time2work sp. z o.o.

Opole

Opinie o time2work sp. z o.o.

Piotr

Nie jestem pracownikiem, chodzi mi jak z noclegami bo chyba jakis pokój zalatwiaja, mieszkanie ? Ile mozna zarobic ?

użytkownik zarejestrowany

@Piotr w jakim sensie z „domkami”? Masz na myśli konkretną prace oferowaną przez time2work? Którą dokładniej? Więcej informacji pozwoli zidentyfikować, co masz na myśli. Jak rozumiem - Ty nie jesteś pracownikiem agencji?

Piotr

A jak z domkami ? Ile wyciagacie na miesiac kasy?

użytkownik zarejestrowany

@Robson czyli to jak wyglądały warunki pracy, wyglądały tak jak przedstawił Ci to przedstawiciel firmy. To na pewno ważna informacja dla osób, które zastanawiają się nad skorzystaniem z usług time2work. Korzystałeś kiedyś z usług innych agencji pracy? Jeśli tak, to jak oceniasz swoją współpracę z time2work na tle wcześniejszych doświadczeń?

Robson

I kasa też się zgadza z tym co mówili a to jest najważniejsze bo bywa różnie w tych agencjach

Robson

To przynajmniej nie moloch tylko firma która ma pracowników za ludzi i po ludzku ich traktuje. Ja pracuje w Holandii przez nich i jestem zadowolony bo robota jest taka jak mówiły babki w biurze w Rzeszowie i gicio

Madzia

hej, w necie znalazlam oferty zagraniczne od tej firmy, zainteresowalam sie i zadzwonilam. pojechalam do tej pracy i powiem wam ze nie zaluje, bo warunki całkiem spoko i placa tez dobrze. polecam

użytkownik zarejestrowany

@Rockychętnie dowiemy się więcej na temat Twojej współpracy z time2work. W jaki sposób agencja ułatwiła Ci podjęcie pracy za granicą? Jak długo minęło od czasu przesłania CV do momentu rozpoczęcia pracy? Jak teraz wygląda komunikacja z firmą? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo cenne do osób, które zastanawiają się nad wyborem agencji pracy.

Rocky
@Maja 24.05.2017, 10:11

O tym czasie to ci nie powiem bo nie pamiętam, było na pewno szybciej niz u innych. Ja wciaz pracuję przez nich i gdy mam potrzebę to dzwonię i załatwiam co trzeba. Póki co nadal sobie chwalę.

Rocky

Siemka, dziwne, że jeszcze nikt nie dodal komentarza. Ja robie przez nich w Waalwijk - to co uslyszalem w biurze zgadza się. Wszystko ok, jestem zadowolony, pozdro!

YM

Fajne warunki pracy zaproponowała ta agencja pracy. I właśnie u nich można znaleźć wiele ciekawych ofert pracy.

Adam

Agencja godna polecenia, rzetelne pośrednictwo. Potwierdzam, że warunki pracy i wysokość wynagrodzenia są zgodne z ofertą, naprawdę polecam

anna

Super agencja! To co było uzgodnione to firma się z tego wywiązała, polecam

Andrzej

Fajna firma, pracowałem w Niemczech za pośrednictwem tej agencji. Wszystko było zorganizowane na bardzo dobrym poziomie. Zaimponowało to że mają dobre podejście do ludzi i troszczą się do końca. Polecam!

Tomasz

Ja mam rozmowę rekrutacyjną umówioną na 14 stycznia pracy jako spawacz i już raz znalazłem z time2work pracę więc mogę polecić to biuro

iw
użytkownik zarejestrowany

ja szukam, jest rekrutacja i wysyłam do was paoiery na copywritera

Mikołaj

Ostatnio korzystałam z usług firmy time2work. Powiem że nawet zaskoczyło mnie jak sprawnie wszystko powiodło się. Teraz pracuję w zawodzie w którym chciałem, za przyzwoitą opłatę. Jeśli ktoś szuka pracy polecam.

Zostaw opinię o time2work sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie time2work sp. z o.o.