Time2Work Sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Time2Work Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Time2Work Sp. z o.o.. Poszukiwani są Pracownik Produkcji. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Robert Nowy wpis

Pracowałem przez tom agencje, generalnie na plus.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Time2Work Sp. z o.o.?

informacje Nowy wpis

witam , prosił bym o opinie ,na temat oferty pracy dla pracownika produkcji wędlin w niemczech

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Time2Work Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko KOORDYNATOR PRACOWNIKÓW.
Marcin
Kandydat

Witam mam pytanie bardziej do rzeczy coś więcej na temat tej agencji ? Czytając inne fora i opnienie to dosłownie jakieś nie porozumienie . Ogulnie pracuje w innej Agencji teraz zaczynam 5 sezon ale rozglądam się za pracą na bardzo długo z uczciwą Agencja pracy Holandia Lub Niemcy. Pozdrawiam

@Marcin

Witamy :) panie Marcinie, aktualnie, możemy zaoferować Panu zatrudnienie w Niemczech, jeżeli chodzi o kilka słów o nas - pomagamy znaleźć bezpośrednie zatrudnienie u pracodawców w Niemczech i Polsce, oczywiście dla kandydata działamy bezpłatnie. Po zatrudnieniu kandydat zawsze może się skontaktować z naszym koordynatorem by wyjaśnić nurtujące go kwestie. Działamy w pełni legalnie co potwierdza numer KRAZ, dodatkowo nasi pracownicy mogą skorzystać z rabatu na usługi TimeTax (rozliczenie podatku/zasiłek rodzinny w Niemczech). Jeżeli chodzi o nasze oferty to znajdzie je Pan na: https://time2work.pl/oferty-pracy/ na wszystkie pytania odpowie Panu nasz rekruter, do którego kontakt zamieściliśmy pod treścią oferty. Chętnie odpowiemy na Pańskie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu, pozdrawiamy

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Time2Work Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 27 października i zastanawiam się nad złożeniem CV.

anna

Na zasadach prawa pracy.

Aleksander
@anna

Znasz Time2Work od środka? Jaka atmosfera panuje w zespole i czy można się tu dogadać z przełożonymi w razie jakichkolwiek problemów? Liczę na Twoją odpowiedź, mam nadzieję że niedługo dasz mi znać.

anna
@Aleksander

znam, jest bardzo fajna atmosfera.

Radosław

Podpowiecie czy firma potrzebuje aktualnie fachowców? Wprawdzie sytuacja nie sprzyja ale przecież wrócimy do normalnego funkcjonowania.

Magda

Jak można się najlepiej skontaktować z firma ?

Czy można się dogadać z kierownictwem w Time2Work Sp. z o.o.? Chcę aplikować do pracy jako Monter, dodali 11 grudnia kilka fajnych ogłoszeń na GoWork.pl.

Tomik
@Pytanie

W tamtym roku pośredniczyli w moim zatrudnieniu, z tego co tłumaczyła rekruterka to nie oni byli pracodawcą a ich klient. Fktycznie, umowe podpisalem z inną firmą, w której teraz pracuje. Najlepiej zadzwoń i dopytaj czy to oni będą pracodawcą.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Time2Work Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dzień dobry, nie mamy zwyczaju publikowania szczegółów systemu wynagrodzeń w sieci. System ten jest przedstawiony pracownikowi w momencie zatrudnienia. Pozdrawiamy

Anonymous

Dlaczego piszecie w nowym ogłoszeniu na infopraca o dodatkach za pracę w weekendy skoro takich dodatków nie ma? Praca w weekendy jest tylko dla kilku osób a wypracowane godziny można przeznaczyć TYLKO NA PŁATNY URLOP. Nie jestem pewien czy jest wypłacany dodatek za pracę zmianową. Nie ma żadnego kontraktu z holenderskim pracodawcą tylko umowa agencyjna z holenderskim pośrednikiem. I to raczej na słabych warunkach. Dlatego warto popytać u konkurencji na literę L która też zatrudnia w tym samym zakładzie w Elburg ale na trochę lepszych warunkach...

@Anonymous

Dzień dobry, prosimy Pana o kontakt drogą mailową w celu wyjaśnienia Pańskich wątpliwości: holandia@time2work.pl lub telefoniczne nr. 502 084 236 Dziękujemy

quazi
@Anonymous

W zasadzie wszystko co piszesz się zgadza. Sobota tylko do zamiany na płatny urlop. Brak dodatku zmianowego, o ile się nie mylę w umowach z DD jest jedna zmiana a faktycznie we fabryce są dwie. Brak karty ubezpieczeniowej. Larex od początku roku ma płacone wszystkie nadgodziny, nawet w niedzielę. Natomiast DD płaci tylko za 40 godzin tygodniowo i to słabo płaci. Dlatego większość chce przejść do Larex.

NL Girl

Oferta na produkcji jest w porządku, zaryzykowałam (przetwórstwo rybne wydawało mi się być srednio atrakcyjne) ale nie żałuje. Agencja na +

@NL Girl

Dziękujemy za opinię, cieszy nas jej pozytywny charakter. Zapraszamy ponownie

Marek

Byłem z nimi w Holandii. Praca przy rybach w miarę okej, zakwaterowanie dobre jak na holenderskie realia. znajomi jadą teraz na budowlanke zobaczymy jak tam to wygląda.

Anon

Czy praca przez Time2Work jest bardzo ciężka? Czy pracodawcy są mili?

@Anon

Witamy, posiadamy różne oferty pracy, zapraszamy do zadawania pytań dotyczących konkretnych ofert naszemu rekruterowi pod numerem: 502 084 236 :) Pozdrawiamy, do usłyszenia

Natalia 123

Nie polecam w tej firmie pracy (usunięte przez administratora) nic więcej pierw 20euro za dzień za mieszkanie a puzniej 30euro z dietami piszą że 55euro diety jest a to nie prawda tylko 20 godzin nie możesz więcej zrobić niż 35h bo diety nie dostaniesz (usunięte przez administratora) i tyle nie polecam pracę w tej firmie

@Natalia 123

Dzień dobry, pani Natalio, czy nie pomyliła Pani firm? W żadnej z naszych ofert (archiwalnych i aktualnych) nie oferowaliśmy i nie oferujemy diet pracownikom. Dodatkowo, koszt mieszkania zawsze podajemy w wymiarze tygodniowym. Prosimy o powtórne sprawdzenie czy korzystała Pani z naszego pośrednictwa, zweryfikowanie wystawionej oceny lub kontakt poprzez e-mail w celu wyjaśnienia tej sytuacji.

Monika

Dzień dobry, czy trzeba mieć wyższe wykształcenie, żeby dostać pracę?

@Monika

Dzień dobry, wymagania uzależnione są ściśle od oferty pracy, jednak w większości znaczenie ma dla nas doświadczenie zawodowe, zapraszamy do przesłania CV przez formularz na https://time2work.com.pl/rejestracja/ lub kontaktu z rekruterem 502 084 236

Jacek

Niedawno wróciliśmy z partnerką z pracy w Holandii. To był mój drugi wyjazd do pracy zorganizowany przez Time2work. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu,poprzednio byłem sam i mam takie same odczucia. Pracownice agencji pracy profesjonalnie podchodziły do sprawy za kazdym razem. Informacja o miejscu pracy jak również miejscu zakwaterowania była w 100% rzetelna. Jeżeli były później jakieś drobne zmiany w miejscu pracy to wynioały jedynie ze strony pracodawcy. Ostatni pobyt zorganizowany przez Panią Darię zapamiętamy chyba do końca życia. Zakwaterowani byliśmy w bajkowym miejscu w okolicy gdzie sami Holendrzy pchają się żeby spędzić w spokoku weekend poza domem. Okolica przepiękna. Chyba jedynym dowodem na nasze zadowolenie z wyjazdów będzie chęć dalszej współpracy z agencją Time2 work którą serdecznie polecam.

@Jacek

Dziękujemy, nic tak nie cieszy jak pozytywna opinia od Pracownika :) Pozdrawiamy

Igor

Ja również słyszałem, że agencja ma opinię świetnego pracodawcy. Jak można się tu zaczepić?

@Igor

Witamy, cieszą nas pozytywne opinie, nasze oferty - znajdzie Pan na https://time2work.com.pl/oferty-pracy/ przy każdej ofercie może Pan przesłać aplikację, jeżeli nie znajdzie Pan dla siebie interesującej oferty, zapraszamy do zgłoszenia ogólnego przez formularz: https://time2work.com.pl/rejestracja/ . Jeżeli chce Pan być rekrutowany przez nas prosimy o zaznaczenie kwadracika przy "pogrubionej" informacji o wielokrotnej rekrutacji. Pozdrawiamy i do usłyszenia!!

Jak dziś wygląda sytuacja time2work sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Opole i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania pracy.

anonymous

Witam,czy to prawda,że po otrzymaniu karty tymczasowego pobytu w waszej firmie,nie wolno opuścić granicy Polski przez 10 miesięcy?

@anonymous

Jeżeli otrzyma Pan kartę tymczasowego pobytu, pracodawca nie może narzucić Panu okresu stałej pracy (zabronić wyjazdu). Posiadając kartę tymczasowego pobytu pracownik może przekraczać granicę, pamiętając jednak o konieczności skorzystania z urlopu jaki mu przysługuje. Jako pracodawca nie praktykujemy utrudniania pracownikom opuszczania terenu PL. Prosimy o informację skąd uzyskał Pan taką informację. Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem: marketing@time2work.com.pl. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Time2Work Sp. z o.o. - Opole

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Time2Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Time2Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Time2Work Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Time2Work Sp. z o.o.