Opinie o Profidem Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Profidem Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profidem Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profidem Sp. z o.o. w Opole

Te Nowy wpis

Jak wygląda praca przy rozbiórkach w 2023 ? Czy stawki podane w ogłoszeniu tj.14-15 prawdziwe?

Gość Nowy wpis

Praca na działalność pan "szef"ściemnia że faktury nie docierają na e-mail a o wypłacie za 3 tygodnie ani widu ani słychu dzwoni że żadnych pieniędzy nie dostał i nie zapłaci. Kontakt z panem J. bardzo trudny.

...

Jak wygląda praca w tej firmie? Jakie są stawki? Jak wyglądają wyjazdy?

Gabriela
@...

A jakie stanowisko Cię interesuje?

... Nowy wpis
@Gabriela

Demontaże z własną działalnością

Julia Nowy wpis
@...

Czyli b2b? Z tego co widzę nikt tu nie odpowiedział, ale ciekawa jestem czy udało się już jakoś doinformować?

Bingo prawda

Julia
@Gość

Co jest prawdą? Chyba, że to coś niemiłego to lepiej nie pisz.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Profidem Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Jest to firma nie wywiązując się z tego co pan Jarek mówił w biurze ,zwyczajnie oszukując ludzi nie kompetencja tego pana jest na poziomie podstawowym, pan Jarek pracodawca olewa pracowników i ich sprawy ,odradzam każdemu omijać szerokim łukiem .

@Gość

Co tam się dzieje walki jakieś nie rozliczają się czy jak ? Ktoś da znać ?

Julia
@Gość

A powiesz w sumie co ten pan dokładnie w tym biurze mówił, bo ciekawa jestem czego wam naobiecywał, że takie rozczarowanie jest.

Wstyd

Pan Jarek jak w poniższych komentarzach , (usunięte przez administratora) na temat obowiązków w pracy (tylko Azbest / Papa / Wełna szklana) , kontakt z biurem to po prostu tragedia, na budowach brak rękawiczek , wody.

@Wstyd

On nie ma pojęcia i niczym pan jarek

Czekamy na informacje od nowych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Co wiecie nowego o pracy w przedsiębiorstwie Profidem Sp. z o.o. w mieście Opole? Dajcie znać!

Kwiatek

Pracowałem w tej firmie. Totalna porażka. Pieniędzy nie można się doliczyć. Nadgodzin jak się nie wyklucisz to nie dostaniesz. Obcinanie godzin. Oszczędzanie na narzędziach. Fatalne warunki pracy. (usunięte przez administratora)

Kuba

Witam właśnie zakończyłem tam praca masakra majstrowie to jakieś (usunięte przez administratora) zonder comando za gówniane pieniądze gonią do pracy jak (usunięte przez administratora) miała być zwykła rozbiórka a nie kłucie betonu zrywanie azbestu bez masek i ubrań ochronnych nigdy więcej takiej pracy szczerze odradzam komu kolewiek współpracy z tą firmą

@Kwiatek

Żenada ta firma nic więcej

Pracowałem tam

Pracowałem u złodzieja 6 lat. Śmieszne pieniądze. Warunki hoteli porazka. Dojazdy prywatnymi autami . Ciągle azbest i welna . Oszczędności na maskach i rękawicach. Zero premii. Ogólnie porazka. Znam około 60 osób co się zwolniło w szybkim czasie.

Buła

Ja tam pierdziele, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pieniądze może nie wielkie ale za to pewne. Bajek o 15 euro za godzine już się wielu nasluchalem, ale prawd o nierzetelnosci takich płatników też już kilka znam. Poza tym pracę trzeba sobie umieć zorganizować, to połowa sukcesu i wysiłku gdy jest ciężko. Pozdrawiam ekipę z Köln, damy radę!

Roman
@Buła

Czym się konkretnie zajmujesz i jak oceniasz kontakt z ludźmi z Profidem? Fajnie jeśli podasz więcej szczegółów, takie szczere informacje są zawsze cenne dla innych użytkowników.

Ghj

To prawda ręczna robota niby na gewerbie bez ubezpieczenia masek zrywanie azbestu warunki hotelowe ok na początku potem potrącają 100 euro za mieszkanie odradzam naszczescie mi wypłacili co do grosza ale w Polsce a zjechałem po 2 dniach pozdrawiam nie wysyłajcie dokumentów skanem bo to wałek i omijać szerokim łukiem chyba że chcecie zrobić sobie wycieczkę i stracić kasę tak jak ja

Prywaciarz
@Ghj

Nie prawda ze bez ubezpieczenia, wiec nie pisz takich bzdur. Mi biuro Pana Koledy pomogla zameldowac Gewerbe po przeslaniu dokumentow poczta elektroniczna a ten Pan ubezpieczyl mnie zaraz w pierszym dniu pracy. Nikt ci roboty nie zleci jesli nie okarzesz sie polisa i zameldowana Gewerba. Panie dwudniowy karierowiczu wez sie Pan nie wypowiadaj jak nie masz Pan zielonego pojecia.

Norbi

Czytam te komentarze i ręce opadają . Pracuje w tej firmie od dłuższego czasu i co mogę powiedzieć to to ,ze wypłata nigdy się nie spóźnia , nocleg jest bezpłatny ,z praca wyglada różnie raz lepiej raz gorzej ,ale pracować trzeba wszędzie , a ci co napisali te bzdurne komentarze to przeważnie alkoholicy lub narkomani ,którzy nie przyjechali z zamiarem pracy ,tylko szukając rozrywki aby oderwać się od żony lub mamy i na całe szczęście zostali natychmiast zwolnieni ,bo nie wyobrażam sobie pracować z takimi ludźmi .

Azbeściak

Praca jak każda inna czasem się śmieje a czasem naprawdę ciężko. Jeśli chodzi o noclegi to też bywa różnie ale nie wybrzydzam bo mój kolega mieszka w Niemczech i 600 euro placi za mieszkanie a ja tych wydatkow nie mam trzeba to tylko zrozumieć. W Holandii kroili mnie za łóżko 120 euro tygodniowo! Ludzie czego wy chcecie! W tej branży nie zarobisz tyle co inżynier czy architekt budowlany! A coraz wiecej rozszczeniowych Polskich Panow pojawia sie tutaj. Porobi tydzien i w drugim go nie ma bo zachorował albo po prost spi pijany na hotelu po nocnej libacji i ciągłym narzekaniu na wszystko dookoła No ale przecież choremu to się należy i urlop na żądanie także.Jaka firma ma to tolerować! I całe szczęście że pozbywają się tego marginesu od razu ! Zarobki nie są najwyższe w granicach 8,5-9 € na czysto. Z urlopem problemu nie ma, jeśli chodzi o azbest to czasem sie zdarza ale każdemu przysługuje porządna maska, z wymiennym filtrem o którą tylko samemu trzeba zadbać. Firma wysyła tez ludzi na badania okresowe w Niemczech za które nie płacisz! Podobnie jest z kursami na majstrow ale to tylko dla tych którzy chcą tu zostać i chcą się rozwijać. Ja mam taki kurs od niedawna i szef płacił za to ponad 600 euro nie obciążając mnie żadna odpowiedzialnością ani kosztami. Jeszcze nigdy nie bylo opoznienia z wypłatą a dla tych co maja komornika jest mozliwosc przejscia na gewerbe, tam też można trochę więcej zarobić ale wszystko zależy od chęci. Chory, pijak i filozof miejsca tutaj nie zagrzeje.

Norbert

A ja uważam, że wystarczy dobrze robić swoje i nie będzie powodu do narzekania, choć może nie wszystko jest idealne

Tomi

Banda (usunięte przez administratora) i nic więcej mieszkanie totalne nieporozumienie (usunięte przez administratora) tak że na sam widok sie spakowałem sama (usunięte przez administratora) i nic więcej nie polecam

Drugi mądry

Firma po prostu masakra. Ciężko jest się dogadać z " szefostwem " obiecują dużo, a jak coś do czegoś dochodzi to nawet nie potrafią odpisywać. Ponad miesiąc można czekać na wykaz godzin pracy i nadal odpowiedzi brak a już nie mówiąc o zwrotach za paliwo, jeżeli się dojeżdża własnym samochodem do pracy.(usunięte przez administratora)

Jeden mądry

Porażka, nie rzetelny pan J. Mówi co innego przez telefon a na spotkaniu wychodząc inne fakty, do tego ta pani w biurze brak słów! Odradzam i nie polecam!!

Zostaw merytoryczną opinię o Profidem Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Profidem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profidem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profidem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Profidem Sp. z o.o.
  • 1 Maja 63-65