Opinie o Wassyl Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wassyl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wassyl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wassyl Sp. z o.o. w Wrocław

Roxi

Mimo złych opinii , ja nie mogę powiedzieć nic złego paczka dotarła do mnie w ciągu 2 dni , sukienka przepiękna szkoda tylko ze podszycia nie ma w całej sukience bo cekiny troszkę drapią na rekawie ale jest to do przeżycia.

Sukienki ładne, owszem, ale na ani jednej NIE MA METKI. Metka to obowiązkowy element oznaczenia odzieży. Ich umieszczenie jest uwarunkowane prawnie! A tutaj nie wiadomo co to za materiał, skąd pochodzi, czy to tania chińszczyzna czy materiały z kraju. Gorzej, jak ktoś dostanie uczulenie. Śmierdzi oszustwem.

Hulka

Jest słabo, ale interes się kręci jakość taka sobie.

Kamila
@Hulka

A pracujesz w tej firmie może? Większość to opinie klientów a ja chciałabym się dowiedzieć jak wygląda współpraca z firmą od strony pracownika. Czy w ogóle firma zatrudnia pracowników? Daj znać jak coś wiesz.

Kacper

Zamówiłem welurowy golf z obawami po uprzednio przeczytanych opiniach, jednak totalnie nie mam zastrzeżeń. Wręcz przeciwnie, zamówienie złożyłem przedwczoraj a dzisiaj już otrzymałem paczkę. Jakość jak na tak niską cenę jest super. Wygląd jeszcze lepszy jak na zdjęciu. Polecam.

Czy po rozmowie w Wassyl Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Meeaa

Masakra z rozmiarówką…. Chyba nie odróżniacie rozmiaru M/L….Sukienka która mi przyszła powinna być rozmiarem xs/s. Totalna masakra…

Magda

Porażka 10 dni czekać i dalej nic się nie dzieje .. Nie polecam to bylo moje ostatnie zamówienie w tym sklepie .

Gosia

Jestem bardzo zadowolona z sukienki jaka mi przyszła . Kolor troszkę się różni ale nie mam nic do zarzucenia. Paczka przyszła w ciągu 2 dni . Polecam ????

Patrycja

Zamówiłam sukienkę czekałam więcej niż 3 tygodnie po czym sukienka pod rękawem dziurawa gdy odesłałam na swój koszt powiedzieli ze wyślą druga. Odesłali z tą samą dziura. Nigdy więcej nie zamówie. Super podejście do klienta

Beata

Czekałam na zamówienie ponad 10 dni nie otrzymywałam żadnych informacji co do przesyłki, masakra . Rzeczy przyszły spodnie z dziurą w kieszeni ...sweter ponaciągany ... skandal .

Klient

Tragedia czekam 10 dzień i nic się nie dzieje.... Zamówiłam sobie ciuchy na specjalną okazję która już minęła ???? dzięki żenada

Natalia

Minął tydzień od złożenia zamówienia przesyłka wszystko opłacone. Widzę że paczka jest spakowana ale nie zabrana do wysyłki. Już tracę nadzieję... Jestem wściekła. Niby jest te 2-10 dni ale niestety jak nie jest nawet zabrana do wysyłki...

Zuzanna
@Natalia

Mam dokładnie identyczną sytuację!! Jestem zażenowana, na moje wiadomości odpisują w kółko to samo, anulowałam zamówienie i czekam na zwrot pieniędzy. Porażka NIE POLECAM

Karola

Expresowa przesyłka, świetne produkty, 10/10 !

Nela
@Karola

Chciałam zapytać ile Pani czekała na paczuszkę ,chciałabym dzisiaj zamówić i zastanawiam się czy do następnego tygodnia mi przyjdzie ????????‍♀️

@Nela

widzę, że nie odpisała niestety... Inni raczej z tego co czytałam mieli tutaj spore problemy z tym. U Ciebie ryzyko podjęte? Przyszło? Po jakim czasie?

Małgo
@Nela

Ostatnio zauważylam,że czas oczekiwania na wysyłkę bardzo się poprawił,ja zamówiłam 4 rzeczy z nowe kolekcji 15.10,dziś otrzymałam informacje ,że paczka jest gotowa do wysyłki i oczekuje na kuriera. Generalnie często od nich zamawiam,najdłużej chyba czekałam z 5 dni roboczych,ale to był jeden raz. Jeśli chodzi o zwrot,też nie miałam żadnego problemu, pieniądze po odebraniu przesyłki oddali następnego dnia. Dodam,że wybieram opcje płatności :paypo Wygląd ubrań jest dokładnie taki jak na zdjęciach,najczęściej zamawiam bluzki,spodnie.

Małgo
@Małgo

Paczka odebrana????wysłali dokładnie to co zamawiałam.

oszukana

(usunięte przez administratora) nie dostałam zamówienia, zwrotu pieniędzy NIC, OSTRZEGAM PRZED TYM SKLEPEM, kompletny brak kontaktu, nie odpisują na maile, na fb, nie odbierają telefonu. TRAGEDIA

Ada
@oszukana

U mnie to samo, potwierdzam sklep tragedia!

@Ada

Nie prawda wasyl to najlepszy sklep sukienki super przesyłka ekspresowa

Jula
@oszukana

A masz do nich telefon???

Angelaw
@oszukana

Witam a gdzie znalazła pani numer telefonu

Jordan
@oszukana

Przysłali jedna rzecz a zamawiałem dwie, po czym zero odpowiedzi na e-mail i odrzucanie połączeń telefonicznych

Evelin
@oszukana

Ja czekałam 7 dni ale otrzymałam zły rozmiar z ich winy i zamiast działać to czekali aż otrzymają zwrot a mi zależało na czasie. Dlatego zamówiłam drugie spodenki z prośbą o szybką zealizacje bo to ich wina że otrzymałam zły towar. Na co otrzymałam informację że czas realizacji zamówienia to 10 dni. W odpowiedzi usłyszeli że to nie poważne ponieważ to ich wina. Jednak dało się szybciej i realizacja zamówienia trwała 2 dni plus wysyłka. Jednak mój problem się nie zakończył ponieważ teraz czekam na zwrot pieniędzy, który obiecali zrobić jak dostaną zwrot towaru dostali w piątek i cisza.

Zawiedziona1
@oszukana

Zamawiałam dwukrotnie. Ubrania są słabo wykonane. Szwy i wszelkiego rodzaju nici puszczają. Słabe wykończenia, wręcz strasznie słabe. Jednym słowem fuszerka... nie warte swojej ceny w żadnym wypadku...

Moje pierwsze zamówienie z tej firmy biorąc pod uwagę to, że mieszkam za granicą dotarło ekspresowo, bo w przeciągu 2 dni. Ale…. Dwie bluzki z trzech zamówionych otrzymałam w zupełnie innych kolorach. Kolejne zamówienie bez zastrzeżeń, szybka dostawa, towar dokładnie taki jaki zamówiłam, reasumując, wszystko ok. Jednak problem pojawił się ponownie kiedy ostatnio ponownie założyłam zamówienie. Dwie bluzki, na które czekałam chyba dwa tygodnie, oczywiście jedna z nich zupełnie inna niż ta która zamówiłam. Po zgłoszeniu problemu Pani odpisała mi ze mam sobie zostawić ta niewłaściwa bluzkę w ramach rekompensaty a za tą która nie dotarła zwrócą mi pieniądze lub wyślą ponownie. Poprosiłam o ponowna wysyłkę bo nie ukrywam ze podoba mi się jej fason. Jednak minęły dwa tygodnie i nadal nic nie dostałam, wiec chyba poproszę o zwrot moich pieniędzy. Biorąc pod uwagę jakość odzieży to raczej słaba, każda jedna bluzka po jednym użyciu miała dziurki przy szwach. Raczej już nigdy nie dokonam zakupów w tej firmie, bo to po prostu strata czasu i przede wszystkim pieniędzy.

I
@Kasia

Potwierdzam

Nieznany

Wczoraj do mnie doszła przesyłka bylam bardzo zadowolona jednak dzisiaj chcąc przymierzyć jeszcze raz ubrania zauwazylam ze całe są pokryte tłustymi plamami... czy ktoś miał podobny problem i wie co w gakiej sytuacji robic?

@Nieznany

Ale tak kompletnie całe? Zdjęłaś metki itp? Bo ja to od razu bym zdjęcia zrobiła i próbowała się kontaktować w tej sprawie

No name
@Marzena

Pisalam, brak odpowiedzi od Wassyl

@No name

No dobra, a do teraz? Bo po miesiącu to już musiało się co wyjaśnić, nie uwierzę że nie.

Beti

Jestem mile zaskoczona otrzymaną tuniką. Jest piękna wspaniały materiał ,czysta bez plam. Przesyłka dotarła w 2 dni. Zastanawiam się kto wystawił tak negatywne opinie. Może należy zacząć od siebie. Podejrzewam ,że opinie są napisane przez osoby ze wsi lub małych miasteczek, które chcą zabłysnąć. Nie tędy droga. Szkoda ,że paskudzicie opinię tej Firmy dla mnie są super. Na pewno będę robiła tam zakupy. Warszawianka od 6 pokoleń.

@Beti

Nieźle. Przesyłkę miałaś w cenie czy dodatkowo musiałaś dopłacić?

Beti

Rozczaruję w cenie, żadnych dopłat.

Klientka

Przesyłka nie jest dodatkowo płatna

Ala

Ubrania potargały się po jednym założeniu, nitki bardzo wychodzą na szwach, firma tak ważne uwagi traktuje jak hejt i usuwa komentarze.

Mikołaj
@Ala

A nie możesz po prostu odesłać towaru? Ile minęło od zakupu?

Julia

Wysyłka czasem trwa miesiąc.. Katastrofa. Kontakt z obsługą klienta to jakaś masakra

Niezadowolona klientka

Ciuszki piękne, ale co z tego. Na towar trzeba czekać długo a jak wysłałam do nich zwrot to próbowali mnie oszukać ze rzekomo nie dostali mojej paczki. To wysłałam potwierdzenia iż paczka została do nich dostarczona. Natomiast Pani ciagle udawała, ze może jednak wysłałam na inny adres, bo nie ma mojej przesyłki z tego dnia! Hmm… kpina. Wiec wysłałam kolejne potwierdzenia ze paczka została wysłała na prawidłowy adres który istnieje u nich na stronie w regulaminie! Pewnie jej się skończyły argumenty to napisała ze skontaktuje się z poczta. Po weekendzie wyslalam emaila z zapytaniem czy czegoś sensownego się dowiedziała na poczcie… zero odpowiedzi a pieniądze miałam na koncie. Nie dajcie za wygrana! Mam nadzieje ze oszustwo wyjdzie im bokiem!

Szyszah

Ubrania typu rozmiar "uniwersalny" powinny pasować na szczupłą osobę jak i na lekko grubszą np poprzez rozciąganie się niestety często przychodzą one albo bardzo małe a częściej nawet za duże

Zostaw merytoryczną opinię o Wassyl Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Wassyl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wassyl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wassyl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wassyl Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Pl. Orląt Lwowskich 2
    53-605 Wrocław