Opinie o Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. w Opole

Witam, jadę niedługo do Holandii do pracy przy kwiatach. Mam kilka pytań i liczę, że ktoś doświadczony mi odpowie ;) Macie jakieś sprawdzone rzeczy, które warto ze sobą wziąć? Jakie ubrania? Czy faktycznie te wszystkie rzeczy napisane na stronie agencji są potrzebne? Pozdrawiam :)

Na ekspresach praca nie jest wyczerpująca ale monotonna jak każda na taśmie, przełożoni są w porządku może tylko jeden nie jest, ale organizacja planningi i transport zawsze zorganizowane. Pokoje są dwusosobowe często na domkach, u mnie na lokacji jest ok.20 osoób. To mój trzeci miesiąc pracy przez tą agencję i narazie wszystko się zgadza.

Zuzanna

@Sandra, czy osoby, które są Twoimi przełożonymi są pomocne, jak oceniasz warunki proponowane przez Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.? @Lechu, to, o czym piszesz, brzmi naprawdę ciekawie! :) Czy sama praca jest ciężka i wyczerpująca, czy może jednak taka spokojniejsza? Planujecie pracować tu dłużej?

Elvis

Czy ta agencja przerzuca pracownika do agencji Axell? Bo oferty pracy mają takie same jak 3 lata temu Axell, magazyn Syncreon Tilburg - Dell, magazyn Syncreon Waalwijk - Apple, Soda Stream w Rijen (bardzo nudna praca, nie jest ciężko, czas wolno leci). Ktoś napisze jak to wygląda tam dokładnie? Czy mieszka się na Hooge Mierde/Laage Mierde? Raamsdonk? Kerkdriel najgorsze hotele, pokoje były 4 osobowe małe klitki 2 łóżka piętrowe, kuchnia w korytarzu 1m szerokości, łazienka w pokoju. Może się zmieniło po tylu latach. Na lage mierde nie było neta, ale było fajnie

Czy kandydat na stanowisko Pakowanie i segregowanie mięsa - Holandia w firmie Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Sandra

a my wybiermy się na produkcję sprzętu komputerowego a wyjazd mamy w sobotę. Mega się cieszę że tam jedziemy bo przynajmniej odłoże na wakcję. Umowę podpisałam na trzy miesiące, jak ktoś tam jest piszcie: prienctongirl95@o2.pl

Vandame
@Sandra

To jedziecie w parze ,pary tez biorą i jakie wam warunki zaproponowali jak z mieszkaniem jakie opłaty

MM
@Sandra

To jak juz bedziecie na miejscu to dajcie znac jak tam jest i wogole jak warunki są

@Sandra

I jak jestescie juz na miejscu jak tam sytuacja wyglada z mieszkaniem oplatami dojazdem do pracy i samą pracą

@Sandra

I jak tam warunki jak praca jak mieszkanie jak placa

Sandra
@anonymous

hej, mieszkam w pokoju 2 osobowym na firmowej lokacji 25km od pracy. Praca od pon do pt, standardowe godziny ok.45 na tydzień wychodzi. Pracuję na magazynie i zbieram zamówinia ze słuchawki. Ciężko fizycznie nie jest ale można się znudzić. Pracownicy w firmie tacy sobie, pieniądze im uderzyły do głowy i tylko opowiadają co sobie kupią. Wypłata zawsze na czas. To chyba tyle. Pozdrawiam.

@Sandra

A napisz jak warunki mieszkaniowe ile osob na domku jakie oplaty za mieszkanie czym do pracy dojezdzasz i czy da rade zarobic odlozyc cosik gotowkii

Roman

Hej, ktoś pojechał do pracy z tej firmy na operatora CNC? Warunki w ofercie wydają się korzystne jednak chcę się upewnić czy warto. Ktoś coś?

Lechu

Też jestem na ekspresach praca jest na trzy zmiany, godzin miedzy 40 a 50 tygodniowo. Lokacje sa dobre bo całe wyposażenie jest na miejscu. Dwójki pokoje, ja z moja dziewczyna mieszkam. Autem slużbowym można do sklepu jeździć, my jedzimy raz w tygodniu na wieksze zakupy.

Bastek
@Lechu

A powiedzcie mi czy jezyk angielski trzeba znac dobrze,czy nie koniecznie az tak dobrze , i jak ogolnie wyglada zakwaterowanie czy mieszka sie w domku czy jakims hotelu pracowniczym i jak warunki są ogolnie czy opłaca sie jechac

KK
@Lechu

A razem pracujecie jako para czy was rozdzielili jak to wyglada,i czy daleko macie do pracy jezdzicie autem sluzbowym

AA
@Lechu

Jak tam robota wyglada przy tych ekspresach bo mam okazje wyjechac na Holandiee

@KK

Pokóje są dwusosobowe, jestem z dziewczyną. Nie rozdzielili nas a do pracy mam ok. 20 km autem z biura

@Bastek

ja mieszkam w domku

kk
@Lechu

A to tez pracujecie razem w jednej firmie i dojezdzacie autem słuzbowym i czy musicie za to płacic czy jest za darmo

@Lechu

Podaj meila jak mozesz mam kilka pytan bedzie prosciej

Bastek
@Lechu

A dlugo czakales na odpowiedz z agencji Giger wyslalem cv i cisza jest

Magda
@kk

my nie musimy płacić

bastek

Wybiera sie ktos teraz jakos w lutym do Holandii przez Gigera

Wojtek

Pracuje przy produkcji ekspresów w Rijen. Jestem na tasmie i skladam czesci, z pieniedzmi do tej pory nie bylo problemow co dobrze wrozy. Mieszkam w pokoju dwuoosbowym na lokacji firmowej. Autem dojezdzam do pracy i zbieram ludzi po drodze. Kontrakt mam na trzy miesiace i tyle chce zostac. Firma w porządku,

bastek

Witam wszystkich serdecznie mam pytanie wybiera sie ktos moze w nastepnym tygodniu do Holandii przez GIGERA

Picker

Wybiera sie ktos teraz jakos do pracy na magazyn przez tą firme i czy firma jest wiarygodna wyplacalna jak z zakwaterowaniem jak z pracą

Anna M
@Picker

Zakwaterowanie jest płatne i jeszcze ubezpiecznie i to placisz co tydzien, normalna firma jestemy juz tu 4 tyg tylko ze nowa, ostatnio dzwonili do mnie z biura czy wszystko jest okej.

@Anna M

Aile placisz za zakwaterowanie i ubezpieczenie i jak warunki mieszkaniowe ile ludzi na mieszkaniu i czy daleko do pracy masz

Anna M
@anonymous

za dojazd do pracy nic nie płacisz- jak masz prawko to dostajesz auto służbowe, jak nie to przyjeżdża po ciebie bus. ludzi na mieszkaniu 6 ale dwójki pokoje. zakwaterowaniie 95 ubezp ok 20. Pozdrawiam, Ania.

Vandame
@Anna M

A powiedz mi jak warunki mieszkaniowe wygladaja i czy oplaca sie wyjezdzac z tą agencja a co konkretnie robisz na jakim magazynie pracujesz czy masz godziny

Sebaa

Witam mam pytanie jaka firma przejmuje pracowników wysyłanych przez firme Giger czy Giger ma tam swoja siedzibe w Holandii

MichałNl

Też jadę ale pod koniec tego tygodnia napisze jak jest

Daniel
@MichałNl

I co jak jest? Polecasz?

MiachałNL
@Daniel

Powiem tak...pracuje w magazynie w Tilburgu. mieszka 10 km od pracy i jak na razie pracuje sie fajnie. Rozładowuje i załaduje kontenery a moja siostra zbiera zamownienia. Mieszkanie szalowe nie jest w sumie takie srednie. Drugi tydzien juz tam pracuje wiec moje wrazenia do tej pory to ok.

@MiachałNL

Napisz koluniu jakie masz zakwaterowanie ile płacisz za mieszkanie czy są wypłacalni czy masz godziny.Ta agencja pracy to jest jakos malo znana nic o niej w necie nie ma pewnie to sciema jakas jest pewnie z tej firmy piszą sobie opinnie bo nic nikt nie pisze o zarobkach tylko o tym ze jak tam jest fajnie pieknie super och ach ech

MichaLNL
@KONDZIOO

Jestem po pierwszym tygodniu pracy i jestem nawet zadowolony. Fajna praca w magazynie APPLE. płacą 9,50 na godzine ale zapewniaja duzą ilosc godzin. Mam nadzieje ze dalej tak bedzie i uda mi sie dobrze zarobic.

@MichaLNL

I co tam konkretnie robisz na tym magazynie jak wygląda robota pochwal sie ile godzin robisz ile dni w tygodniu

MICHAŁNL
@KONDZIOO

Ja mam postawowo 45 godzin ale zapisuje się na nadgodziny bo chce wiecej zarobic w krotszym czasie. Wypłata moja, bo jestem juz poza wiekowka to miedzy 340 a 400 euro. (usunięte przez administratora)

@MICHAŁNL

A napisz mi jeszcze czy daleko masz do pracy od miejsca zamieszkania i jak wyglada sprawa z jezykiem czy trzeba go dobrze znac

TrabixxNL
@KONDZIOO

Do pracy mam 30km i przyjezdza po mnie bus bo nie mam prawa jazda a moj ang to raczej podstawowy

@TrabixxNL

A jak sie ma prawko to daja auto słuzbowe na dojazdy czy jak to tam jest,i czy opłaca sie wyjezdzac z ta firma a co konkretnie robisz tam na magazynie moje meil sebastian15041983@tlen.pl bedzie łatwiej

@TrabixxNL

No ale busa masz za darmo czy cos ci odciagaja z wypłaty za dojazdy

Krzysiek

Jestem w Tilbyurgu przy zbieraniu zamówień z DELLA, godziny co tydzień takie same wiec nie ma stresu, pokoje dwuosobowe na lokacji...

Picker

Witam wszystkich mam pytanie co do tej agencji czy trzeba znac dobrze jezyk angielski ,czy pary tez mogą jechac i jakie są warunki zakwaterowania i opłaty za mieszkanie i ubezpieczenie.Dzieki

Patryk

Cena za mieszkanie to 75 euro a ubezpieczenie około 20. Też pracuje na magazynie i jeszcze wóżkiem widłowym albol wydajed towary. Godzin mam średnio 45 na tydzien. Pokoje sa dwu osobowe na mojej lokacji a lazienka jest w pokoju.

KK

Kazdy pisze ze jest tam tak super fajnie kasa na czas a nikt nie napisze jakie są warunki mieszkaniowe jak w pracy czy są godziny jakie są opłaty za mieszkanie ile tygodniowo wam wychodzi

KiMKK
@KK

Też jestem ciekawa,moze osoby ktore sie wczesnie udzielaly cos konkretnie napisza?

Natka91
@KiMKK

Warunki mieszkaniowe powyżej sredniej. Fajne domki 6 osobowe. Duzo zieleni dookoła. Przyjdzie wiosna to będzie klimat jak na wczasach ;)

Aneta

Ja jechałam z Wałbrzycha w zeszłym tygodniu i do Rijen pracuje przy ekspresach, w wielu firmach pracowalam na terenie holandii. powiem ze giger jest okej, na razie nie ma zadnych problemow, dobry kontakt z biurem, nie maja gdzies czlowieka.

Angela
@Aneta

Też przy tym pracuje tylko ze wyjechalam przed toba, mozesz dasz mi na siebie namiary i zgadamy sie na kawke :) Pozdrawiam

Paweł K.
@Angela

Mnie znajomi ściągneli do Rijen i jest tu już drugi dzień, w pracy mega mi się podoba bo w sumie pracowałam przy tym samym w innej firmie. Wypłata jest co tydzień a znajomi mówią że zawsze na czas. Jak dla mnie oceniam to 8/10 Mam nadzieje ze komus pomoglem.

Lucyna
@Angela

Jak przyszlam do biura to mieli trzy oferty i wybralam magazyn w Tilburgu, zbieram zamowienia przez telefon a angielski mam podstawowy. Ogolnie balam sie przed wyjazdem ale w sumie juz sie ogarnelam. Wdrążam sie w prace i ciesze sie ze mam pomocnych ludzi.

@Paweł K.

No mowisz ze wypłata jest na czas tylko napisz ile tej wypłaty masz na czysto do reki po wszystkich opłatach juz i jakie masz warunki zakwaterowania

prienctongirl95

Hmm...pary normalnie moga jechac bo pracuje z nie jedna para ale musisz powiedziec w biurze ze chcecie razem pracowac i mieszkac, dostalismy auto firmowe i opieke koordynatora polskiego w Waalwijk.Na poczatku tez bylam sceptycznie nastawiona ale na miejscu jest na prawde dobra organizacje, nie maja cie gdzies a dla nowej osoby to wazne.

Seebek
@prienctongirl95

A mozesz mi napisac co konkretnie robisz jaką masz prace i czy jezyk trzeba znac dobrze i jakie są koszty zakwaterowania i w jakich warunkach mieszkasz a co do tego auta słuzbowego to jest opłata za uzytkowanie

@prienctongirl95

Ile wam wychodzi na czysto po odjeciu wszystkich kosztów

SS

Napiszcie jak tam jest jak warunki mieszkaniowe ile sie płaci za mieszkanie czy są godziny i ogolnie czy oplaca sie wyjezdzac z tą agencją

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. - Opole

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.
3.5/5 Na podstawie 33 ocen.

Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.