ZM Postep S.A

Zabrze

Opinie o ZM Postep S.A

Kubuś

Trolle Kubiaka liczą chyba na extra premie

Firmófka

Czego szukał wczoraj ten oszust gorczyca?!!!! Widziałam jak go policja wyprowadza

Qfuck
@Firmófka 11 godzin temu

Fałszywe oskarżenie (pomówinie) – art. 234 k.k.

TorcidaMagazyn

Ja tak czytam o tej Lumie i źle to nie wyglada. Zobaczcie na stronie jakie w tej grupie są firmy. Może w końcu będzie kasa na jakiś rozwój a nie tylko na drogie BMW dla byłego finansowego.

PoCo
@TorcidaMagazyn 11 godzin temu

Jestes spokojniejszygdy znam Twohe IP 5.182.248.187,mimo ze masz zmienne.

zainteresowany

Ci co piszą że jest fatalnie i źle sie dzieje to chyba mają problemy z oczami. Wypłata była jak powinna, praca taka sama, godziny takie same. że na bramie kontrolują? jak nie mam nic na sumieniu to się nie boję. Dziwne to jest to, że ci dwaj byli prezesi przyjeżdżają z komornikiem, policją i wynoszą się tak szybko jak przyszli. chcą nam firmę rozebrać czy co?

DrugaZmiana

Ja tam nie wiem i się nie znam, ale wczoraj zwolnieni byli prezesi przyjechali do spółki z policją, komornikiem i bandą osiłków. Zostali odprawieni z kwitkiem, to dla mnie jasny sygnał, ze nie mówią prawdy . Ja nie wierze w te bzdury wypisywane na ich blogu. Firma normalnie działa, nowi zapłacili wypłaty z nowej firmy. To najważniejsze. Pamiętam jeszcze jak prezes mówił załodze i zarządowi, ze sprzedał i spółka się rozwinie. Później mu się zmieniło. To jest ciekawe dlaczego.

zainteresowany

Nie rozumiem skąd ten ból D#PY? Ta wzmożona ochrona, przed kim jest? Tak kradniecie na produkcji, czy o co chodzi? Czy te misie w dresie zmuszają was do pracy za miskę ryżu i śrubują wam normę jak u kitajców? Czytając ze zrozumieniem to, co piszecie i co TVP pokazała to moim skromnym zdaniem wygląda to tak, że zmieniły się świnie przy korycie a ta ochrona jest po to by od tego nie zostać odciągniętym. Jak więc tłustym wieprzom na tym interesie zależy to pewnie kręci się on całkiem ok i znajdzie się u was praca na prasach? Dowiem się w końcu, jaką ścieżką można w Postępie się przyjąć? ...Ech, chyba szkoda czasu, wygląda na to, że prościej będzie do Pani Czesi czy Wiesi do kadr zadzwonić pod warunkiem, że jej nie zwolnili hyhy;)

pracownik produkcji
@zainteresowany tydzień temu

Ktoś Ci odpowiedział a Ty plujesz jadem..... ehhh, zadzwoń do kadr, wejdź na oficjalną stronę Postępu i sprawdź, może w zakładce z ofertami pracy znajdziesz coś dla siebie. drogi kontaktu szukaj na stronie. Zawsze możesz zadzwonić na numer ogólny i poprosić o rozmowę z szefem produkcji, on jest najbardziej zorientowany kogo na produkcji potrzeba....

@pracownik produkcji tydzień temu

Bardzo dziękuje za cenne wskazówki i na pewno się do nich zastosuje. Pozdrawiam! PS Agresywny ton mojej wypowiedzi miał na celu wprowadzenie zdrowego rozsądku dla pracowników którzy za bardzo się stresują.

I tak nic to nie zmieni

Witam pracuję w tej firmie i widzę że zdania są podzielone , nie jest najgorzej ale do normalności też dużo brakuje . Najgorszy okres dla tego zakładu chyba się właśnie rozpoczyna ochroniarzy "zomo" z tarczami i kominiarkami więcej jak pracowników tego zakładu sprawdzanie pracownika przy wjeździe do pracy jak by był szpiegiem i nocna ewakuacja zakładu nikt nie wie co się dzieje ochroniarze pytają się nas pracowników czy nie wiemy co się dzieje dziwna sprawa ogolnie. Wszystkie drzwi ewakuacyjne są zablokowane albo od wew. Albo samochodami ochrony soli. Secur.ty.. z zewnątrz bardzo zgodne z przepisami p.poż i bhp Ogólnie to wszystko co chciałem napisać nie czuje się przez to źle ale jak na te czasy myślałem że ludzie zarzadzajacy tak potężna firma mają trochę więcej odpowiedzialnosci

Obserwator

Byliście w TVP Katowice

TAŁDI

OSTATNIE DNI W POSTĘPIE TO JAKAŚ GRECKA TRAGEDIA , MIŚKI CHODZĄ PO ZAKŁADZIE TYLKO PATRZEĆ KIEDY DOSTANIESZ W MAMEL . NIE MAM POJĘCIA CZY TO ZAKŁAD KARNY CZY JESZCZE ZAKŁAD PRACY ?

Lum.P.

Dosyć tych nie przychylnych komentarzy!

Miś
@Lum.P. tydzień temu
Dosyć tych nie przychylnych komentarzy!

Opinie przychylne czy nie przychy chylne kazdego madrego sa wskazowka. Dla mnie kagrygodne jest zastawienie wszystch wyjsc ewakuacyjnych paletami - to jest poprostu karygodne- brak szacunku dla pracownika, jego bezpieczenstwa tym samym zycia. Dawniej z usmiechem zmeczona ale zadowolona ze moge pracowac wsrod przyjacol ktorych w pracy mona miec a teraz az strach wyjsc do pracy nie wiadomo czego czlowiek moze sie spodziewac. Nowy prezes nie wzbudza u mnie zaufania. Ochrona koczujaca w stolowce 24 na dobe to poprostu dowod na brak dyplomacji i wiedzy z zakresu organizacji automotive. Postep to zgrana paczka fachowcow ktorzy dograli sie wzajemnie przez dlugie lata. Maja swoja historie a to dla mnie jest najwazniejsze. Pozdrawiam Lum. P jak i kochany postep trzymajcie sie cieplo

ADI

z pewnoscia firma sie rozwija kiedy inwestuje sie w taka liczbe dresiarzy i wiernych pisarzy na gowork... zeby bylo smieszneij tych dwoch z zarzadu co 2 lata temu poreczylo majatkami zeby wyciagnac firme na prosto wylecieli jaki pierwsi aten ktory spowodowal klopoty znowu liczy teraz hajs

Pozdrawiam wszystkich którzy wierzyli w politykę p

Rozsądnie myślący człowiek wie, że żeby pracować i zarabiać pieniądze potrzebna jest stabilizacja i rozwój firmy. A nie grożenie na każdym spotkaniu że produkcja przynosi straty…. a zysk jest ze sprzedaży złomu i podobne ble, ble…. A gdy pojawił się inwestor który chce rozwijać zakład to próbuje go ze wszystkich sił zniszczyć ale przy okazji swojej zemsty i na naszej przyszłości też to może zaważyć.

niedlugonabruku
@Pozdrawiam wszystkich którzy wierzyli w politykę p 2 tygodnie temu

Dziwi mnie Twoja naiwność, że teraz firma będzie się rozwijać... przy karkach i policji raczej będzie ciężko. Polityka jaka była taka była, ale było stabilnie, a o to teraz trudno.

aga

ktoś powinien za to beknąć srogo... jak można zdradzić firmę, szczególnie po paru dekadach pracy? trzeba nie mieć sumienia, tylko pieniądz w głowie! Niby przyjazna atmosfera, ale jak pojawiła się okazja na szybkie wzbogacenie się, to każdy siedział cicho, żeby tylko zgarnąć jak najwięcej kosztem innych... Teraz wielki płacz i strach. Pracownicy, którzy teraz wylecą, mogą podziękować swoim współpracownikom. Gratuluję pomyślunku, naprawdę. Sprzedać się? to trzeba wstydu nie mieć! i

Rurka

Jakiś burka w dresie łazi w dresie przedstawia się jako zarząd lumy i wszystkich chce zwalniać, karków więcej jak pracowników, uczucie jak w obozie karnym, obstawiają każde wejście,każdą bramę, chodzą po dachu. Co się dzieje?

jestem za rozwojem firmy, a Wy....
@Rurka 2 tygodnie temu

Jeżeli prezes chodzi w dresie to znaczy że masz dobre zioło do palenia .... Ten który do tej pory mącił miał zawsze za krótki krawat i dużo słomy w butach a Ty na pewno masz trzy paski na spodniach...

Prasiarz

Kpina goryle w budynku, dodatkowa ochrona na struzowce , szpiegowanie dronem który lata do około hali, jakieś typy chodzace po hali, co się dzieje z tym zakładem?

upss

nawiazujac do wywiadu dobre jest pytanie: -Czy firma organizuje wyjazdy lub imprezy integracyjne dla swoich pracowników? odpowiedź: -Tak, organizujemy, w ramach posiadanych możliwości spotkania integracyjne, połączone często ze szkoleniem lub wypoczynkiem. Raz w roku staramy się zorganizować wycieczkę zagraniczną lub festyn dla całej załogi, wraz z rodzinami. -nasza odpowiedź: Ale to już było i nie wróci więcej I choć tyle się zdarzyło to do przodu Wciąż wyrywa głupie serce Ale to już było, znikło gdzieś za nami Choć w papierach lat przybyło to naprawdę Wciąż jesteśmy tacy sami.... P.S. niektórzy bardzo sie zmieniają...

zszokowany pracownik

Wierzyć się nie chce w to co tu czytam. Aż tak źle? Ciekawe kto pierwszy ucieknie z zakładu..

Lelek

Może się wycofaja po dzisiejszym wypadku. Za tydzień rzez niewiniatek... Zobaczymy co sie wydarzy. Trzymajmy kciuki!

allor

:-(
@allor 14.09.2017, 12:55
Wreszcie trup idzie na dno ;-) Ciężko na to pracowali. I co panowie MB, WK, PG, MR, TB? Dacie radę pociągnąć na prasach jak my?...

nie wiem czy już idzie na dno, ale atmosfera jest nieciekawa. Teraz już nikt nic nie wie, bo tyle jest wersji. Następny tydzień pewnie wiele wyjaśni.

Prasiarz

Teraz to już w ogóle nie wiadomo czy beda zatrudniać nowych ludzi. Bo jak zaczną robić czystki w biurach to połowa przyjdzie na produkcję. Zakład sprzedali więc powodzenia.

Zainteresowany

prasiarz - po jakim czasie lepsza kasa? Ile pracujesz, znaczy się ile lat? Wiesz czy np. rok jak się będzie starało to są szanse na jakieś rozsądne stawki? Czy np. 5 lat? Z tego co piszesz to warunki OK.

@Zainteresowany 12.09.2017, 18:31

Ja pracuje ok 7 lat to nie jest za mało ani za dużo, wiadomo że na początku nie zarobisz 5 jak w każdej innej firmie. Co roku mamy podwyżki. Jak będzie tobie zależało na pracy i będziesz się starać to zarobisz. Warunki są dobre no chyba że poza szatniami i WC na hali bo tam jest tragedia ale ogólnie jest ok.

ktoś
@Prasiarz 13.09.2017, 10:20

Witam , czy kobiety przyjmują do pracy, czy przez agencje zatrudnienia jak tak to proszę mi napisac, ile jest zmian i jaka stawka. Dziękuje Pozdrawiam

Szukam pracy

Prasiarz ,a poza tym wporzadku ?

@Szukam pracy 11.09.2017, 23:44
Prasiarz ,a poza tym wporzadku ?

W porządku wszystko wypłacane na czas, i w zależności na jaką zmianę trafisz, przyjdź A sam się przekonasz. Pozdrawiam.

prasiarz

Oprócz plotek które wyszły z biur na produkcje to pracuje się bardzo dobrze. Firma daje możliwość rozwoju i stawia na ludzi zaangażowanych i uczciwych. W każdej jednej pracy żeby zarobić to trzeba się narobić. Ja zaczynałem od śmiesznej stawki na początku swojej kariery, teraz no cóż .... mogło by być lepiej ale nie wybrzydzam bo to co mam to mi wystarczy na utrzymanie rodziny, wczasy itp. Jeżeli bym chciał zarobić więcej to bym otworzył sobie własną firmę np. z budowlanką o której nie mam pojęcia. Więc zastanówcie się nim napiszecie coś nie miłego. Wszystko działa w dwie strony. Pozdrawiam.

CZOSNEK
@zainteresowany tydzień temu
Witam, Czy szukacie ludzi do obsługi pras? Jeśli tak, to w jaki sposób można się u Was zatrudnić na produkcji, należy bezpośr...

JAK ZOBACZYSZ OCHRONIARZY SPROWADZONYCH Z WARSZAWY , KRAKOWA ITD , PANOSZĄCYCH SIĘ PO ZAKŁADZIE TO CHĘĆ CI PRZEJDZIE DO PRACY W TYM OBOZIE :)

pozdrawiam
@zainteresowany tydzień temu

Gdybyś czytał ze zrozumieniem, to my nie wiemy czy jutro będziemy pracować...czy przypadkiem nowemu prezesowi coś "ciekawego" nie wskoczy do głowy. Polecam kontakt z nim, może Tobie się uda.

Zainteresowany

Jesteśmy firmą nowoczesną, dobrze zorganizowaną, gwarantującą naszym pracownikom stałą, dość dobrze płatną pracę, gwarantującą stabilizację życiową. U nas w zasadzie nie istnieje pojęcie fluktuacji kadr. Jeżeli ktoś chce pracować, nie musi się martwić o swoją przyszłość. Zatrudniamy wielu pracowników, którzy pracują u nas ponad 25 lat ~ J. Cieślar To jedno ze zdań z wywiadu Pana J. Cieślara, czy nadal jest aktualne? Jak pracuje się obecnie w Postępie?

użytkownik zarejestrowany

@Adam a czy po dłuższym czasie pracy w firmie ZM Postep S.A nie ma możliwości dostania podwyżki? Czasami warto się pomęczyć i trochę popracować, by potem mieć większą pensję. Będzie to istotna informacja dla nowo zatrudniających się osób.

Adam

Ludzie. Unikajce tej firmy pierwsze 3 miesiace 14 zl nie na reke zero premi szkoda gadac maja wymagania ale na reke placa 1600 zl praca dla emeryta ktory widzi bo na wozko. Maly kto widzi. Smieszni sa to sekretarka cy pani na recepci zarobi wiecej niz wozkowy smiech na sali

Jaco
@Adam 05.07.2017, 16:02

Woza autami a placom grosze te wymagania nie znajda za taka kase nikogo na wozki tragedia na emeryturze mozna dorobic

użytkownik zarejestrowany

@pracownica to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. A na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? Warunki pracy, atmosfera mogą się nieco różnić w zależności od obejmowanego stanowiska. Może powiesz również kilka słów więcej na temat pozytywnych aspektów pracy w tym miejscu? Mogą być to pomocne informacje dla przyszłych kandydatów.

użytkownik zarejestrowany

@prasiarz, czyli możesz polecić pracę w tym miejscu? Jesteś zadowolony?

pracownica
@Weronika 30.03.2017, 15:10
@prasiarz, czyli możesz polecić pracę w tym miejscu? Jesteś zadowolony?

Weronika, ja polecam. Pracuje i jest ok. Wystarczy robic swoje i starac sie byc w porzaku wobec nadzoru i innych pracownikow.

prasiarz

nie jest źle, płacą regularnie roboty jest dużo i kto chce zarobić ten jest zadowolony. A że trzeba uczciwie sie narobić to nie każdemu pasuje i niktórzy marudzą. Firma jak firma jak sie narobisz to zarobisz jak sie opieprzasz to nie zarobisz albo i wylecisz. Da sie wytrzymać.

Produkcja

Zwolniles sie ,to po co szkalujesz ? Twoje posty sa imfantylne,w zakladzie wiemy kto je pisze i ignorujemy to z miejsca ,poniewaz kazdy Ciebie zna i wie ze tak malo wiarygodny czlowiek msci sie za swoje porazki zawodowe i prywatne. Pozdrawiam Piotr

Jerzy

( usunięte przez administratora ). Fatalna atmofera i groteskowy dozòr i kierownictwo które za głodową wypłatę oczekuje więcej niż opel i tylko szuka powody żeby uwalić człowiekowi premię. Pracowałem w tym Zakładzie pòł roku i zdecydowanie odradzam chyba że lubicie być poniżani przez ludzi ktòrzy nie mają żadnych kompetencji ale zostali kierownikami wiec pokazują ze mają władzę nadrabiając tym brak lub nadmiar wzrostu przy akceptacji swojego szefa ktòry poza karaniem nie ma nic więcej do powiedzenia.....

pan tomek
użytkownik zarejestrowany

to może ja zmienię temat na jakiś ciekawszy - jakby ktoś nowy był zainteresowany zatrudnieniem w tej firmie to operator pras jest potrzebny na zakładzie - wymagana jest oczywiście podstawowa znajomość rysunku technicznego i urządzeń pomiarowych do takiej pracy

IT

Proszę..... Kierownictwo jak i większość załogi jest z Zabrza.... zamknijmy tę dyskusję ok?

sii

Te It a powyzsze napisano z okolic Zabrza, przypadek?

IT

Czy to ze powyższy komentarz napisano z okolic Knurowa to przypadek? Nie sądzę...... IP nie kłamie....... proszę zakończmy tę dyskusję.

Prezydent

Kierownictwo zaczyna boleć prawda, zaczyna się odgrażanie - namierzymy was... typowe dla Postepu, niestety. Zastanawiam się tylko, który przydupas PK punktuje, w sumie to jest jeden główny i kilku mu podległych... Też zastanawiam się żeby odejść z stąd, pewnie gdy się zwolnię to też będzie, że mnie zredukowali bo darmozjad, ale dzięki mojej ciężkiej pracy, to nie którzy mogą bujać się fajnymi brykami. A co do inż., którzy odchodzą od lat, bo tych pięciu to nie jedyni, to mogę potwierdzić, że współpraca z większością z nich to była dla mnie przyjemność i dla wielu moich kolegów z produkcji również... miło było widzieć, że nie tylko nam pot kapał z czoła! Z tego co wiem to odeszli sami i w cale nie tak jak pisze Kierownik w ciągu miesiąca, bo znikali od końca minionego roku, pomijając wcześniejszych. Życzę im powodzenia tak jak i kolegom fizolom, którzy poszli w swoją stronę. Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do tego co jest prawdą, a co nie, to zapraszam na www.postep.pl, porównajcie stan posadzki przed zakładem z faktycznym no i kolor bram wjazdowych, który jest taki jaki zostawił martifer, czyli zielony, a na zdjęciach niebieski, przypadek? Pewnie jeszcze by się coś znalazło... to o czymś świadczy. Szefostwo firmy powinno zacząć rozmawiać z nami, a nie przemawiać do nas, i traktować nas poważnie, nim...

Kierownik

Widać tu jak dużo już osiągnięto ale też ile jeszcze przed nami. Helmis pisze że 5 inżynierów samych się zwolniło - czy nie dziwne jest że w jednym momencie - w odstępie 1 m-ca? To firma ich zwolniła ale ponieważ gramy fair play nie dostali wymówień ale zaproponowaliśmy im że mogą odejść "na własną prośbę" aby im nie brudzić życiorysów zawodowych. Byli to nieudacznicy którym udowodniono przychodzenie do pracy na kawę i pobieranie w godzinach służbowych filmów z internetu lub też brak zaangażowania i wiedzy w działania firmy - po to był audit stanowisk. Teraz widzimy że to był błąd i należało im podziękować w inny sposób. Na produkcji niestety też pracuje wielu ludzi którzy chcieli by pracować "po staremu" a więc brać pieniądze (i to co się "może przydać" z produkcji) a cały dzień rozmawiać z kolegami, palić papierosy i nie przejmować się zbytnio obowiązkami służbowymi. Niestety taki układ jest nieakceptowalny dla żadnej firmy i Zarząd w osobie Dyrektora pstanowił to ukrócić wprowadzając odpowiedzialność za swoje działania. Ci z pracowników którzy to rozumieją są zadowoleni, ciężko pracują ale otrzymują za swoją pracę dobre wynagrodzenie. Inni którzy tego nie są w stanie zaakceptować są już wytypowani i z nimi niestety będzie się czas pożegnać. Ciężką pracę podjął tu Szef Produkcji ze swoim zastępcą i kierownikami zmian i choć zdawali sobie sprawę z tego że będą obmawiani to ich wysiłek przynosi efekty. Niestety produkcja nie ma wpływu na inne działy w firmie i to jest jeszczewiele do zrobienia aby firma działała jak dobrze naoliwiony zegarek, jednak Dyrektor widzi też konieczność ingerencji w działania kadry kierowniczej. Wdrażamy wiele nowych projektów, wprowadzamy nowe maszyny i technologie i firma jest coraz bardziej rentowna. Wszystkie powyższe posty (Oza wyjątkiem kilku takich jak posty Wojtka) pokazują grupę ludzi który nie chcą uczciwie pracować woląc robić z ZMPOstęp swój folwark na co nie ma zgody. Panowie inżynierowie, panowie i panie pracownicy liniowi - dziękujemy wam za współpracę ale nie spełniacie standardów nowoczesnej firmy nastawionej na sukces. Pamiętajcie również że wasze ruchy w internecie są do namierzenia jeżeli dalej będziecie oczerniać firmę.

helmis

Wojtek,czy ty jestes idiotą? Przeciez oni sie sami zwolnili,nikt ich nie wywalil z roboty,wiec po co piszesz ze "poleciało ,podjeto decyzje". Niewolnik ma sporo racji,choc do konca sie nie zastanowil i niepotrzebnie obraza ludzi.A firma nie stanie stabilnie na nogach dopoki kierownik,mistrz nie zmienią podejscia do swojej pracy i zrozumieją ze nie istnieje produkcja za wszelką cene i przestana pracownikow i klientow traktowac jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Wojtek

I tu widać że i na produkcji trzeba zrobić to samo co w biurach - wywalić tych ktôrzy się obijają i tylko szkodzą firmie a przyjąc ludzi chętnych do uczciwej pracy. Skończą sie problemy z reklamacjami i złą kakością i kradziezami. Tacy jak stan i tych 5 inżynierow pileca a firma wreszcie stanie solibnie na nogach. Czyszczenie pracownikow na linii to kolehny niezbedny etap.

stan

Jezeli nasza najlepsza kadra, ktora zostala jest taka jak twoja ortografia to dobrze nie bedzie. Zapraszam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na produkcje to zobaczysz jaka jest atmosfera pracy!

Wojtek

Byli pracownicy w ataku widac jak ich boli zwolnienie. Pewnie w nowej firmie poznali sie juz na nich i tez długo miejsca nie zagtzeją..... postep to dobra i stabilna firma polecam!

niewolnik

Do tej firmy nawet starzysci nie chca przychodzic, no ale propaganda jest nadal na poziomie jak widac po tym co pisze wojtek...

Wojtek

To nieprawda co pisze były niewolnik ze zostali tylko ci ktòrzy są nic nie warci. Jest wręcz przeciwnie po tegorocznej weryfikacji kadry przez firme zewnętrzną podjeto decyzje o pozbyciu się tych pracowników ktòrzy byli nieprzydatni i pozorowali tylko pracę. Poleciało trzech inżynierów jakości i dwaj z produkcji. Ci ktörzy zostali to najlepsi fachowcy których doceniono duźymi podwyżkami. Bez tej grupy luzi którzy nic nie umieli atmosfera pracy bardzo sie piprawiła i teraz my którzy zistalismy możemy pokazać na co nas stać a i kierownictwo jest zadowolone. Ja ciesze się że pracuję dla postępu

nordi

Co do Wtolda K, to opinia powyżej jasno wskazuje na lizusa, nie ma w Postepie drugiego takiego jak p. WK, który napsuł by ludziom zdrowia tyle co on, czepia się szczegółów bo na poważnych sprawach się nie zna. jest tylko kwestią czasu jak ktoś odda sprawę o mobing.

marek

Bez przesady, to nie rzeźnia tylko automotive... nie pracuje się tu najgorzej. Witek K jest spoko, ludzie go lubią i szanują bo zawsze potrafi wysłuchać pracownika i mu pomóc. Prezesi też bardzo dbają o ludzi, dlatego firma nadal świetnie prosperuje.

były niewolnik

Pracowałem w tej rzeźni i nie polecam. Szef produkcji i jego sfora na czele z Witoldem K. to banda poganiaczy bez pojecia o zarzædzaniu firmą. Jedyny ich cel to zabieranie pracownikom nagrody i zmuszanie ich do pracy za darmo. Straszliwy bałagan i brud na hali brak bhp i jasnych zasad. Praca niezorganizowana za grosze i na zasadzie kija i marchewki tylko marchewke zjedli prezesi no i tylko kij został. W kazdej firmie automotive jest jasno okreslony zakres obowiazków ale nie w postępie. O tym jaka to firma swiadczy to ilu ludzi z produkcji i ilu inżynierow odeszło. Zostali tylko ci ktòrzy nic sobą nie reprezentują albo są zastraszeni

Byś się zdziwił ilu inwalidów tam jest. I wyżej tym ich więcej.

ujek

Postęp ukrywa swoją prawdziwą nazwnę SIP czyli Spółdzielnia Inwalidów Postęp... inwalidzi to był zawsze trzon tej firmy! a teraz się wypinają dupą do nich!

mala sugestia do "gory"...

Za naruszenie nietykalności innego pracownika TA osoba powinna wyleciec z pracy dyscyplinarnie i to jeszcze ze sprawa w sądzie.....

Ogoolnie jest znosnie. Ja nie narzekam. Sa tacy co narzekaja na wszystko i wciaz pracuja. O czyms to swiadczy.

Zostaw opinię o ZM Postep S.A - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZM Postep S.A