Opinie o Wassyl Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wassyl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wassyl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wassyl Sp. z o.o. w Wrocław

Nowy klient

Jestem w szoku jak sklep traktuje klientów. Zamówiłam 3 bluzki i welurowy komplet. Czekam na to już około tygodnia, a dziś bez żadnego powiadomienia ani kontaktu ze mną dostałam zwrot środków za komplet… aż się boje co dostanę w paczce i jakiej jakości bluzki do mnie dotrą. Nie polecam tego sklepu z uwagi na brak szacunku do klienta

Pawlak

wlasciciel cwaniak jeździ w luksusowych autach tylko w poszukiwaniu nowych zdobyczy, a z właścicielka żona tylko żeby oszukać pracowników i biednych klientów i za nich pieniądze pokazówkę urząd skarbowy i uokik powinni się zainteresować, rodzina (usunięte przez administratora)i nawet się nie ukrywają

Klient

Bardzo się zawiodłam na sklepie.Nie są to moje pierwsze zakupy u nich ale ostatnich dokonywałam koło roku temu.Teraz zamówiłam te same produkty tj dresy damskie i jestem zdegustowana .Jakość materiału niczym nie przypomina wcześniejszych spodni,sznurki od razu się popruły, rozmiar nie jest ten sam ,bluza nieobszyta generalnie nie do uwierzenia ,że zamówienie jest z tego samego sklepu.Doliczając długi czas realizacji niestety nie polecam a szkoda bo miałam o sklepie i ich jakości inne zdanie a teraz cena w ogóle nie adekwatna do jakości.

Aga
@Klient

To prawda jakość materiału teraz a kiedyś jest zupełnie inna ,raz ubrane i już dziurka na (usunięte przez administratora) przy szwie się rozeszła,material spodni dresowych jest cieńsza. No i tak poprostu wrzucone w karton beż foli rzadnej nic....

Klinet

Nie polecam. Długi okres oczekiwania na paczkę. Na leginsach po dwóch założeniach zrobiły się dziury, ciuchy słabej jakość jak za tą cenę.

Czy po rozmowie w Wassyl Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Pech5

Przesyłka doszła w dwa dni ,ale to co zobaczyłam to hit. Sukienka miała być rozmiar xs/s ,rzeczywiście tak na metce było ,ale sukienka byłaby dobra na 12latkę ,a nie babe ktora nosi rozmiar xs/s... Hit! Sukienka bez jakich kolwiek matek... Zwróciłam ,czekam na zwrot pieniędzy. Zobaczymy kiedy otrzymam i czy otrzymam...

Bejbipo

Bardzo szybka realizacja zamówienia, jakość i wykonanie ubrań bez zastrzeżeń :)

Anet

17.03 złożyłam zamówienie. Minęło już 10 dni roboczych! Pisze do mich po raz trzeci i otrzymałam odpowiedz „ Realizacja Pani zamówienia może potrwać troszkę dłużej niż przewidywaliśmy, wynika to z opóźnień dostaw materiału do naszej szwalni. Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację.” Miałam nadzieje że otrzymam przed przed 6.04 bo jadę do rodziców na Wielkanoc, ale już straciłam nadzieje… Totalna masakra!!! Super podejście do klienta!!!!!

olguu

Absolutnie odradzam sklep Wassyl. Od 2 tygodni czekam na paczkę opłaconą z góry. Do tej pory byłam zbywana mailami z informacją, że paczka jest pakowana (od 2 tygodni!), a dziś otrzymałam informację, że czekają na materiał. Kłamstwo goni kłamstwo. Jak się nie ma materiałów to się nie wystawia rzeczy na sprzedaż. Kpiny z konsumentów. Nigdy więcej. A właścicielce dobrze radzę zamknąć interes, zanim ludzie zaczną czynić poważniejsze kroki w ich kierunku.

kolejny klient

zamówiłam paczkę i czekam jak na ścięcie głowy… od ponad dwóch tygodni ma status pakowania. w końcu odpisano mi ma mejla, ze czekają na materiał! po co wystawiać ciuchy i prowadzić sprzedaż skoro tego nie posiadają?! porażka. trzeci zakup w tym sklepie i zero poprawy!!!

Diana

Czekam na paczkę już drugi tydzień porażka totalna :(

Magda

(usunięte przez administratora) masakra jakaś człowiek kupuje płaci od ręki a oni pełna olewka. Zamówiłam dres który do mnie dotarł do dnia dzisiejszego. Szok jak można tak ludzi o(usunięte przez administratora)

Amanda

Porażka, produkty na zdjęciu odbiegają od tego jak wyglądaj na żywo. Kolor zupełnie inny, rozmiarówka zawyżona. Nie polecam!

Aga

To już moje kolejne zamówienie i naprawdę mogę polecić ten sklep. Rzeczywiście czas oczekiwania na przesyłkę jest wydłużony, w przypadku płatności "z góry", ale przy płatności za pobraniem, czas oczekiwania na wysyłkę to 2 dni. W przypadku zwrotów niestety trzeba chwilę czekać za przelewem, ale finalnie cała kwota trafia na konto. Ceny są bardzo niskie, a jakość naprawdę dobra - już 3 rok noszę dres tej firmy i dalej wygląda bardzo dobrze. Przy ostatnim zamówieniu brakowało jednego produktu - na następny dzień otrzymałam maila z przeprosinami oraz potwierdzenie wysłania przesyłki. Naprawdę polecam!

Martyna

Czas oczekiwania na zamówienie jakaś totalna pomyłka…. Pieniądze zamrożone a ciuchów jak nie było tak niema. Czekam już 2 tygodnie….

Rozczarowana

Witam, w lutym tego roku złożyłam zamówienie w sklepie Wassyl, zamówienie doszło ze sporym opóźnieniem, żeby wgl doszło do jego realizacji mam wrażenie, że konieczna była interwencja pewnej strony internetowej.... Bo bez ich pomocy nie wiem czy otrzymałabym swoje rzeczy. Niestety mają tendencję do sprzedaży ubrań, których nawet nie mają jeszcze uszytych, a jak zabraknie im materiału to trzeba długo czekać na realizacje.... Czego kompletnie nie rozumiem, jak tak można. 5 lat temu robiłam tutaj zakupy 2 razy i było wszystko dobrze, niestety to już nie ten sam sklep co był kiedyś. Same ciuchy w miarę ok, jednak można się przyczepić do złej rozmiarówki, lub dysproporcji wymiarówki internetowej z rzeczywistymi wymiarami odzieży co dla niektórych jest bardzo kluczowe. Ogólnie odradzam tutaj zakupów, można próbować ale ja więcej nie zaryzykuję.

Zamówiłam skórzane spodenki, na zdjęciu bardzo ładne z dwoma guziczkami. Przyszły mi spodenki z jednym guzikiem zupełnie inne niż zamówiłam. Po napisaniu do nich oczywiście mówili ze to te same, wysłałam zdjęcia i dalej upierali się ze to te same. Porażka. Zwrotu nie dokonałam bo straciłabym i spodenki i pieniądze, leżą teraz w szafie i czekają na cud. Wyglądają na tanie, jakby z materiału który już się przepral tysiąc razy. Jedna wielka katastrofa, nigdy więcej

Klientka

Widzę, że Wassyl zablokował możliwość dodawania opinii o zakupach - nie bez powodu. Więc napiszę tutaj, że wszystkie negatywne informacje o tej firmie okazały się prawdą. Ciuchy wrzucone byle jak do kartonu, w żaden sposób nie zostały zabezpieczone. Wszystko bez metek. Sweter miał być oversize a wisi na mnie i jest wątpliwego materiału. Zamówiłam również body, a zamiast tego dostałam jakąś ciasną koszulkę. Wszystko niezgodne z zamówieniem, a czekałam na przesyłkę 2 tygodnie...Czuję się (usunięte przez administratora) i widzę, że nie ma sensu odsyłać tych szmatek, bo są problemy z odzyskaniem pieniędzy.

Klientka

Witam Niestety nie polecam, sweter przyszedł do mnie popruty i pozaciągany.

Xyz

Czas realizacji 10 dni roboczych. Dzisiaj mija 11 dzień i zero odzewu. Dopiero po wystosowaniu maila wysłali mi fakturę z mailem że zamówienie zostało zrealizowane w dniu dzisiejszym. Dobre sobie. Paczka dalej nie została wysłana i na aplikacji inpost widnieje jako w trakcie przygotowania od 26.01.!

Kamila

Nie polecam sklepu ! Brak kontaktu odnośnie zamówienia! Mam problem ze zwrotem. Niestety nikt z osób pracujących nie odpisuje mi na maile. Nie dostałam informacji czy paczka ze zwrotem dotarła do sklepu oraz informacji o zwrocie kiedy mogę spodziewać się zwrotu pieniędzy na konto. Sytuacja trwa już miesiąc, pieniędzy ze zwrotu nadal nie otrzymałam. Jeśli sklep nie zwróci mi pieniędzy będę zmuszona wystąpić z pismem do odpowiedniej instytucji. Pomijam już fakt, że ubrania na zdjęciach wyglądają całkiem inaczej niż w rzeczywistości. Po odebraniu zamówienia mocno się zdziwiłam gdyż ubrania wyglądały po prostu jak (usunięte przez administratora) i to bez metki. Nie polecam !!!

Maja
@Kamila

Potwierdzam! Mam ten sam problem. Nie chcą zwrócić pieniędzy za zamówienie. Sprawa ciągnie się od listopada. Nie polecam firmy!

Zostaw merytoryczną opinię o Wassyl Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Wassyl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wassyl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wassyl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wassyl Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Pl. Orląt Lwowskich 2
    53-605 Wrocław