Opinie o Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. w Opole

Descarada

Czy ktoś może wypowiedzieć się o pracy pokojówki? Podstawa sama w sobie (usunięte przez administratora) nie urywa - zachęcają natomiast napiwkami... Ktoś pracował i może się wypowiedzieć?

Kar0
@Descarada

Podpinam sie do pytania

Besar
@Kar0

Ja również się podpinam, a jedzie ktoś tam może w najbliższym czasie??

Aga
@Besar

Czy może juz możecie zweryfikować co i jak?:)

lila

hej pracuje ktos przez nich na szklarniach? mam kilka pytan

amelka
@lila

hej. ja pracue juz 3 tygodnie i jest naprawde ok. duzo godzin, fajni ludzie

lila
@amelka

dzieki amelka. a powiedz jeszcze jak z zakwaterowaniem?

amelka
@lila

jest tak jak obiecują. mieszkania albo domki na naprawde fajnym poziomie. pracowałam już w kilku innych agencjach i tu jest najlepsze zakwaterowanie. mozesz sie smiało się decydować

ASIK
@amelka

hej ja pracowałem tam 4 miesiące ale musiałam zjehac do domu. nie dlugo znow sie wybieram do pracy i tez bede chciała do nich jechać.

@amelka

Fajnie, że jesteś zadowolona ze współpracy z Agencją Pracy Giger i że chciałaś napisać co nieco na ten temat na forum. Czy mogę zapytać, jak oceniasz kontakt z agencją podczas swojej pracy? Czy w razie jakichkolwiek problemów zawsze możesz się do nich zgłosić?

Grzes

Mogę prosić o maila?

Doris
@amelka

Hej @amelka czy mogę prosić o więcej szczegółów co do pracy w szklarniach przy kwiatach??

Mimi
@amelka

Hej. A pracowałaś przy kwiatach??

Marzena

Witam nie znam opinii o firmie, ale chciałam się coś więcej dowiedzieć. Czy ktoś współpracuje z tą firmą?

Niki7

Mieli do nas dzwonić w sprawie transportu i cisza z ich strony my dzwonimy to też nie odbierają czy wy też tak mieliście??

Belo24
@Niki7

no ja sie dzis zglosilem zobaczymy ile potrwa moja sytuacja bo dzis dodali ogloszenia

nikita
@Niki7

to zostajesz w Polsce i nie płacz

@Niki7

Ja też czekam na odpowiedz od wczoraj i do dzisiaj cisza, dzwonię nie odbierają. Mam pytanie czy wy wypełnialiscie formularz z danymi odobowymi?

@Niki7

Witam czy ktoś z was wyjeżdża w niedzielę do kwiatów przez firme do Holandii

Czy kandydat na stanowisko Pakowanie i segregowanie mięsa - Holandia w firmie Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Niki7

Cześć wszystkim możecie powiedzieć coś więcej na temat tej agencji mam wyjechać z kolegą do pracy na magazynie mieli dzwonić w sprawie transportu i zero odzewu i nie odbierają zaczynamy mieć wątpliwości

Prezes

Macie z nimi jakiś kontakt ?? Rozmawiałem z nimi w czwartek i od tamtej pory kompletna cisza.

Prezes

Macie z nimi jakikolwiek kontakt ?? Rozmawiałem z nimi wstępnie w czwartek(14.02) i teraz kompletny brak kontaktu.

Niki7

Co sądzicie o tej agencji bo mam jechać teraz do nich za parę dni na magazyn i zaczynam mieć duże wątpliwości co do tej agencji

zenek
@Niki7

ja tez siw lasnie wybieram na magazyn opon. moze ktos cos napisac?

~*Andrew*~

Czy ktos sie zdecydowal na współprace z ta firmą na pomidorach? Jeżeli tak bardzo bym prosił o jakies podsumowanie , czy opinie jestem zainteresowany i bym chcial sie wybrac w miare szybko. Potrzebna mi tylko opinia kogoś kto tam już jest. Z góry dziękuje ;]

Emi

Pytanie dla osób pracujących przez tą agencję jako pokojówka. Jak wygląda kwestia z językiem angielskim? Znam podstawy i obawiam się czy to wystarczy

madzix
@Emi

jeżeli to są bardzo mocne podstawy to dasz radę. jeśli angielski jest tylko na poziomie "dzien dobry", "dziekuje", "proszę" to jednak trochę za mało. ja w trakcie rozmowy rekrutacyjnej miałam małą rozmówkę po angielsku więc oni sami ocenią na początku czy dasz radę. jeśli nie to na pewno zaproponują ci jakąs inną pracę bo sporo mają ofert

@madzix

Trzeba bardzo serdecznie Ci podziękować za pomoc, którą udzieliłaś użytkownikowi @Emi. Miejmy nadzieję, że rozwiałaś jej wątpliwości. Skoro sama zatrudniałaś się poprzez Agencję Pracy Giger, to z całą pewnością posiadasz dużą wiedzę na jej temat. Wiemy już, iż dany język trzeba znać w stopniu komunikatywnym. A co z doświadczeniem? Wymagają go, czy organizują jakieś kursy wdrażające do wykonywania przyszłych obowiązków?

aniela1900@gmail.com
@Emi

Cześć, właśnie też zastanawiam się nad wyjazdem przez tą agencje jako pokojówka. Na razie wysłałam swoje CV ale mam nadzieje ze będzie jakiś odzew. Największy problem w tym, że jechałabym tam sama więc może zgadamy się jakoś. We dwie zawsze byłoby raźniej :)

@aniela1900@gmail.com

Pisałaś kilka dni temu, że zastanawiasz się nad podjęciem współpracy z Agencją Pracy Giger. I jak, podjęłaś już decyzję? Ciekawa jestem, czy już - poza wysłaniem swojego CV - kontaktowałaś się też w jakiś inny sposób z tym miejscem pracy. Widziałam na stronie internetowej (https://www.giger.pl/ ), że można skontaktować się z firmą i nawet tylko po prostu porozmawiać.

Gosia

Witam, chciałabym sie czegos dowiedzieć o tej firmie Giger. Czy naprawde jest taka dobra jak pisza? Chciałabym wyjechać za niedługo, a na niektórych agencjach się przejechalam. Ostatnio w której byłam, to potracali mi z wyplaty za ubezpieczenie i pokoj, to jeszcze musialam dodatkowo doplacac do tego co mi naliczali. Wiec mialam mniej niż wychodziło na solarisie. A jak zakwaterowania i dojazdy do pracy? Ktos coś wie? :):)

jadzka

@ANETI ja pracowałam przez nich na pokojówkach w Amsterdamie przez pół roku. musiałam zjechać na troche do Polski ale niedługo będę chciała wrocic i też na pewno przez nich.

Nati
@jadzka

Hej możesz coś więcej napisać o tej pracy ?

Lili

Czy ktoś wybiera się w tym tygodniu na szklarnie?

Ona.

Witam. Pojawiło się ogłoszenie do pracy w hotelu na terenie Holandii , czy któraś z Pań była, bądź obecnie jest , pracuję i mogłaby powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia , warunków mieszkalnych oraz czy wymagany jest język holenderski. ? Będę wdzięczna za wszelkie informacje

Sandra
@Ona.

Proszę o jakiekolwiek info, czy warto?

housekeeping
@Ona.

Witam Po przyjeździe do Holandii zostajesz przekazana do holenderskiej agencji pracy jak z resztą w każdy przypadku , biura w Polsce są tylko pośrednikami. Jeśli masz jakiś problem wtedy kontaktujesz się z agencją holenderską bo to jest twój pracodawca. Jeśli chodzi o pracę to zależy na jaki hotel trafisz. Do pracy dojeżdżasz autem służbowym lub komunikacją publiczną . Warto znać przynajmniej podstawy angielskiego gdyż większość pracujących to obcokrajowcy.

megi
@Ona.

przyjechałam na housekeeping w grudniu i jestem na razie naprawde zadowolona. sporo nadgodzin, fajne napiwki i fajni ludzie. zakwaterowanie lepsze niż sie spodziewałam. nie wiem jak jest na innych lokacjach przy innych pracach ale pokojowki naprawde maja dobre warunki.

Czy ktoś z Was kontaktował się ostatnio z Agencją Pracy Giger? Ile czasu należy liczyć od pierwszego kontaktu z tą firmą do podjęcia pracy w docelowym miejscu? Widziałem, że ta agencja proponuje pracę w wielu zawodach (https://www.giger.pl/oferty-pracy.html ). Może ktoś wyjeżdżał niedawno do pracy?

maciej
@Andrzej

hej. ja z kolega chciałem wyjechać jak najszybciej i w 2 dni zalatwili wyjazzd lacznie z busem. dzialaja szybko. w koncu kase na tym robia ;)

@maciej

Dziękuję za odpowiedź! Czyli wygląda na to, że już pracujecie za pośrednictwem tej agencji, tak? Napisz proszę, czym się zajmujesz. Czy w razie jakichkolwiek problemów już tam na miejscu, możesz liczyć na pomoc ze strony Agencji Pracy Giger?

maciej
@Helena

my z kolegom pracujemy na magazynie opon. praca nie jest lekkaa ale duzo godzin mamy. puki co nie mielismy zadnych problmow

Aneta
@maciej

A tak realnie patrząc - kasa dobra do rodzaju pracy?

@Andrzej

HUMANUS ;) Od razu dostajesz umowę i duże stawki godzinowe :) Tylko trzeba podpytać osobiście

Aneti

Witam. Chciałabym dowiedzieć się jak agencja czy polecacie czy nie. I czy ktoś wyjeżdża w najbliższym czasie. Bo z tego co widzę nie ma żadnych złych opinii na jej temat. Proszę o odpowiedź osobę która pracuje Przez Giger. Pozdrawiam.

Helena

@nina, widzę, że zastanawiasz się nad współpracą z Agencją Pracy Giger. Czemu akurat tę firmę bierzesz pod uwagę? A może już zdecydowałaś się na to, aby skontaktować się z agencją? Jeśli tak, to napisz proszę coś więcej na temat tego, jak wygląda przebieg współpracy.

nina

hej zastanawiam się czy z nimi nie wyjechac na pokojowki albo kwaity. naprawde jest tak okej jak piszecie i mozna im zaufac?

Kwiatuszek

Witam :) Czy ktoś pracuje przez tą agencje zatrudniony na kwiatkach ? Proszę o opinie :)

Aga

Bardzo prosze o opinie mam zamiar wyjechac na filetowanie i pakowanie kurczakow jade sama i pierwszy jakie ss warunki i jaka firma giger

Grzes
@Aga

Podaj maila jak możesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. - Opole

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.
3.5/5 Na podstawie 33 ocen.

Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.