3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 17 65 5 1

Opinie o Time2Work Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 73 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Time2Work Sp. z o.o.?

Radosław Nowy wpis

Podpowiecie czy firma potrzebuje aktualnie fachowców? Wprawdzie sytuacja nie sprzyja ale przecież wrócimy do normalnego funkcjonowania.

Magda Nowy wpis

Jak można się najlepiej skontaktować z firma ?

TakNie

Czy można się dogadać z kierownictwem w Time2Work Sp. z o.o.? Chcę aplikować do pracy jako Monter, dodali 11 grudnia kilka fajnych ogłoszeń na http://GoWork.pl

Tomik Nowy wpis
@Pytanie

W tamtym roku pośredniczyli w moim zatrudnieniu, z tego co tłumaczyła rekruterka to nie oni byli pracodawcą a ich klient. Fktycznie, umowe podpisalem z inną firmą, w której teraz pracuje. Najlepiej zadzwoń i dopytaj czy to oni będą pracodawcą.

TakNie

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Time2Work Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dzień dobry, nie mamy zwyczaju publikowania szczegółów systemu wynagrodzeń w sieci. System ten jest przedstawiony pracownikowi w momencie zatrudnienia. Pozdrawiamy

Anonymous

Dlaczego piszecie w nowym ogłoszeniu na infopraca o dodatkach za pracę w weekendy skoro takich dodatków nie ma? Praca w weekendy jest tylko dla kilku osób a wypracowane godziny można przeznaczyć TYLKO NA PŁATNY URLOP. Nie jestem pewien czy jest wypłacany dodatek za pracę zmianową. Nie ma żadnego kontraktu z holenderskim pracodawcą tylko umowa agencyjna z holenderskim pośrednikiem. I to raczej na słabych warunkach. Dlatego warto popytać u konkurencji na literę L która też zatrudnia w tym samym zakładzie w Elburg ale na trochę lepszych warunkach...

Tak5Nie1

@Anonymous

Dzień dobry, prosimy Pana o kontakt drogą mailową w celu wyjaśnienia Pańskich wątpliwości: holandia@time2work.pl lub telefoniczne nr. 502 084 236 Dziękujemy

Tak2Nie1
quazi
@Anonymous

W zasadzie wszystko co piszesz się zgadza. Sobota tylko do zamiany na płatny urlop. Brak dodatku zmianowego, o ile się nie mylę w umowach z DD jest jedna zmiana a faktycznie we fabryce są dwie. Brak karty ubezpieczeniowej. Larex od początku roku ma płacone wszystkie nadgodziny, nawet w niedzielę. Natomiast DD płaci tylko za 40 godzin tygodniowo i to słabo płaci. Dlatego większość chce przejść do Larex.

NL Girl

Oferta na produkcji jest w porządku, zaryzykowałam (przetwórstwo rybne wydawało mi się być srednio atrakcyjne) ale nie żałuje. Agencja na +

Tak1Nie1

@NL Girl

Dziękujemy za opinię, cieszy nas jej pozytywny charakter. Zapraszamy ponownie

Tak2Nie2
Marek

Byłem z nimi w Holandii. Praca przy rybach w miarę okej, zakwaterowanie dobre jak na holenderskie realia. znajomi jadą teraz na budowlanke zobaczymy jak tam to wygląda.

Anon

Czy praca przez Time2Work jest bardzo ciężka? Czy pracodawcy są mili?

@Anon

Witamy, posiadamy różne oferty pracy, zapraszamy do zadawania pytań dotyczących konkretnych ofert naszemu rekruterowi pod numerem: 502 084 236 :) Pozdrawiamy, do usłyszenia

Tak2Nie1
Natalia 123

Nie polecam w tej firmie pracy (usunięte przez administratora) nic więcej pierw 20euro za dzień za mieszkanie a puzniej 30euro z dietami piszą że 55euro diety jest a to nie prawda tylko 20 godzin nie możesz więcej zrobić niż 35h bo diety nie dostaniesz (usunięte przez administratora) i tyle nie polecam pracę w tej firmie

@Natalia 123

Dzień dobry, pani Natalio, czy nie pomyliła Pani firm? W żadnej z naszych ofert (archiwalnych i aktualnych) nie oferowaliśmy i nie oferujemy diet pracownikom. Dodatkowo, koszt mieszkania zawsze podajemy w wymiarze tygodniowym. Prosimy o powtórne sprawdzenie czy korzystała Pani z naszego pośrednictwa, zweryfikowanie wystawionej oceny lub kontakt poprzez e-mail w celu wyjaśnienia tej sytuacji.

Monika

Dzień dobry, czy trzeba mieć wyższe wykształcenie, żeby dostać pracę?

@Monika

Dzień dobry, wymagania uzależnione są ściśle od oferty pracy, jednak w większości znaczenie ma dla nas doświadczenie zawodowe, zapraszamy do przesłania CV przez formularz na https://time2work.com.pl/rejestracja/ lub kontaktu z rekruterem 502 084 236

Jacek

Niedawno wróciliśmy z partnerką z pracy w Holandii. To był mój drugi wyjazd do pracy zorganizowany przez Time2work. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu,poprzednio byłem sam i mam takie same odczucia. Pracownice agencji pracy profesjonalnie podchodziły do sprawy za kazdym razem. Informacja o miejscu pracy jak również miejscu zakwaterowania była w 100% rzetelna. Jeżeli były później jakieś drobne zmiany w miejscu pracy to wynioały jedynie ze strony pracodawcy. Ostatni pobyt zorganizowany przez Panią Darię zapamiętamy chyba do końca życia. Zakwaterowani byliśmy w bajkowym miejscu w okolicy gdzie sami Holendrzy pchają się żeby spędzić w spokoku weekend poza domem. Okolica przepiękna. Chyba jedynym dowodem na nasze zadowolenie z wyjazdów będzie chęć dalszej współpracy z agencją Time2 work którą serdecznie polecam.

@Jacek

Dziękujemy, nic tak nie cieszy jak pozytywna opinia od Pracownika :) Pozdrawiamy

Igor

Ja również słyszałem, że agencja ma opinię świetnego pracodawcy. Jak można się tu zaczepić?

@Igor

Witamy, cieszą nas pozytywne opinie, nasze oferty - znajdzie Pan na https://time2work.com.pl/oferty-pracy/ przy każdej ofercie może Pan przesłać aplikację, jeżeli nie znajdzie Pan dla siebie interesującej oferty, zapraszamy do zgłoszenia ogólnego przez formularz: https://time2work.com.pl/rejestracja/ . Jeżeli chce Pan być rekrutowany przez nas prosimy o zaznaczenie kwadracika przy "pogrubionej" informacji o wielokrotnej rekrutacji. Pozdrawiamy i do usłyszenia!!

Tak3Nie

Jak dziś wygląda sytuacja time2work sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Opole i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania pracy.

anonymous

Witam,czy to prawda,że po otrzymaniu karty tymczasowego pobytu w waszej firmie,nie wolno opuścić granicy Polski przez 10 miesięcy?

@anonymous

Jeżeli otrzyma Pan kartę tymczasowego pobytu, pracodawca nie może narzucić Panu okresu stałej pracy (zabronić wyjazdu). Posiadając kartę tymczasowego pobytu pracownik może przekraczać granicę, pamiętając jednak o konieczności skorzystania z urlopu jaki mu przysługuje. Jako pracodawca nie praktykujemy utrudniania pracownikom opuszczania terenu PL. Prosimy o informację skąd uzyskał Pan taką informację. Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem: marketing@time2work.com.pl. Pozdrawiamy

Tak3Nie

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w time2work sp. z o.o. w kwestii wynagrodzeń?

@Administrator

Dziękujemy za zapytanie, prosimy o wyjaśnienie jaki ostatni wpis jest przedmiotem zapytania, mówimy o ostatniej dodanej opinii? Dodatkowo, nie wiemy czy pytanie dotyczy systemu wynagrodzenia pracowników wewnętrznych czy tych, którzy podejmują zatrudnienie w NL? Ponadto, zapraszamy do przeniesienia tej konwersacji na drogę mailową - zapraszamy do przesłania wiadomości na marketing@time2work.com.pl. Pozdrawiamy

aLeKsanDra82

Pracowałam z Time2work w holandii kilka msc. powiem tak, jestem wiecej niż zadowolona, praca jak deklarowana, wynagrodzenie też, warunki mieszkaniowe ok, a kiedy miałam trudnosci uzyskiwałam pomoc. Ja wspominam to bardzo pozytywnie i żałuję, że już nie mogę podjąć pracy za granicą, a tą agencje polecam z całego serca.

@aLeKsanDra82

Dziękujemy za opinie, cieszy nas jej pozytywny charakter :)

Ghj

Witam czy pracuje ktoś w Harderwijk na produkcji łososia ? Jak z pracą godzinami i zakwaterowaniem ?

@Ghj

Witamy, przedstawiając ofertę możemy powiedzieć, że godziny pracy planowane są codzienne (z dnia na dzień) średnio 40 godz. pracy w tygodniu. Z naszej wiedzy wynika, że oceny dot. pracodawcy są bardzo pozytywne, w temacie zakwaterowania: jest ono w domkach na terenie parku. Pozdrawiamy

anonymous

Nie mam zamiaru rozmawiac z Opolem..ciekaw jestem o rozmowe z siedziba by zapytac o rzetelnoisc uslug..ale to juz nie wazne.Proponuje potencjalnych kandydatow upewnic sie ze ta praca jest a nie czekac w nieskonczonosc perspektywami bez pokrycia. Niestety stracilem czas i musze ponowic [proces rekrutacyjny.Moze ktos inny bedzie mial wiecej szczesia..zycze powodzenia.

@anonymous

Jeżeli jest Pan innym Użytkownikiem niż ROZCZAROWANY prosimy o Pana o kontakt mailowy pod adresem marketing@time2work.com.pl. W wiadomości prosimy o przesłanie danych identyfikacyjnych i informacji dlaczego nie zamierza Pan rozmawiać z nami na temat naszej rzetelności. Podkreślmy, że na chwilę obecną biuro w Opolu jest naszą jedyną siedzibą. Jeżeli wcześniej pisał Pan jako ROZCZAROWANY bardzo prosimy o nie tworzenie nowych opinii, szczególnie jako inny Użytkownik. Dziękujemy.

rozczarowany

Siedziba główna spółki: ul. Dworcowa 73 85-009 Bydgoszcz tel. (52) 370 53 40 fax (52) 370 53 41 e-mail: office@timework.pl Dział handlowy: tel. 52 307 03 40 Godziny pracy biura: 08.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku Proby kontaktu spezly jak widzac na niczym choc na internecie sa dane podane gdzie jest siedziba spolki. To byly moje ostatnie kroki podjecia dialogu z niesolidna firma.Odpowiedzi jekie otrzymalem byly klamliwe swiadczace braku klasy tej firmy. Zycze wszystkim powodzenia ale ja napewno nie bede kontynuowal wspolpracy z takimi agencjami a samej agencji zycze powodzenia w naborze nowyck kadr

@rozczarowany

Wszystko się zgadza firma timework posiada centralę w Bydgoszczy, pragniemy zwrócić uwagę na drobny szczegół: kontaktował się Pan z firmą time2work. Podkreślamy 2 między "time" a "work". Nasza firma time2work ma siedzibę w Opolu i nie jest powiązana z timework. Prosimy publikować w postaci odpowiedzi (serwis Gowork daje Panu te możliwość), a nie nowych opinii,

@rozczarowany

Nie widze mozliwosci rozmowy z kadra ktora wprowadzala mnie w blad z perspektywami pracy a potem rzeczywistosc okazala sie poprostu zludna.. sa agencje ktore potrafia zalatwic formalnosci w tydzien czasu oraz podjecie pracy w ciagu 7-9 dni ale z ta agencja moglbym czekac chyba do starosci.. Uzgodniono wycofuje aplikacje.Zaluje ze stracilem tyle czasu opierajac sie na bajkach o pracy. Potencjalnym pracownikom proponuje upewnmic sie ze praca jest zalatwiona a nie czekac i liczyc na cud....

@rozczarowany

Ze wzgledu na sytuacje nie widze mozliwosci dalszej rozmowy z opolem to rowna sie ze strata czasu.Faktem jest ze pracy za posrednictwem tej firmy nie mam.Sa solidniejsze agencje.Nie mam wiecej komentarzy

Zostaw merytoryczną opinię o Time2Work Sp. z o.o. - Opole