczucia każdego pracownika. Firma dba o to aby budować atmosferę sprzyjająca współpracy poprzez spotkania integracyjne wspólne uprawianie sportu etc. Zatrudniamy około 80 osób w rożnych działach, więc nie pokuszę się o odpowiedź za wszystkich. Zapraszam do śledzenia ogłoszeń rekrutacyjnych, na wszystkie pytania odpowiadamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Kiero
@Franek

Witam ! W KIM GROUP pracuje od 2.5 roku. Jeżeli jesteś osobą która przychodzi do pracy po to aby zarobić, a nie siedzieć noga na noga i mieć pod koniec miesiąca pretensje że planu się nie zrobiło to będziesz zadowolony/zadowolona z pracy. Zarobki od 2000-6000 w zależności od zaangażowania. Czy można awansować ? Zaczynałem od młodszego konsultanta natomiast w tej chwili jestem kierownikiem salonu także odpowiedź jest prosta :-) Zespół mam stały od 2 lat, pracownicy są zadowoleni z zarobków oraz panującej atmosfery w salonie :-) Osoby które narzekają najwidoczniej się nie sprawdziły w tej pracy. Z czystym sumieniem jestem w stanie polecić pracodawcę KIM GROUP ! :-) Pozdrawiam ;-)

Taka_sytuacja
@Franek

Generalnie panuje następująca atmosfera : azot (78,084% objętości), tlen (20,946%), argon (0,934%), dwutlenek węgla (0,0408%). Ukierunkuj dokładnie co masz na myśli. Ludzie pracujący w salonach nie mają na codzień styczności z osobami z biura. Atmosferę budują sami w salonach i nikt im nie wchodzi z butami do ogródka żeby umoralniac i głosić na siłę dobrą nowinę. Dlatego są zadowoleni bo sami mają wpływ na atmosferę i dodatkowo dobrze zarabiają. Za mało konkretów w Twoim pytaniu, które jest z cyklu "chcę iść do policji. Napiszcie mi czy warto". Ci co się tam nie nadawali z całą pewnością Ci odpiszą "tak super atmosfera, jak włożysz dużo pracy i wysiłku to awansujesz i zostaniesz Generalnym Inspektorem Policji..." :-) Pozdrawiam

Werka
@Franek

Franek, takiej firmy jak ta, to ze świecą szukać. Staż pracy mój jest dosyć długi, i miałam okazję przetestować wielu pracodawców, nawet z tej samej branży. W końcu trafiłam na firmę KIM, która poza myślą o samej sobie myśli też o innych, o tych co pracują na to, żeby mogła istnieć. Szkolenia, wyjazdy integracyjne, dopalacze zarobkowe, dodatkowe ubezpieczenia, karty MultiSportu, pakiety medyczne - wszystko możliwe i realizowane. Pensja zawsze na czas, każde rozliczenie posiada podstawę jej wypłacenia, każda premia naliczona, nie ma że jednak nie bo coś tam.. Wszystko zgodnie z prawem i prawami pracownika. Nie ma jakiś chorych akcji jak to bywa w co niektórych miejscach. Co najfajniejsze jest też ścieżka kariery i możesz się rozwijać. Atmosfera bardzo koleżeńska. Na każdym szczeblu znajdziesz wsparcie i życzliwość. Nie zostaniesz pozostawiony sam sobie. Zawsze masz kogoś kto Cie wprowadzi. Zgrany, w większości stały zespół. Tu się ceni ludzi ambitnych i kreatywnych. Jeśli chce Ci sie naprawdę pracować, nie jesteś leniwy i cenisz sobie duże pieniądze to śmiało aplikuj. Warto!

Super sprawa
@Franek

Widzę, że pół firmy sie zaaferowało, żeby równać negatywne opinie. A wypowiedź z salonu to jest już totalna parodia- zupełnie nie na temat biura centralnego. Równie dobrze mogła by ta wypowiedź znaleźć się pod tematem "Jak jest w Play". Pompujcie dalej opinie a większość ludzi i tak wie swoje.

Super sprawa
@Werka

Ceniona kreatywność? Ścieżka kariery? Pakiety medyczne? Duże pieniądze? Dopalacze zarobkowe? Przypomnij o jakiej firmie rozmawiamy bo się pogubiłem.

Rzetelnie
@Super sprawa

Zdecyduj się o co ci chodzi? Na pytania o sytuację w firmie KIM odpowiadają pracownicy firmy KIM w tym pracownicy salonów, którzy też są pracownikami KIM. Są zadowoleni i jak o tym piszą to źle. Napisz wprost o jakie miejsce ci chodzi biuro, salon bo przykladasz jedną miarę do wszystkich. A to już nie jest rzetelne. Jak masz wiedzę o czymś czy kimś konkretnie to po prostu napisz.

Odpowiedź
@Rzetelnie

Więc decyduje sie- rozmawiamy o biurze centralnym a nie o salonach. Salon to salon- bardziej Play niż Kim.

MZ
@Odpowiedź

Myślę, że większość osób wypowiada się o biurze centralnym. Salony to zupełnie odrębna kwestia. A tu jakiś konsultant czy kierownik salonu z jakiejś dziury wyskakuje że super jest.

Werka
@MZ

Ta firma to też salony. Jeśli nie znasz specyfiki to może lepiej się nie wypowiadać. Skoro pytanie było tak ogólne to odpowiedzieć mógł każdy. Nie było sprecyzowane. Jeśli widzisz problem w tym, że odpowiada Ktoś spoza Krakowa, i ten Ktoś poczuwa się do bycia częścią firmy to chyba tu poprostu nie pasujesz, bo tu nie ma podziału na centrale i hołotę z dziur.

Rekrutacja

Rekrutacja to jeden wielki żart, rozmowa video gdzie zaznaczane jest że mają tylu kandydatów... rozmowa rekrutacyjna w salonie przeprowadzana w pośpiechu dziwne pytania osobiste.. brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej że strony firmy.. (usunięte przez administratora), brak szacunku do kandydata.

@Rekrutacja

A gdzie rekrutowałeś lub rekrutowałaś?

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Beata Anioł

Witam, nazywam się Beata Anioł i od 13 lat pracuje w KiM Group Kuczek i Gaweł Sp. Jawna. Nasza firma zajmuje się zarządzaniem siecią sprzedaży Play oraz produkcją i sprzedażą oprogramowania klasy CRM GoNet CRM Support System. Oprogramowanie jest tworzone przez doświadczonych programistów pracujących dla nas od 7-10 lat. Zapraszamy do współpracy osoby, które chcą się uczyć (u nas mają od kogo). Aby lepiej nas poznać zapraszamy do aplikowania do naszej firmy. Aktualne ogłoszenia umieszczamy na pracuj.pl

MZ
@Beata Anioł

13 lat i chyba o kilka za dużo ..

Czy zdarzają się nadgodziny w Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j.?

Beata Anioł

w Kim Group nie ma nadgodzin.

Ktoś

Witam Czy będzie ktoś skłonny udzielić informacji na jakim poziomie kształtują się zarobki w dziale księgowości? Jak wygląda atmosfera w tym dziale oraz czy jest duża rotacja pracowników? Z góry dziękuję za wszystkie sugestie.

@Ktoś

Witam, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą :-) Na temat wynagrodzenia, rotacji rozmawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej, zapraszamy do złożenia aplikacji, proces rekrutacji jest w toku. Rozmowy odbywać się będą w styczniu, będzie można na własnej skórze poczuć atmosferę firmy.

Jak długo czekaliście na odzew z Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j.? Oddzwaniają zawsze?

Beata Anioł

witam, dziękuję za pytanie jestem jedną z osób zajmującą się procesem rekrutacji do KiM Group, odpowiadamy na aplikacje które spełniają nasze oczekiwania zawarte w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Nasze oferty pracy znajdziesz na pracuj.pl

Sławomir
@Beata Anioł

Czy w trakcie rozmowy rekrutacyjnej pracodawca sprawdza w jakiś sposób wiedzę i umiejętności potencjalnych kandydatów? Zastanawiam się, w jaki sposób weryfikowane są informacje, które kandydat zawiera w swojej aplikacji.

Sławomir

@Beata Anioł Dziękuję za Twój komentarz. Wspomniałaś o tym, że firma Kim Group nadal aktywnie poszukuje pracowników. Mogłabyś w takim razie napisać jeszcze o tym, na jakie dokładnie stanowiska poszukiwani są ludzie i co swoim pracownikom firma oferuje na początku współpracy? Są to ważne informacje, które do tej pory nie zostały tutaj uwzględnione. Będę Ci bardzo wdzięczny za Twoją odpowiedź.

@Sławomir

Witam, na ten moment poszukujemy Programistów Dephi oraz Konsultantów Play do salonów własnych. Nasze ogłoszenia można znaleźć na olx.pl i pracuj.pl Naszych pracowników zatrudniamy na umowy o pracę, mamy ubezpieczenie grupowe oraz kartę Multisport. Co roku integrujemy się na wyjazdowych imprezach firmowych :-) Mam nadzieję, że te informacje okażą się pomocne.

tomcio

Od jakiegoś czasu przeglądam ogłoszenia i zauważyłem że KIM co jakiś czas wystawia na przemian ogłoszenia na programistę (PHP, Delphi). Ktoś może odpowie do jakiego działu są te ogłoszenia P4 czy Gonet ? Ogłoszenia sa co jakiś czas wiec pytanie czy jest to wynikiem rozrastania sie firmy czy po prostu rotacji pracowników ?

@tomcio

PHP - P4, Delphi - GoNet CRM. Po więcej szczegółów zapraszam do firmy :-) Fluktuacja pracowników.

były
@tomcio

Programiści są zatrudniani tylko w dziale Gonet, niestety jest to dział który ma największą rotacje pracowników w Firmie - albo zdążysz odejsć, albo Cię zwolnią

tomcio
@tomcio

ok, mniejsza o dział, coś wiecej ktoś może powiedzieć na temat pracy na stanowisku programisa Delphi ? Ogłoszenie wygląda dosyć ciekawie :)

nowy
@tomcio

Ogólnie jest tak jak pisał NoName, nie ma ścieżki kariery > nie ma podwyżek, wato twardo negocjować stawkę podczas rektutacji - a resztę hmm... poznasz w praktyce :)

RR

Kim jest firmą dbającą głównie o interesy ścisłego kierownictwa. Za nic maja pracowników. Jeśli masz pomysły jesteś kreatywny lub występujesz w obronie dilerow jesteś gnębiony i tłamszony. Praca głównie dla tzw. bezideowcow nie mających własnego zdania ślepo posłusznym dyrektorowi. Taka osoba ma względny spokój i jakiś tam szacunek ... Kasa jak to kasa wszystko zależy od realizacji zadań postawionych przez dyrektora jest w miarę ok, ale nie warta tych stresów i dupolizostwa. Zdecydowanie polecam playade podobna firma, a atmosfera i praca jakoś lepsza.

Krak
@RR

Jak Gaweł zmądrzeje i pozbędzie się Pana dyrektora P.B to firma się odświeży i będzie ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j. - Kraków

• Jak się pracuje w Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j.
2.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Sosnowiecka 89
    31-345 Kraków

Kim Group Kuczek I Gaweł sp.j.