Opinie o Rgl Robert Gajewski w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rgl Robert Gajewski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Rgl Robert Gajewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rgl Robert Gajewski w Opole

Jula Nowy wpis

Dzień dobry. czy ta umowa o pracę, o której kiedyś pisano odnosiła się do spedytora czy może chodziło wtedy tylko u kierowców? sama bym chciała aplikować do biura a jak kiedyś sprawdzałam okoliczne oferty to niektórzy pracodawcy B2B proponowali. Tutaj w biurze jaka umowę się podpisuje?

przewoznik Nowy wpis

Katastrofa wspolpraca nie placi ludziom zastrasza nic tylko dac sobie spokoj

Jak obecnie wyglądają relacje z klientami? Po poprzednich opiniach zastanawiam się czy może cos uległo poprawie? Widziałem ofertę dla spedytora z kiedyś, na stronie UP była dodawana i tak chciałem sprawdzić bieżące warunki. jaka jest podstawa? Ze dwa lata temu od trojki się zaczynała. I czy będzie ktoś jeszcze potrzebny na dziale?

Piotr Nowy wpis

Walizka dramat, wykonanie z tandetnych materiałów, rozwaliła się po kilku dniach. Absolutnie nic nie pokrywa się z tym, jak sprzedawca opisał towar. „Trwała, solidna” - to kiepski żart. Walizka przez osobę wyższa niż 170 cm nie dała się prowadzić, za krótka ràczka. Walizka niestabilna, materiał kiepskiej jakości, plastik słaby, zapach charakterystyczny do rzeczy z Chin. Porażka.

Czy po rozmowie w Rgl Robert Gajewski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Tomasz

robiłem dla nich zlecenie i nie popatrzyłem na ich ocene, po zleceniu okazało się, że nie płacą i tak było w moim przypadku, sprawe zleciłem w sądzie i poszedłem do komornika który ogłosił bezskuteczną ale nie popusciłem i poszedłem do kancelarii która obrała inną drogę i po kilku miesiącach walki udało odzyskać się 100% tego co mieli zapłacić, gdyby ktoś był zainteresowany kancelarią to polecam, zostawiam do nich numer 73O 361 496

Julita
@Tomasz

Jak zadzwoniłam to Pan Mecenas nie był zadowolony że Pan udostępnił numer publicznie, ale i tak dziękuję za numer.

Xxxc
@Tomasz

Nierozumiem takich ludzi .Kase ma ,lans na Insta,ciuchy po kilkanascie tysiecy,wycieczki co chwile za granice a nie ma kasy zeby ludziom zaplacic????Po prostu WSTYD!!!!!!!!!

@Xxxc

Nie wiem co tu może być prawdą ale tak właściwie to wiecie ile osób mogłoby się tutaj obecnie zatrudniać? I czy są teraz wśród nich Ukraińcy? Pytam, bo widziałam, że firma pozycjonowała się jako pracodawca na jednej z witryn przeznaczonych właśnie dla kandydatów ze Wschodu

Marzena

Dziwna sprawa, bo podobno o firmie złego słowa powiedzieć nie można według jednego z pracowników a nagle ktoś tu sugeruje, że nie płacą i dodaje numer do kancelarii... Wiadomo o co z tym chodzi?

Pawel

Czytam niektóre opinie i zastanawiam się kto je pisze ale na pewno nie moi koledzy z pracy. Sam pracuje w rgl i nie mogę złego słowa powiedzieć. Zarobki są na przyzwoitym poziomie , pieniądze zawsze na czas. Nigdy nie ma problemu z urlopem. Koledzy z firmy pozytywnie nastawieni do pracy. Miła atmosfera. Chyba konkurencja ma z tym problem i sukcesywnie próbuje zaburzyć pozytywny wizerunek naszej firmy. Ni nic , nie pozostaje nic innego jak pozdrowić konkurencje ;)

@Pawel

Serio uważasz, że to tylko konkurencja? To kogo konkretnego masz na myśli tak właściwie?

Czerwony

Przecież Pan Robert to taki dobry człowiek Jak możecie pisać takie komentarze Pracować trzeba wszędzie Pan Robert za darmo nie daje pieniędzy Polecam pracę u tego dobrego człowieka

Rgl

Dobry człowiek hahaha

Dawid
@Czerwony

Czyli polecasz tego pracodawcę? Pracowałeś tam lub obecnie jeszcze jesteś pracownikiem? Czy wynagrodzenie jest u Niego adekwatne don wykonywanych obowiązków ?

Pawel
@Czerwony

Pracowałem w wielu firmach , tutaj kasa zawsze na czas i mila atmosfera w firmie. Jak najbardziej polecam

@Pawel

To super! A ta kasa to dobra chociaż? :) Jak oceniasz swoje zarobki?

GREGRE

PROPONUJĘ OMIJAĆ TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM. FAKTURA NA KWOTĘ 270 ZŁ 50 DNI PO TERMINIE PŁATNOŚCI A PAN SPEDYTOR CAŁY CZAS TWIERDZI ŻE JUŻ WYSZŁA. ODDANE DO WINDYKACJI . BRAK KOMPETENCJI I POSZANOWANIA PRZEWOŻNIKA . ZAPEWNE LICZĄ ŻE SKORO MAŁA KWOTA TO MOŻE SIĘ UDA I ODPUSZCZĄ PŁATNOŚC

Kierowca

Robota spokojna i ułożona. Niestety pan G. to kawał cwaniaka . Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem

Emil
@Kierowca

(usunięte przez administratora) , dlatego ma kasę .Gdyby było inaczej to by się nie dorobil

Pracownik @

Polecam firmę:) pracuję tu od 2 lat ,wszystko jest zgodne z umową, kasa na czas, miła atmosfera w firmie po warunkiem że przychodzisz do pracy popracować ,a nie lecieć w (usunięte przez administratora).pozdrawiam

Halina
@Pracownik @

A na jaką umowę można liczyć zatrudniając się w Rgl? Czy jest to od razu umowa o pracę, czy też na początku na przykład zlecenie czy też dzieło? Myślę, że to istotna kwestia.

jaś
@Halina

umowa o pracę

Antoni
@Pracownik @

Czy w firmie są jakieś systemy 2/1, 2/2, 1/1 czy od poniedziałku do piątku? Co głównie jest wożone, spożywka, samochodówka? Jakimi zestawami jeździcie, mega, standard? Miałem okazję poznać pana Łukasza ze spedycji, wrażenie zrobił "normalnego" gościa.

Jeżeli masz jakieś doświadczenia z RGL Gajewki Robert to użytkownicy na pewno chętnie przeczytają Twoją wypowiedź.

MOnic

Firma, zatrudnia ludzi przede wszystkim bez umowy. Chcesz skorzystać z tej firmy lepiej załóż własną działalność. Biuro,to porażka powiązania same przekleństwa, szef firmy nie ma na nic wpływu. Maksymalny wyzysk i szara strefa. Ludzie z firmy odchodzą. Nie polecam.

jaś
@MOnic

hahaha, chyba masz do kogoś prywatny problem bo to co piszesz to same bzdury :)

@MOnic Wszystko zależy od tego jakie warunki sobie uzgodnimy z firmą, więc nie ma co na zapas narzekać!

Piter

Polecam. Spokojna praca i kasa na czas !

Dhl

Tragedia najbardziej oszukana firma ktora znam (usunięte przez administratora)straszne omijajcie szerokim lukiem

Piter
@Dhl

To dziwne bo pracuje już kilka lat i jest gitara. Chyba Cię stary złapał na kradzieży paliwa i nie możesz przeżyć hahaha

Byly

(usunięte przez administratora) zaden polak juz nie pracuje, tylko chlopaki z ukrainy ktorzy boją sie zwolnic bo wyplaty nie dostana

Tymon

Pracują ludzie, którzy chcą pracować i zarabiać, polecam.

driver byl

Zgadza sie tylko ukraina pracuje i to zmuszana bo daudziesty wyplata

Radek

@Dhl Może otrzymamy więcej informacji dotyczących opinii? Chyba, że to konkurencja zainspirowała?

Jaro

Polecam. Pracowałem 3 lata, kasa na czas i szef idzie na rękę z urlopami. Kombinatorzy niestety nie zajdą tutaj szczęścia bo jest kontrola spalania aut.

Zostaw merytoryczną opinię o Rgl Robert Gajewski - Opole

• Jak się pracuje w Rgl Robert Gajewski?

Zobacz opinie na temat firmy Rgl Robert Gajewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rgl Robert Gajewski?

Rgl Robert Gajewski
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Krakowska 28A
    45-018 Opole