Valent

Kraków

Opinie o Valent

Grzegorz

Profesjonalna firma, z dobrym podejściem do klienta. Mają duże doświadczenie, co przekłada się na pomysły, na które sam bym nie wpadł. Aranżacja małego mieszkania przeszła oczekiwania, zmieściło się wiele rzeczy na które nie było miejsca.

Mirek

Szukałem firmy która wykona aranżacje mojego domu i wykona cały remont. Tak natrafiłem na valent. Otrzymałem bardzo dokładną wycenę. Troszkę droższą od innych ale zawierała o wiele wiecej elementow. Najważniejsze było to, że nie musiałem zajmować się dostawą materiałów i pilnowaniem wszystkiego w trakcie. W trakcie projektowania super kontakt, bardzo ciekawe propozycje. Słuchają klienta i dostosowują potrzeby. Na kilka rozwiązań pewnie nigdy bym nie wpadł. Wykonanie również dobrze. Gorąco polecam dalej.

małgośka
@Mirek 05.11.2016, 19:33

Też szukam o nich opinii. To jest opinia o Valent spółka czy Valent Irena Zajdel ?? czy to jest to samo? ( inny adres ale strona www ta sama, logo też)

Irena Zajdel właściciel marki VALENT
@małgośka 14.11.2016, 12:16

Pani Małgorzato, właścicielem marki VALENT od samego początku jestem ja - Irena Zajdel. Jak łatwo można sprawdzić w internecie i działalność pod nazwą Irena Zajdel VALENT jak i spółka VALENT zarejestrowane są pod tym samym adresem. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości czy pytania co do stanu prawnego firmy, zapraszam do nas bezpośrednio.

Olga

Jak dla mnie cała współpraca była w porządku. Dokładna wycena, która na końcu tylko zmalała bo udało się taniej kupić część rzeczy. Wykańczali mi dom pod Krakowem. Pozytywnie zaskoczył mnie projekt. Teraz gdy już mieszkam przyznaje rację P. Irenie co do niektórych rozwiązań. Warto zaufać fachowcom. Samo wykonanie również w porządku. Z terminem był delikatny poślizg , jakiś tydzień. Ale wolałam by już wszystko na spokojnie zostało dokończone. Ogólnie wszystko dobrze, więc polecam.

Artur

Irena Zajdel VALENT
@Artur 10.08.2016, 23:10
Niestety nie polecam jako rozczarowany dobrze zapowiadającym się całokształtem w stosunku do końcowego efektu....

Witam, ciekawa opinia szkoda że tylko spowodowana żalami osoby odsuniętej od spraw firmy.

Olek

Nie spodziewałem się, że będę zadowolonym klientem ich firmy. Na początku trochę zaskoczyli mnie ceną, ale jaksię okazało, nie ma żadnych ukrytych kosztow,a firma remontuje domy od A do Z. I to mnie właśnie przekonało. Oddałem swój dom w ich ręce, a po skończonym remoncie nie wychodziłem z domu ani na krok. Rezultat bajkowy.

Tomasz

Poważna firma, która nie bagatelizuje wymagań klienta i co klient mówi. Moim zdaniem doskonale wykonali wszelkie prace w moim mieszkaniu i stąd taki efekt. Ja jestem zadowolony. Minimum formalności, bardzo miła obsługa.

Jerzy

Odpowiedzialnie wykonują remont. Wszystko na umowie klarowne, zrozumiałe, na szczęście nie ma żadnych ukrytych kosztów. Wszystko wiadomo. Terminowo wykonali remont w naszym domu.

Ewa

Trzeba przyznać, że znają się na rzeczy. Indywidualne podejście, dotrzymywanie terminu... Super. Nie mam żadnych uwag. Współpraca z firmą Valent była bardzo przyjemna.

ja

Bardzo fajna firma

Zostaw opinię o Valent - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Valent