EU-People Polska Sp. z o.o.

Opole

Opinie o EU-People Polska Sp. z o.o.

To nic nadzwyczajnego

Gdyby EU People oszukiwało z wypłatami lub się ociągało nie byłoby już agencją, przynajmniej w Holandii ;-)

Mala

pracowalam u nich w tamtym roku, po sezonie nie bylo godzin to sie zwolnilam. teraz sie za czyms rozgladam w okolicy Venray-Venlo, ale na razie nie maja ofert, jakby cos bylo to chetnie skorzystam. agencja sprawdzona, nie ma obaw, ze oszukaja z wyplatami czy cos.

lewa

rekrutacja profesjonalna, opieka po holenderskiej stronie w porzadku, wyplaty raz na tydzien- cala kasa na konto, bez lipnych zaliczek. na domkach zalezy, na kogo sie trafi- jak ekipa jest w porzadku to nie ma problemow. Ja jestem z chlopakiem juz trzeci miesiac, mamy zamiar do konca grudnia posiedziec.

HANYS 008523

Ogolnie magazyn Action jest git mi sie podoba tam ,pracuje juz tam troche czasu ,co do normy to sie bawie nia:)jezeli ktos ma troche checi i wie ktora to prawa i lewa reka to z norma nie bedzie problemu.Norme mozna w cztery dni opanowac ,,jak sie chce,, zloty medal. Dla osoby ktora wymyslila 8 tyg nauki,cyrk na sali .Ktos np przez 10tyg nie zrobil normy. Tak?bo mial wyj.....ne:)a oni mu w 12tyg podziekuja jaki sens Action???moim zdaniem jak ktos w 6 dzien nie zrobi normy to nic z niego nie bedzie,Mowie to poto zeby Action dal wiecej pola do popisu tym co chetnie pracuja zeby w korkach nie stali i mieli godz,zwlaszcza dla tych dziewczyn co nie jednego pickera zawstydzily tempem:)a co do wyplat z biur to koszmar,temat rzeka....pzdr.

Hmmm
@Malwina 18.11.2017 11:53
Nie moja wina ze jestes taka sierota co normy nie robi,jaj nie masz chopie

No ty w agencji wyrabiasz normę pisania komentarzy. Wczoraj było z 10, dzisiaj ile? Co premia pewnie uzależniona od ilości pochwalnych postów

@HANYS 008523 05.11.2017 20:54

Ale ty kolego jesteś naiwny. Mało wiesz. Życzę Ci powodzenia w tej super pracy za pośrednictwem tej super agencji i za super pieniądze:);)

mećko

spoko praca w Oosterhout na zamówieniach, polecam

Madzia :-)

Pracowalam u nich w Venray w CEVIE, godziny byly srednie, praca fajna, typowa logistyka. Jesli chodzi o agencje, to bylam zadowolona.Pieniadze na czas, kontakt z koordynatorkami na miejscu.Gdyby mnie nie "wywialo" na polnoc Holandii za moim narzeczonym nie wykluczam, ze nadal bym tam pracowala.

Niemożliwe, ale prawdziwe

ostawić Mnie dziwi to, ze taki twór jak EU moze konstruować tak niekorzystne umowy o pracę, umieszczając ludzi w takich warunkach mieszkaniowych, kompletna wolna amerykanka w centrum Unii Europejskiej gdzie krzywość ogórków określa się szczegółowymi przepisami. Mam porównanie np z Otto, które nie odważyłoby się na tak dziwne i niekorzystne umowy na rzecz pracownika

lusia
@Niemożliwe, ale prawdziwe 16.11.2017 16:31

Smiechu warte, Otto nie odwazyloby sie, a czy ty aby z ich biura nie jestes. Mnie oszukali ze stawka, najpierw umowilismy na normalna stawke bez wiekowki, kontrakt podpisalam w Holandii, ale kopii dla mnie park menager nie mial, miala przyjsc pozniej z biura. No i przyszla ze zmieniona nizsza stawka. Na prawde super firma, niech ik ... trafi. Troche po rozych firmach pojezdzilam, terz pracuje w Actionie przez EU People i jestem zadowolona. Jedno z lepszych biur, w ktorych bylam.

Do Marta

Koleżanko zgodzę się z Tobą Susteren zaraz po Droomgaardzie jest najgorsze

marta

Pracowałam już przez 3 agencje i powiem ze jak mieszkalam na dromgard gdzie sciany zamarzaly i nawet woda w kibelku potrafila zamarznac, a na caly domek byl jeden malutki grzejnik i jezdzilam do pracy 150km żeby pracować 3 godiny i trzeba było wracac to było przewalone i teraz mam dużo lepiej ale pisze tylko o sobie. Każdy ma inne doświadczenia.

koniu

pracowałem w Hoofddorp w magazynie na zbieraniu zamówień i jak sytuacja by mnie nie zmusiła nadal bym tam pracował, bo godziny zawsze były i kasa się zgadzała. Mieszkałem u siebie było OK. Może uda mi się wrócić

Juz mnie to nudzi

Jak wam cos pika w agecji to po co ustawiacie sobie powiadomienia. Nie macie najwidoczniej co robić, że w pracy czytacie i piszecie komentarze. Normalni ludzie w pracy pracują i nie mają czasu zjeść śniadania, a wy na wszystko czas znajdujecie

Ale buty

Z tym czajnikiem to chyba o sobie piszesz. Bidulko z agencji,ofert nie macie,na forum burza to usuneliscie połowę komentarzy i napisaliście sobie od razu po 5 chwalebnych, w których obrażanie uczciwych,pracowitych ludzi.Każdy kto tutaj jest widzi co się dzieje, zero reakcji z waszej strony a wy piszecie, ze kontakt zawsze jest. Pralki nie ma i nie ma osoby, z którą mozna o tym porozmawiać. Kowboj odsyła do administracji, a administracja każe chodzić po domkach i pytać, kto uzyczy pralkę. Ludzie wyjeżdżają do domu i pomimo licznych maili i SMS nikt z agencji nic nie wie. Człowiek nie wie, komu oddać klucze, rower, bo nie ma z kim rozmawiać. Usuwajcie sobie posty, piszcie, jakimi jestesmy mongolami(w ogóle obrażanie ludzi z zespolem (usunięte przez administratora) jest poniżej krytyki), nieogarami, leniami, cpunami, alkoholikami i nie dbamy rzekomo o porządek ( chętnie zalacze zdjęcia i filmik, gdzie sa świeżo umyte podłogi, wytarte kurze itd.). Generalnie wszyscy, którzy mają coś do zarzucenia agencji są ponizani na forum. Was z biura nikt nie obraza, piszemy tylko konkretnie co się wydarzyło, jaka była reakcja ze strony agencji/jej brak. Pisały też osoby na chorobowym, których komentarze zniknęły, mimo że nie było w nich nic, co naruszaloby prawo, a pisały o drodze przez mękę. Droga agencjo zmiencie podejście, to i chętnych wam przybędzie, komentarze będą przychylne, mniej zmarszczek będziecie mieć na twarzy...

alabamba

Wchodze na forum o EU i oczom nie wierze.... jak widac 2 lub 3 osoby nie daly rady w pracy... co tempo za wysokie a moze wstac trzeba bylo za wczesnie.... Pracuje dla tej firmy juz 4 miesiace i jak dotad nie mialam problemuani z wyplatami, ani z domkami ani nawet z ludzmi na parku ale co bede mowic... do pracy sie nie spozniam, chorobowych co tydzien nie biore i wszystkie nadgodziny jakie daja sa moje. Luszie opanujcie sie i bierzcie sie do roboty a nie w Polsce wszystko mamusia z tatusiem zalatwiaja a jak wyjedzie za granice to nie wie jak wode w czajniku zagotowac. Spoko agencja daja rade !

Ale buty
@alabamba 17.11.2017 16:09

pika mi i pika ciagle

Masakra proszę przestancie wylewaz tu swoje zale.Co chwile powiadomienia jakies z d** dostaje.Jak wam tak zle i was tak strasznie zrobili to zamiast plakac w internatach wezcie jakiekolwiek dowody i idzcie do sadu albo do strasburga od razu. Nie mogę, zebrala się kupa mongolow i placza po internecie jak to im nie wyszlo w Holandii. Przerobilem kontrakt w Echt przez EU , tez mieszkałem na Susteren i jakos dalo się rade normalnie pracować i zyc.Teraz jestem na fazie przez Action i ludzie boze zdarza się ze godzin nie ma ale nie przesadzajcie już. Skonczcie już plakuniac po internetach, tylko wezcie się w garść i cos zrobcie jeśli taaaaaaka straszna agencja.A jak nie to rowy kopac !

Action
@pika mi i pika ciagle 17.11.2017 16:12

Rowy sobie kop sam frajerze Sądząc po tonie i stylu wypowiedzi nie reprezentujesz osoby wyksztalconej wiec to praca w sam raz dla Ciebie.

AntyActionAntyEuPeople

7 postów tej samej treści niby od różnych osób w odstępach kilkunastu/kilkudziesięciu minut. Nieźli jesteście. Uważajcie, bo my też mozemy zgłosić wasze posty obrażające ludzi, którzy przyjechali pracować i zarobić, mieszkać w normalnych warunkach. Mam bardzo bogate doswiadczenie i w Polsce i za granicą. Jakoś wszystkie agencje mogę polecić a EU niestety nie. Z resztą w Polsce znajdę sobie bardzo dobrą pracę, bo moja praca i podejście do niej zawsze były cenione i do dzisiaj utrzymuję kontakt z moimi kierownikami i dyrekcją. Ja tylko zarabiam na nowsze mieszkanie (jedno już mam i to bez kredytu) i na nowy samochód, a później wracam i to do pracy biurowej. Obrazajcie dalej, a wasze posty wyleca szybciej niż nasze. Jesteście żenujący i tego nie czujecie....

p.k.

ja tam nie wiem o co tu chodzi, kto dodaj czy nie dodaje te komentarze, ale nie wmawiajcie mi, ze klamie, czy na prosbe kogos z agencji pisze.swoje wiem, kto chce niech sprobuje, nikogo nie namawiam, ale tez nie odradzam- eu people nie jest zle.

Prawda w oczy kole

Wszystko fajnie tylko, że te 4 posty ponizej to tak napisane gdyby jedna osoba była autorem. Nagle zmasowany atak obronców agencji w 18 minut ! Hahahaha My Was od mongołów nie wyzywamy tylko punkt po punkcie stwierdzamy fakty. Aha i podejrzewam ze nie potraficie tyle co my ale mniejsza o to panie i panowie z biura ;-) Mniej zdenerwowania życzę i lepszej organizacji pracy. Ludzie sami ocenią czyja opinia jest bliższa prawdy Wasza czy nasza

p.k.

pracowalem przez nich pare miesiecy temu na Venray, praca nie byla zla, godzin czasem troche mniej, ale ogolnie spoko. Problemu z agencja nigdy nie mialem. co prawda mieszkam na swoim, to sie o mieszkaniach wypowiedziec nie moge, ale inni ze zmiany nie narzekali, jak juz byly problemy to najczesciej w eurojobie, a nie w eu people.

Kryst277

Trzeci miesiac z kolei pikuje u nich w Helmond - sa wyplacalni - to najwazniejsze dla mnie. Mam swoj dom , wiec o zakwaterowaniu sie nie wypowiem. Nie mam problemu z ta agencja

klausM

pracuje w echcie od tygodnia. ktos tu chyba przesadza z tymi opiniami. dajcie se spokoj, ladnie was wzielo. praca jest ok , agencja tez mnie nie wk.... wiec nie moge narzekac

taśma

Ktoś mi wyjaśni dlaczego i za czyim przyzwoleniem eu people usuwa niewygodne dla siebie aczkolwiek prawdziwe komentarze? ?? Co za ignoranci. . .

@taśma 16.11.2017 21:18

No właśnie. Teraz wiadomo, dlaczego nie ma prawie w ogóle negatywnych komentarzy. To nie agencja jest taka super, tylko agencja usuwa niewygodne komentarze pokazujące prawdę o nich, no i oczywiście sami piszą sobie posty pochwalne. A najgorsze, że administrator pozwala na to. Wychodzi, że na gowork można pisać tylko pozytywy. Ciekawe, jak ludzie mają wyrobić sobie opinię..., a przepraszam EU opinie nie interesują, bo sami sobie piszą, że są super, a ci, którzy mają negatywne zdanie o nich to wg nich (co piszą w oficjalnym jak i w nieoficjalnych komentarzach) ludzie z problemami, nieogary itp.

bakus29

Czy na terenie euro parku susteren jest parking i czy można samochód bezpiecznie zostawić

Takie są fakty
@bakus29 16.11.2017 00:01

Auto własciciel parku kaze Ci parkowac na nieoswietlonym zakrecie badz z drugiej strony parku. Placisz za domek wiecej niz przecietny Holender a auto jestes zmuszany zostawiac w kompletnej ciemni i głuszy Takie sa fakty. Jezeli nie masz lepszego auta to pół biedy, ale i tak w zasadzie nie masz żadnej pewnosci, ze Ci ktoś z nim nie zrobi liftingu. Taki nowy apartheid XXI wieku

Niewiarygodne ale prawdziwe
@bakus29 16.11.2017 00:01

Mnie rozbraja fakt, ze taki twór jak EU moze konstruować tak dziwne umowy o pracę, umieszczac ludzi w tak niekorzystnych warunkach mieszkaniowych, kompletna wolna amerykanka w centrum Unii Europejskiej gdzie krzywość ogórków określa się szczegółowymi przepisami. Mam porównanie np z Otto, które nie odważyłoby się na tak dziwne i niekorzystne umowy na rzecz pracownika.

AntyActionAntyEuPeople

Parę osób tutaj pisało: min. ja, Taśma, jakaś Karolina. Żaden komentarz nie był obraźliwy, były merytoryczne, wyważone, poparte konkretnymi sytuacjami, wypowiedziami, cytatatami, w nikogo nie uderzaly i co? Nie ma już tych komentarzy. Agencja swoim zachowaniem potwierdziła po raz kolejny, jak "ważny" jest dla nich klient. Smiejcie się ludziom w twarz, ale ilość ofert pokazuje, że macie chyba problem z utrzymaniem się na rynku. Stąd pewnie te kary w umowie, dzięki nim jeszcze jakoś ciagniecie, no i usuwacie sobie komentarze, więc jeszcze jacyś naiwni nabiorą się na wasz PR.

AntyActionAntyEuPeople

Popatrzcie, co robi agencja. Napisałam dawno temu komentarze ok. 30.10, które zostały usunięte, mimo że nie lamaly regulaminu. Napisałam tylko o pralce, której nie dało się załatwić, o tym, ze nie bylo kontaktu ze strony agencji, jak wyjezdzalam, na co mam dowody w postaci maili, SMS. Nic co by lamalo regulamin, czy prawo. Teraz rozumiecie, dlaczego nie wolno sugerować się opiniami w necie. Zostają te pozytywne albo neutralne i każdy kto tutaj wchodzi myśli sobie "o.. same pozytywy, ta agencja musi być super". Jestem zniesmaczona tym, co robi EU People. Usuwajcie sobie posty, ale w końcu traficie na takich ludzi, którzy zamiast na forum pójdą z dowodami, które prawie każdy zbiera, do sądu. Może kilka mln kary ostudzi was trochę.

Janusz co słychać u Sebixa ?

Janusz jak lubisz mieszkać w przeludnionej chatce puchatce w susterenowskim lesie, płacić za dojazd 15 km w obie strony rowerem jak za zboże, prać w jeziorku to gratuluję samozaparcia i ślepej pogoni za euro. Jedyne z czym się z Tobą zgodzę to praca w Actionie, ale biorąc pod uwagę, że trzeba najpierw pracowac tam przez np. takie Eu People to szczerze nie polecam. PS Janusz a Ty na pewno jestes Januszem a nie jakąś Dżesiką albo Brayanem z biura ? Bo to, ze agencja smieje sie z ludzi w realu to widac na kazdym kroku, a tymi podrabianymi postami smiejecie sie ludziom w twarz rowniez online. Dobrze wiecie, ze jest jakas rezerwa ludzi z Polski, którą nie zrażą opinie na goworku. Tylko, że mogę sie z Wami założyc, ze jezeli nie zmienicie standardów to za kilka lat bedziecie zmuszeni zatrudniac tylko patologią, a moze nawet kryminalistow, bo reszta normalnych oleje was ciepłym moczem, tak jak wy teraz lejecie na pracownikow zatrudnianych przez waszą agencję.

Janusz

Pracowałem z firmą Eu People w Holandii i byłem bardzo zadowolony z tej współpracy. Nie rozumiem niektórych wypowiedzi i mam wrażenie, że piszą je osoby mające osobista urazę. To bardzo wypacza wizerunek agencji.

@Janusz 14.11.2017 09:46

No tak pozytywne opinie są prawdą, natomiast negatywne piszą dziwni ludzie. Każdy ma swoje doświadczenia, skoro ciebie nie spotkało nic złego to super, ale są ludzie, którzy mają negatywne doświadczenia z tą agencją i nie jest ich mało. Wizerunek agencji wypaczaja tendencyjne komentarze nie poparte jakimikolwiek argumentami, więc po co ten zarzut z twojej strony. Jesteś zadowolony i nikt ci nie zabrania pisać o tym, ale nie rozumiem po co uderzasz w tych, którzy przeżyli najgorszą przygodę w swoim życiu

Grażyna
@Janusz 14.11.2017 09:46

bananowo

Pracuje na picku w Action w Echt od trzech miesięcy. Na parku da się żyć jak trafisz na spoko ludzi, domki są przeważnie wyposażone a jeśli czegoś brakuje zawsze można to zgłaszać. Przy recepcji jest mały sklepik spożywczy, a najbliższy prawidłowy sklep (plus) jest w Susteren, 15 minut jazdy rowerem. Praca na pickerce jest ok. Ludzie w pracy śmieszkują, generalnie wesoło. Norma natomiast została niedawno podwyższona, wynosi teraz 125. Ludzie którzy po okresie próbnym (15 dni) nie wyrabiają są zwalniani. Odnośnie Agencji EU people, przez którą pracuje... Kontakt z administracją jest. Kiedy coś się ma zadziać (np. w danym dniu zmiana zaczyna się wcześniej) byłem zawsze informowany o czasie. Kto przyjeżdża tu pracować a nie się bawić niech się nie martwi. :) Powodzenia, pozdrawiam

eleonor
@bananowo 13.10.2017 02:37

ja nie wierzę, jak pracowałam w zeszłym roku to norma wynosiła 115... zwariowali??

@eleonor 12.11.2017 02:22

Potwierdzam. Norma 125

Kate

Kara 500 eur za wcześniejsze zerwanie umowy.Prawie żadna agencja nie ma już takich kar, a jeśli nawet to nie w takiej wysokości.Po drugie, jak to ktoś napisał potrafią wejść do łazienki jak ludzie biorą prysznic albo korzystają z toalety.U mnie pan stał późnym wieczorem pod oknem mojego pokoju i podgladał przez 3 cm szpare pomiędzy zaslonkami, bezczelnie stałam i patrzyłam na niego a on nawet nie speszyl się i stal dalej,zamknęłam okno i jeszcze bardziej zaslonilam okno.To, co się dzieje na Susteren jest wprost nie do uwierzenia.Niech mi nikt z EU nie mówi,że to jest normalne i wszystkie agencje tak mają.W ogóle co to za tekst, że jak nie pasuje to zatrudnić się bezpośrednio.Tak mówi agencja, której zależy na pracownikach?

taśma

Tak eeu People się wydaje. . Nie źle napisałem im się nie wydaje, oni wręcz są przekonani ze zapłata za wykonaną pracę to jakiś wielki akt łaski z ich strony a dla pracownika wręcz dopust boży. .co wy myślicie że łaskę robicie ze ludziom płacicie? Prawda jest taka ze za godziny płacicie bo jeśli byście tego nie robili to dostalibyscie taka kare ze juz dawno by po Was śladu nie było.inna sprawa ze nie potraficie zadbać o to żeby te godziny były. Następna rzecz to fakt ze tylko szukacie okazji jak by tu nie zapłacić np za dojazdy do pracy jeśli ktoś mieszka na prywatnym . Nadal jesteście mi winni pieniądze które i tak wcześniej czy później odzyskam bo stać mnie na prawnika a wam się tylko wydaje ze możecie ludziom sprzedawać swoje bajki. Jesteście naprawdę najgorsza agencja jaka znałem. Chętnie przeczytam na tym forum wyjaśnienie dlaczego kłamiecie ze action nie płaci za dojazdy z prywatnych. A może napiszecie ze nie płaci??? Przecież wy wszystko robicie zgodnie z prawem. . Naginacie interpretację tego prawa do granic możliwości. Chętnie spotkam się z Wami w holenderskim sądzie; ) a do wszystkich rodaków którzy nadal nie są pewni czy negatywne opinie są prawdziwe napisze tylko ze jeśli jednak zdecydujecie się na współpracę z ta pseudo agencja to najlepiej żebyście nie chorowali, nie próbowali nic z nimi załatwić i myśleli ze 200 euro tygodniowo to dobra kasa. Oni na takich właśnie pracowników czekają:(

Ja tu tylko stoję

Pracuję tam kilka lat. Początki były wyśmienite, a teraz to jest wielka żenada. Wspomnę o zarobkach.... A może lepiej nie... Poza tym napewno w holi mozna gorzej trafić. A powiedzenie polak polakowi polakiem w kazdej firmie jest aktualne. Dla początkujących (poza wiekówką) jest to jakiś w miarę rozsądny początek. Ale radzę wkładać między bajki historie o stałych kontraktach itp. Po przejsciu na kontrakt zarobki SPADAJĄ . To chyba ewenement na skale światową.

taśma

Uwaga! !! Oszuści!!! I wiecie co? Szanowne eu People? Powinniście zmienić nazwę . To co wyprawiacie i z jaką butą postępujecie jest naprawdę niebywałe. Co to za tekst: jak się komuś nie podoba to może bezpośrednio się zatrudnić: czy Wam się naprawdę wydaje ze niektórzy Wasi pracownicy są z pierwszej łapanki? ?? Jak ktoś pisze takie bzdury to albo nie ma pojęcia o holenderskim rynku pracy albo doskonale wie jaka jest prawda tylko juz tak się zatracil w swojej obsłudzie i kłamstwach ze juz nie wie co to jest przyzwoitość. Piszecie że macie umowę jak większość agencji- chyba Wam podobnych, tych którymi niezwłocznie powinna zająć się inspekcja szw. Ale spokojnie. Wszystko jest do czasu. W końcu trafi swój na swego. Zainteresowanym chętnie Udostępnię dokumentację mail z ta tzw agencja. . Dobrze ktoś napisał. Chyba Wam juz ludzi brakuje . Wstyd mi za Was Polaków pracujących w tej najgorszej agencji jaka kiedykolwiek znałem. Zaznaczę tylko ze dobrze znam holenderski rynek pracy. A jak chcecie wiedzieć jak wygląda normalna umowa o pracę z holenderska agencja pracy to chętnie Wam podeślę. Dedykuję jednak z treści Waszej wypowiedzi ze nie chcecie bo przecież jesteście Tacy Super. . Pamiętajcie jednak ze zła karma wraca. I wcale starsze tylko stwierdzam fakt. Życzę Wam mimo wszystko żebyście się opamietali i zaczęli jednak uczciwie zarabiać pieniądze bo też można. Niekoniecznie trzeba konfabulowac. Zastanówcie się nad tym co wyprawiacie. Bez pozdrowień .

EU-People

Dzień dobry, dziękujemy Państwu za zamieszczone komentarze. Większość z nich tyczy się tylko jednego klienta i parku, na którym zakwaterowani są nasi pracownicy. Nikogo nie zmuszamy do korzystania z naszego zakwaterowania, ale zgodnie z przepisami układu zbiorowego mamy obowiązek zaproponować zakwaterowanie pracownikom, którzy nie posiadają legalnego miejsca zamieszkania na terenie Holandii tzn. nie są zameldowani w gminie. Staramy się oferować najlepsze z możliwych warunków, jakie są dostępne w pobliżu miejsca pracy. Poza tym, warunki te są kontrolowane przez instytucje państwową (tzw. kontrola SNA), tak aby mieć pewność, ze spełniają wszystkie obowiązujące normy. Zarówno my jako agencja, jak i mieszkańcy parku są zobligowani do przestrzegania zasad, jakie obowiązują na jego terenie, nawet jeśli czasem uważamy inaczej. Zależy nam na Państwa komforcie i zadowoleniu, jednakże w pierwszej kolejności są brane pod uwagę zasady bezpieczeństwa, które są na nas odgórnie narzucane. Proszę wziąć pod uwagę fakt, ze bardzo ciężko jest wynająć mieszkania/domki dla pracowników tymczasowych, które spełniają prawne wymagania i są w przystępnej dla Państwa cenie. Osoby, które szukały(ja) własnego kwaterunku pewno zdołały to odczuć. Oczywiście najłatwiej jest narzekać na forum, zamiast skontaktować się z pracodawca i przedstawić problem. Dodatkową sprawą jest kwestia dbania o domki, bo niestety duża cześć osób po prostu tego nie robi. Osoby, które utrzymują porządek i dbają o swoje otoczenie (za co bardzo dziękujemy) nie umieszczają takich komentarzy na forum. Dojazd do pracy rowerem jest jedynie alternatywą, z której możecie Państwo skorzystać lub nie. Jeśli świadomie wybierają Państwo opcję wypożyczenia roweru od nas to należy się liczyć z obecna porą roku i warunkami atmosferycznymi. Są one duże lepsze niż w Polsce w trakcie jesieni i zimy, jednakże dobrej pogody nie możemy zagwarantować, a szkoda. Prawda jest ze w ciągu ostatnich 3 tygodni było mniej pracy u naszego klienta, o czym byli Państwo przez Action poinformowani, jednak sytuacja już się pozytywnie zmieniła. Umowa, która Państwo otrzymujecie przed rozpoczęcie pracy jest zgodna z prawem holenderskim – w konkurencyjnych agencjach umowy są bardzo podobne. Kary nie są po to żeby przestraszyć lub co gorsze jak to Państwo stwierdziliście w komentarzach „żeby zarobić na pracownikach”. Smutna prawda jest taka, ze mnóstwo osób nie przestrzega zapisów umowy i zachowuje się nieprzyzwoicie, zapominając ze podjęli prace przez agencje pracy tymczasowej, w której panują podstawowe zasady zachowania oczekiwane od pracowników. Jeśli chcecie być Państwo niezależni proponujemy nie korzystać z pomocy agencji pracy i podjąć prace bezpośrednio w danej firmie. Jeśli chodzi o kontakt z pracownikami EU-People to jest jak najbardziej możliwy telefonicznie lub mailowo w godzinach otwarcia biura (08:30-17:30). Po godzinach i w trakcie weekendu kontakt jest możliwy tylko w nagłych przypadkach pod numerem alarmowym. Odpowiadamy na maile i smsy ZAWSZE w miarę możliwości tego samego dnia, bądź następnego. Proszę jednak pamiętać ze zatrudniamy bardzo dużo osób u różnych klientów w Holandii i nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć wszystkim w tym samym czasie w przeciągu kilku minut od wysłania maila, za co z góry przepraszamy. Dodatkowo tylko cześć personelu z holenderskiego biura rozmawia biegle w języku polskim, wiec nie zawsze jest fizycznie możliwe, aby to one udzieliły Państwu odpowiedzi. To co Państwo napisali jest generalnie w większym bądź mniejszym stopniu problemem dotyczącym wszystkich agencji, jednakże proszę pamiętać, że my zawsze działamy legalnie i Państwa wynagrodzenie zawsze co tydzień wpływa na Państwa konto, zgodnie z otrzymana od klienta specyfikacją godzin. Dodatkowo nie obciążamy Państwa żadnymi dodatkowymi kosztami jak np. dojazd do pracy (w przypadku dojazdu naszymi samochodami) czy opłaty administracyjne. Pozdrawiamy, Zespół EU-People.

@EU-People 07.11.2017 10:10

Przestańcie w końcu kłamać i zasłaniać się holenderskim prawem. Jesteście jak rząd-jak się mu w twarz napluje to będzie mówił ze deszcz pada.

Goebels Waszym idolem
@EU-People 07.11.2017 10:10

Chciałbym widzieć ludzi z biura którzy dojezdzaliby rowerami jesienią i zimą do Actiona. Grzyby na ścianach czy stare spróchniałe meble nie są rezultatami zaniedbań lokatorów. Kontrakt bezpośredni jest prawie niemożliwy bez wcześniejszego kontraktu agencyjnego. Blokujecie wynajęcie prywatnych kwater przed upływem 26 tygodni od podpisania umowy. Tym postem siejecie niezłą propagandę tak jak TVN i TVP razem wzięci. Nikt się na Was nie obraża tylko punkt po punkcie wymienia Wasze zaniedbania

Kasper

Na niedzieli pojawiło się ogłoszenie do Action ECHT.Po co rekrutują skoro ludzie mają po 20,30 godzin w tygodniu, no chyba, że szukają za tych, co się pozwalniali

taśma

Kilka ciekawostek z holenderskiej umowy z ta super agencja.:liczba gwarantowanych godzin pracy tygodniowo:0 słownie: zero. Czas trwania umowy 9 miesięcy. Okres wypowiedzenia 1 miesiąc . W przypadku wcześniejszego wypowiedzenia kara : 500 euro. Czyli tak. Masz zero godzin gwarantowane a jak zrezygnujesz to musisz płacić karę. Ciekawe z czego. A co masz jeść? Może coś w lesie znajdziesz. . . Najgorsza agencja z którą miałem nie przyjemność współpracować!!!!!! Uwaga!!!! Nie dajcie się oszukać. Nie przyjeżdżajcie za ich pośrednictwem.

@taśma 01.11.2017 12:13

Ja zrezygnowałam w pierwszym miesiącu, bo jest niby okres próbny, czyli wg przepisów mozna zrezygnować z dnia na dzień. Też jestem ciekawa, czy dostanę swoje pieniądze, czy może dorzucą mi jakieś kary, bo sobie zinterpretują coś po swojemu. Zachowalam maile, SMS, porobiłam zdjęcia i nagrałam filmik, bo nie wiem, czego można się spodziewać. Jeśli będzie coś nie tak, ja to zgłaszam i to nie jest żart. Pewna agencja też tak podskakiwała aż ludzie pozgłaszali skargi do odpowiednich instytucji, agencja dostała kilkumilionową karę i uwierzcie mi, że to co było kilka lat temu, a jest teraz to dzień do nocy. Niektórym agencjom potrzebny jest zimny kubel wody. Z resztą ktoś pisał, że o naszym kochanym EU było głośno w reportażu TV. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć na ten temat albo napisać, czy w necie jest gdzieś link?

Kokos

Agencja Eu People to totalnie nieporozumienie. Ostrzegam czytajcie wszystko pod czym składacie podpis ponieważ większość ich dokumentów zawiera paragrafy na ich korzyść ( kary ) Umowa na Action sporządzona w taki sposób ze chcąc ja wypowiedzieć jest miesięczny okres który należy dotrzymać jak nie to kara bodajże 500 e .Miało być super -no bo przecież stawka dobra i okres przedświąteczny a tu totalna masakra ani godzin ani kasy

@Kokos 31.10.2017 18:13

No właśnie. Prawdziwa, długa umowa z długą listą kar jest podpisywana w Holandii. Nawet nie ma szans na jej przeczytanie przed podpisaniem. Kolejny świetny zabieg agencji, bo jak jesteś na miejscu jest mało prawdopodobne, że jej nie podpiszesz. Chyba, że przyjechał ktoś własnym samochodem i ucieknie. Zaraz odezwą się obrońcy (z)agencji, że widocznie nie chce się nam robić, jesteśmy alkoholikami, narkomanami (przypominam, że regulamin obowiązuje wszystkich, a poza tym po adresie IP można znaleźć autora i zgłosić to do prokuratury) i w ogóle wszystkim, co najgorsze. Z ciekawości prześledziłam grafik na Actionie i wszyscy z grupy 4 A i B, ze wszystkich agencji mają taką samą sytuację. Z resztą na Actionie non stop słychać głosy oburzenia, i że trzeba rezygnować z pracy.

AntyActionAntyEuPeople

Praca- gdyby były chociaż godziny... wiadomo trzeba robić, nie ma, że boli, ciężko itd., na pocieszenie w Albercie mają gorzej Godziny- ostatnie 2 tygodnie po ok. 28-32 godz./tydz., przyszły tydzień 3 dni po ok. 5 godzin. Action- wspaniałe mowy przed pracą o bhp, motywacji i jednoczesnym straszeniu zwolnieniami itd. W praktyce jesteś dla nich numerem, maszyną do zarabiania. Jak będziesz miał problem ze zdrowiem to wylatujesz. Uslyszysz, że jesteś dla nich stratą pieniędzy. Kasa, kasa, a człowieka w tym nie ma... Normy- rosną, rosną. Niektórzy tak się nimi przejęli, że nie widzą, jak kogoś zahaczą wózkiem, biedni czerwoni, zdyszani, spoceni, nawet mówią już do siebie podczas zbierania zamówień. Dojazd- rower fajna sprawa, ale niekoniecznie kiedy wieje, leje deszcz i jest noc. A że to Holandia, kraj mokry i wietrzny... Kontakt w Holandii- parodia. Nikt nic nie wie, jednego dnia udaje ktoś, że coś załatwia, a drugiego mówi, że on tym się nie zajmuje i odsyła gdzie indziej, a tamci z kolei odsyłają z powrotem. Jak ktoś pisze, że tylko nieogary nie są w stanie nic załatwić, to widocznie 99 % osób tutaj są nieogarami. Pranie- jest pralnia podobno 7 eur/ 1 żeton. Jak nie masz pralki na domku to administracja każe chodzić po domkach i pytać, czy ktoś ci nie pozwoli zrobić prania albo pozostaje wspomniana pralnia. Nie licz, że kiedykolwiek dostaniesz pralkę. Będą cię zwodzić tak długo aż sobie stąd wyjedziesz. Temat pralki to temat rzeka. Najwidoczniej nie tylko internet jest luksusem Ludzie- w sumie to jedyny plus pracy. W sumie to tutaj poznałam najnormalniejszych ludzi w całej historii pracy w Holandii. A tak ogólnie to nawet najwięksi optymiści w końcu rezygnują z pracy, bo widzą w jakie ... wdepnęli.

EU People (Sparta) wita
@AntyActionAntyEuPeople 28.10.2017 12:27

100/100 EU People mówi o bardzo dobrych warunkach mieszkaniowych w Susteren w swoich ofertach pracy i to jest naprawdę niezły żart. W sumie to wprowadzanie w błąd przyszłych kandydatów, a mijanie się z prawdą w ofertach jest chyba sankcjonowane. Poza tym ze Susteren do Actiona jest w jedną stronę nie 6 km jak podaje agencja a 7,3 km (najkrótsza droga). Kontakt z biurem to jest dopiero nieporozumienie. Prędzej przeciętny Kowalski dogadałby się z amerykańskim urzędem imigracyjnym, niż z holenderskim EU People. Niech sie później nie dziwią, ze ludzie sie narkotyzują, bo w takich warunkach na trzeźwo ciężko przebywać. Pozdrowienia dla przyszłych Spartan, którzy się zdecydują na przygodę z tą agencją

AntyActionAntyEuPeople

Ciekawi mnie bardzo, w jaki sposób słowa ko.ch.am narusza regulamin i zostało usunięte.

Tak to właśnie działa

My jestesmy dla nich tylko numerami, trybikami w maszynie. Nie Ty czy ja to kto inny. Tylko z takim podejsciem obnizaja z czasem kryteria wyboru tzn przyjezdzaja coraz to "ciekawsi" ludzie w sensie z problemami, nie tylko finansowymi. Pozniej security z Susteren ma pełne ręce roboty. Własciciel parku się wkurza i robi sie coraz mniej sympatycznie. Dla EU People najwazniejszy jest kontrakt z Actionem a to co sie dzieje na Susteren to ich prawie w ogóle nie obchodzi. Cała filozofia tej agencji

They dont really care about us

Dobrze napisałaś koleżanko czeski film. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze przyjeżdżają normalni ludzie, którzy chcą pracować i zarobić, a zderzają sie z tą groteskową rzeczywistością, którą funduje im EU People. (usunięte przez administratora)

Up

taśma

Czekam aż oddadzą mi wszystkie uczciwie zarobione pieniądze i wtedy napisze cala prawdę o tej firmie krzak. . .

Przyjedziecie zobaczycie

Skala ocen 1-6 Moje oceny: Praca: 4- Kontakt z biurem: 2 Domki agencyjne: 2+ Dojazd do pracy: 3 Przyjedźcie i oceńcie sami. Powodzenia

Anty

Jak ktoś fajnie kiedyś napisał, w Polsce nawijają makaron na uszy,a na miejscu okazuje się co innego.Z kimkolwiek gadam to ludzie są załamani i większość złożyła albo zamierza złożyć wypowiedzenia.Stąd w agencjach ciągle są oferty do Echt,bo jest ogromna rotacja. Każdy przyjechał tutaj robić i zarabiać. Po co komu stawka 10 eur skoro nie ma godzin. Zarobki w ok. 200 eur to żart. Co prawda zdarzają się osoby, które pocieszają się, że bedzie lepiej albo, którym 150-200 eur tygodniowo wystarcza i są happy. No comment. To co wcześniej ludzie pisali o siedzeniu na rezerwach to prawda.Do tego ciągle straszą ludzi zwolnieniami, chodzą z normami, które są ciągle podnoszone. Ludzie zaciskają zęby, chodzą do roboty z kontuzjami, z bandażami, leczą się maściami na ból. Kiedyś to wszystko zemsci się na zdrowiu i wieku 40-50 lat ludzie nie będą w stanie nigdzie pracować, bo będą rencistami. Dopóki Polacy zgadzają się na takie traktowanie, Holendrzy będą nas traktować jak g... Szkoda, że i tak wielu Polaków udaje, że tego nie widzi. Zdecydowanie nie polecę nikomu pracy przez tę agencję ani Action Echt. To jest moje najgorsze doświadczenie jeśli chodzi o agencje i miejsce pracy w Holandii. Nigdy nie zarobiłem gorszych pieniędzy, zawsze miałem co najmniej 40 godzin tygodniowo,a tutaj jeszcze codziennie na meetingu przed pracą straszą, że ludzie niezmotywowani będą siedzieć w domu albo będą zwalniani. A czym chcą motywować, zarobkami poniżej 200 eur? Ogólnie ludzie na order picku są super,zagadaja, pomogą, ale ci wyżej z Actiona traktują Polaków jak desperatow, którzy za miskę ryżu będą zap... za trzech i jeszcze dziękować panom,że moga u nich być niewolnikami.Z dwojga złego lepiej już pracować na szklarni,bo przynajmniej godziny są, a co za tym idzie człowiek zarobi. Atmosfera też dużo lepsza

Pavcio

Zniknęła większość komentarzy. Lepiej popytajcie znajomych o polecane agencje, bo tutaj znikają niewygodne komentarze albo wypowiada się agencja broniąc swoich interesów. Generalnie każdy kto tutaj pisze negatywne komentarze sprowadzany jest do poziomu cpuna, pijaka, lenia i osoby nierozgarniętej. Jak chcecie zobaczyć jak jest naprawdę przyjeżdżajcie, będzie miał kto zarabiać na domki.

tete

W pierwszy tydzień dla nowych są godziny. W drugim pracuje się 5 dni, chociaż inni mają 6 dni. W trzecim jest 5 dni, ale nie ma pracy na 8 godzin i ludzie ze wszystkich agencji idą wcześniej do domu. Natomiast w 4 tygodniu zaczynają się rezerwy,czyli są planowane 4 dni. Ciekawe, co dalej. Za to ludzi order pickerow jest tyle, że stoi się w długich kolejkach, nie ma jak przejechać, ludzie zajezdzaja sobie drogę. No cóż najważniejsze to przysłać więcej ludzi niż jest pracy. Niech każdy zarobi po 170 eur/tydzień. No faktycznie wyjazd tutaj bardziej przypomina au pair z kieszonkowym. Myślałem, że narzekają tutaj sfrustrowani ludzie, ale to prawda co ludzie piszą.

Cleo

Poziom większości wypowiedzi tutaj i stosunek do drugiego człowieka pokazują, dlaczego tę agencję oraz Actiona należy omijać szerokim łukiem. Jak ktoś pisze prawdę to znikają komentarze albo pojawia się od razu po 10 nieeleganckich tekstów, żeby ten 1 odszedł w niepamięć, bo wiadomo, że większość czyta ostatnie komentarze. No cóż forum internetowe nie służy to rzeczowej rozmowy ale, jak widać po powyższych komentarzach to wylewania frustracji przez ludzi, którzy nie rozumieją co to klasa, życzliwość i pomoc drugiemu człowiekowi. Na szczęście w Holandii jest mnóstwo pracy i mozna znaleźć coś dla siebie oraz poznać fajnych ludzi. Pozdrawiam tych rodaków, którzy przyjechali tutaj pracować i swoim zachowaniem godnie reprezentować nasz kraj.

Aesdeef

Ciekawe czy polaczki zauważyliście, że w stawki godzinowe EU People wlicza wakacyjne i urlopowe co jest NIELEGALNE w Holandii! Wystarczy poczytać CAO - zasady funkcjonowania agencji w NL i przepisy, które powinny przestrzegać. Wałują was jak mogą.

tikitaka
@Aesdeef 12.10.2017 20:57

? Co ty , przeciez normalnie daja mi na godzine . tylko w ogloszeniach jest podana stawka wyzsza , wiadomo zeby ludzi nagonic. jesli jestes takim specjalista of cao to moze nas tutaj oswiecisz madralo. sam jestes wal

radzyn

ja tam moge polecic , dugi tydzine na actio npracuje i jest ok , jakbym wczesniej wiedzial to bm sue nie miotal po innyc hagencjach.myslalem ze biuro robi w ciula ale okazalo sie ze wszystko jest ok normy sa do wyrobienia jak tylko chce ci sie robic z pszelozonymi tez da sie dogadac to jest ok , ja moge polecic i z wyplatami nei ma problemu a jak ktos pisze wze w rzecach grzebia to sie chyba myli dobrze ze przyjezdaja i sprawdzaja domki bo inaczej szal b tu byl z tym wszytkmie, k orordynatorzy sa ok pozdrawiam panie z bitra w opole

Pawel

Dla mnie OK , szybki kontakt z Polski, wywiad , dokumenty i jade do pracy. Konkret !

PiKio

hej a czy ktos wie co to za praca jest w Zaltbommel ?

Lea

Napiszcie jak wygląda atmosfera w Action Echt, czy ludzie są OK, czy normy są realne do wyrobienia. Jak dojeżdżacie z Sustern do Actiona- podobno nie wszyscy biorą rowery, ale wiem też, że z samochodami też jest problem. Czy ktos chodzi na pieszo? Ile godzin pracujecie na order pickingu? Mam wyjechać z EU People i już sama nie wiem czytając te skrajne opinie. Napiszcie jak najwięcej konkretów, bo tylko one dają pełen obraz. O każdej agencji piszą źle- o mojej poprzedniej też pisali i kierowca busa mówił, że to najgorsza agencja, a ja uważam, że było całkiem, całkiem. Przeszkadzał mi tylko wieloletni brud na domkach, którego nie szło niczym doczyscic. No i to mam do zarzucenia poprzedniej agencji, bo gdyby były kontrole co jakiś czas to ludzie nie doprowadziłoby do tego. O najwiekszych agencjach ludzie piszą fatalne opinie. Wiadomo, że przez agencję jest zawsze gorzej niż bezpośrednio pracować u Holendra, jest to oczywiste. Dlatego interesują mnie konkrety, niedociagniecia jestem w stanie zaakceptować.

Flavo
@jaca19 11.10.2017 11:32
taaak , jasne na piechote chodziles :) no to twoja wina , ja od razu powiedzialem ze zalatwie sobie swoj rower - trzeba byc nap...

Czytanie ze zrozumieniem się kłania

Pink
@jaca19 11.10.2017 11:32

150% normy??? Mozesz mydlić oczy ludziom w Polsce, ale tutaj na miejscu każdy się śmieje z twojego posta.Byłbyś pracownikiem 100 lecia w Actionie, a twoje zdjęcie wisialoby na wejściu do firmy. Widać, że nie jesteś pracownikiem Actiona, bo takie bajki to fakt wciskają w biurze w Polsce. Pani z biura w Opolu mówiła o normie 180, czyli faktycznie wychodzi twoje 150% i że nikt nie ma z nią problemu. Ten tekst na miejscu rozbawił ludzi, którzy pracują tutaj naprawdę długo. Tutaj na parku ludzie kpią sobie z waszych tekstów w biurze. Jeśli myślicie, że swoimi tekstami wyrobicie sobie renomę to jesteście w błędzie. Regulamin tego portalu was też obowiązuje. Przestańcie obrażać się na ludzi i weźcie sobie do serca konstruktywne rady, a nie pokazujecie swoimi komentarzami, że trzeba od was uciekać jak najdalej. W Holandii jest pracy do wyboru do koloru i każdy prędzej czy później znajdzie coś dla siebie. Kto przyjechał tutaj pracować i zarobić bez problemu znajdzie coś fajnego, a biedna agencja niech się dalej poci ze swoimi komentarzami, bo póki co nic nie zrozumieliście.

Zostaw opinię o EU-People Polska Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EU-People Polska Sp. z o.o.