Opinie o Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. w Opole

janek

Tragedia, to jest jedynie agencja pośrednictwa, która kieruje do najgorszych holendersko-polskich agencji pracy takich jak np WatchOut, obiecywane warunki pracy jak złote góry, a na miejscu 50 stopni w szklarni, mało godzin, wszystko trzeba robić szybko na czas bo Cię każdy kierownik goni, mieszkanie akurat spoko, ale to tylko przez to że dobrze trafiliśmy, ogólnie nie jest tak jak obiecywał pan kierownik Srigera, odradzam zdecydowanie kwiaty i mięso, bo to WatchOut, nie przyjechałem na wakacje tylko do pracy jak każdy, ale wolałbym mieć informacje że jadę do ciężkiej pracy jak w kopalni

pietkiewiczrafael@gmail.com

Czy ta Firma jest OK czy ktos cos moze powiedziec...

Dominik

Cześć :) wybiera się ktoś 10tego czerwca na mięso ? Z chęcią się zapoznam żeby nie być sam haha

Bubaa

Witam czy ktoś mógł by się wypowiedzieć na temat tej agencij ? Czy może ktoś już był?

Czy kandydat na stanowisko Pakowanie i segregowanie mięsa - Holandia w firmie Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Czorna

Haloooo mógłbyś ktoś podsc opinie na temat tej agencji i prace przy kwiatach w Holandii??

Czarnula28
@Czorna

Chyba się nie doczekamy

warszawa

ktos cos o nich wie jakie opinie ktos wyjechal z tej agencji oddział warszawa

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś na temat pracy przy kwiatach w Holandii z agencji Giger??

Nunu

Czy ktoś pracował i mógłby powiedzieć coś więcej o agencji?

Magdaaaaa

Hej, czy ktoś byl na kwiatach tam? Polecacie ogólnie agencje?

Siema, czy ktoś z Podkarpacia wybiera się w najbliższym czasie tam do pracy?

ania

Ja chciałam się wybrać.(usunięte przez administratora)

Nie polecam, zanim trafiłem do holandi objechaliśmy całą Polskę i minęło z 10 godzin zanim wyjechaliśmy z kraju na miejsce trafiliśmy o 7 rano musieliśmy czekać 4 godziny zanim wypełnili papiery i zanim wyznaczyli pokoje był już wieczór, ciągle kazali czekać (ja byłem w pracy przy mięsie) zapewniali nas też że dowóz oni zapewniają ale sam powrót sam sobie musisz zorganizować bo oni ci w tym nie pomogą, już nigdy nie wyjadę za granice

@gosia jak było? Jak zakwaterowanie ?

Pokojówka

Witam czy ktoś wybiera się w najbliższym czasie do pracy jako pokojówka???

Gosia

Witam wybiera się ktoś teraz na kwiatki z tej firmy

Magda
@Gosia

Prawdopodobnie ja sie wybieram w tym tygodniu

@Magda

Ja też właśnie dzwoniłam i planuje wyjazd jak najszybciej

@Ania

Widzę, że kontaktowałaś się z Giger. Możesz powiedzieć, o co pytają? I na jakie stanowisko aplikowałaś. Dzięki.

Mimi

Hej. Mam pytanie. Czy wyjeżdża ktoś w niedziele do pracy przy kwiatach??

@Mimi

ja jade ale na mieso. opinie maja dobre wiec mam nadzieje ze bendzie okej

@dzik

A skąd jedziesz?? Jak czytam te opinie to tez mi się wydaje ze dobrze ale jadę sama i się trochę obawiam...

@Mimi

z katowic. oni jezdza GTV bus. wiec przynajmniej transport bedzie ok ;) bo juz z nimi jezdzilem

@dzik

Ale przez giger pierwszy raz jedziesz do mięsa???

Ninannn
@dzik

Hej. Czy mógłbyś napisać czy wszystko ok w pracy no i jak tam zakwaterowania czy jest tak jak piszą?

Kaka????
@dzik

Witam Cię i co wyjechalas juz na to mieso i jak praca bo.ja z chlopakiem tez sie wybieram i nie wiemy co robic?

@Kaka????

Hej. Mam pytanie. A skąd będziecie jechać?? Bo ja tez się wybieram tylko ze do kwiatów..

@Kaka????

na razie jest ok chaty przyzwoite koordynator spoko

nick

jak jedziesz do almere i do cth to daj znać mi na maila bartolini_002@o2.pl

@nick

A Ty już tam jesteś czy dopiero planujesz wyjazd??

swat

I jak było ? Zamierzam jechać

@swat

Dobrze byłoby, jakby ktoś szybko zareagował na Twoje pytanie. Skoro już znalazłeś zatrudnienie za pośrednictwem agencji Giger, to na pewno wiesz wszystko odnośnie samego procesu rekrutacji. Zechcesz mi zatem powiedzieć, jak on dokładnie przebiega? Będę wdzięczna.

Ktoś pracuje przy kwiatach ? Chciałabym pojechać z chłopakiem . Jakie zarobki, ile się pracuje tygodniowo?

Nina

Z jakiej miejscowości będziecie jechać? Ja również wybieram się do kwiatów pod koniec sierpnia..

Helena

Nikt nie odniósł się do kwestii zarobków a zapewne wielu użytkowników zastanawia się jak klaruje się ich kwota. Czy byłeś na rozmowie rekrutacyjnej? Daj znać jakie warunki oferuje firma. Mam nadzieje, że znajdzie się wśród was osoba, która opowie o atmosferze panującej w firmie.

Norbuq

witam czy jest ktoś na pakowaniu drobiu kurczaków i wgl bo jade w poniedziałek i chciałbym zeby ktos sie wypowiedział na temat :) mi też mówili ze duża ilość godzin i można dobrze zarobić :)

Cześć, Czy wybiera się ktoś może do pracy w sieci hoteli w Holandii?

Ola
@Anna

Ja wybieram się przez tą agencje, proponowali mi prace w hotelu Hil.. ale mam tatuaż w widocznym miejscu i to mnie zdyskwalifikowało. A zdecydowałaś się już na tą konkretną pracę w hotelu?

Edyta
@Anna

Ja jadę bo stawka mega dobra a moim zdaniem sprzątanie ciężkie nie jest. To twój pierwszy raz na sprzątaniu?

@Edyta

Właśnie mam się dzisiaj określić żeby mieć miejsce zarezerwowane, jadę sama i trochę się boje wiec chciałam podpytać czy ktoś się wybiera. Jechałabym w przyszlym tygodniu.

Weronika
@Anna

Witam. Ja i moja koleżanka jedziemy 28 kwietnia :)

Ola
@Anna

I jak dziewczyny? Warto pracować przez tą agencję? Zastanawiam się nad wyjazdem do pracy, sprzątanie hoteli w Amsterdamie i chciałabym wiedzieć, czy to na pewno sprzątanie, no i jak z wypłacalnością

Patrycja
@Ola

Ja jadę w połowie lipca.

@Patrycja

@Weronika

Patrycja
@anonymous

Niestety nie wiem. Bo wyjazd mam dopiero 17lipca, a nikt nie pisze opin jak to wyglada na miejscu.

Sandra
@Patrycja

Czy ktoś już tam był? też mam jechać w lipcu z tego co mówią jest ok ale jak jest w rzeczywistości? trochę się boje.

Jay
@Sandra

Jak się boi to race weź trochę więcej euro dla Ciebie będę dużo zebezpiecz mial za co wrucic do domu ! Ja tez jadę na początku sierpnia tak cie się przygotować dla swój bezpiestwa raca proszę o tlumacz umową holedni na polska dokładnie przed czytać co podpisujemy

maciej

Ja sie wybieram na kurczaki w poniedziałek. Podobno ok 45 godzin w tygodniu wiec calkiem niezle. mam nadzieje ze zeczywiscie tak bedzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. - Opole

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.
3.5/5 Na podstawie 33 ocen.

Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.