counter
3 25 222 5 1
Klaudia

Hejka. Wraz z chłopakiem planujemy wyjechać do Holandii. Jest ktoś już może przez tą agencję i mógłby powiedzieć coś więcej? Jak z pracą i jakie warunki mieszkań?

Jola
@Klaudia

Ja wyjeżdżam dam znać jak jest

@Jola

Hej i jaka jest Twoja opinia o firmie ? Jesteś zadowolona z wyjazdu?

Aneta Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Hej jadę sama 7.05 na storczyki, ktoś też się wybiera??

Aneta Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Hej wybieram się 7.05 na szklarnie storczyki, ktoś też jedzie? A może był i ma jakąś opinię

TakNie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Up Recruitment Sp. z o.o.?

Tosia Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Pytanie

Z całego serca odradzam. Wyjechalam z tej firmy na chryzantemy. Okazało się, że nie ma dla mnie pracy. Agencja ściąga ludzi w piątek, do pracy idzie się dopiero w środku tygodnia. Po tygodniu bez pracy ( odciągnięte zakwaterowanie) 90€. Zaproponowali pracę na sortowniach warzyw i owoców. Praca tam to 2-3 godziny dziennie lub szło się trzy razy na tydzień! Wypłata opłakana. Koordynatorzy nie interesują się losem pracowników. Zero reakcji na wszystko. Każdemu odradzam pracę w tej agencji.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ola

Był ktoś w pracy na szklarni? Ile się pracuje dziennie?

Juliet
Nazwa działu: Produkcja

Cześć, wybiera się ktoś do Hagi na kwiaty (chryzantemy) z agencji up recruitaiment w te niedzielę?

Julaaa27
@Juliet

Hej jesteś może w pracy w szklarni przez ta firmę?

mariusz
@Juliet

tak ja wraz z siostrą zamierzamy jechać

Domi99
Użytkownicy czekają na odpowiedź 107 dni.

Witam. Wybiera się ktoś 20 lutego na wyjazd do Holandii? Od 21 praca

Ola

Hej, wybiera się ktoś 10 lutego do Westland?

Tak2Nie2
Monika
@Ola

Ja mam propozycje wyjazdu tam ktos byl juz

Monika
@Ola

Ja sie wybieram

Xyz

Hej wybiera się ktoś może do pracy w następnych tygodniu? Westland , praca przy kwiatach Na szklarni?

Nk
@Xyz

Hej, planuje wybrać się pod koniec lutego ????

Kaska
@Xyz

Właśnie też widziałam ofertę najbardziej boję się mieszkania widziałam już dużo w Holandii może ktoś coś wie co do warunków mieszkaniowych?

PM

Hej. Jade 30 stycznia

Angel

I co dobrze jest ?

Xxxn
@Xyz

KTOS JEST TAM ? Jadę niedługo z chłopakiem chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej?

Xnu

I jak jest

@PM

Hej mogę cię prosić o kontakt, wybieram się w lutym sama, chętnie poznałabym twoją opnię o pracy? ;)

Angel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 122 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Czy ktoś był na kwiatach w szkoleniach? Czy jest tam dobrze i czy warto jechać?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 196 dni.

Czy jest możliwość w Up Recruitment Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Mag93

Czy ktoś planuje wyjechać od sierpnia? (usunięte przez administratora)

Agata
@Mag93

Można zaobserwować, że w ostatnim czasie wiele osób podejmuje pracę za pośrednictwem Up Recruitment. Dlatego też na pewno ktoś w niedługim czasie zareaguje na Twój komentarz. Na oficjalnej stronie firmy znajdują się wszystkie aktualne oferty pracy: http://up-recruitment.pl/oferty-pracy/ Nie mówiłaś, jaką pracę preferujesz, a więc może zrobisz to w kolejnym wpisie? Zachęcam serdecznie.

Aniula
@Mag93

A nie chciala bys za tydzien

Karol
@Aniula

Jest taka możliwość, aby wyjechać do pracy za pośrednictwem firmy Up Recruitment już za tydzień? Możesz napisać, czy poszukiwana osoba musi legitymować się udokumentowanym doświadczeniem zawodowym? Proszę o odpowiedź.

Seba

Ja jadę chyba:)

Weronika
@Seba

Widzę, że coraz więcej osób deklaruje chęć wyjazdu do pracy już w najbliższym czasie. Up Recruitment, jak już była mowa, oferuje wiele atrakcyjnych ofert pracy - na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Będziesz tak uprzejmy i powiesz nam, jakie warunki konkretnie zaproponowała Ci firma? Czy będziesz miał dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego?

Pytająca
@Mag93

A gdzie wyjeżdżasz i na jaką prace?

Sama

Witam Czy ktoś planuje teraz wyjazd do Holandii?

kala
@Sama

ja planuje jechać na początku kwietnia ale nie wiem jeszcze czy z tej agencji , a ty do jakiej pracy zamierzasz jechać

TakNie1
Domi
@kala

Ja też chcę jechać kwiecień-maj do Holandii i szukam opinii różnych agencji bo będę jechała pierwszy raz..

Kala
@Domi

Ja również pierwszy raz i sama. A co do opinii to prawie każda ma takie same wszystko zależy od tego gdzie się trafi ,jak byś znalazła w miarę dobrą to daj znać. Ty sama ja sama może wybierzemy się razem.A jaka praca cię interesuje? Pozdrawiam

kala
@Domi

Ja też będę jechać sama ,jaka praca cię interesuje i z jakiej miejscowości jesteś, może udało by się jechać razem.

@kala

Witam, też planuje wyjechać przez tą agencje lub inną ale w grupie zawsze raźniej

@kala

Również planuje wyjechać do Holandii, w grupie raźniej.

@Jakub24

nie mogę dodać wiadomości albo ja jej nie widzę, też chcę jechać do Holandii początek maja

@Karolina

A możesz podać mail ? Lub jakiś inny kontakt do Ciebie ?

@Jakub24

Spróbuj ty mi coś podać bo mi administrator wszystko blokuje związane z mailem i danymi...

Łucja
@Karolina

Wiele z Was wybrało się na przełomie miesiąca kwiecień / maj do pracy z firmą Up Recruitment w Holandii. Czy już ktoś z Was może opisać tu swoje doświadczenie związane z tą pracą? Jaka panuje u Was atmosfera? Co najbardziej podoba się Wam w wykonywanej pracy?

Samaa
@Sama

Witam, planuje wyjazd, czy mozesz powiedziec jak tam w pracy? Bede wdzieczna no nie wiem czy warto tam jechac.

Michał
@Samaa

Aplikowałaś już na któreś z wolnych stanowisk do pracy za pośrednictwem firmy Up Recruitment? Widzę, że prowadzone są obecnie rekrutacje, dlatego chciałbym poznać Twoje preferencje i wymagania względem nowego miejsca pracy. Chętnie podyskutuję na ten temat.

Karolina

Czy ktoś wyjeżdża w maju do pracy i chciałby razem jechać, zawsze raźniej :) proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

amf

negatywna opinia: rekruterka zaakceptowała kandydaturę, przesłała ofertę pracy, przesłała umowę, a kiedy zaczęłam zadawać konkretne pytania na temat pracy wycofała ofertę i odmówiła podania imienia i nazwiska Moje sugestie dla Up Recruitment Sp. z o.o.: większa precyzja w komunikacji ulepsza współpracę Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: przeprosić, wyjaśnić problem

Tak3Nie

Pracodawca

@amf

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Staramy się, by nasi kandydaci mieli pozytywne doświadczenia podczas procesu rekrutacyjnego, a on sam był jak najbardziej zrozumiały. Mamy świadomość, ze niektóre kwestie, procedury mogą budzić wątpliwości, dlatego staramy się na nie, na bieżąco reagować. Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem info@up-recruitment.pl , byśmy mogli zbadać przedstawioną przez Panią kwestię. Pozdrawiamy, zespół Up Recruitment."

Tak5Nie2

Pracodawca

Aktualność
UWAGA NA OSZUSTA Z UKRAINY

Od pewnego czasu obywatel Ukrainy nie jaki Nikolaj podszywa się pod przedstawiciela naszego biura w Ukrainie.

Żąda on 100 e za załatwienie pracy, podając obywatelom Ukrainy nasz numer biura. Zainteresowane osoby dzwonią do nas twierdząc ze organizujemy prace dla obywateli Ukrainy,co nie jest prawdą.

Szanowni Państwo, sprawdzajcie, prosimy, wiarygodność zanim komukolwiek zapłacicie.

Oszust kontaktuje się przez aplikacje Viber. Jeśli zaproponuje on komukolwiek ofertę, proszę, niezwłocznie skierować sprawę na POLICJĘ W SWOIM KRAJU !!!
Tak7Nie
Zapytanie

Witam . Takie krótkie pytanie , mianowicie przez jakie biuro pracuje się na miejscu czyli w NL ? Pozdrawiam

@Zapytanie

Nie bardzo rozumiem Twoje pytanie, czy mógłbyś je nieco doprecyzować? Wydawało mi się, że skoro rekrutacja odbywa się za pośrednictwem firmy takiej jak, w tym przypadku, Up Recruitment, to już później jest się w całości prowadzonym przez to biuro pracując za granicą. Czy mógłbyś mnie wyprowadzić z błędu, jeśli się jednak mylę?

Teresa

Czy mówimy tutaj o pracy najpierw znalezionej za pośrednictwem Up Recruitment? Czy później, już za granicą, "pałeczkę" przejmuje jakaś inna firma? Myślę, że warto doprecyzować tę kwestię, bo to na pewno istotne dla osób chcących rozpocząć swoją współpracę z Up Recruitment.

Tak4Nie

Xmd

Przyjechalam do biura w piatek. Mieliśmy zacząć pracę os soboty- nie zaczęliśmy. Mieliśmy iść do pracy w poniedziałek- okazalo się, że nie ma dla nas pracy. Firma oglasza się w internecie, że jest praca od zaraz. Jak się przyjeżdża zarobić to zaczyna się dopiero pracę po 4 dniach. Rozumiem, że w niedzielę się nie pracuje. Niestety firma daje informację, aby przyjechać w piatek a pozniej okazuje się, że nie ma dla nas pracy... traci się czas gdzie w tym samym czasie można byłoby zarobić pieniądze... (usunięte przez administratora) Miala być praca, nie ma. Być może wcale jej nie będzie- nie polecam.

Tak10Nie

Teresa

@mila, napisz proszę jak oceniasz współpracę z Up Recruitment. Czy zostały Ci w należyty sposób wytłumaczone wszelkie kwestie formalne, organizacyjne i tak dalej? Myślę, że to ważne dla osób chcących podjąć współpracę z agencją. Czy firma przedstawia na przykład kilka czy kilkanaście dostępnych ofert pracy i można sobie wybrać najlepszą dla siebie?

mila
@Teresa

oceniam dobrze ich wspólprace,mi nic nie zawinili,wytlumaczyli jak jest i nie historie z kosmosu,tylko w miare normalni przedsawiono warunki i miałam czas do namysłu,tak firma przedstawia kilka możliwych ofert,u różnych klientów, nie narzekam praca była ok,pieniądze zawsze na czas, jedyne czego można się czepic to ludzi tam pracujących , mowa tu o polakach,czasami wstyd za nich co wyprawiają, a za wszystko winic chcą koordynatorów,i firmy jakby oni święci byli,ale to jest temat rzeka,osoby pracujące za granicą wiedzą o czym mowa,takze niema się co rozpisywać dużo,napewno w rzyszlym roku skorzystam z ponownego wyjazdu pozdrawiam pozdrawiam

Tasia
@mila

Miła, ta agencja pracy wszystko robi tak, jak jest napisane? Poproszę o odpowiedź. Dzięki

Teresa

@Margolcia 120, a kiedy planujesz wyjechać do pracy z Up Recruitment? Wydaje mi się, że skoro pytasz o takie konkretne rzeczy, to kontaktowałaś się już z firmą i będziesz podejmować pracę za jej pośrednictwem. Mogłabyś napisać na forum, jak wygląda cały proces?

Margolcia 120

Cześć mam pytanie do ludzi którzy już byli już pracować w tej firmie mianowicie pytanie dotyczy mieszkań czy są one wyposażone w dostęp do internetu bądz polskiej telewizji bo nie wiem czy brać z sobą laptopa czy nie ma sensu ?

Teresa

@Szklarnia Holandia, rozumiem, że piszesz o pracy oferowanej za pośrednictwem Up Recruitment, tak? Zdecydujesz się podjąć pracę? Gdy już wyjedziesz, nie zapomnij później dać nam znać, jak Ci się pracuje i jak oceniasz współpracę z Up Recruitment! Jakie warunki zakwaterowania i dojazdu do docelowego miejsca pracy oferuje Up Recruitment?

Szklarnia Holandia

Pracował ktoś w Westlandzie przy kwiatach na szklarni? Jeżeli tak to proszę o kontakt na maila katollicarzadzi@gmail.com . Jedzie ktoś na początku października?

Tak7Nie
Teresa

@mila, super, dziękuję za odpowiedź! Niestety na towarzystwo innych ludzi i na to, jacy są, nie mamy wpływu. Mam nadzieję, że następnym razem trafisz lepiej! Czy ktoś z Was także współpracował niedawno z Up Recruitment z Tarnowa? Jak oceniacie tę współpracę i czy podjęlibyście ją ponownie? Napiszcie proszę kilka słów na ten temat.

mila

Witam wszystkich Byłam w Holandii 3 miesiące na kwiatach ,niestety musiałam wrócic z powodu studiów,gdyby nie to na pewno bym jeszcze popracowala:-) bardzo miło wspominam czas i prace który tam spędziłam,i na pewno chętnie się podzielę z osobami które są również zainteresowane,lecz nie wiedzą do końca jak jest. mój meil mmila8022@gmail.com pozdrówka

Teresa

@hoolandia2018, jak oceniasz kontakt i ogólnie współpracę z Up Recruitment? Jak już będziesz na miejscu w firmie to koniecznie podziel się swoim zdaniem na temat warunków i innych ciekawych kwestii! @Magda12, długo współpracowałaś z Up Recruitment? Jak oceniasz działanie firmy, oferowaną pracę i warunki na przykład zakwaterowania?

hoolandia2018

Wybiera się ktoś przez up-recruitment na początku września? Szukam kogoś do towarzystwa :). Proszę pisać hoolandia2018@o2.pl

Kate

Cześć grupowicze! Wybieram się ze znajomą do Holandii - Westland na kwiaty do szklarni/warzywa-owoce z początkiem bądź w połowie października. Jedyne co mnie niepokoi, to info dane na maila ze wymagania i warunki pracy jak i sama umowa będzie do wglądu i informacji, dopiero po przyjeździe do biura na miejscu.. jak to wszystko wygląda.. praca, na co uważać, na co się szykować.. jeśli ktoś by mógł, to podaje maila swojego kasia863@op.pl i z góry dziękuję za informacje :) Jak sama będę po wyjeb albo w trakcie, to też wrzucę swoją opinię :)

Tak4Nie

Magda12
@Kate

Hej Ja tez tak mialam poprostu biuro wysyla wszystkie szczegoly oferty na meila, a kontrakt podpisywalam tez na miejscu w biurze w holandii ,bo podpisuje z biurem u ktorego zaczynam prace takze glowa do gory , powodzenia ????

Teresa

@maly, wydaje mi się, że już powinieneś być na miejscu. Jak podoba Ci się praca? Jak oceniasz współpracę z Up Recruitment i oferowane przez tę firmę warunki? Podziel się proszę swoją opinią na forum! @Kate, to faktycznie dość tajemnicze. Może jednak warto dopytać o te warunki i tak dalej przed wyjazdem? Wydaje mi się, że takie informacje powinny być do wglądu.

Teresa

@Ula, rozumiem, że współpracujesz z Up Recruitment. Mogłabyś napisać, jak trafiłaś do tej firmy i ogólnie jak oceniasz tę współpracę? @Kasia, trzymam kciuki za Wasz udany wyjazd do pracy! Nie zapomnijcie później podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami forum.

Tak1Nie

Zostaw opinię o Up Recruitment Sp. z o.o. - Tarnów

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Up Recruitment Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 25 ocen.