Opinie o ZM Postep S.A w Zabrze

Zakłady Metalowe Postęp S.A. to firma znajdująca się na rynku od ponad 65 lat. W tym czasie przeszła pomyślnie zmiany w zarządzaniu produkcją, które pozwoliły jej stać się dostawcą drugiego oraz pierwszego poziomu w łańcuchu dostaw liderów producentów samochodów.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZM Postep S.A w Zabrze

ZM Postep ma opinię bardzo dobrego pracodawcy, podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Zainteresowany

Zerknij na stronę firmy : http://postep.pl/pl/oferty_pracy. Zawsze możesz również dzwonić lub pisać na podane adres i nr tel.

Czerwony

Mam nadzieję że ta dyskusja w nowy roku będzie wyczyszczona i zostaną tylko opinie o zakładzie i pracodawcy. Pozdrawiam z Magazynu. Niech ten rok da Nam wyjaśnienia wszystkich niedomówień i sprawi, aby stabilizacja finansowa szła w parze z stabilnością ludzkich realacji.

Pracownik Granatowy

Wesołych Świąt Postępie :D

IT

Informujemy, że wasze ip są do namierzenia, nikt nie ucieknie od odpowiedzialności.

J 23
@IT

Informujemy czy informuje, panowie z Lumy dogadajcie sie

Specjalista Ds. Zakupów

Niby miło, ale rozmowa z zadufanym, zbyt pewnym siebie kierownikiem bywa trudna...

Pytania generalnie trafne, dotyczące stanowiska... sęk w odpowiedziach. Masz powiedzieć to co akurat ma na myśli, zacząć zdanie w sposób jaki oczekuje. Generalnie mów to co on chce usłyszeć. Przerywa, powtarzając pytanie, jednocześnie sam nie słucha ze zrozumieniem co się do niego mówi. Oj nie chciał bym nad sobą kogoś takiego.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
L4

IT ,mam nadzieje ze tak sie stanie,bo zwolennicy lumy przekroczyli granice dobrego wychowania i wszelkich norm spolecznych!

IT

Informuję, że wasze IP są do namierzenia, nikt nie ucieknie od odpowiedzialności.

Były teraz na grubie

A jak sie maja Wituś, krótki Piotruś i długi Mareczek? Jeszcze pracują w Podstępie? Bo ich agresja wobec "legalnych" chyba powinna być nagrodzona? I co z Jacusiem prawie dyrektorem? Bo o ile pamiętam to "uzurpator" jak tylko nastał zwolnił Ksawerego.... Dajcie znac byłemu co słychać zamiast sie błotem obrzucać......

Palacz

Ja nie wiem co palą w tzw. "legalnym zarządzie" ale chętnie też bym to zajarał... przecież oni sami się gubią kto co zwołał i kogo odwołał i powołał. Jeden jest fakt że palą dużo.

Dino
@Palacz

Oni palą siano z Holandii :D

Przeciwnik LZ
@Palacz

Po prostu tonący brzytwy się chwyta....

Hanys
@Przeciwnik LZ

@przeciwnik a to L4 to ile przeciagniesz

Przeciwnik LZ
@Hanys

Tyle co Pani członek zarządu he,he.

Potop

Panowie i Panie wszystkiego najlepszego zdrowych i wesołych świąt tyle dostać możecie a nie talony na święta bo z czego ten cyrk opłaca z ochroną na zakładzie jak nie jedni to drudzy a ze swoich prywatnej kasy nikt nie opłaci tylko z firmy czyli naszych ponoć za pazdziernik był zysk ze sprzedarzy 500.000 tys.

Spec od bubli
@Potop

I co piszesz takie pierdoly? W księgowości robisz że wiesz o takich zyskach? Zajmij się robota bo selekcji dziolchy ni będą za Ciebie robić!

Achim
@Potop

Możesz przeznaczyć ten zysk ze sprzedŻy na słownik:) Pozdrawiam

Do was

Czytam informacje nr 23 i myśle ze ktoś tu nieźle odleciał. Czy Wy myślicie ze wszyscy są tacy glupi jak wy?!

Do was tez
@Do was

Informacja nr 24,25,26 itd. wszystko jedno ciagle mielą to samo Ja tez się gubię

Informacja nr 23

W legalnym Z to chyba jakaś impreska była bo informacja 23 była już opublikowana 7 grudnia wiec czekamy na bajkę nr 24 .... z niecierpliwością

Ciekawnik

W tym miesiącu to chyba znowu tzw. „legalny” przejął władze nad kasą Postępu bo wypłaty nie widać. Miesiąc temu była 3-go bo ktoś inny kliknął. A odpowiedzialny siedzi cicho chociaż przed miesiącem miał dużo do powiedzenia ale teraz używa megafonów „i co? I nic!”

@Ciekawnik

Jako zwykły pracownik miałem wypłatę zawsze w okolicach 9 każdego miesiąca, i każdy tak miał ,chyba że umysłowi... Nie szukajcie sensacji i pracujmy normalnie. A Ty ciekawnik widzę lubisz zaczepiać... Może jak wszystko będzie wiadome to się zaczepiamy w okolicach pakowni?;)

@Odpowiedzialny

Jesteś znowu....., to kiedy solo w okolicach pakowni.... Chociaż mam trochę obawy bo twoje "żółwiki" są dużo bardziej wredne niż poprzednie. To były żarty a tak na serio to mam dość tych waszych akcji i tych prób rozwalenia POSTĘPu, czy wy nie rozumiecie że my z tych wypłat żyjemy!!

Zaciekawiony
@Ciekawnik

Następny post napisz znowu o złomie bo widac że juz nie masz o czym .Ile płacicie za polubienia ?

@Zaciekawiony

4,50 - to i tak więcej niż ty :-)

@Zaciekawiony

O złomie to już lepiej nie wspominaj, wystarczająco dużo już już wiemy jaki to dobry interes....

Zaciekawiony
@Ciekawnik

jak sprzedałes Postęp za grube miliony to cię stać

@Zaciekawiony

:-) Komu to wiesz ale za ile .....???? Zachowujesz się pies ogrodnika "sam nie zjem ale wam też nie dam" Lepiej rozp....dolić niż wspólnie dalej zarabiać to co się każdemu należy, to leży tylko w naturze takich jak ty!!

WIT
@Ciekawnik

(usunięte przez administratora) WYPŁATA MA BYĆ DO DZIESIĄTEGO DANEGO MIESIĄCA , TO MASZ NA KONCIE A JAK NIE MASZ TO ZNACZY ŻE LECIAŁEŚ W C...A CAŁY MIESIĄC : )

Prawie bezrobotny

W sekretariacie pojawił się karykatura „Charlie Chaplin’a”, w biurze logistyki jakaś rozmemłana męska postać oraz matka Teresa z przeszłością i pani z L4 – „członek zarządu”, w biurach zarządu dwóch niby prezesów co chcieliby ale nie umieją i to ma być zmiana która doprowadzi ZMP do elity dostawców w motoryzacji…. Jeżeli ktoś w to wierzy to pora żeby się obudził, ja jestem pełen obaw, jeżeli ktoś nie przywróci normalności to pozostaje tylko Urząd Pracy!

Achim

To wydupiej ????????????

Mikołaj
@Achim

Prawda w oczy kole

WMiP
@Prawie bezrobotny

Po ciul tak piszesz? Jak tobie jest źle to właśnie wydupiaj... siejesz tylko propagande

BOCHEN
@Prawie bezrobotny

TAM JEST TWOJE MIEJSCE , NA ZASIŁKOWNI .

Dinozaur

Nowy właściciel, nowe zmiany. To może w tym roku coś na święta skapnie. Jakaś extra premia albo talon.

Naturalny
@Dinozaur

Wow to by bylo coś

blady
@Naturalny

Stary właściciel, ze zmian to nowi uzurpatorzy i tzw. ochrona która sprawdza karty i bagażniki na wjeździe i wyjeździe. "Dobra zmiana" - mam nadzieję że odpowiedzialny jest zadowolony, bo ja nie!

@blady

A jak było wcześniej po przejęciu władzy przez PK ? 100 ochroniarzy i zastawione wyjścia ewakuacyjne? Nie bądź śmieszny...

Tadeusz
@Dinozaur

Z tym legalnym nie masz na co liczyć Oni nigdy nie maja pieniędzy chyba ze tylko dla siebie, jak to było „sobie wg potrzeb a resztę się podzieli sprawiedliwie”

D'artagnan

Do Ciekawnik i inni - o co tutaj chodzi?? Dwóch odsuniętych od władzy próbuje ugrać kasę dla siebie mieszając w to was którzy nie macie nic do powiedzenia. Angażują w to swoje dzieci, które chciałyby ale nie potrafią bo są na poziomie 3 klasy podstawówki, a oni sami też nie dają rady, straszą pracowników, firmom współpracującym nie płacą ale oficjalnie to ZMP ma pieniądze i pomocy nie potrzebuje - to jest jakaś paranoja!!!!

Chichot losu

Ciekawnik!!!!!! Musisz zawiadomić prokuraturę, MSWiA, a także napisać do prezydenta i Papieża!! Toż to nie godzi się tak przejmować firmy pokojowo i w majestacie prawa!! Miłego dnia życzę i do zobaczenia w pracy

PRODUKCJA

Widzę,że trzech muszkieterów poczuło sie urażonych,bo raczej wstyd za swoje zachowanie nie wchodzi w gre.

Rysio

Co (usunięte przez administratora)- kolacja Wam w gardle stanela?

Odpowiedzialny

Za to panowie związani z panem Piotrem i Witkiem pokazali wczoraj klase. No ale rozumiem, jak by to wyglądało pokazać się na pogrzebie kogoś z HL. Ktoś wyżej wywołał wojnę a my mali się kłócimy. Powinno Wam być wszystkim wstyd.

Załamany
@Odpowiedzialny

Ciekawe kto powinien się wstydzić Jaką troska wykazaliscie się względem pana śp. Marka za jego życia???? Za to na pogrzebie zrobiliście pokaz i kto tu jest śmieszny

@Załamany

A co miałem zrobić? Byłem jego kolegą z pracy i należało być na pogrzebie. Jedynie Rura się wyłamał i poszedł na pogrzeb. Szkoda klawiatury na takich obłudnych ludzi

Braksłów
@Załamany

Tym wpisem przekroczyles granice ludzkiej przyzwoitosci chamie!!!

Pracowity jak mrówka
@Braksłów

Kto jest chamem to widać

Odpowiedzialny

Z TJ znał się dłużej niż ty ze swoim mózgiem... Ja tylko napisałem swoją uwagę, widać że coś w tym musi być.

nazywam się N'Avoie
@Odpowiedzialny

Ciekawe jak byś skomentował odpowiedzialny Czarku obecność pana Piotra i jego Troli na pogrzebie ??? Jak trzeba nisko upaść żeby próbować budować swój kapitał na ludzkiej tragedii ??? Chyba nie masz pojęcia w jakich okolicznościach zmarł Marek na pewno nikt się nie kłócił i nie dzielił na HL i resztę świata . Marek po prostu był człowiekiem cześć jego pamięci !

Blady
@nazywam się N'Avoie

Popieram!! Marek był normalnym człowiekiem i dobrym kolegą dla wszystkich! A kilka niedowartościowanych osób próbuje na tej tragedii zbudować swój kapitał. Fuj !!!!!!!

@nazywam się N'Avoie

To jest normalna wypowiedź. Ja cały czas pisze o tym że powinniśmy być normalnym zakładem , ale kilku próbuje Nas skłócić. Powinniśmy pracować a nie się wadzić kto jest lepszym prezesem. Marek nigdy nie odmawiał pomocy. A prezes Kubiak i pan Witek powinni być na tym pogrzebie, nie po to aby cokolwiek udowodnić tylko po to aby pożegnać wieloletniego pracownika. A co do dzielenia na HL i resztę, to polecam teraz zobaczyć jak wózkowy coś zrobi to większość produkcyjnych już wali konia, aby tylko dopiec komuś z HL. A pan Witek na Naszych spotkaniach nie podburza czasami przeciwko prezesowi Gorczycy i Cieślarowi ? Jesteśmy tylko trybem w tej wojnie

Anioł

Czytam informacje nr 21 po raz kolejny „i co i nic…” Normalnie Bareja mógłby film zrobić. JC ma pomroczność jasną a CG brnie dalej w nieznane jako jego adwokat bo ten sprzedał ale odwidziało mu się. Tego chyba nie ogranie nawet uczony Sofronow

Zostaw merytoryczną opinię o ZM Postep S.A - Zabrze

• Jak się pracuje w ZM Postep S.A?

Zobacz opinie na temat firmy ZM Postep S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZM Postep S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 8 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZM Postep S.A?

Kandydaci do pracy w ZM Postep S.A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZM Postep S.A