Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.

Opole

Opinie o Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.

MichałNl

Też jadę ale pod koniec tego tygodnia napisze jak jest

Marcin M

Ja jadę z moją dziewczyną i jedną parą jeszcze, byłam u nich w biurze w Opolu i konkretnie przedstawili oferte wiec od razu podpisalismy umowe. Podpisalam na trzy miesiace, w agencji powiedzieli mi ze transport zapewniaja wiec w sumie full serwis

Anna M

Żaneta

Cześć jedzie ktoś w sobotę do Waalwijk na magazyn? Pozdrawiam ;)

Zostaw opinię o Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.