MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.

Opinie o MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.

Obcy

Jakie zarobki sa jako kierowca busa? Nie mowie teraz w czasje epidemi wiadomo ciecia itd, normalna sytuacja jakie sa stawki?

Tutejszy
@Obcy

Po co pytasz jak nie ma przyjęć.

TLS
@Tutejszy

Stawki za km wahają się w zależności od trasy 1.58 zł netto do 4.47zł netto wszystko zależy o trasy

Tyson

MARTEX Dąbrowa górnicza to totalne (usunięte przez administratora) Nie ma tutaj żadnego socjalu, premie to jakieś nieporozumienie. We wszystkich firmach do okoła już dawno ruszył Multi sport lecz w Martexie prezes jest zbyt skąpy żeby nawet to przywrocic twierdzac ze sa zbyt niskie obroty. Rozumiecie? Zbyt niskie obroty w firmie zajmującej się częściami do aut Ciężarowych które są w ciągłym użytku. Na magazynie pracy opór, otwierają sobie nowe oddziały ale dla pracownika nie ma nic. Poprostu banda złodziei i (usunięte przez administratora) siedzących za biurkiem. Nie pozdrawiam. (usunięte przez administratora) Martex Dąbrowa Górnicza.

Transport
@Tyson

Podziwiam tych pracowników, co tam pracują gdyż za 3tys, charują jak osły Kroją ich równo. Ja mam tyle za kurs.

@Tyson

Nikt Pana tutaj na siłę nie trzyma, zawsze może Pan poszukać innej pracy, adekwatnej do wykształcenia. Dla Pana informacji, ci ludzie zza biurka, jak ich to Pan nazwał "banda złodziei'' ciężko pracuje - tak, praca umysłowa jest równie męcząca jak i fizyczna. Do Pana wiadomości, Prezes firmy Martex nie jest skąpy, a ten kto miał zarobić ten zarobił. Firma Martex to jest biznes a nie MOPS, a co z czym idzie jest nastawiony na zyski i inwestycje - w oddziały, sprzęty i ludzi. Ludzie z biura wykonują lwią część pracy, my jako oddziały również dokładamy naszą cegiełkę, pracownicy niższego szczebla są potrzebni do wykonania pracy którą ludzie wyżej usytuowani im zlecają. Nazywając nas złodziejami, zamiast normalnego argumentu pokazuje Pan, że przemawia przez Pana zwykła frustracja i zawiść. Dla odmiany, ja Pozdrawiam serdecznie.

@Tyson

Dokładnie tak jak piszesz tak jest kolego zarabiamy za dużo żeby dostać dodatki mopsu tak stworzone prawo, a za mało żeby przeżyć godnie nie słuchaj odpowiedzi anonima, jest taka jak wylane wiadro wody z góry na dół i podobna do wszystkich odpowiedzi które nas tutaj mają tak nas doceniają pracowników pracujących na magazynie i innych pracowników którzy pracują niżej .

Sanjaya Król Wielkiej Lechii

Zgadza się firma Martex to biznes a nie MOPS, ale należy również pamiętać że każda osoba zatrudniona w tej firmie, nie ważne na jakim stanowisku, to nie niewolnik który winien być wdzięczny pracodawcy za możliwość pracy i zgadzać się na wszystko z ucałowaniem ręki, a osoba która wykonuje daną pracę za dane wynagrodzenie, na zasadzie obopólnych korzyści i tak, ma prawo żądać za wykonywaną prace więcej pieniędzy, jeśli praca jest ciężka, jest jej coraz więcej i widzi że firma cały czas się rozwija. Totalnie bez sensu są przepychanki o to czyja praca jest cięższa, czy to magazynier, czy pracownik biurowy, czy Pani która zamiata magazyn, każda jest potrzebna i każdy chcę godnie zarobić a nie tylko "ten kto miał zarobić ten zarobił". Skoro Pan mówi o nastawieniu Martexu na inwestycję, to jedną z takich inwestycji są właśnie podwyżki, inwestycja w ludzi, bo bez ludzi przecież nie było by tej firmy, bez podziału na stanowiska, a proponowanie ludziom którzy chcą tej zmiany "poszukanie innej pracy" jest zaprzeczeniem samemu sobie jakoby Martex stawiał na inwestycję w ludzi. Również pozdrawiam serdecznie.

Pieniądze to nie wszystko
@Sanjaya Król Wielkiej Lechii

Niewolnik to ktoś kto pracuje wbrew swojej woli, ostatni raz jak sprawdzałam, to na magazynie są osoby które chcą pracować, za wynagrodzenie na które się zgodzili. Nie rozumiem, wszyscy mają zarabiać po tyle samo czy jak? Jeśli magazynier dostałby 500 zł podwyżki, to wtedy adekwatnie musiałaby wzrosnąć wypłata np. sprzedawcy czy kierowcy i to nie o 500 zł tylko znacznie więcej. Nie wyobrażam sobie żeby kierowca miał zarabiać tyle samo co magazynier i vice versa.

razdwatrzy
@Pieniądze to nie wszystko

'Niewolnik to ktoś kto pracuje wbrew swojej woli, ostatni raz jak sprawdzałam, to na magazynie są osoby które chcą pracować, za wynagrodzenie na które się zgodzili. Nie rozumiem, wszyscy mają zarabiać po tyle samo czy jak? Jeśli magazynier dostałby 500 zł podwyżki, to wtedy adekwatnie musiałaby wzrosnąć wypłata np. sprzedawcy czy kierowcy i to nie o 500 zł tylko znacznie więcej.' No ubaw po pachy...O ile jestem w stanie zrozumieć podwyżkę dla kierowcy, który dźwiga to co mu zbiorą i załadują tak z tą dla sprzedawcy rozwaliłeś system kolego...Zapraszam więc na wózek na magazyn i wtedy zweryfikujesz swoje stanowisko pewnie. Tylko nie opowiadaj pustych frazesów co gdyby nie Ty bo tak naprawdę to Panowie na magazynie wykonując swoje obowiązki zapewniają pracę Tobie i reszcie podobnie myślących. Czas najwyższy, żeby to do Was dotarło. Pan M nigdy tego nie zrozumie więc pewnie w końcu zostanie wydalony (przynajmniej taka jest nadzieja załogi w DG, że Pan N z Rybnika przejrzy na oczy). Firma, zakład czy inny podmiot to głównie pracownicy i najwyższy czas żeby to do 'decyzyjnych' dotarło. Jeśli zadbają o tych najważniejszych to oni odwdzięczą się swoją pracą. W Polsce jednak jeszcze dalej ciężko to zrozumieć właścicielowi firmy, choć w Europie Zachodniej to podstawa. Faktycznie nie ma tu (usunięte przez administratora) każdy pracuje bo chce. Tego też nie rozumiecie, że komuś może się podobać praca ze względu na branżę, system, znajomych itp i chciałby za to dostawać odpowiednie wynagrodzenie. Praca w DG woła o człowieka o czym doskonale wiecie , więc zamiast się cieszyć ,że macie zwartą, wykfalifikowaną ekipę piszecie (mówicie) , że jak się komuś nie podoba to niech się zwolni. Otwierają się cały czas nowe podmioty na strefach i żebyście się kiedyś nie obudzili z ręką w nocniku jak mówi przysłowie gdy jedna firma zawinie większość pracowników do siebie...Może wtedy docenicie wartość pracowników... O cudzoziemcach się nie wypowiadam bo to zupełnie odrębny i bardzo śliski temat...

Jaskiniowiec
@razdwatrzy

Ja podnosić ciężki kamień ja chcieć duża nagroda. Ci z jaskinia na góra nie podnosić kamień a mieć więcej niż ja. Jak oni nie podnosić kamień oni nie pracować. Ja iść do inne plemię tam też nosić kamień za więcej nagroda. Wy nie znaleść nikogo za mnie wy zejść z jaskinia na górze i sami musieć dźwigać kamień, ja mądra głowa.

@Jaskiniowiec

Dobrze napisane

Ktoś

Moje pytanie dzwonili do mnie o pracę z Martexu w DG. Powiedzieli 25zl/h brutto.( magazynier, wózkowy) - ile faktycznie można wziąć na rękę - jaka jest atmosfera na zmianie - czy pracownik jest wykorzystywany w jakiś sposób? Powiedzcie coś z własnego doświadczenia cxy polecicie czy nie

Możemy pracować dużo więcej niż Wy polaczki i zarabiamy też lepiej ???? (usunięte przez administratora)

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku szukam kierowcę kat.C?
PLforUKR

Polaczki tylko potrafią narzekać a nie pracować! . Gdyby pracowali, w,, Martexie” sami Ukraińcy ,to by nie było problemu. My Ukraińcy ,możemy robić nawet po 16 h. dziennie! . Dajcie nam tylko lóżka ,to w ,,Martexie,” możemy nawet zamieszkać! , to łatwiejsze niż walka o nasz kraj , nie jesteśmy Tacy durni jak wy Polaczki!.

@PLforUKR

Ojj nieładnie sie tak podszywac pod kolegów z Ukrainy...Szanuję chłopaków z Ukrainy za zaangazowanie.Prawda jest taka ,ze i my i oni chcemy godnie zarabiać.Nasza firmę stać na podwyżki dla pracowników,trzeba tylko sięgnąć do kieszeni...

zyx
@XyZ

chyba kpisz, godnie ? kpina

FunkyKowal

Witam i pozdrawiam, Praca ciężka w porównaniu z i nnymi magazynami , dzwigamy ciężary i nie można poruwnac tego z inną branżą, To nie jest łatwa praca i napewno niie lekka . 500 zł dala ludzi podwyżka to dla firmy co miliony obraca i coraz więcwj ma zysku a ludzie coraz więcej pracy mają to powinen być pryszcz.

Waldek

Witam Czy wiadomo coś na temat podwyżek w naszej firmie czy dalej kończy się tylko na rozmowach, odbił pytanie i ta sama odpowiedź , wszystko idzie do góry czy ktoś patrzy się na to z naszych bosów.

Albert
@Waldek

Z tego co mi wiadomo to nie będzie żadnych podwyżek...Firmy na to nie stać...Słaby obrót...

Jack
@Albert

Firmy nie stać na podwyzki?Chłopie Ty chyba nie wiesz co piszesz!Firma bardzo dobrze prosperuje!Sprzedaż ciagle rosnie ,Dąbrowa zawalona robota ,Rybnik to lepiej nie gadac...Wystarczy wpaść na chwilę i zobaczyć co tam się dzieje.Pozdrowienia dla dzielnych chłopaków z magazynu.

Baku

Nie ma żadnej,jest coraz gorzej i lepiej nie będzie

@Baku

Zgodzę się z Tobą Bakù. Atmosfera beznadziejna...

Olach
@Baku

Każdy udaje że jest Ok ale zarobki kiepskie...

Mirek

Szukają kierowcy w Katowicach ale Zarobki 1000 - 2000zł to chyba (usunięte przez administratora).

@Mirek

Kierowcy poszukuje sklep Martex Katowice z częściami zamiennymi do samochodów ciężarowych, ale proszę czytać uważnie ogłoszenie - jest to na początek praca na tak zwane zastępstwo w niepełnym wymiarze czasu, stąd też wynika takie przykładowe wynagrodzenie.

Karol
@MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.

Też mi takie podobne pieniądze proponowano to była praca przez cały miesiąc a wynagrodzenie miało wynosić 2 tyś złotych za dwa kółka dziennie. Ciekaw jestem czy osoba odpowiadającą na zarzuty Mirka pracowałaby za takie pieniądze. Szybko odpuściłem sobie współpracę z Martex Katowice a było to po rozmowie telefonicznej.

Baku

Na tym forum nie ma co pisać, stało się typowo pisowskie i cenzurowane ostania wypowiedź co zaóważylem została usunięta, nie będę wypowiadał się na czyją prośbę tak być nie może po to jest to forum i wolność wypowiedzi ale tak być nie może , jeżeli tak dej będzie zrobimy swoje niezależne forum zabezpieczone nie dostępne dla zakapiorow IT

Husky
@Baku

Zgadzam się z Tobą kolego...Wszystko jest cenzurowane ,niestety prawda boli..Szacun dla chłopaków z DG,ze potrafią cos wywalczyć robiąc strajk..Inne oddziały tez powinny pójść w ich ślady i stanąć z robota.Moze wtedy oczy by się otworzyly szanownemu Panu Prezesowi..Pozdrawiam

Super Sajanin

Super praca, świetna atmosfera i gówniane pieniądze

Lolo

Pieniążki od rządu się jednak dostało, ale po co o tym mówić. (usunięte przez administratora)

Fajnie, fajnie, wystawiajcie więcej tego towaru przy lesie, tylko dajcie czasem coś lżejszego, bo ciężko się targa opony po lesie

Hhhhaaa

Nie gadaj głupot , bo pewno się boisz wynieść żarówkę z martexu , a co dopiero oponę

Kilo

Dokładnie tak jak kolega pisze tak to wygląda pieniążki nie są raz adekwatne do wykonywanej pracy i obowiązków tak wygląda Noe tylko na DG wszystko jest załatwiane na sam koniec jak już wszystko się sypie ,zwykły robił ma (usunięte przez administratora) do gadania a dzięki nam to wszystko hula przysłowiowe powiedzenie ile pies zje tyle się wyprórzni zawsze to powtarzałem jak coś nawala to pada reszta .

Nie polecam

(usunięte przez administratora). Pracują tam za (usunięte przez administratora)na rękę, BHP? zapomnij tam jest anarchia i zero zasad tylko zgłosić do PIPu takie coś z czym ja się spotkałem, za błędy lub norme tracisz premie. Sama robota jest bardzo ciężka jak np. dźwiganie akumulatorów po 70kg solo. Pracownicy na starcie mówią o tobie jak jesteś nowy że zakładnik oraz często padają w twoją stronę słowa niecenzuralne lub też takie dołujące że odechciewa się tam pracować po 1 dniu . Ludzie tak tam nie chcą robić że pracownik znaczy więcej niż przełożony więc jeśli ktokolwiek zechce cię nauczyć pracy to zrobi ci łaskę . Obowiązków jest tam bardzo dużo... Pracowałem w Oddziale Dąbrowa Górnicza i polecam omijać

piesek
@Nie polecam

Tu już się tylu ludzi przewinęło że powinieneś sobie zadać pytanie dla czego?(usunięte przez administratora) nieroby na pakowaniu mi też już się tu odechciewa pracy szczególnie jak widzę codziennie tych co tu są skazani spędzić całe swe życie nie doczekąjąc emerytury jedynie (może) renty... szkoda ich ale tak się ułożył ich los bo ciężary to ich przeszłość, teraźniejszość i dożywotnia przyszłość :(

Elvis

I co z tymi naszymi premiami?Może ktoś coś wie?Czekamy ,czekamy i doczekać się nie możemy...

@Elvis

na pewno nie w tym roku

Elvis
@pracownik

Dobrze wiedzieć...Trzeba powoli się rozglądać za inną robotą, bo w Martexie ciągle mydlenie oczu i nic więcej...

Dostawca

To zapraszamy na 8 godzin pracy na dostawach !! Dostaniesz (usunięte przez administratora) seferiadisa albo jurateka i się przekonasz jak wygląda praca na dostawach.

Baku

Dokładnie mydlenie oczu roboty coraz więcej nowe oddziały a ludzi coraz mniej szczerze to to co dali nam to ewidentnie za mało na teraźniejszość wykonywanych obowiązków , ludzie się rozglądają za inną pracą nie ma co ukrywać ja sam patrzę za inną pracą będzie okazja to zaraz się zwalniam

Hej, czy w firmie MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O. płacą za nadgodziny?

Najlepszy

Narazie jest zakaz nadgodzin . A tak to normalnie wypłacane były.

Beni

Jak to mozliwe ze firma ktora dostaje forbsa za milionowe obroty po 2 tygodniach "kryzysu" ktora w branzy jakiej sie znajduje jest najmniej odczuwalny tnie pensje pracownikom ? Jest wiele innych kosztow ktore nie potrzebnie (usunięte przez administratora) To absurd! Ale pamietajcie, " kryzys" minie a wiarygodność pracodawcow pozostanie.

@Beni

Masz racje...Premie pozabierali...Wszyscy są pewnie bardzo ciekawi kiedy nasze premie zostaną znów wypłacane...Nie oszukujmy się,ze jak bd to trwało dłużej to sporo pracowników poszuka sobie innej roboty...Wszystkich w martexie 3maja premie, bez tego wyplata na niższych stanowiskach wyglada mizernie....

Gabaryt
@XyZ

Jakiej innej roboty? Jak nauczyli was tylko obslgi skanera i wiecznego narzekania że mało, szczęśliwcy to ci na ambonach i oni zostaną a pazie latający ze skanerkiem od stanowiska do stanowiska out

Nadeszła wreszcie pora na bezproblemowe usunięcie pracowników; leniwych nie wyrabiajacych normy często korzystających z l4 i tych wiecznie problemowych Również złodzieji o których wiadomo lecz nie złapano za rękę. Wszystko to na podstawie kryzysu likwidując stanowisko pracy. Nie ważne jaką masz umowę czy na rok czy bezterminową w obecnej sutuacji wypowiedzenie jest w pełni zgodne z prawem. Proszę o Zarząd Spółki skorzystać z tej wyjątkowej okazji by pozbyć się wyżej wymienione przypadki osob

Mlody

Zjedz snickersa , w tej firmie każdy jest traktowany tak samo , nie ważne czy ktoś zadupia jak roki czy choruje jak ... :)

Cień

A może lepiej wziąć się za tych którzy są w robocie ale (usunięte przez administratora) robią?nie przychodzi się do roboty po to tylko żeby byc....byłam chwilę ale widziałam (usunięte przez administratora)

Matrix
@Cień

Oj Estera Estera , stare nawyki zostają

Zostaw merytoryczną opinię o MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O. - Rybnik

• Jak się pracuje w MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.