Time2Work Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Time2Work Sp. z o.o.

Nowy wpis

Aktualność
Witaj!
Jesteśmy agencją pracy, która elastycznie działa na rynku pracy, zatrudniając budujemy zespoły pracowników dla naszych klientów, stawiając na kompromis godzimy interesy pracownika i pracodawcy, przekonaj się, poznaj nas jako potencjalnego pracodawcę!

Zatrudniamy już kilkaset osób w Polsce, nie mniej pracowników znalazło pracę za granicą.

Jeżeli jesteś specjalistą szukającym zatrudnienia, daj nam znać, poszukamy za i dla Ciebie. Przedstawimy Ci możliwości pracy, a Ty zdecydujesz, która jest dla Ciebie najodpowiedniejsza.

Rozwiązanie trudności kadrowych Twojej firmie brakuje partnera, który wskaże Ci kierunek działania? Zaufaj nam! My wiemy, że to Twój czas i pomożemy Ci go wykorzystać! Skontaktuj się z nami (+48602155006)!

Czy w Time2Work Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Iza Nowy wpis

Nie wiem, czy wciąż jest aktualne to ogłoszenie wewnętrzne o pracy w agencji dla Specjalisty ds. kadr i płac? Firma obiecuje m.in. możliwości awansu - może znacie ścieżkę kariery? Czy wiadomo też, dlaczego zatrudnienie będzie dopiero od 1 lipca?

Nowy wpis

@Iza

Witamy :), tak oferta jest wciąż aktualna, zapraszamy do aplikowania lub kontaktu z rekruterem, wyjaśni on wszelkie wątpliwości :) Aplikować może Pani przez formularz na stronie: https://time2work.pl/oferty-pracy/851-specjalista-ds-kadr-i-p-ac/?form

Jurek

Pracowałem przez nich w Niemczech, wszystko ok, kasa zawsze w terminie.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Time2Work Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Płatny staż – Legalizacja Pobytu i Pracy Cudzoziemców.
Edek

3600 € netto miesięcznie i przez Agencje pracy zabawny/zabawna jest :))) wy jeszcze wierzycie w Święte Mikołaje ? Lub Gwazdora . Jak zobaczycie 1.200€ - 900€ netto na reke to pograniczy z Cudem . Mam pytanie i tu będzie też odpowiedź. Które grabie Grabią od siebie ? Żadne wszystkie Grabie grabią do Siebie. Żadna Agencjia nie da wam zarobić żebyście w ciągu 5 lat mieszkania stawiali w Polsce hehe.

Alicja
@Edek

A pracowałeś tutaj? Skąd informacja o takiej kwocie? Czytam komentarze i jestem bardzo pozytywnie nastawiona.

@Alicja

Pani Alicjo, nasze oferty zawierają stawki godzinowe brutto, nie zwykliśmy podawać stawek miesięcznych (szczególnie netto). Wynika to głównie z faktu, że netto zależy od klasy podatkowej pracownika, a ta od jego sytuacji indywidualnej. Dodatkowo zarobki miesięczne zależne są od liczby przepracowanych godzin. Dlatego miło nam, że ma Pani do nas pozytywne nastawienie zachęcamy do rozmowy z naszym rekruterem tel +48 789 097 482

Dzień dobry chciałbym się spytać czy są aktualne oferty pracy Dzwoniłem wskazany numer Agencji Ale NIKT nie odbiera . Pozdrawiam

@Marcin

Dzień dobry, oferty, wraz z danymi kontaktowymi rekruterów znajdzie Pan na: https://time2work.pl/

Bogdan
@Time2Work Sp. z o.o.

Dzień dobry? Ile płacicie księgowej ze znajomością kadr i płac i na jaki czas zawierana jest pierwsza umowa? Żona rozważa zmianę pracy i dobrze byłoby poznać podstawowe warunki zatrudnienia przed rozważeniem dalszych kroków.

@Bogdan

Witamy, pierwsza umowa zawierana jest na okres próbny czyli 3 miesiące, Jeżeli chodzi o wysokość wynagrodzenia to jest ono zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata, dlatego też w celu poznania szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem wskazanym w ofercie.

Weronika

Witam, w wątku padł temat umów, że na początek, umowa o pracę na okres próbny. Jak jest po tym okresie z zatrudnieniem? Możliwe jest podpisanie umowy na czas nieokreślony? Z tego co widzę komentarze są raczej przychylne firmie. Jaka atmosfera panuje między biurem a pracownikami?

Dzień dobry chciałbym się skontaktować z osobami kturzy rekrutacji do Pracy na poszczególne stanowiska. Pozdrawiam

Jaka umowa obowiązuje w Time2Work Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę na okres próbny - 3 mies.

Maro

Dobrze się pracuje. Wypłaty na czas. Jasna i zrozumiała umowa. Stawki ok.

@Maro

Cieszymy się, że nasze starania zostały docenione :) Dziękujemy!

Iza

Trochę miałam nadzieję że piszą tu pracownice HR, rekruterki. Dlaczego na profilach agencji wypowiadają się z reguły zrekrutowani, czy do tego stopnia obsada HR jest kompletna, że się nie zmienia i nie robią naborów?

@Iza

Pani Izo, nie bardzo rozumiemy, GoWork umożliwia właśnie pracownikom i osobom rekrutowanym pozostawienie opinii na temat, mówiąc ogólnie, współpracy z pracodawcą, z naszym rekruterem może się Pani skontaktować mailowo, telefonicznie czy w mediach społecznościowych. Jeżeli miała Pani na myśli brak aktywnych ofert na stanowisko specjalisty ds. rekrutacji, to rzeczywiście, nasz zespół jest kompletny, jednak zawsze może Pani przesłać zgłoszenie, a w przyszłości, gdy będziemy poszukiwać pracownika skontaktujemy się z Panią - formularz dostępny jest na: http://time2work.pl/rejestracja/

Dzień dobry, ile trzeba mieć lat żeby u państwa pracować? Mam na myśli głównie pracę przy owocach i warzywach

@.

Zatrudniamy osoby powyżej 18 roku życia

Robert

Pracowałem przez tom agencje, generalnie na plus.

informacje

witam , prosił bym o opinie ,na temat oferty pracy dla pracownika produkcji wędlin w niemczech

Witam mam pytanie bardziej do rzeczy coś więcej na temat tej agencji ? Czytając inne fora i opnienie to dosłownie jakieś nie porozumienie . Ogulnie pracuje w innej Agencji teraz zaczynam 5 sezon ale rozglądam się za pracą na bardzo długo z uczciwą Agencja pracy Holandia Lub Niemcy. Pozdrawiam

@Marcin

Witamy :) panie Marcinie, aktualnie, możemy zaoferować Panu zatrudnienie w Niemczech, jeżeli chodzi o kilka słów o nas - pomagamy znaleźć bezpośrednie zatrudnienie u pracodawców w Niemczech i Polsce, oczywiście dla kandydata działamy bezpłatnie. Po zatrudnieniu kandydat zawsze może się skontaktować z naszym koordynatorem by wyjaśnić nurtujące go kwestie. Działamy w pełni legalnie co potwierdza numer KRAZ, dodatkowo nasi pracownicy mogą skorzystać z rabatu na usługi TimeTax (rozliczenie podatku/zasiłek rodzinny w Niemczech). Jeżeli chodzi o nasze oferty to znajdzie je Pan na: https://time2work.pl/oferty-pracy/ na wszystkie pytania odpowie Panu nasz rekruter, do którego kontakt zamieściliśmy pod treścią oferty. Chętnie odpowiemy na Pańskie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu, pozdrawiamy

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Time2Work Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 27 października i zastanawiam się nad złożeniem CV.

anna

Na zasadach prawa pracy.

Aleksander
@anna

Znasz Time2Work od środka? Jaka atmosfera panuje w zespole i czy można się tu dogadać z przełożonymi w razie jakichkolwiek problemów? Liczę na Twoją odpowiedź, mam nadzieję że niedługo dasz mi znać.

anna
@Aleksander

znam, jest bardzo fajna atmosfera.

Radosław

Podpowiecie czy firma potrzebuje aktualnie fachowców? Wprawdzie sytuacja nie sprzyja ale przecież wrócimy do normalnego funkcjonowania.

Magda

Jak można się najlepiej skontaktować z firma ?

Czy można się dogadać z kierownictwem w Time2Work Sp. z o.o.? Chcę aplikować do pracy jako Monter, dodali 11 grudnia kilka fajnych ogłoszeń na GoWork.pl.

Tomik

W tamtym roku pośredniczyli w moim zatrudnieniu, z tego co tłumaczyła rekruterka to nie oni byli pracodawcą a ich klient. Fktycznie, umowe podpisalem z inną firmą, w której teraz pracuje. Najlepiej zadzwoń i dopytaj czy to oni będą pracodawcą.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Time2Work Sp. z o.o.?

Dzień dobry, nie mamy zwyczaju publikowania szczegółów systemu wynagrodzeń w sieci. System ten jest przedstawiony pracownikowi w momencie zatrudnienia. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Time2Work Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Time2Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Time2Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Time2Work Sp. z o.o.?

Time2Work Sp. z o.o.