Kim Group Kuczek i Gaweł Sp.j.

Kraków

Opinie o Kim Group Kuczek i Gaweł Sp.j.

RR

Kim jest firmą dbającą głównie o interesy ścisłego kierownictwa. Za nic maja pracowników. Jeśli masz pomysły jesteś kreatywny lub występujesz w obronie dilerow jesteś gnębiony i tłamszony. Praca głównie dla tzw. bezideowcow nie mających własnego zdania ślepo posłusznym dyrektorowi. Taka osoba ma względny spokój i jakiś tam szacunek ... Kasa jak to kasa wszystko zależy od realizacji zadań postawionych przez dyrektora jest w miarę ok, ale nie warta tych stresów i dupolizostwa. Zdecydowanie polecam playade podobna firma, a atmosfera i praca jakoś lepsza.

Krak
@RR 07.02.2018 22:50

Jak Gaweł zmądrzeje i pozbędzie się Pana dyrektora P.B to firma się odświeży i będzie ok.

NoName

cóż mogę dodać – na pewno zarobki w tej firmie są wielką zagadką :( Jako pierwszą pracę to polecam, ale jako kolejną to proponowałbym się zastanowić, stare technologie, brak możliwości rozwoju, jakikolwiek awans czy podwyżka tutaj raczej nie istnieje. Na plus jest na pewno to, że jeśli się ktoś nie wychyla to ma względny spokój. Innowacyjność i kreatywność jest duszona, albo trafiasz na czarną listę. Podsumowując praca raczej dla ludzi którzy robią co im się każe i nie stawiają pytań mogących wprowadzić w "zakłopotanie" innych (ważniejszych, niekoniecznie mądrzejszych)

Mco

I tak właśnie powinno być, że przedstawiciele handlowi dostają zarobki uzależnione od wyników @Beata Anioł.

Beata Anioł

Ja nadal pracuję w KiM Group, dodam że od 10 lat. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą oprogramowania GoNet CRM Support System oraz zarządzaniem Siecią Sprzedaży dla P4 - Operatora telefonii komórkowej Play. Myślę, że mój staż mówi sam za siebie... A co do działu GoNet, mamy taką zasadę, że handlowców rozliczamy po wynikach. Ci którzy realizują cele sprzedażowe pracują z satysfakcją a Ci którzy ich nie realizują piszą takie opinie jak powyżej... Beata Anioł

ksiundz

Najlepiej to idź do kościoła i daj na tacę

on

a jak się tam dostać do pracy???

Zostaw opinię o Kim Group Kuczek i Gaweł Sp.j. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kim Group Kuczek i Gaweł Sp.j.