Opinie o Wassyl Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wassyl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wassyl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wassyl Sp. z o.o. w Wrocław

Paula

Zamówienie złożone 28.11.2021, mamy 20.12.2021 a paczki dalej nie ma, porażka jakaś... pora zamawiać u kogoś innego (:

Xyz

Zamawiałam w tym sklepie kilka razy. Tylko za pierwszym razem dostałam paczkę w ciągu 2 dni. Kolejne zamówienia to czekanie ponad 10 dni. Ostatnie zamówienie złożyłam 6 grudnia, dzisiaj jest 19.12- paczka w dalszym ciągu ma status „pakowanej”. Jestem w szoku, że istnieją jeszcze sklepy, w których czas wysyłki jest aż tak długi (pomijam szycie na zamówienie.. chyba, że moje zamówienie jeszcze nie zostało uszyte). Dodatkowo miałam raz sytuację, w której zamówiłam spodenki w kolorze beżowym, a otrzymałam czarne. Kontaktowałam się w tej sprawie z działem obsługi klienta. W związku z tym że na to zamówienie również czekałam dwa tygodnie zaproponowałam aby dali mi kupon na darmową wysyłkę, a ja kupię od nich spodenki w kolorze beżowym. Moja prośba została odrzucona, a w związku z perspektywą odesłania czarnych spodenek i ZNOWU czekania 2 tygodni na odpowiedni kolor zrezygnowałam z reklamacji. Czas oczekiwania zdecydowanie zniechęca klienta, jestem przekonana że to były moje ostatnie zakupy.

Klara

Drugie zamówienie w tym sklepie i drugie rozczarowanie.. Sukienka inna niż na zdjęciu, kolor zostawia wiele do życzenia, mało tego są plamy na sukience jakby po długopisie. Wstyd coś takiego w ogóle wysłać do klienta. JEDNA WIELKA PORAŻKA

Kalina

Szczerze powiedziawszy przestrzegam przed ta firma. Moja koleżanka zamówiła od nich po czym towar zwyczajnie nie przyszedł - kontaktu brak. Jakość ubrań nie jest adekwatna co do ceny. Lepsze ubrania są na aliexpress. Zdarzyło się, że towar przyszedł uszkodzony.

Czy po rozmowie w Wassyl Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
Sława

Witam..zamówiłam sukienkę bardzo ładna.zgodna z wymiarem..gatunkowo też..jestem bardzo zadowolona..zamówiłam następne...????

Paula
@Sława

Ile Pani czekała na przesyłkę?

Tragedia i jeszcze raz tragedia! Zacznę od tego, że od poczatku miałam problem z zamówieniem. Paczkę zamówiłam 9 grudnia, kiedy po paru dniach nie przyszedł mi żaden mail z powiadomieniem o złożeniu zamówienia napisałam do szanownej firmy o jakiekolwiek informacje. Zostałam powiadomiona, że zamówienie złożyłam z maila którego nigdy w życiu nie posiadałam, dostałam również możliwość śledzenia paczki, po uwaga prawie tygodniu. Pojechałam w miejsce odbioru, poinformowano mnie że muszę podać 6-cio cyfrowy kod odbioru, takiego oczywiście nie dostałam :) dziwnym trafem zły mail, brak numeru telefonu. Pseudo firma na maile od tamtej pory nie odpowiada, próbowałam się skontaktować również na messengerze co okazało się nieskuteczne. Nie polecam !!!!

Klientka

Jestem niezadowolona z zakupów, ciuchy wcale nie wyglądają w rzeczywistości tak jak na zdjęciach, materiał słabej jakości, po odpakowaniu przesyłki odesłałam spowrotem.

Karola

Nie wiem jak z innymi produktami, ale spodnie dresowe po tygodniu noszenia nadają się do kosza. Popękały wzdłuż i wszerz.

EWELAAA

17 dzień czekam na swoje zamówienie. Niestety zaczynam sie niepokoić z miłą chęcią zrezygnowałabym z zamówienia. Nie dostałam żadnej odpowiedzi na maila. Nie polecam, ostatni raz zrobiłam zakupy.

Klaudia

Jak to jest ze zwrotami długo trzeba czekać ?

Gosia

Zamówiłam sukienkę,za pobraniem czytając wcześniejsze opinie i rzeczywiście otrzymałam przesyłkę po 3 dniach od zamówienia. Sukienka wygląda pięknie,robi wrażenie ale nie zauważyłam że jest popękana na szwach,nie chcę mi się odsyłać więc krawcowa mi ją ratuje. Trzeba zwracać uwagę od razu na przeszycia bo jakość wykonania daje wiele do życzenia

Klient

Masakra, czekam na zamówienie już 3 tygodnie, a jego jak nie było tak nie ma. Moje pierwsze i ostatnie zamówienie. Niby do 10 dni roboczych…..

Klient

Odzież wyglada inaczej na zdjęciu niż w rzeczywistości. Fatalnie i niskiej jakości szycie. To co dostałam totalnie mnie zdziwiło, lepsze rzeczy są w lumpeksie. NIE POLECAM !

Goska

Ciuchy są świetnej jakości za niskie pieniądze. Co do czasu dostawy... Zasada jest prosta. Jeśli komuś zależy na szybkim dostarczeniu przesyłki, niech wybierze opcje "płatność przy odbiorze pod dany adres". Ok, za to jest dodatkowe16 zł, ale przesyłki przychodzą po 2-3 dniach(!). Próbowałam kilka razy zamawiać w formie "odbiór w placówce" i faktycznie wtedy przesyłki wysyłają (!) dopiero po 15 dniach od złożenia zamowienia. Podobnie było z przesyłkami z góry zapłaconymi.

@Goska

Nie prawda, zamawiałam 9 listopada płatność przy odbiorze i do tej pory nie ma ani towaru ani odp na maila

Niezadowolona klientka sklepu.
@Goska

Nie zgodzę się z Pani wypowiedzią. Zamówienie złożyłam 15 listopada tego roku, wczoraj minął 10 dzień i zrezygnowałam. To nie jest prawdą, że jak się zamówi za pobraniem, to przyjdzie szybciej, ja tak zamawiam od nich ubrania, a raczej zamawiałam. Na potwierdzenie mam maile wysłane i z odpowiedzią.

Julia

Tragedia. Pełen nieprofesjonalizm i bałagan. Czekam na moje zamówienia od dnia jego zlozenia ok 15 dni.. i nadal go nie ma. Do realizacji przyjęte również kilka dni po, bo jakby inaczej :) BARDZO NIE POLECAM. Jeśli ktoś liczy na szybka przesyłkę, to raczej po tym sklepie nie można się tego spodziewać :) Z Chin szybciej przychodzą przesyłki. O jakości się niestety wypowiedzieć jeszcze nie mogę, o ile w ogóle będzie mi dane zobaczyć to co zamówiłam.. PR, na instagramie bardzo bogaty, natomiast czytając komentarze klientek, takich przypadków jak ja nie brakuje.. na stronie sklepu widnieje towar, który prawdopodobnie nie jest nawet na stanie magazynu. Dramat.

Niezadowolona klientka sklepu.
@Julia

Jeżeli chodzi o mnie to nie dam im nawet jednej gwiazdki.. Podejście do klienta fatalne!!! W ubiegłym roku zamówiłam ubrania, przyszły bodajże po 3 dniach, byłam zadowolona. Jednakże sytuacja z tego miesiąca jest zupełnie inna. 15.11.21r. Zamówiłam sporą ilość ubrań, na szczęście płatne za pobraniem. Od razu dostałam maila, że moje zamównienia jest już w realizacji.. 18.11.21r. napisałam z zapytaniem o przesyłkę, dostałam maila zwrotnego z informacja, że moje zamowienie jest w realizacji. Wczoraj (29.11.21r.) w nerwach wysłałam maila z rezygnacja z mojego zamówienia. Na ich stronie jest napisane, że czas realizacji wynosi od 3 do 10 dni roboczych. Wczoraj minął 10 dzień a Pani z prędkością światła anulowała moje zamowienie. Świadczy to o tym, iż moje ubrania nawet nie zostały wysłane. DZIEWCZYNY NIE WARTO ZAMAWIAĆ NA TEJ STRONIE! PODEJŚCIE OKROPNE! ROBIĄ Z LUDZI IDIOTÓW..

Nat

Jeśli chodzi o czas oczekiwania to zamówienie złożyłam w środę wieczorem z dopiskiem "proszę o szybką wysyłkę" i zamówienie dostałam w piątek. Zamówiłam komplet dresowy i niestety BARDZO się zawiodłam. Przy pierwszym zakładaniu pękł szef na łydce i po dalszym zakładaniu kolejne i kolejne. Dresy oddałam do krawcowej bo nie chciało mi się bawić w odsyłki ale jak za towar za 120zł to jakoś powinna być trochę lepsza...

Tosia

Najpierw zamówiłam bluzkę, potem przeczytałam opinie i się przeraziłam...I zupełnie nie potrzebnie! Bluzka zamówiona w środę, przyszła w piątek i to nie za pobraniem a paczka w Ruchu. Jakość jak najbardziej na plus, rozmiar też się zgadza. Jestem bardzo zadowolona!

Ala

Moja opinia jest bardzo pozytywna. Nie raz zamawiam na ich stronie i ani razu się nie zawiodłam. Ostatnio z ciekawości przeczytałam opinie, ponieważ chciałam zamówić sukienkę i zaryzykowałam. Zamówienie złożone w Poniedziałek otrzymałam dzisiaj (Piątek). Więc moja opinia oczywiście tak jak pisałam wcześniej bardzo pozytywna

Mrs

Ciuchy ok, ale czas oczekiwania na nie tragedia!!! Nie po to zamawia się kuriera i płaci ok 20zl żeby czekać 2 tyg na zamówienie

Andzia
@Mrs

O kurcze. Ja zamówiłam do paczkomatu i miałam po 2 dniach

Gosia

Nie polecam zwróciłam towar i już czekam ponad tydzień na kawę

Zostaw merytoryczną opinię o Wassyl Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Wassyl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wassyl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wassyl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wassyl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wassyl Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wassyl Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Pl. Orląt Lwowskich 2
    53-605 Wrocław