MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.

3.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.

Pracownik Nowy wpis

W firmie atmosfera bardzo fajna mimo krytycznych komentarzy jestem bardzo zadowolony. Pieniądze zawsze na czas. Kierownik bardzo wyrozumiały nawet jeśli coś Tobie się nie uda to podpowiedzą oraz pomogą. Więc jeśli będą potrzebowali pracowników warto mieć złożone CV. Jeśli chodzi o zarobki to są średnie Polecam

Pytanie Nowy wpis

Co wchodzi w socjal MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.?

SocjalMan Nowy wpis
@Pytanie

200 zł na karpia, chyba że się coś zmieniło, ale w tej firmie? raczej nie

Wszechstronny

Jako były/teraźniejszy/przyszły pracownik (zresztą nie to jest ważne) pozwolę sobie odnieść się do kilku kwestii / sytuacji, oraz odpowiedzieć na kilka sytuacji. UWAGA!!! Długie. Cytat (...) nie podobało Ci się to, jak ciężka fizycznie jest tam praca.(...) Z perspektywy czasu mogę napisać że praca jest za ciężka na niektórych sektorach/ stanowiskach. Zakład powinien odwiedzić BHP-owiec z prawdziwego zdarzenia i to nie wojewódzki tylko stołeczny. Poza tym dla wiadomości "decydentów" przepisy BHP działają w obie strony. Jeżeli Pan A.M. potrafi zabrać premie np. za brak kasku czy za błędy które potrafią być nie do udowodnienia ( dopisanie z du** np. dlatego że za dużo w tym m-cu zarobi, nie wspominając że kilku pracowników spisuje sobie zbierane indeksy i przez 3 m-ce z rzędu jakoś przypadkiem miało zaniżone statystyki a w odpowiedzi usłyszeli ze to błąd systemu bla bla bla) to dlaczego ma np. dodatki i profity za to ze udało się "podnieść wydajność/sprzedaż" w danym miesiącu/kwartale. Przykład 1 Na "gabarytach" dźwiganie" akumulatorów/opon/zestawów sprzęgieł/resorów (rekord to 12-piórowy - waga 96 kg) w jedną osobę (bo to musi wyjechać za 30 min, a nie mogę ci nikogo dać do pomocy bo nie ma ludzi) Przykład 2 Antresola. Niby 4 oddzielne sektory A,B,C,D przewidziane po 1 osobie na sektor, ale w większości 70% musi wszystkie obsłużyć 1 osoba, bo oczywiście nie ma ludzi. Nie dość ze tam jest "półmaraton" na dniówkę, to w rozmowie z pracownikami okazało się że dochodziło do sytuacji że robili od 200 do 300 Kilometrów na miesiąc (tak kilometrów w miesiącu na piechotę). Na prośbę o zmianę sektora (na tzw. piesek, ambona) na jakiś czas ze względu na ogólne zmęczenie itd. dochodziło do (usłyszanej osobiście) odpowiedzi typu "Nie narzekaj, schudniesz trochę" lub " ... a Tobie co ku*** znowu nie pasuje". To dopiero "rozgrzewka" przed tekstami jakie potrafią wypowiedzieć "decydenci" przed końcem zmiany. ( np. "Gdzie wy (usunięte przez administratora) już wychodzicie jak jest jeszcze tyle do zbierania" lub "Co wy odpier******* jak jeszcze tyle zostało do spakowania") Jednym słowem kultura co niektórych to (usunięte przez administratora) i jeszcze 2 metry mułu. Cytat (...) jak wyglądała płaca za tego typu pracę? Była adekwatna do trudności fizycznych(...) Trudności fizyczne to jedno ale żadna płaca nie jest adekwatna za to co się w większości słyszy od przełożonych. Poza tym obliczanie czasu pracy tylko wtedy gdy jest wygodnie dla pracodawcy. W rozliczeniu miesięcznym jak się spóźniłeś/za długo byłeś na przerwie/wyjścia na papierosa itd. to potrawią ci odliczyć dniówkę ( rekord to około 10 godzin do odrobienia). A jak jesteś trochę wcześniej i wychodzisz trochę później (słyszałem że np w ciągu miesiąca uzbiera się od 3 do 5 godzin ) to nikt tego nie widzi i jak sam chcesz sobie "odebrać bo i tak ci nie zapłacą" to słyszysz coś w stylu " no chyba cię poje****" lub " ale dniówka trwa pełne 8 godzin". W ogólnym podsumowaniu myślę że powinno być coś takiego jak rotacja wszystkich pracowników pomiędzy wszystkimi działami magazynowanie/zbieranie/pakowanie/wysyłka i to powtarzam WSZYSTKICH pracowników bez jakiegokolwiek wyjątku. Wtedy była by różnorodność zadań/obowiązków a nie tak jak jest teraz że jak ktoś się "przyklei" do wózka czy sztaplarki to już tak zostaje na stałe.

Uhuhu
@Wszechstronny

Chyba robię na innym zakładzie :)

Czarny
@Wszechstronny

To chyba cytaty Sebastiana.C :)

@Uhuhu

Łukasz G spasiony dyrektorek z oddziału w Kielcach ciągnie druta Kozyrze w kantorku!

@Uhuhu

Oddział Kielce praktykuje nieuczciwą praktykę handlową !!! Proszę uważać, ich polityką jest złapać przedsiębiorcę na zwroty!!!(usunięte przez administratora)

@Czarny

Krzysztof W. Oddział Kielce to kłamcą i manipulant !!!

Ciekawy
Kandydat
@Wszechstronny

Czyżby chodziło o magazyn główny - centralny w DG??. Jak tam się dzieją takie cuda to chyba sam BOSS Pan G.N. lub jego zaufana osoba tzw "prawa ręka" powinna na jakiś czas np. kwartał przenieś się na ten magazyn aby odpowiednie osoby "zostały sprowadzone na ziemie np. ze swoimi chorymi wizjami czy nierealnymi pomysłami itd.". W końcu stąd zaczyna się cała droga zamówionego towaru do klientów. A co za tym idzie zysk dla firmy i zadowolenie klientów. Rozumiem wszystko, zysk dla firmy, praca dla pracowników itd. Tylko chyba pewne zarządzające osoby nie pomyślały o tym że firma, jaka by nie była funkcjonuje dzięki pracownikom, którzy są głównym filarem firmy.

blabla
@Uhuhu

Wyszukiwarka firm działa bardzo dobrze więc wyszukaj firmę w której pracujesz i wstaw konstruktywny komentarz tam gdzie pracujesz a nie nabijaj niepotrzebnie statystyki dla firmy która ciebie (specjalnie z małej litery) nie dotyczy.

Huhu
@blabla

Wróć na język polski, proszę

Kilo
@Wszechstronny

Faktycznie robisz, gdzie indziej biorąc pod uwagę chłopaków że zwrotów obserwując ich , to mają we 4 na wszystkie oddziały to mają jeden wielki sajgon od zwrotów po te złomy co robią w rzeczywistości co nawet nie wiem bo tylko obserwuję dziwię się że to jeszcze tam hula i chłopaki mają nerwy do tego wszystkiego być może to się zmieni .

Gal Nowy wpis
@Kilo

To niech się zwolnią. Widocznie nie jest im ciężko jak wszystko wyjeżdża

Forfiter

Gdyby ktoś pytał jaki jest "socjal" w tej firmie, to odpowiedź jest prosta. ZEROWY. Nie ma nic, a jedyną namiastkę socjalu jaka była: "Multisport" zabrali ze względu na pandemię i mimo że w innych firmach Multisport już działa normalnie, tak w Martexie nawet tego oddać nie zamierzają, bo przecież można na tym przyoszczędzić, wszak nie jest to niezbędne pracownikom. Po co Ci Multisport, siłownia, basen? Podźwigaj sobie akumulatory na magazynie, albo pobiegaj na antresoli xD. A premie kwartalne? Echo.. Nie było tematu, najlepiej jak wszyscy zapomną, przecież "obroty są za słabe" żeby można było w ogóle myśleć o takich rarytasach.

niewazne
@Forfiter

Spokojnie jest coraz cieplej więc tylko patrzeć jak przed halą postawią kontener lub inne M1 aby można było się przespać pomiędzy dniówkami w tygodniu. Przyjedziesz do pracy w Poniedziałek, pojedziesz do domu w Sobotę. Zaoszczędzona kasa na dojazdach (bilety, paliwo itd.) - potraktuj jako premia. Czekamy jeszcze na "udogodnienia" w postaci wprowadzenia 4-brygadówki lub "system równoważny" (czy jak to się zwie) znany np z Amazona. W końcu antresola to totalna kopia Amazona a w planach jest kolejna antresola tzw. lustrzane odbicie w miejsce alejek około 55 - 59.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku szukam kierowcę kat.C?
Uwaga!

Proszę uważać na oddział z Kielc!!! Pracują tam sami zwyrodnialcy! Ludzie którym nie można ufać! Nie polecam, (usunięte przez administratora) Udlawcie się kłamcy!

Herman
@Uwaga!

W Kielcach są zwyrodnialcy? Nie byłeś na głównym magazynie.

Uwaga !!!

Martex wzbogaca się na ludzkiej krzywdzie!!!

@Uwaga !!!

Oddział w Kielcach to (usunięte przez administratora) !!!

Uwaga!

Proszę uważać na oddział w Kielcach. Pracują tam sami (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Martex nie jest firmą godną zaufania.

Ważne!!!
@Uwaga!

Oddział Kielce i pracujący tam wieśniaki to zwykli manipulańci!!!

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.?

KartonKiller
@Pytanie

ciężka sprawa bo kadra zarządzająca jest dość młoda, ale trafiłeś w dobre czasy, może się coś zwolni przez tego wirusa

tvb
Klient

Od kilku lat obserwuję w Rybniku przedstawiciela handlowego bardzo nie kulturalny człowiek. Krzyczy po klientach proszę coś z tym zrobić

Weni
@tvb

Witam Jakieś szczegółowe dane każdy krzyczy więc o kogo chodzi dokładnie jakaś wskazówka

Filip
@tvb

Pewnie chodzi o niejakiego szanownego Pana Łukasza P.Najwyzszy czas zmienić gościa jakimś mlodym,kulturalnym chłopakiem.Jak na taką firmę to wizerunek kiepski..

Roka

Ale nikt nie zmusza cie zebys tam pracowal, nie podoba się to (usunięte przez administratora)..

Szczur
@Roka

Widać prawda boli...Wszystko w temacie...Niestety na Rybniku jest jeden wielki syf...Szkoda,ze żyjemy w tak trudnych czasach,bo mysle ,ze powoli co 2 pracownik poszukalby sobie lepszej roboty a tak trzeba siedzieć cicho i najlepiej udawac,ze wszystko gra...

Szczur
@Roka

Jeszcze o jednym zapomnialem...Kultura osobista u kolegi naprawdę na wysokim poziomie...(usunięte przez administratora)

Generalnie jest w miarę ok, jak człowiek pracuje już dość długo w jednym zakładzie to przywyknie do jego specyfiki. Ogólnie to G.N. w miarę dobrze prowadzi firmę i widać jej rozwój w perspektywie ostatnich kilku lat. Jednak nie ma "róży bez kolcy", a tych kolcy jest niestety coraz więcej. Firma której mottem jest "Zadowolenie każdego klienta jest dla nas najważniejsze." nigdy nie będzie będzie propracownicza. Najważniejsze jest nadstawianie tyłka kolejnym roszczeniowym klientom. Firma która obraca setkami milionów rocznie musi wstrzymać premie na 3 miesiące, żeby ratować się przed upadkiem. Później gdy okazuje się, że wcale tak źle nie było (są wzrosty, otwiera się nowe oddziały, przytula się kasę od rządu) nie ma żadnej rekompensaty za wstrzymane premie. W ciągu trzech miesięcy uzbierało się całkiem sporo pieniędzy, a jedyne co za to dostał pracownik to krótki mail z podziękowaniem za "uratowanie" firmy. Najważniejsze oczywiście są nowe auta dla dyrektorów. Co najgorsze Prezes otoczył się ludźmi którzy nie zawsze działają na korzyść firmy. Grube wpadki są zamiatane pod dywan. Od kiedy firma coraz bardziej staje się korporacją, dla zwykłego pracownika jest coraz gorzej. Komunikacja między poszczególnymi działami/oddziałami leży. Wprowadzony nowy program który miał ułatwić pracę okazał się wielomilionowym potworkiem, który ją tylko utrudnia i wprowadza wiele niepotrzebnych rzeczy. Jedynymi osobami które mają się w miarę dobrze to pracownicy "umysłowi", zwykłe "szczury" magazynowe muszą zadowolić się ochłapami. Można by tu jeszcze wiele pisać o specyfikacji pracy w głównej siedzibie w Rybniku. Przez te kilka lat pracy, widziało się wiele, a jeszcze więcej się słyszało. Gdybym miał oceniać Martex jako pracodawcę to na pewno "kiedyś było lepiej" idealnie tu pasuje. Niestety jest coraz gorzej i nie zanosi się na poprawę. Tak więc zaciskać zęby, robić po cichu swoje i tyle.

rysi

Baku ależ pracowałem tam kilka dobrych lat jako operator jakos trzy lata temu jak zdałem sobie sprawę że ta praca wykańcza teraz pracuje na magazynie ale maxymalna paczka towaru waży max 7kg a nie np 50 czy 100kg jak u was czarnuchy

Jacek
@rysi

Widzę, że w przypadku swojego zatrudnienia w firmie MARTEX LOGISTICS nie podobało Ci się to, jak ciężka fizycznie jest tam praca. Oczywiście bardzo dobrze to rozumiem i chcę tylko ustalić od Ciebie, jak wyglądała płaca za tego typu pracę? Była adekwatna do trudności fizycznych z którymi musiałeś się mierzyć? Daj znać proszę.

Rysi
@Jacek

Powiem tak zarabiam na reke 3500 pracuje 5km od Martexu i podnosze paczki max 7kg i premia zawsze zawsze wynosi 600zl nie karają za jakieś błędy jeśli już to za bhp że np rozmawiasz z kimś siedząc na wózku. Bo żeby porozmawiać zejść z wózka trzeba włączyć go grzybem albo z kluczyka to tylko jeden przykład pozdrawiam

rysi

Wredne marudy nikt was tu nie trzyma nie podoba sie za mało płacą to nie płakać mi tu jak dzieci tylko zwolnić się po prostu nie macie odwagi co pacany

Arek
@rysi

Przyjdź popracuj na magazynie.. będziemy gadać..pozdrawiam

Baku
@Arek

Dokładnie przyjdź popracuj trochę, dobrze ci zrobi to na kręgosłup i na twój brzuch misiu z góry .

Remi

Witam.Czy wiecie coś na temat podwyżek w Martexie?Dalej cisza ,nikt nic nie mówi a czas ucieka...We wrześniu otwiera się nowy magazyn przeładowczy w Wodzisławiu Śląskim w którym prace ma znaleźć ok 200 osób. Myślę,ze jeśli nasi przełożeni nie zareaguja wcześnie nt podwyżek to spora część chłopaków sprobuje swoich sil np w inposcie za lepsze pieniazki...Proszę Panie N,Panie P oraz Panie M o lepsze wynagrodzenia dla nas wszystkich zanim bedzie za pozno. Pozdrawiam i czekamy..

Janusz
@Remi

Sorry ale teraz nie będzie!!!

Obcy

Jakie zarobki sa jako kierowca busa? Nie mowie teraz w czasje epidemi wiadomo ciecia itd, normalna sytuacja jakie sa stawki?

Tutejszy
@Obcy

Po co pytasz jak nie ma przyjęć.

TLS
Kandydat
@Tutejszy

Stawki za km wahają się w zależności od trasy 1.58 zł netto do 4.47zł netto wszystko zależy o trasy

Tyson

MARTEX Dąbrowa górnicza to totalne (usunięte przez administratora) Nie ma tutaj żadnego socjalu, premie to jakieś nieporozumienie. We wszystkich firmach do okoła już dawno ruszył Multi sport lecz w Martexie prezes jest zbyt skąpy żeby nawet to przywrocic twierdzac ze sa zbyt niskie obroty. Rozumiecie? Zbyt niskie obroty w firmie zajmującej się częściami do aut Ciężarowych które są w ciągłym użytku. Na magazynie pracy opór, otwierają sobie nowe oddziały ale dla pracownika nie ma nic. Poprostu banda złodziei i (usunięte przez administratora) siedzących za biurkiem. Nie pozdrawiam. (usunięte przez administratora) Martex Dąbrowa Górnicza.

Transport
@Tyson

Podziwiam tych pracowników, co tam pracują gdyż za 3tys, charują jak osły Kroją ich równo. Ja mam tyle za kurs.

@Tyson

Nikt Pana tutaj na siłę nie trzyma, zawsze może Pan poszukać innej pracy, adekwatnej do wykształcenia. Dla Pana informacji, ci ludzie zza biurka, jak ich to Pan nazwał "banda złodziei'' ciężko pracuje - tak, praca umysłowa jest równie męcząca jak i fizyczna. Do Pana wiadomości, Prezes firmy Martex nie jest skąpy, a ten kto miał zarobić ten zarobił. Firma Martex to jest biznes a nie MOPS, a co z czym idzie jest nastawiony na zyski i inwestycje - w oddziały, sprzęty i ludzi. Ludzie z biura wykonują lwią część pracy, my jako oddziały również dokładamy naszą cegiełkę, pracownicy niższego szczebla są potrzebni do wykonania pracy którą ludzie wyżej usytuowani im zlecają. Nazywając nas złodziejami, zamiast normalnego argumentu pokazuje Pan, że przemawia przez Pana zwykła frustracja i zawiść. Dla odmiany, ja Pozdrawiam serdecznie.

Baku
@Tyson

Dokładnie tak jak piszesz tak jest kolego zarabiamy za dużo żeby dostać dodatki mopsu tak stworzone prawo, a za mało żeby przeżyć godnie nie słuchaj odpowiedzi anonima, jest taka jak wylane wiadro wody z góry na dół i podobna do wszystkich odpowiedzi które nas tutaj mają tak nas doceniają pracowników pracujących na magazynie i innych pracowników którzy pracują niżej .

Sanjaya Król Wielkiej Lechii
@anonim

Zgadza się firma Martex to biznes a nie MOPS, ale należy również pamiętać że każda osoba zatrudniona w tej firmie, nie ważne na jakim stanowisku, to nie niewolnik który winien być wdzięczny pracodawcy za możliwość pracy i zgadzać się na wszystko z ucałowaniem ręki, a osoba która wykonuje daną pracę za dane wynagrodzenie, na zasadzie obopólnych korzyści i tak, ma prawo żądać za wykonywaną prace więcej pieniędzy, jeśli praca jest ciężka, jest jej coraz więcej i widzi że firma cały czas się rozwija. Totalnie bez sensu są przepychanki o to czyja praca jest cięższa, czy to magazynier, czy pracownik biurowy, czy Pani która zamiata magazyn, każda jest potrzebna i każdy chcę godnie zarobić a nie tylko "ten kto miał zarobić ten zarobił". Skoro Pan mówi o nastawieniu Martexu na inwestycję, to jedną z takich inwestycji są właśnie podwyżki, inwestycja w ludzi, bo bez ludzi przecież nie było by tej firmy, bez podziału na stanowiska, a proponowanie ludziom którzy chcą tej zmiany "poszukanie innej pracy" jest zaprzeczeniem samemu sobie jakoby Martex stawiał na inwestycję w ludzi. Również pozdrawiam serdecznie.

Pieniądze to nie wszystko
@Sanjaya Król Wielkiej Lechii

Niewolnik to ktoś kto pracuje wbrew swojej woli, ostatni raz jak sprawdzałam, to na magazynie są osoby które chcą pracować, za wynagrodzenie na które się zgodzili. Nie rozumiem, wszyscy mają zarabiać po tyle samo czy jak? Jeśli magazynier dostałby 500 zł podwyżki, to wtedy adekwatnie musiałaby wzrosnąć wypłata np. sprzedawcy czy kierowcy i to nie o 500 zł tylko znacznie więcej. Nie wyobrażam sobie żeby kierowca miał zarabiać tyle samo co magazynier i vice versa.

razdwatrzy
@Pieniądze to nie wszystko

'Niewolnik to ktoś kto pracuje wbrew swojej woli, ostatni raz jak sprawdzałam, to na magazynie są osoby które chcą pracować, za wynagrodzenie na które się zgodzili. Nie rozumiem, wszyscy mają zarabiać po tyle samo czy jak? Jeśli magazynier dostałby 500 zł podwyżki, to wtedy adekwatnie musiałaby wzrosnąć wypłata np. sprzedawcy czy kierowcy i to nie o 500 zł tylko znacznie więcej.' No ubaw po pachy...O ile jestem w stanie zrozumieć podwyżkę dla kierowcy, który dźwiga to co mu zbiorą i załadują tak z tą dla sprzedawcy rozwaliłeś system kolego...Zapraszam więc na wózek na magazyn i wtedy zweryfikujesz swoje stanowisko pewnie. Tylko nie opowiadaj pustych frazesów co gdyby nie Ty bo tak naprawdę to Panowie na magazynie wykonując swoje obowiązki zapewniają pracę Tobie i reszcie podobnie myślących. Czas najwyższy, żeby to do Was dotarło. Pan M nigdy tego nie zrozumie więc pewnie w końcu zostanie wydalony (przynajmniej taka jest nadzieja załogi w DG, że Pan N z Rybnika przejrzy na oczy). Firma, zakład czy inny podmiot to głównie pracownicy i najwyższy czas żeby to do 'decyzyjnych' dotarło. Jeśli zadbają o tych najważniejszych to oni odwdzięczą się swoją pracą. W Polsce jednak jeszcze dalej ciężko to zrozumieć właścicielowi firmy, choć w Europie Zachodniej to podstawa. Faktycznie nie ma tu (usunięte przez administratora) każdy pracuje bo chce. Tego też nie rozumiecie, że komuś może się podobać praca ze względu na branżę, system, znajomych itp i chciałby za to dostawać odpowiednie wynagrodzenie. Praca w DG woła o człowieka o czym doskonale wiecie , więc zamiast się cieszyć ,że macie zwartą, wykfalifikowaną ekipę piszecie (mówicie) , że jak się komuś nie podoba to niech się zwolni. Otwierają się cały czas nowe podmioty na strefach i żebyście się kiedyś nie obudzili z ręką w nocniku jak mówi przysłowie gdy jedna firma zawinie większość pracowników do siebie...Może wtedy docenicie wartość pracowników... O cudzoziemcach się nie wypowiadam bo to zupełnie odrębny i bardzo śliski temat...

Jaskiniowiec
@razdwatrzy

Ja podnosić ciężki kamień ja chcieć duża nagroda. Ci z jaskinia na góra nie podnosić kamień a mieć więcej niż ja. Jak oni nie podnosić kamień oni nie pracować. Ja iść do inne plemię tam też nosić kamień za więcej nagroda. Wy nie znaleść nikogo za mnie wy zejść z jaskinia na górze i sami musieć dźwigać kamień, ja mądra głowa.

XyZ
@Jaskiniowiec

Dobrze napisane

Ktoś
Klient

Moje pytanie dzwonili do mnie o pracę z Martexu w DG. Powiedzieli 25zl/h brutto.( magazynier, wózkowy) - ile faktycznie można wziąć na rękę - jaka jest atmosfera na zmianie - czy pracownik jest wykorzystywany w jakiś sposób? Powiedzcie coś z własnego doświadczenia cxy polecicie czy nie

Możemy pracować dużo więcej niż Wy polaczki i zarabiamy też lepiej ???? (usunięte przez administratora)

PLforUKR

Polaczki tylko potrafią narzekać a nie pracować! . Gdyby pracowali, w,, Martexie” sami Ukraińcy ,to by nie było problemu. My Ukraińcy ,możemy robić nawet po 16 h. dziennie! . Dajcie nam tylko lóżka ,to w ,,Martexie,” możemy nawet zamieszkać! , to łatwiejsze niż walka o nasz kraj , nie jesteśmy Tacy durni jak wy Polaczki!.

XyZ
@PLforUKR

Ojj nieładnie sie tak podszywac pod kolegów z Ukrainy...Szanuję chłopaków z Ukrainy za zaangazowanie.Prawda jest taka ,ze i my i oni chcemy godnie zarabiać.Nasza firmę stać na podwyżki dla pracowników,trzeba tylko sięgnąć do kieszeni...

zyx
@XyZ

chyba kpisz, godnie ? kpina

FunkyKowal

Witam i pozdrawiam, Praca ciężka w porównaniu z i nnymi magazynami , dzwigamy ciężary i nie można poruwnac tego z inną branżą, To nie jest łatwa praca i napewno niie lekka . 500 zł dala ludzi podwyżka to dla firmy co miliony obraca i coraz więcwj ma zysku a ludzie coraz więcej pracy mają to powinen być pryszcz.

Zostaw merytoryczną opinię o MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O. - Rybnik

MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.