Xyz

Hej wybiera się ktoś może do pracy w następnych tygodniu? Westland , praca przy kwiatach Na szklarni?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Co jaki czas w Up Recruitment Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Daria Nowy wpis
Kandydat

Wybiera się ktoś może jakoś w następnym tygodniu na kwiaty/sortowanie owoców warzyw i chciałby jechać razem?

Konrad Nowy wpis
@Daria

Cześć ja właśnie rozważam tą ofertę mam jutro do nich dzwonić

Daria Nowy wpis
@Konrad

Ja jadę we wtorek. ???? Jak coś to pisz na xjustdaria@gmail.com jak się zdecydujesz.

Xyz

Nk
@Xyz

Hej, planuje wybrać się pod koniec lutego ????

Kaska
@Xyz

Właśnie też widziałam ofertę najbardziej boję się mieszkania widziałam już dużo w Holandii może ktoś coś wie co do warunków mieszkaniowych?

PM

Hej. Jade 30 stycznia

Angel

I co dobrze jest ?

Xxxn
@Xyz

KTOS JEST TAM ? Jadę niedługo z chłopakiem chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej?

Xnu

I jak jest

@PM

Hej mogę cię prosić o kontakt, wybieram się w lutym sama, chętnie poznałabym twoją opnię o pracy? ;)

Olka
@Xyz

Hej, ja o tym myślę. A Ty juz byłeś przy takiej pracy?

Stefan
@Olka

Kiedy masz zamiar jechać? Kontaktowałaś się już z firmą? Jeśli tak, to jak oceniasz Up Recruitment Sp. z o.o. pod tym względem i jaką stawkę Ci zaproponowali? Liczę że się odezwiesz, daj znać!

Pawel
@Xyz

Tak jade we wtorek/srode wlasnym autem

Gg

Tak

Stachu
Użytkownicy czekają na odpowiedź 196 dni.
Kandydat

Siemka,pytanie mam. Pracuje ktoś przy renowacji palet w Hertogenbosch przez tą agencję? Myślę się wybrać i liczę na jakieś opinie z waszej strony jak jest z zamieszkaniem i praca. DZIEKI!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Daro
Użytkownicy czekają na odpowiedź 202 dni.
Kandydat

Witam , Jestem zainteresowany wyjazdem przez tą agencje od Stycznia . Może jakieś opinie odnośnie Pracy ,warunków itp

Klaudia

Hejka. Wraz z chłopakiem planujemy wyjechać do Holandii. Jest ktoś już może przez tą agencję i mógłby powiedzieć coś więcej? Jak z pracą i jakie warunki mieszkań?

Jola
@Klaudia

Ja wyjeżdżam dam znać jak jest

@Jola

Hej i jaka jest Twoja opinia o firmie ? Jesteś zadowolona z wyjazdu?

Merry
@Jola

Czy była Pani ?

Merry
Użytkownicy czekają na odpowiedź 326 dni.
Kandydat

Witam . Czy ktoś jest w stanie podzielić się opinią na temat tej agencji. Bardzo ciężko znaleźć jakie kolwiek informację na temat tej firmy . Czy nie jest to jedna wielka sciema? Wybieram się sama A nikt nie słyszał nic o tej agencji . Bardzo proszę o jakieś opinie. Pozdrawiam .

Szkoda słów
Kandydat

Miałem jechać na owoce albo kwiaty pani rekrutantka nie dostarczyła żadnych dokumentów i kazała wynająć busa na adres który wgl nie istnieje oraz jak się dowiedziałem od znajomego ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

emelianna

CZY KTOŚ MOŻE POWIEDZIEĆ COŚ WIĘCEJ NA TEMAT PRACY, WARUNKÓW i całej reszty :) Będę wdzięczna za szczere opinie ;) planuje wyjazd w połowie lipca, nie wiem jak się nastawiać :D :D

Tomek
@emelianna

Ja jadę i sam jestem ciekaw

Tomek
Kandydat

Jedzie ktoś w lipcu pod koniec

Kacper

Witam wybiera się ktoś na pakowanie owoców w tym miesiącu?

Aga
@Kacper

Taaak

Aneta
Użytkownicy czekają na odpowiedź 417 dni.

Hej jadę sama 7.05 na storczyki, ktoś też się wybiera??

Aneta
Użytkownicy czekają na odpowiedź 417 dni.

Hej wybieram się 7.05 na szklarnie storczyki, ktoś też jedzie? A może był i ma jakąś opinię

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Up Recruitment Sp. z o.o.?

Tosia
@Pytanie

Z całego serca odradzam. Wyjechalam z tej firmy na chryzantemy. Okazało się, że nie ma dla mnie pracy. Agencja ściąga ludzi w piątek, do pracy idzie się dopiero w środku tygodnia. Po tygodniu bez pracy ( odciągnięte zakwaterowanie) 90€. Zaproponowali pracę na sortowniach warzyw i owoców. Praca tam to 2-3 godziny dziennie lub szło się trzy razy na tydzień! Wypłata opłakana. Koordynatorzy nie interesują się losem pracowników. Zero reakcji na wszystko. Każdemu odradzam pracę w tej agencji.

Ola

Był ktoś w pracy na szklarni? Ile się pracuje dziennie?

Juliet

Cześć, wybiera się ktoś do Hagi na kwiaty (chryzantemy) z agencji up recruitaiment w te niedzielę?

Julaaa27
@Juliet

Hej jesteś może w pracy w szklarni przez ta firmę?

mariusz
@Juliet

tak ja wraz z siostrą zamierzamy jechać

Domi99
Użytkownicy czekają na odpowiedź 493 dni.

Witam. Wybiera się ktoś 20 lutego na wyjazd do Holandii? Od 21 praca

Ola

Hej, wybiera się ktoś 10 lutego do Westland?

Monika
@Ola

Ja mam propozycje wyjazdu tam ktos byl juz

Monika
@Ola

Ja sie wybieram

Angel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 509 dni.

Czy ktoś był na kwiatach w szkoleniach? Czy jest tam dobrze i czy warto jechać?

Mag93

Czy ktoś planuje wyjechać od sierpnia? (usunięte przez administratora)

Agata
@Mag93

Można zaobserwować, że w ostatnim czasie wiele osób podejmuje pracę za pośrednictwem Up Recruitment. Dlatego też na pewno ktoś w niedługim czasie zareaguje na Twój komentarz. Na oficjalnej stronie firmy znajdują się wszystkie aktualne oferty pracy: http://up-recruitment.pl/oferty-pracy/ Nie mówiłaś, jaką pracę preferujesz, a więc może zrobisz to w kolejnym wpisie? Zachęcam serdecznie.

Aniula
@Mag93

A nie chciala bys za tydzien

Karol
@Aniula

Jest taka możliwość, aby wyjechać do pracy za pośrednictwem firmy Up Recruitment już za tydzień? Możesz napisać, czy poszukiwana osoba musi legitymować się udokumentowanym doświadczeniem zawodowym? Proszę o odpowiedź.

Seba

Ja jadę chyba:)

Weronika
@Seba

Widzę, że coraz więcej osób deklaruje chęć wyjazdu do pracy już w najbliższym czasie. Up Recruitment, jak już była mowa, oferuje wiele atrakcyjnych ofert pracy - na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Będziesz tak uprzejmy i powiesz nam, jakie warunki konkretnie zaproponowała Ci firma? Czy będziesz miał dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego?

Pytająca
@Mag93

A gdzie wyjeżdżasz i na jaką prace?

Zostaw merytoryczną opinię o Up Recruitment Sp. z o.o. - Tarnów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Up Recruitment Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 25 ocen.
Up Recruitment Sp. z o.o.