Opinie o Eurotask w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Eurotask. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eurotask o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurotask w Kraków

Jak w tym roku pracuje się monterom? Coś słabo z nowszymi komentarzami, więc nie wiem jak to rozumieć. Warunki totalnie nie zmienne czy wręcz przeciwnie? Liczę na spokojną robotę i dobry zarobek a mam problem z odszukaniem oferty na necie

Rafał Nowy wpis

Lepiej puszki zbierać w Polsce. Monter/ Klaksvik KSS. Po 11msc dostałem kopa z partyzanta. W kontrakcie jest rotacja 8/2, jak chcesz dłuższy urlop np. 4tyg, to musisz dygać 16 tyg, tak jest w kontrakcie i tak zrobiłem, ugadałem się z tjerim na 4 tyg i parę dni. Poleciałem na cały sierpień. Na urlopie spytałem się o bilet powrotny. W odpowiedzi dostałem kopa, pierwsza "frma" która zwolniła mnie przez Whatsappa, dostałem wiadomość - they don't need you. Nawet typ nie zadzwonił, ani Edka. Napisał że oczywiście odeśle moje fanty, ale to był chyba taki jego suchar. Aha, przy wylocie na urlop z Wysp, będąc już na lotnisku, tjeri przysłał mi esa że zawsze powinienem zabierać swoje fanty. Dziwne, bo wcześniej przez 10 msc nie musiałem ???? Pół papierka nie mam z tej pseudofirmy. Aha, jak nie przepracujesz na wyspach 6 msc to ci(usunięte przez administratora) taki podatek, że Ci się odechce podróży za chlebem, no chyba że masz duński numer podatkowy, a nie owczarski pTal

Nie poelcam

(usunięte przez administratora) Jedyne co umie powiedzieć to "no problem we do it for you" . I na tym się kończy . Pracuje na stacji . Pracuje po 20 30 godzin tygodniowo (gdzie zapewnione miałem oczywiście w romowie że jeżeli będę chciał to nawet 70 godzin bedę sobie mógł robić, co przy tym wysiłku i (usunięte przez administratora)która tam panuje nie był bym wstanie tyle pracować) co nie zmienia faktu że wyjeżdzamy zarobiać pieniądze nie na mieszkanie i jedzenie bo tak wychodzi.. większość polskich pracowników po zwrocie pieniedzy za bilety wraca do domu i tu nie wraca . Na stacji nie ma żadnej organizacji pracy, są tylko fałszywe uśmiechy przełożonych. Brak kontaktu z osobami z eurotasku (usunięte przez administratora). jest strasznie cieżka praca na stacjach nie sprawiedliwy podział obowiązków i ogólnie to polaczki będą wyręczać wszystkich innych ((usunięte przez administratora)) . podatek 45 procent gdzie zapewniony był przed wyjazdem miedzy 33 a 39. po odliczeniu podadku i kosztów życia a jest tu bardzo drogo przykładowo za 126 godzin bo tyle pracowałem pierwszy miesiąć dostałem 5960 koron na konto po podatku i odliczeniu pieniedzy za mieszkanie. czyli zarobiłem 3500 zł . z tego musze się wyzywic .(w sklepach jedzenie jest stare i nie świeże jak chcesz coś lepsego to bardzo drogo wychodzi) nie polecam się tu pchać przez eurotask. nie spotkałem się jeszcze z czymś takim .(usunięte przez administratora) nic nie jest wstanie załatwić nawet się o nic naszych przełożonych nie pytał jeżeli go o coś pytaliśmy . odpisuje po tygodniu ... nie chce mi się juz o tym myśleć nie polecam raz jeszcze w biedrze w polsce teraz się zarabia 3400 brutto a jest się w domu .pozdrawiam

Wyrolowamy
@Nie poelcam

Zgadzam się całkowicie. Podatki na poziomie ponad 40%. Sam koszt utrzymania na wyspach bardzo wysoki, chyba ze ktos lubi żyć kilka tyg na zupkach chińskich.(usunięte przez administratora) nie potrafi niczego załatwić. (usunięte przez administratora) rekruterka opowiedziala piękne bajki które absolutnie mijają sie z prawdą. Pracujac w Polsce tyle godzin wyszedlbym niedużo gorzej.

@Nie poelcam

Nie chcę wypowiadać się na temat osób pracujących na stacji ale odniose się do zarzutów. Farerzy mają specyficzne podejście do pracy. Dla mnie są leniwi. Ale taka już ich natura. Znam ludzi pracujących w barach na budowach statkach oni tak mają po prostu a nie z chcą się wysługiwać kimś. Szefostwo często widzi że chcemy pracować i proszę mi wierzyć lub nie ale dla doceniają to. Starsi farerzy wiedza ze maja leniwe pokolenie młodych ludzi wręcz niechlujnie pracujących. Dlatego mega się ciesza jak pokaże się im ze podstawowe czynności przychodzą nam bez problemów. Przykład kolega pracuje w barze. Wyczyścił z nudów całe zaplecze łącznie ze sprzętami. Szef był pod wrażeniem powiedział że nikt tu jeszcze tak nie wysprzątal i gwarantuje że zyskał tym mega szacunek. Trochę tu żyje wiem co mówię. Co sie wydarzyło na stacji nie mam zielonego pojęcia mogę się tylko domyślać ale nie chce podgrzewać atmosfery ;)

Owczarz

Jak bedziesz na wyspach to zapraszam spotkać się ze mną osobiście (zarówno(usunięte przez administratora) jak i (usunięte przez administratora) nie mieszkają na wyspach także nie mogą się wypowiadać w moim imieniu...) Pokaże ci masę zadowolonych pracowników pozdrawiam o wszystkiego dobrego w nowym roku

Wiktoria

Czekaj, a co na to wszystko policja w takim razie? Duzo jest jeszcze takich osób, którym nie wypłacili? Czy nie wiesz?

Beata Nowy wpis

To wątek sprzed roku i chyba niewyjaśniony? No ale tak patrząc z bieżącej perspektywy to kiedykolwiek firma miała jakąś styczność z policją, że jest tutaj przytaczana? Czemu mieliby?

Kucharz

(usunięte przez administratora) ludzie uważajcie na tą złodziejską firmę. Dostałem pismo z urzędu skarbowego że mam do dopłaty 19 tys koron. Nosz (usunięte przez administratora) jego mać

@Kucharz

A co ciągle jesteś na wyspach i cie skarbówka ściga?

@Spawacz

Spawacz dalej wypinasz dupe wszystkim za 2 korony?

Spawacz

A jak wyjechałeś to wyrejestrowałeś się z tad? Bo wiesz że jak nie to sobie nabijają cały czas zdrowotne itd trzeba do (usunięte przez administratora) napisać maila i problem zniknie. A jeśli chodzi o podatki to jak się tu przepracuje mniej niż pół roku to są spore dopłaty niestety... Ja tu w stoczni robie juz 5 lat znam temat...

@Kucharz

te wpisy co tu robisz nikogo nie obchodza. Kazdy ma przelszlosc i tego sie zostawia w szafie. ty wez trumpete i na Copenhagen sie ustaw i tam mozes sobie trabit te bajky ktorych lubis.

Słownik

Reatałracji - ja nie mogę. Nie wierzę kto tu pracuje.... Podaj nazwę tej RESTAURACJI podrzucę słownik po nowym roku

Słownik Nowy wpis

Sądząc po twoich wypowiedziach sam słownik to i tak będzie mało. Książka z savoir-vivre'u by też raczej nie pomogła. Teraz zajrzyj w google o czym piszę bo pewnie połowy nie zrozumiałeś. Niektórzy powinni mieć zakaz wyjazdu z Polski. Lepiej zgniłe czekoladki trzymać w pudełku niż rozdawać komu popadnie. Mam nadzieję że w tej "restałracji" pracujesz tylko na zmywaku, bo współczuję mieszkańcom Thorshavn jeżeli tak samo jak piszesz i mówisz przygotowujesz coś do jedzenia...

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Eurotask? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Czy firma Eurotask w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Paulina

A tak serio to macie jakieś szkolenia podnoszące kompetencje? Albo może jakieś inne możliwości rozwoju są?

@Paulina

Pani Paulino tu nawet odwagi nie mają się podpisać a co dopiero napisać coś rzeczowego. Wyzywać innych to jest szczyt możliwości wielu z komentujących pozdrawiam

@Paulina

Paulina żadnych szkoleni nie mają. Oni traktuj ludzi jak maszynki do zarabiania pieniędzy.Polacy nie chcą już unich pracować to zaczęli zatrudniać spowrotem Rumunów.

@Kucharz

Ale Ty jesteś dobrze doinformowany :) nie narzekamy na brak rodaków CHĘTNYCH do pracy ;) ci mniej chętni z reguły nigdzie nie zagrzewają miejsca na dłużej. Dalej widzę nie umiesz się podpisać wszyscy odważni zza klawiatury komputera lub smartfona ;) miłego i powodzenia

@Kucharz

Hey ty kucharz. Moze zkoncz ta bajke co tu wypysujesz bo mnie pico nebawis. Inteligencjy ci brakuje skor bierzesz w buzie imie kogosz inego. Nie umiem jescie tak po Polski wiec sorry ty trumpeto. aNiektorzy z was narzekajacych to stare pay co nawet nie potrafi biletu kupic let alone to fly and live. jezeli macie problem z Bartkem to zapraszam do mnie Bondabreka 9 dzrwi otwarte bo juz on nie jest sam tylko jesteszmy dwa. nie bedzie sie wypowiadal bo dla mnie wszystko sie zgadza I jak komosz sie nie podoba to Vagar jest lotnisko.

Bartek

Okrasc dobre sobie hahaha widać każdy sądzi wg siebie misiu pysiu. Na wyspach (usunięte przez administratora) kogoś z wypłaty ubezpieczenia czy czegokolwiek innego jest po prostu nie możliwe widać za slabo znasz system farerski to jest tak jak ja bym miał dostać twoje ubezpieczenie od ubezpieczyciela a później je do ciebie wysłać tego nie ma nigdzie na świecie chyba że w Mozambiku haha kolejny znawca tematu jak nasz "anioł i gwiazda" pani S i jej wlazopupki co jej nie znają i jej intryg ale to się za niedługo skończy ;) Jurek dyskusja z tym typem nie ma sensu bo nawet nie umie się podpisać danymi szkoda nerwów on tylko pisze o tym co mu inni robią czyli zapinaniu dopóki nie przedstawi się nie wchodzę z nim więcej w dyskusję Zdrowych Wesołych

@Bartek

Bartłomieju M może pochwal się na grupie czemu z całą rodziną (usunięte przez administratora) z Polski. Śmieszny to jesteś ty i twoje opowieści.

Jerzy

Gosciu teraz sie sam oszmieszylesz. Jestem z Czech Republic panie rasisto.

Jerzy

Wiem. Ludzie tutaj przychodza by sprawdzic czy te wyspy na prawde sa OK. Wyspy owcze sa takie jak sobie samy zrobicie. I tym zakonczam ten temat.

Kucharz

Oj jak Ty dobrze znasz moje życie to napisz książkę o mnie może ci się dobrze sprzeda ;) kończę dyskusje bo z takim odważnymi co nadal się podpisać nie umieją nie będę prowadził więcej dyskusji kończę temat jak coś wiesz gdzie mnie znaleźć jak znajdziesz odwagę się ujawnić hahah

Owczarz

Witam. Pracuje dla eurotasku i panowie którzy się wypowiadają albo wyjechali z własnej głupoty (alkohol,nie przychodzenie do pracy) albo wykręcili numer że z dnia na dzień się spakowali i wyjechali bez żadnej konkretnej informacji (pozdrawiam Mirku). Agencja jest w porządku. Podatki są na poziomie 32-39% jeżeli chcesz pracować to będziesz zarabiać. Ja mam tu znajomych którzy są ze mną od prawie roku zarabiaja ok 24000 DKK netto (mogę to udokumentować także skończcie bajki pisać, kwota po opłaceniu mieszkania i obiadów które szef załatwia) jeżeli dla.kogos 12 tys zł po opłaceniu mieszkania to mało to po co tu przyjeżdża? Fajnie się hejtuje zza klawiatury szkoda że panowie nie pokazali się w pracy albo nie pokazali klasy jak w drugim przypadku. Bo bez względu czy się komuś podoba czy nie to numerów takich się nie wywija to świadczy o was a nie o firmie. Pozdrawiam ps rybacy na statkach płacą 33% stały podatek z tego co kojarzę

Borga
@Owczarz

A jako kto pracujesz jesli mozna wiedziec bo dostałem oferte dla montera i sie wacham pozdrawiam

@Borga

Ja jestem cieślą. Także w kwestiach związanych ze statkami nie za bardzo pomogę ale wiem że chłopaki raczej nie narzekali (praca jest chyba w Klaksvik) godzin sporo ok 60/tydz z tego co wiem. Ale szczegółów finansowych nie znam. Ja ogólnie dodam że na wyspy się opłaca przyjechać na trochę dłużej niż na 3 miesiące. Pół roku i w tym momencie stajesz się rezydentem podatkowym. Podatki spadają w dół i to znacznie (ja płacę 32% gdzie na początku ok 38%) także zapraszam

Borga
@Owczarz

Super dzieki za odpowiedz zobacze troche mam obawy przed tym posrednikiem bo bilety musze kupic sam ale zobacze jeszcze raz dziękuję

@Borga

Za bilety dostaniesz zwrot także nie martw się

Wojciech P.
@Borga

Wachasz się czy Wahasz? Wszędzie jest źle, jak karzą pracować i nie można się nachlać i jeszcze krzywo patrza jak nie przyjdziesz z tegop powodu do pracy...

@Owczarz

Gadasz głupoty podatku jest 49,5% przez pół roku potem 40=41 wakacyjne jeżeli nie przepracujesz 180 dni też zabierają 50% czy warto jechać obliczcie sami z 175 koron zostaję ci 88 na h ×0.6 odlicz mieszkanie 3000 koron wyżyw się to wyjdzie ci miesięcznie przy 40 tygodniowo około 6tys zl

@Monter

bm19@wp.pl podeślij payslipa z banku pokaże ci jak masz czytać go żeby nie pisać takich bzdur ...ostatnio tłumaczyłem kilku osobom to ok się oczy dopiero otworzyły ...także proszę nie wprowadzać ludzi którzy błąd ..

@Owczarz

Fajnie też odpisujesz zza klawiatury. Pokaz pysk i stan twarzą w twarz zryty berecie.

Majki
@Owczarz

To zastanów się palancie czemu masz tyle negatywów pod swoimi wypowiedziami. (usunięte przez administratora) nie bola cie od posuwania?

On
@Owczarz

Ty a tobie nie znudziło się zanudzanie wszystkich dookoła swoim zachwalaniem firmy? Jesteś jedynym zadowolonym za to z całą sterta negatywów. Też tu pracuje więc nie wymyślaj, że tu jest tak pięknie jak wszyscy wiedzą, że nie jest.

@On

To po co tu pracujesz?? Ktoś trzyma łańcuchem przypięty? Zauważ że jak negatywna opinia to każdy bije brawo jak pojawiły się dwie pozytywne to każdy uważa że kłamie. Pusty śmiech mnie ogarnia jak to widzę. Jeden woli ogórki drugi ogrodnika córki. Dlatego nie będę już odpisywał więcej na żadne komentarze bo nie ma to sensu. Obejrzałem strony innych agencji i praktycznie jest ta sama śpiewka.

@Owczarz

Bo to jest osobą podstawiona prze właściciela.

@Borga

pojedziesz zoabaczysz 8h dziennie , wakacyjne opodatkowane na 65% i jak nie pasujesz to bilet powrotny sam sobie kupujesz jak bylo to 10 maja 2022 z Panem Osgar Grzenk. i jego kolegą , jedz do tych (usunięte przez administratora) i sam sie przekonasz , sprawdz sam !!!!!!!!

@Owczarz

słuchaj Owczarz kazdy wie ze owczarz to koordynator Bartek Majewski ktory to ciagle tylko nagania i mnie i chlopaków 16 osob w roku 2021 klamałem , bo ja i koledzy pytalismy Cie wakacyjne jak w Norwegi NO TAX ??/ Ty z pełną świadomościa odpowiedziałe tak to co masz wakacyjne 12% na kwicie z wyplaty to samo dostaniesz a (usunięte przez administratora) 65% zablałes (usunięte przez administratora) i nawet tylko polowe wakacyjnego mi wyslaliscie i do tego te polowe opodatkowales 65% czy tu jestes Bartek (usunięte przez administratora)????????

@Owczarz

godzin nie ma 50-70 tygodniowo tylko 30-40 dotyczy stoczni , nie placa zgodnie z prawem na Wyspach Owczych, nie placi ferie penge, nie jest tak ze niby wszystko dobrze , teraz zalozyl nowa firme Norcrew i tak samo naciga ludzi i robi w trabe , pozytywne komentarze pochodza tylko od przydupasow Pana Terje Sorensen co mieszkaja tam na stale i musza mu robic loda

@Owczarz

to jak jestes cielsa to po co sie w rozmowe wtrancasz jak nie masz pojecia na temat stoczni i co sie dzieje u tego (usunięte przez administratora) Terje Sorensen , pilnuj swoich owiec i je dymaj dalej tak jak Terje (usunięte przez administratora) chlopakow ze stoczni

w koncu ktos prawde napisal
@Monter

ci co pisza niby dobre komentarze to siedza tam po 4 lata i robia dla Terje Sorensen loda kazdego dnia trzeba sie zapytac czemu na owcach i na cieslach jest niby tak dobrze a w stoczni nie jest tak jak oni pisza , bo w stoczni sie placi duzo wiecej a Terje Sorensen nie placi tego co napisane na kontrakcie , (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ten Terje

@Owczarz

bzdura ty sam ludzi w blad wprowadzasz swiadomie i z zamiezonym celem aby tylko zwabic polaka na te (usunięte przez administratora) wyspy owcze abyscie sami mniej podatku placili , ludzie do stoczni tam jada i pojechali za 60-7-h tygodniowo a potem jest (usunięte przez administratora) bo 40h robia i czego klamiesz

prawda ze firma krzak
@Majki

prawada sa te negatywne komentarze i nie sa wyczytane z gazety ani z palca tylko z zycia wziete bo kazdy byl u tego (usunięte przez administratora) Terjego polowa Polski polnocnej byla i nic sie nie zgadza tego terjego za leb i o sciane (usunięte przez administratora) i tych przydupasow z owiec i dachow

@On

brawo , kazdy wie ze w Eurotask lub nowej jego firmie Norcrew jest (usunięte przez administratora) i nie placi kasy tak jak jest na kontrakcie

Owczarz jest jego pracownikiem
@Paprykarz

robi jako brygadzista ciesla na dachach i mieszka tam od 4 lat i gdzie on nowa robote na wyspach owczych znajdzie jak tam 38tys mieszkancow i wszyscy sie znaja , jak Terje Sorensen (usunięte przez administratora) tego Owczrza to przeciez on juz musi sie do polski pakowac z zona i dziecmi bo nie znajdzie innej roboty taka tam (usunięte przez administratora) jest , Terje nie placi zgodnie z kontraktem i zamknal Eurotask bo mu skarbowka sie (usunięte przez administratora) i dostal zakaz firmy , teraz na zone ma nowa otwarta te Norcrew

Dawid
@Owczarz

Dlaczego wyjezdzali z dnia na dzień?

@Dawid

Bo nagle znaleźli sobie robotę na Islandii. Nie pytaj o szczegóły pewnie lepsza kasa bo nic innego do głowy mi nie przychodzi. I we wtorek byli w pracy a w środę wyjechali z rana. Bez informacji nic. Może mi firma nie odpowiadać jasne to jest normalne ale nie robi się takich rzeczy. Później firma zostaje na lodzie jedna i druga (zatrudniająca i przyjmująca od zatrudniającego pracowników). Dlatego dla mnie pewne rzeczy są nieakceptowalne ale widać tak mnie już rodzice wychowali i w dzisiejszych czasach to ja jestem ten zły a co co tak robią są pokrzywdzonymi jak widać w komentarzach. Tera będzie burza znowu pozdrowienia

@Dawid

Bo zobaczyli jacy (usunięte przez administratora)zarządzają firmą to (usunięte przez administratora)

Każdy mierzy swoją miarą

John
@Owczarz

Witam, czy do pierwszej wypłaty można dostawać zaliczki ? Jeśli tak to w jakiej maksymalnej kwocie co tydzień ? Chodzi o stanowisko hydraulika. Pozdrawiam

@John

Witam można jak najbardziej proszę się kontaktować ze mną telefonicznie nie przez to miejsce bo zaraz tu pana zjedzą.

Elektryk
@John

Pewnie że dostaniesz zaliczkę. Potem okradną cie z wakacyjnego potem ci (usunięte przez administratora) podatek 56%.a na koniec dopłacisz podatek 8000tys zł.

@Elektryk

Mówiłem że się zacznie znowu wszyscy pokrzywdzeni zaczną się wypowiadać. Ja bym chciał te wasze 56% podatku zobaczyć serio bo jak długo tu jestem jeszcze w życiu tyle nie zapłaciłem. Straszne te wyspy (usunięte przez administratora) każdego Polaka...

Johny

Makaron

Witam,jak to prawda co ludzie piszą to człowiek nie wie czego oczekiwać,a jak nie pojedzie i nie zobaczy na własne oczy ani nie spróbuję na własnej skórze to się nigdy nie dowie.szukam pracy jako rybak z doświadczeniem tralowym netowym itd mój e-mail makaron2169@wp.pl

@Makaron

Proponuję po nowym roku pytać aktualnie jest słabszy moment ze względu na warunki atmosferyczne. proszę pamiętać że piszą tu głównie osoby które się tu nie utrzymały a ja nie proszę zadowolonych aby pisali opinie bo oni po prostu są zadowoleni i mają to w nosie że ktoś ma.problem się utrzymać z różnych względów (alkohol bójki nierobstwo (usunięte przez administratora) - za wszystko już z tad ludzie lecieli jak wszędzie na całym świecie) pozdrawiam

Owczarz

Jeśli chodzi o mój wpis to dotyczył on czasow przed waszymi wpisami. Dziś akurat gościa wywaliłem właśnie za nadużyć nadużycia alkoholu. Ale sam sobie winien. Na pewno z mojej strony zgłaszam te uwagi i które dostaje a i nad tym co napisałeś że kontrakt trwa jakis czas i nagle się go przerywa będę dyskutował z szefem. Trzymam za was kciuki kciuki zadzwoń zadzwońcie czasem jak wam się powodzi :)

andrew

cala prawda

wojtek ...to osoba pani z biura Eurotask z Gdańska

@natan

Weź synu złóż już ten pozew i skończ brednie wypisywać. Owczarz pisze kim jest Wojtek go nawet po.imieniu wzywa na stronie www jest taki gość a Ty piszesz jakieś bzdety. Idź już składaj pozwy zbiorowe trwon hajs na bezproduktywne bzdety tylko nie pisz już tu...

Pocisk

Żyłka to pęka wam tu widzę byłem bylem .jestem i jeszcze będę. Pozew już leci czy jeszcze się wszyscy trzepiecie? Na wyspach to większość ma pocisk z was szczególnie o agresorach mówię bo jakieś tam normalne wymiany zdań z koordynatorem.widzialem też. Jak to jest że tylko ze stoczni tu piszą (i chyba jakiś kucharz co to obrażał pracodawcę) i mają żale. Stolarzy nie widze zbrojarzy nie widzę malarzy nie widzę tylko wy. Jakąś specyficzną grupa ludzi jesteście. Zmieńcie zawód jak wam tak źle

Ewelina
@Pocisk

Zmień kraj :D

@Ewelina

A po co? Jestem szczęśliwy tu gdzie jestem ;)

Pocisk

Bo wcześniej bylo dwóch wspólników ale się rozstali dlatego zmiana nazwy bo jeden z nich dalej chce działać pod eurotaskiem a mój szef sobie stworzył nową bo nie chciał mieć nic wspólnego ze wspólnikiem jak w życiu bywa

Spawacz

A jeszcze jedno. Zapomniałem się zapytać. Pocisk taką masz ksywę bo ci wszyscy cisną w Dupe pociski.

@Spawacz

Tak dokaldnie najwięcej w twoja ???? nie czujesz że już tyle ich ode mnie dostałeś i dalej się o nie prosisz dobry jestes ????????????

@Spawacz

Czemu tak jest? Sugerujesz, że atmosfera jest kiepska?

@Wiktoria

Bardzo kiepska. Ciągają szrot to roboty. Potem się między sobą napierdalają.

Nie polecam norCrew

Witam, pracowalem na wyspach owczych od maja do sierpnia. Podatki wysokie powyżej 45%+ opłaty za mieszkanie i wyżywienie. Jako spawacz na stoczni robiłem wszystko poza spawaniem. Nadgodziny były ale żadko ale byłem tylko na jednej stoczni więc na innych może być więcej pracy. Bardzo duży przemiał ludzi, pod czas mojego pobytu dwa razy wymieniła się cała ekipa. Jednym zdaniem jeśli ktoś chce zarobić to na wyspach nie zarobi. Trzeba też na początku się dowiedzieć gdzie się jedzie, ponieważ istnieje ryzyko że trafi się na wariatów.

Wanda
@Nie polecam norCrew

To jak tyle rzeczy tutaj trzeba zapłacić, to się w ogóle opłaca tutaj pracować ? Jakie są zarobki

@Nie polecam norCrew

Jeżeli nie przepracowałeś 180 dni na wyspach to licz się z tym że w przyszłym roku będziesz musiał dopłacić z kilka tysięcy złotych podatku.

@Nie polecam norCrew

Witam, Dostałem ofertę pracy właśnie jako spawacz, kontrakt na mailu już jest i wziąłem się za czytanie opinii. Widzę, że większość to same negatywy.Czy była by możliwość jakiegoś kontaktu i dopytania się dokładnie jak to tam wygląda? Jakby co to mail: mrowkazett@interia.pl Z góry dzięki

Spawacz

Ludzie opamiętajcie się nie pracujcie u tego (usunięte przez administratora)terego. Dzisiaj weszły na konto pieniądze wakacyjne i został pobrany podatek ponad 50%.to jest cygański (usunięte przez administratora)

Bk
@Spawacz

To prawda ,należy unikać Eurotask jak ognia !

Sebastian

Zmienił nazwę firmy? Na jaką? Dalej prowadzi tą samą działalność? Co masz do właściciele firmy że w ten sposób o nim piszesz. Są jakieś zaległości z kasą?

Arek

Co zamyka biznes ?

@Arek

Za chwilę max miesiąc żadna firma nie będzie z nim chciała współpracować.

Haha
@Spawacz

Tak bo Ty tak twierdzisz ???????????? weź się zlituj i wylewaj swoje płacze w.konfesjonale albo na forum kobiecym tam cię może zrozumieją :D

Haha

Lizać ja ja możesz swojemu koledze z pokoju płaczku biedny najlepiej zaspawaj se ręce żebyś głupot po necie nie pisał. Pracuj se Gdzie chcesz jak nie robisz w tej firmie to po kiego grzyba się wypowiadasz? Bo nowemu szefowi pupke lizesz? XD każdy tzn Ty kucharz Natan i paru polaczkow co tu płaczą. Dobrze że neta macie to macie gdzie płakać. Może się spotkacie razem jakąś grupę wsparcia se załóżcie pogadacie posciskacie się jak lubisz o ja jakach gadać to może i się po nich podotykacie. Dobra idę z tad bo tu (usunięte przez administratora) się kręci sama Hahah

@Sebastian

Gdyby firma była w porządku nie tracilibyśmy tu czasu na negatywne opinie,zarobki są o wiele mniejsze na reke niż obiecują do tego to (usunięte przez administratora)

@Spawacz

spawacz daj mi do siebie jakiś kontakt.

Eurotask to dzis Norcrew
@Sebastian

zawsze patrza czy jest tam Terje Sorensen , to (usunięte przez administratora) i nawet skarbowka sie za niego na Wyspach Owczych wziela bo nie placil ludziom tego co na kontrakcie , potem nie placicl wakacyjnego i jeszcze opodatkowal ludziom wakacyjne pieniarze a ten Owczarz sam ludziom na miejscu cienote wciska , ogolnie firma krzak i Prezes Terie Sorensen to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) bo ukradl ludziom pieniadze wakacyjne , nie wyplacil i skarbowka sie za niego wziela

Owczarz
@Eurotask to dzis Norcrew

A kto ci biedaczku czegoś nie wyplacil? Pokaż udowodnij że zostales okradziony skoro tak dobrze znasz farerski system podatkowy. Wczoraj kolejny z mestu poszedł siedzieć na 40 dni do aresztu bo uderzył swojego kuflem w barze w głowę. Brawo monterzy brawo spawacze klasa sama w sobie to już 3 w przeciągu miesiąca. Normalnie sami świeci przyjeżdżają. Wszyscy są niedobrzy Terji nie dobry koordynator nie dobry Edyta nie dobra ale my super my jesteśmy najlepsi. Po szklanie i na rusztowanie jak to paru miało w zwyczaju. Skarbówka to się weźmie za ciebie rozlicz się lepiej w Polsce. Nie siej synku fermentu. Bo jak czytam te wasze komentarze to nie wiem czy się śmiać czy płakać nad głupota co niektórych delikwentów....

Owca
@Owczarz

Marcin, co ich tak bronisz? (usunięte przez administratora) Tobie zawsze się wszystko zgadza? ???????? ????

@Owca

@Owczarz to Bartek M. Nasz wspaniały i najlepszy koordynator na wyspach

@Monter

Jeżeli moja osoba ci nie pasuje to spotkaj się ze mną i powiedz co takiego złego ci zrobiłem ;) bo zauważyłem że sporo ludzi nie miało ze mną kontaktu a są pierwsi do krytykowania ;) nie ma dla mnie problemu się spotkać i wysłuchać na swój temat żali pod warunkiem że są uzasadnione ;)

Piotr B.

Pracuję w firmie od stycznia 2021 na budowie jako "carpenter". Sprawa wygląda prosto: stawka razy godzina minus potrącenia(podatki + mieszkanie + obiady). Wypłata co dwa tygodnie, w moim przypadku: 170 Dkk x 120h = 20 400 Dkk Potrącenia: 40% pańszczyzna + 1500 Dkk mieszkanie + 25 Dkk obiad/ dzień Na rękę zostaje mi ok 9000 Dkk na dwa tygodnie Zatrudnienie jest w pełni legalne, żadnych kombinacji "pod stołem" itp. Umowa o pracę, pełne składki, ubezpieczenie. Każdy dostaje kontrakt do podpisania przed wylotem w języku angielskim. Warunki podane są czarno na białym a w razie pytań napiszcie do firmy i przekonacie się jak wygląda kontakt. Ja pracuję już ponad rok i nie zamierzam rezygnować. Pieniądze na czas, pokoje jednoosobowe, internet śmiga. Praca spokojna, nikt nie goni, nie ma ,że polacy robią najgorsze, tubylcy sympatyczni, pomocni, nikt się nie spieszy. Ogromny plus to brak nakazu noszenia maseczek czy to w pracy czy na ulicy. Mała wyspa, mała społeczność, brak restrykcji covidowych. W razie pytań chętnie odpowiem: balagan5@o2.pl

@Piotr B.

Nareszcie ktoś się odważył dzięki Piotrze ja tylko sprostuje jedna rzecz 80 x 170 plus 40 x 210 (nadgodziny) pewnie z rozpędu uciekło ale super że są ludzie którzy napiszą coś pozytywnego mam nadzieję że zaczną się pojawiać tu chłopaki co pracują jak Ty i ja masę czasu i są zadowoleni ????

@Piotr B.

Ile ci zapłacili za tą opinie? Ani jedno słowo nie jest prawdą. Jeśli uważasz, że złapałeś Pana Boga za nogi to znaczy, że nic sobą nie reprezentujesz. Każdy normalny i z fachem w ręku ucieka. Gamonie zostają bojąc się ze nie znajdą nowej firmy.

Marian

Za to Ty jesteś monter pierwsza klasa. Tak jak ta banda specjalistów powyżej. Kolejny (usunięte przez administratora). Piotr pracował jako stolarz później przeszedł na Mest jakbyś zamiast (usunięte przez administratora)zapytał zagadał a nie domyślał się to bys takie rzeczy wiedział

@Marian

(usunięte przez administratora)to cie zrobił (usunięte przez administratora). Ja pracuje cały czas w stoczni nie przez tą wasza śmieszną agencje baranie. Wracaj do lizania (usunięte przez administratora)

@Monter

Pracuj sobie synku niech ci Ziemia lekka będzie typowy Polaczek robi w firmie a do drugiej się doczepia :D większy (usunięte przez administratora)zrobił ciebie uwierz mi.

Marian

Nisko to upada (usunięte przez administratora) jak kradnie. Ja ciężko pracuje dobrze zarabiam i nie marudzę. Nie obrażam nikogo z powodu tego gdzie pracuje jakiego jest wyznania czy inne pierdoły. Daje dobry przykład jako Polak w porównaniu z niektórymi naszymi rodakami którzy cały czas tą opinię próbują innym normalnym Polakom zepsuć. Natomiast Ty musisz najpierw wziąć do ręki słownik języka polskiego jak chcesz się publicznie udzielać bo ZWYKŁĄ pisze się tak. Z tym lizaniem to macie wszyscy tu widzę dobrze pod sufitem chyba lubicie takie zboczenia. Także nie wiem kto tu nisko upadł poziom konwersacji z Tobą jest na poziomie 12 letniego smroda który uważa że jak będzie głośniej krzyczał i bardziej wyzywał to będzie fajniejszy. No i z tym cię zostawię powodzenia może kiedyś się spotkamy osobiście ciekawe czy też będziesz mnie tak ładnie wyzywał.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Eurotask?

Kucharz

Etap rekrutacji wygląda tak. Przylatujesz j... ą cie na kasę, jesteś nie potrzebny dostajesz kopa w (usunięte przez administratora) i na koniec dowalają ci duży podatek.

@Kucharz

Ok harmonogram już poznałam ale co to za ten podatek na samym końcu?

Beata

No to skoro tak twierdzisz to po co wgl pytać? Czyli nikt inny tutaj zorientowany już nie jest?

Western tydens
@Beata

40 .43 %podatek przyjechac na jeden miesiadz zrobic 260h zarobisz około 21 tys zl end goo Poland end never goo back i tyle porazka ta firma

@Western tydens

Dobrze widzę, że aż ponad 40 %? To możliwe?

Natan

Witam wszystkich którzy mieli styczność z firmą Eurotask ,szukam wszystkich tych ktorym eurotask przy podpisywaniu umowy przed wyjazdem na kontrakt obiecywał warunki ,których nie dotrzymał:osoby ktore zostaly w jakikolwiek sposob (usunięte przez administratora), wprowadzone w błąd i poniosły koszta zwjazane z niedotrzymaniem umowy przez w/w firme w zwjazki z przygotowaniem pozwu zbiorowego. adwokat.dk@op.pl

@Natan

Dzień dobry ,Proszę sprawdzić maila .Pozdrawiam :-)

Ok

Pan Bełchatów

Natan a co odjebali?

Poprawny mail adwokat.dk.op.pl

mail........ advokat.dk@op.pl

K.
@Natan

Hej Natan. Odezwij się do mnie na priv. Ma dla was parę ciekawych informacji które przydadzą się do pozwu.

@K.

Wpisz tel na maila advokat.dk.op.pl

@Pan Bełchatów

daj maila opowiem

@Natan

cieszymy sie ze ktos jakis prawnik sie wział , ja napisze do Pana Panie Mecenasie z nasz spraw nie wyplaconych wakacyjnych za 2021 Michał Hryniewicki gdyniastocznia@gmail.com

Natan

Odczułem że firma ta (usunięte przez administratora) i wprowadza w błąd oferując dużo niższe zarobki.nie polecam.dotyczy Gdańska.

@Natan

Ty jakiś pijany jestes? Firma wprowadza w błąd oferując dużo niższe zarobki? W stosunku do czego niższe? Do twojego ego? Pracuje tu 2 miesiące i nie zauważyłem żeby firma mnie oszukiwała. Kasa na czas co.mialem na kontrakcie mam. Jasne pogoda do.bani koszty życia są dość wysokie ale to w stosunku do zarobków nie ma co narzekać. Nie podoba sie pakować walizki i jazda a nie zale.do agencji bo chłopczyk myślał że będzie zarabiał 2 miliony za swoją pracę. Europa otwarta jedz gdzie chcesz a skończ biadolić. Pozew zbiorowy jak podpisałeś kontrakt i się zgodziłeś na warunki? Co.powiesz w sądzie? Że miałeś 3 h mniej niż ktoś ci przez telefon podał? Wszyscy co się dokładają do pozwu od razu wam powiem że polegniecie a szczegolnie finansowo sprawy sądowe w Danii są drogie jak cholera powodzenia

On
@Obserwator

Co się nie zgadza? Dobrze sie czujesz? Obiecują kontrakt na 8 tygodni a z tego co się czyta to po 2 tygodniach jest koniec i każą czekać 2 miesiące w domu? Nie zapewniają warunków kontraktu. Powinni zapłacić za czas kontraktowy bo co nas obchodzi to czy mają pracę czy nie? Rezerwowali dyspozycyjność to niech się z tego wywiązują.

@Obserwator

Ile ci cygan zapłacił za komentarz?

@Paprykarz

Miliony monet mi płaci haha wlazłem tu zobaczyć bo legendy o tej stronie krążą. I jak widzę prawda w tych legendach spora. Nie wiem jak jest na stoczniach. Ja pracuje w środku na wykończeniach i nie narzekam. Ścianki karton gipsy etc. Kasa na czas godzin masa także czemu miałbym pisać negatywnie? Jak pojawia się coś na plus to cię tu zjedza haha bo jeden niezadowolony to reszta też ma być bo jak zadowolony to pewnie z (usunięte przez administratora) haha co za ludzie.

@On

Pracuje tutaj ponad rok. Chyba jesteś chu...ym pracownikiem!!! Zawsze są godziny nawet za dużo. No niestety jak to polaczek. Zawsze źle zawsze nie dobrze. Tylko na to żeby cię szanowali trzeba zasłużyć swoją pracą i umiejętnościami. Widzę że tego brakuje.. Wszystkie te mierne i niedorzeczne komentarze pochodzą od ludzi z którymi zawsze miał problem szef agencji. Nie podoba się to wypiera.... do Polski za 3000 na rękę pracowac

@666

Czyli ostatecznie na bazie tego dla kandydatów jest tylko jedna porada, że albo pracujesz jak należy, albo zabieraj cv gdzieś indziej? ;) W sumie ciekawe motto by to mogło być na samej ofercie o pracę, ciekawe czy już wtedy zrobiłby się lekki przesiew

@666

Wiem co pisze gdyby wszystko było ok wpisalbym inny tekst, nie jestem sam w tych ocenach wątpię że coś zmieniło się na lepsze bo mam kontakt z osobami co dotarły się o tą firmę.oni żerują na kłamstwie i osxustwie.

@Beata

W wielu takich firmach jest podobnie załatwiają człowieka jak jest zapotrzebowanie A potem szukaj pieniędzy dłużej bo Ci zalegaja

Paulina
@Natan

A długo potrafią tak zalegać?

@Paulina

Pani Paulino nikt nikomu nic nie zalega firma wypłaca pieniądze nawet osobom wyrzuconym (wiem bo mam kolegę który się pobił z jednym gościem i normalnie mu szef wypłacił pomimo złamania zasad) także jestem ciekawy ile pan Natan jeszcze ma "zaległości" z innych agencji bo mam wrażenie że czysty wałek pod tytułem wyłudzenie to się nazywa co pan próbuje tu wszystkim przedstawić. Muszę szefa zapytać czy już sprawa w sądzie się na odbyła jakąkolwiek bo widziałem że tu straszą pozwami zbiorowymi :D

@Paulina

Zalegać z wypłatami to może nie. Ale na wszystkim innym cygan przycina. Poprostu czego się można spodziewać po cyganie na wyspach.

Beka
@Paprykarz

A na czym przycina najbardziej? Jak chrapie w nocy to komara przycina ? XD na tej stronie absurd goni absurd. Jak tu ktoś napisał krążą legendy o tej stronie to i ja sobie mówię że zajrzę i faktycznie jedno.wielkie walenie gruchy nad agencja :D kasa co 2 tyg chaty załatwione jak jade na urlop nie płacę za chatę (to jest hit tego nie ma chyba nigdzie - chyba że masz zapewnione zakwaterownie po stronie pracodawcy ale to rzadkość. U Niemca musiałem.placic bez względu na to czy urlop czy nie) obiad za.pol ceny dziennie jak jesteś w Thorshavn. Nie wiem.moze ta stocznia jakąś pechowa ja w budowlance.lepiej trafić nie mogłem i się z tad nie wybieram. Mnie szef na niczym nie przyciął jak tu wspomniano. Jeszcze bilet.mi pierwszy opłacil jak przyjeżdżałem haha także polaczkowanie w pełni widzę na tej stronie ja polecam przyjeżdżajcie śmiało bardziej fair gościa w życiu ni spotkałem a trochę Europy zwiedziłem i parę agencji "zaliczyłem"

@Beka

Ile ci zapłacił za pozytywna opinie?w zeszłym roku płacił 1000 koron

Pracowity

Nie wiem co mam myśleć czytając te wszystkie komentarze... Jeśli jest ktoś kto pracuje na wyspach i może normalnie porozmawiać proszę o kontakt rodo-rodo@wp.pl Pozdrawiam

@Pracowity

A ty w takim razie co myślisz o tej firmie. Możesz coś od siebie powiedzieć jako pracownik? Czy nie pracujesz tam?

Witam czy druga nazwa firmy eurotask to NorCrew z Gdańska? Szukają też do pracy na WO cieśla, światłowody Pracuje ktoś z Was w tej branży no WO?

Szczeciński Mistrz
@Zainteresowany

Tak to jeden i ten sam syf. Nie pchaj się tam bo będziesz miał 8 tyś pl podatku do dopłaty. A jak nie będziesz potrzebny to kopa i radzi sobie sam

@Szczeciński Mistrz

Chętnie bym porozmawiał osobiście o tym o tam się dzieje .

Kucharz

Nie dajcie się nabrać temu cyganowi z eurotasku. Pracowałem na kuchni jedno wielkie (usunięte przez administratora) Mało godzin nic się nie zgadza. A jak obrazisz właściciela to cie potraktuje jak intruza.Nie polecam omijać szerokim łukiem!!!!!!!

@Kucharz

No jak obrażasz gościa który ci daje robotę te się dziwisz? Co jeden to.lepssy tutaj haha

@Kucharz

Też mam takie wrażenie cygan lub Grek bo inaczej nie da się nazwać. Człowiek darował A potem ocalały dostał zaznaczam że pracowaliśmy dużo więcej niż standardowo.Do Jagi powinno się ich podać.

@Obserwator

....ochłapy dali i do Hagi powinno się ich podać.

Wiesz czym się Haga zajmuje? To najpierw się dowiedz a później głupoty pisz XD

Paprykarz

Pracowałem na 2 stoczniach na wyspach. Jeden wielki (usunięte przez administratora) Cały czas kłamią nic się nie zgadza z tym co obiecują. Pracuje do końca miesiąca i też stąd śpię..... am. Nie polecam tej agencji.

Maly

Witam.Niech Ktoś mi powie,ile godzin pracujo rybacy na statku,czy placo tylko za połowy,a w porcie nie?.Czy dniówka 1200DDK jest ok?Proszę kogoś o wiadomość.Dziekuje.

Odradzam
@Maly

Dni w porcie niepłatne, postój nie wiadomo ile bedzie trwał. Kontrakty z eurotasku mowia o podatku w granicach 29-30%. Okazuje się, że 45%, po przekroczeniu nawet i 50. Pośrednik Terji z wysp to jedno wielkie nieporozumienie. Ogólnie firma nie powinna istnieć. Powinny bhc instytucje które z automatu zamykają takie wałki, a Pan wyżej piszący głupoty o podatkach rzędu 30% przy pracy na lądzie to podejrzewam, że podstawiony z Eurotasku. 2400 netto? Jeden wielki wałek

@Odradzam

Haha czyli pan marynarz. na statkach mam masę znajomych zaraz się dowiem cóż to takiego się stało że jest tak be . Bo wielu pracuje i jest ok i nagle hop pan odradzam zły. Wrócę tu z komentarzem

@Maly

W porcie postój nie płacili, płatne tylko dni w morzu i pensje opoznili do 2 miesięcy.z umowy nie wykazali się.

@Maly

W porcie tu grosza nie dali w dzień średnio pracujesz ponad 12 GODZ.lub 2x 8....i najważniejsze to musisz prosić się o wypłatę którą opóznjają do 2 miesięcy i to nie całą.!!

@Owczarz

Zamknij w końcu gębę i pokaz się kolegom w realu. 90% ludzi narzeka. Masz 10 negatywów... Więc jakim popaprańcem musisz być w realu Skoro liżesz jaja szefom.

@Janek

A gdzie sie chcesz spotkać podaj adres na wyspach jutro mamy niedzielę z chęcią podjadę i zobaczymy jaki to z ciebie twardziel ;)

@Owczarz

Przyjedz na hotel do Thorshavn . Chociaż wątpię, że to zrobisz. Zajęty będziesz lizaniem jaj szefowi w dalszym ciągu.

13 w holu czekam

@Janek

Swoją drogą mam wątpliwości czy ty się pojawisz w końcu tu tak się to ci ty tu robisz? Hotel Djurhuus 13 w holu czekam na ciebie. Nie przyjdziesz to ośmieszysz sam siebie

Marcin Cz.

Pracuje w Erotask rok czasu jako Stolarz. Proste jasne zasady. To co masz na umowie wszystko dostajesz. Stawka razy godziny minus podatek potrącenia za mieszkanie do tego obiady jeżeli chcesz. Od roku czasu przy wypłacie nie brakowało mi nawet korony. Wszystko wypłacane zgodnie z przepisami panującymi na wyspach.pracuje rok i mam zamiar popracować jeszcze parę lat w Eurotasku.

Owczarz

Pięknie się nam pan przedstawił i przed milionami słuchaczy ....

Zostaw merytoryczną opinię o Eurotask - Kraków

• Jak się pracuje w Eurotask?

Zobacz opinie na temat firmy Eurotask tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurotask?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurotask