Opinie o EU-People Polska Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy EU-People Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w EU-People Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EU-People Polska Sp. z o.o. w Opole

Ja osobiście jestem zadowolony z agencji EU -PEOPLE z Opola.Profeska 100 procent wszystko zapięte na ostatni guzik.Bardzo miła i profesjonalna obsługa agencji.Praca jest ciężka ale to indywidualna kwestia podejścia do pracy.Warunki mieszkaniowe super niski koszt zakwaterowania jak na Holandię.Co do pracodawcy nie mam zastrzeżeń bardzo miły i sympatyczny pan.Nie ma problemu z niczym.Pozdrawiam.MARCIN

@Marcin

Witaj Marcin, Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji. Cieszymy się, że lubisz z nami pracować! Dokładamy wszelkich starań, aby nasze zakwaterowanie było w dobrym stanie, I aby było niedrogie i dlatego cieszymy się, że jesteś zadowolony również z naszego mieszkania. Naprawdę doceniamy Twoje zaangażowanie i mamy nadzieję, że będziesz z nami współpracować przez długi czas. Jeśli nie jesteś zadowolony, wiedz, że zawsze możesz do nas zadzwonić lub wysłać e-mail. Chętnie pomożemy !

Nie polecam

Drodzy czytelnicy pamietajcie jezeli przyjezdzacie do pracy z polski agencja musi wam zagwarantowac caly tydzien pracy jesli nie idziecie do pracy musza wam zaplacic za te dni prsez dwa pierwsze miesiace jako pracownicy oddelegowami macie gwarantowany zarobek sprawa druga agencja jesli wam nie przedluzy umowy lub nie zagwarantuje pracy nie moga was wygonic z domu chodz eu people tak robi bo oracownicy sa nieswiadomi prosze dzwonic na policje policja sporzadzi raport i kierujecie sprawe do sadu i napewno ja wygracie zawsze musza wam wyplacac odprawe pamietajcie rownoez o tym ze agencje nie moga nakladac na was kar jest to zabronione jedyne co moga wam pobrac z wyplat to mandaty drogowe pozdrawiam w razie problemow zglaszajcie ta agencje do zwiazkow zawodowych bo przeginaja

Nie dajcie się

Ok inaczej skoro twierdzicie że szanujecie pracowników i jestesciebtwka dobra agencja proszę napisać żeby ludzie widzieli ilu ludzi od wasz odeszło i ilu zwolnienie W 2021r?proszę.jesli agencja jest dobra pracownicy nie odchodzą macie szansę się wykazać i przedstawić statystyki proszę

@Nie dajcie się

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i jej statystykami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z liczby osób, które dołączyły do nas i zostały z nami w 2021 roku. Jesteśmy znani z tego, że dobrze traktujemy naszych ludzi, zwłaszcza jeśli wykazują dobrą etykę pracy, mają szacunek dla innych pracowników i przestrzegają zwykłej przyzwoitości w pracy i nasze zakwaterowanie. Zajmujemy się problemami, zamiast je ignorować, co daje nam dobre opinie wśród poważnych pracowników, którzy szukają stabilnej pracy w bezpiecznym środowisku.

Justyna
@Nie dajcie się

Chyba nikt ci tego nie napisze :P A tobie co tam nie pasowało ? Nie wyglądasz na zadowolonego pracownika sorry :P

Nie dajcie się

Jaka wy zapewniacie pomoc?jedyna pomoc która zapewniacie to szybkie usunięcie z lokacji?wasi kordynatorzy nic nie załatwiają nie odbierają telefonów nie wprowadzajcie ludzi w błąd za palenie papierosów dalej scie wszystkim kary na mieszkaniu po 50euro nawet tym co nie palili miała przyjechać ekipa która wygoni dym nie potrafili przyjechać prze 2 lata

@Nie dajcie się

Dziękujemy za poświęcenie czasu na umieszczenie komentarza na temat naszej firmy. Palenie jest zabronione w naszych zakwaterowaniach firmowych, zwłaszcza że osobom niepalącym może naprawdę przeszkadzać nieprzyjemny zapach oraz stanowi to zagrożenie.  Rozwiązanie jest proste: wyjdź na zewnątrz, aby zapalić. We wszystkich naszych domach zapewniamy miejsce na zewnątrz, gdzie dostępne są popielniczki. Natomiast co do braku pomocy. Część udzielanej przez nas pomocy, zarówno w trakcje procesu rekrutacji jak później obejmuje wniosek o Zorgtoeslag, wniosek o eksterytorialne ulgi podatkowe, wniosek o BSN, zorganizowanie transportu do pracy, zapewnienie niedrogiego zakwaterowania (nawet przy braku mieszkań), zapewnienie dobrej atmosfery w pracy, oraz  zapewnienie konkatku-linii alarmowej (poza godzinami pracy) i nie tylko.

Order picker

niema zadnego spotkania telefon po napisaniu maila`

czy jest pan swiadomy swojej decyzji ?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zarty

Więc czemu wasi kordynatorzy wykonywali testy na koronę pracownikom?przecież wtedy mają wgląd w chorobę pracownika a o tym może wiedzieć tylko lekarz i chory czemu tak kłamiecie sprawa nr 2 jeżeli s kimś nie przedłużacze umowy najmu e macie prawa go wyrzucić na bruk zasady się zmieniły pracownik pokrywa w trybie tygodniowym koszty zakwaterowania i może mieszkać przez 4,tygodnie proszę się do tego odnieść bo jeszcze 7lat temu byliście godna agencja ale teraz ciężko wam zaufać czemu męczycie ludzi telefonicznie jeśli ktoś jest chory to sprawa nr 3

@Zarty

Szkoda, że nie są Państwo zadowoleni z naszych procedur, ale jesteśmy świadomi naszych praw i obowiązków i zawsze staramy się postępować zgodnie z nimi. Te prawa i obowiązki są również określone w umowie, którą wszyscy pracownicy otrzymują i podpisują przed rozpoczęciem pracy. Mamy nadzieję, że poinformowaliśmy Państwa wystarczająco. Jeśli nie prosimy o kontakt bezpośredni.

Szczery

@Szczery

Przykro nam, że nasze zakwaterowanie nie spełniło Państwa oczekiwań. Mamy wysokie standardy dotyczące naszych warunków mieszkaniowych I zależy nam , aby nasi pracownicy czuli się komfortowo. I oczywiście na zakwaterowaniu są 2 łazienki i 1 kuchnia, ale ważne jest, aby wspomnieć także , że każda łazienka ma wiele pryszniców, a kuchnia ma trzy kuchenki, dwa piekarniki i trzy pełnowymiarowe lodówki. Chociaż sypialnie mogą być małe, zawierają również każdy- mini lodówkę, co najmniej jedną pełnowymiarową szafę, a nawet telewizor. W całej Holandii brakuje mieszkań, a ich ceny znacznie wzrosły. Wiemy, że pracujesz, aby zarabiać pieniądze, a nie wydawać je wszystkie na czynsz, dlatego jesteśmy dumni ze znalezienia niedrogiego mieszkania, które wciąż nie jest zbyt daleko od pracy. Regularnie sprzątamy nasze domy, zwłaszcza przed przybyciem nowych ludzi, ale wszyscy jesteśmy tutaj dorośli. Środki czystości są dostępne dla każdego i powszechną przyzwoitością jest sprzątanie po sobie. Szkoda, że ​​dom się Państwu nie podobał, ale trochę bałaganu jest nieuniknionym skutkiem mieszkania z wieloma osobami, a ceny, które oferujemy. Nie są wygórowane. Oczywiście zawsze jest opcja, aby wynająć własne mieszkanie podczas współpracy z nami. Zakwaterowanie firmowe nie jest obowiązkowe. Za planing jest odpowiedzialny klient

Szczery

Proszę się odnies do tego komentarza czy chcecie zobaczyć zdjęcia waszej (usunięte przez administratora)w której mają mieszkać pracownicy ?To najgorsza agencja jaką kiedykolwiek widziałem. Tragiczne warunki mieszkaniowe do tego niekompetencja kordynatoròw. Trafiliśmy z dziewczyną na lokację w Brunssum w pseudo hotelu w pokoiku metr na dwa w którym śmierdzi stęchlizną i grzybem. Na lokacji wladowali tu koło 20 osób na których przysługują 2 łazienki i jedna kuchnia. Po kilku prośbach o przeniesienie dostaliśmy klucze i adres do innej lokacji tym razem w Niemczech. Gdy dojechaliśmy na miejsce okazało się że adres jest nie pełny a klucze nie pasują do bramy. Dzwoniliśmy pisaliśmy nikt nie odbierał. Weszliśmy tylko dlatego że otwierał ktoś bramę a ja domyśliłem się, że ta pusta meta którą widać przez okno to ta ( o dziwo klucze pasowały chociaż do tych drzwi) . Nie spodziewaliśmy się , że może być gorzej niż w Brunssum a jednak !. Mieszkanie wyglądało jak melina z której przed chwilą uciekli bezdomni. Brud był taki ,że buty przykleiły mi się do podlogi. Z tego co wiem to Ich typowa zagrywka i nie byliśmy pierwsi z którymi odwalili taki numer. Oprócz zakwaterowania również problemy organizacyjne. Planing jaki EU wysyła wiecznie nie zgadza się z tym z Actiona. Maile z grozbami, że jeżeli się czegoś nie podpisze to wypłata nie przyjdzie na czas. Po prostu patoagencja.

@Szczery

Przykro nam, że nasze zakwaterowanie nie spełniło Państwa oczekiwań. Mamy wysokie standardy dotyczące naszych warunków mieszkaniowych I zależy nam , aby nasi pracownicy czuli się komfortowo. I oczywiście na zakwaterowaniu są 2 łazienki i 1 kuchnia, ale ważne jest, aby wspomnieć także , że każda łazienka ma wiele pryszniców, a kuchnia ma trzy kuchenki, dwa piekarniki i trzy pełnowymiarowe lodówki. Chociaż sypialnie mogą być małe, zawierają również każdy- mini lodówkę, co najmniej jedną pełnowymiarową szafę, a nawet telewizor. W całej Holandii brakuje mieszkań, a ich ceny znacznie wzrosły. Wiemy, że pracujesz, aby zarabiać pieniądze, a nie wydawać je wszystkie na czynsz, dlatego jesteśmy dumni ze znalezienia niedrogiego mieszkania, które wciąż nie jest zbyt daleko od pracy. Regularnie sprzątamy nasze domy, zwłaszcza przed przybyciem nowych ludzi, ale wszyscy jesteśmy tutaj dorośli. Środki czystości są dostępne dla każdego i powszechną przyzwoitością jest sprzątanie po sobie. Szkoda, że ​​dom się Państwu nie podobał, ale trochę bałaganu jest nieuniknionym skutkiem mieszkania z wieloma osobami, a ceny, które oferujemy. Nie są wygórowane. Oczywiście zawsze jest opcja, aby wynająć własne mieszkanie podczas współpracy z nami. Zakwaterowanie firmowe nie jest obowiązkowe. Za planing odpowiada klient.

Nie dajcie się

Odradzam każdemu to agencje nie szanują pracowników i wyrzujaca ich z domów jak (usunięte przez administratora) chodź praw go zavrabia

@Nie dajcie się

Dziękujemy za napisanie opinii o naszej agencji. Niestety biorąc pod uwagę brak szczegółów i opisu sytuacji -nie możemy się odnieść rzeczowo, natomiast nie możemy się zgodzić z opinia, ze nie szanujemy pracowników. Cenimy sobie dobrych pracownikow oraz dobra współpracę z nimi. Zawsze staramy się dbać o dobrych pracowników, zapewniając im pomoc na każdym etapie. Jeśli ktoś został zwolniony oraz poproszony o zwolnienie lokacji, jesteśmy przekonani, że był ku temu powód. Prosimy o kontakt , podanie szczegółów sytuacji, kogo dotyczy, będziemy mogli, odnieść się bezpośrednio do sytuacji. Zależy nam na tym, aby nasi pracownicy byli zadowoleni i traktowani należycie. Zarówno w trakcie wspolpracy jak i po jej zakończeniu.

XYZ

Witam! Mogę prosić jakieś opinie o pracy jako order-picker w Action-Echt?

Pani n
@XYZ

Praca jest spoko, agencja tez dopóki nie będziesz miał z nimi kontaktu… Jak się złe czujesz i zgłaszać zik stopują Ci umowę i zgłaszają do uwv, my mieliśmy akurat problem z Covidem, chcieli żebyśmy jechali pociągiem zrobić testy (mimo ze już w pracy wyszły pozytywne) lub samochodem (z covidem wiadomo, ledwo człowiek chodzi), zero pomocy. Po zmianie lokacji na taka w której warunki były conajmniej niegodne chciałam złożyć wypowiedzenie, dostałam wiadomość ze sama musze napisać kiedy jest mój ostatni dzień w pracy i tyle po czym na drugi dzień przed rozliczeniem pracy telefon ze dziękujemy i ze zwolnienie. Ani wakacyjne ani urlopowe nie zostały wypłacone ponieważ niby poszły te pieniądze na poczet mieszkania i ubezpieczenia (właśnie za czas kiedy zastopowali umowę i płaciło nam uwv). Generalnie na tle innych agencji jest znośna, ale dusigrosze sa i trzeba walczyć o swoje

@Pani n

Witam, dziękujemy za opinie. Możemy w tym przypadku odnieść się bardzo ogólnie. 1.testy w holenderskim sanepidzie, czyli GGD były w czasie pandemii obowiązkowe, jeśli ktoś miał szybki test pozytywny to był zobligowany powtórzyć go w GGD, każdy nasz pracownik otrzymywał od nas numer telefonu, pod którym można się umówić w pobliżu miejsca mieszkania, jeśli pracownik zdecydował, ze woli zrobić test gdzie indziej, to niestety musi załatwić to na własną rękę. 2.wakacyjne jest wypłacane cotygodniowo, z wyplata wynagrodzenia, jedynie urlopowe może zostać pobrane na poczet kosztów zakwaterowania, każdy pracownik jest również poinformowany i podpisuje dokument ,w którym znajduje się wyszczególniona informacja, ze w trakcie choroby pracownik płaci pełna ,oplata za zakwaterowanie. 3.Jeśli pracownik posiada umowę z klauzula o tymczasowym charakterze zatrudnienia, to oznacza zgodnie z układem zbiorowym NBBU, ze w momencie choroby umowa wygasa automatycznie i wypłatę chorobowego przejmuje UWV. Jeśli możemy wyjaśnić więcej , prosimy o więcej szczegółów , bądź informacje na maila: info@eu-people.com - chętnie pomożemy i wyjaśnimy sytuacje.

Ddd

Witam mam zacząć prace w Oostrehoute w Nettoramie wiecie coś może ? Prócz ze lokacja to bungale bo tyle wiem

Franciszek
@Ddd

Od kiedy zaczynasz pracę? Bo ja też jestem zainteresowany zatrudnieniem dlatego pytam. Na długo podpisałeś kontrakt? Powiesz więcej jak się coś dowiesz?

Aktualność
Dla naszego klienta, który reprezentuje na holenderskim rynku około 35 wiodących marek 16 producentów z całego świata poszukujemy pracowników magazynowych. Aktualny asortyment, dostawa z magazynu i szybka obsługa sprawiają, że ta organizacja jest wiodącą firmą w branży. Dostarczają szeroką gamę artykułów z dziedziny: oświetlenia, maszyn, narzędzi i systemów przechowywania narzędzi do praktycznie wszystkich kanałów odsprzedaży, takich jak firmy zajmujące się handlem technicznym, sklepy z częściami samochodowymi i sklepy z narzędziami.

Poszukiwani:

PRACOWNICY MAGAZYNOWI

Lokalizacja: Oirschot
W związku z rozwojem i wzmocnieniem zespołu poszukujemy pracowników magazynowych.
- Pakowanie i kompletacja produktów oraz przygotowanie ich do wysyłki
- Załadunek/rozładunek w razie potrzeby.
- Pracujesz dokładnie i uwzględniasz życzenia klienta.
To zróżnicowane, niezależne stanowisko w młodej, dynamicznej firmie z otwartą i nieformalną atmosferą. Praca odbywa się na 2 zmiany w godzinach 08:10 - 17:00 i 13:00 - 22:00. ZA WSZYSTKIE GODZINY PRACY, NAWET W GODZINACH DZIENNYCH, OTRZYMASZ 12% ZMIANY.
Wymagania:
- Średnie lub lepsze umiejętności komunikacyjne w języku angielskim (B1 lub lepszy) „
- LUB średnio lub lepsze umiejętności komunikacyjne w j. holenderskim (B1 lub lepszy)
- Mile widziane doświadczenie jako pakowacz
- Chęć do pracy przez długi okres czasu
- Chęć pracy na zmiany i w soboty
- W razie potrzeby chęć pracy w różnych działach
Wynagrodzenie: 11,50 € za godzinę
dodatek zmianowy za każdą godzinę 12%
RAZEM za KAŻDĄ godzinę 12,88 €.
Co oferujemy?
- Praca na pełen etat w nowym magazynie;
- Koszty podróży powyżej 10 km w jedną podróż z maks. 75 € miesięcznie;
- Nieformalne i zorientowane na ludzi środowisko;
- Dobry kontakt z naszymi Fieldmanagerami;
- Nowy magazyn z nowoczesnym zapleczem;
- 200 euro ubezpieczenie dentystyczne w nagłych wypadkach;
- Bezpośrednie płatności tygodniowe w całości

APLIKACJE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA ADRES:

ZAPRASZAMY!
Sebastian

Zdecydowanie nie polecam. Zaczynając od zakwaterowania, które jest na poziomie MELINY, na terenie której właściciele budują dom. Wyobraźcie sobie, wracacie po 8 godzinach pracy w nocy, a o 8 rano panowie zaczynają wiercić, ciąć, stukać, burzyć w odległości 3 metrów od okien. Mimo wielu próśb i skarg AGENCJA NIE REAGOWAŁA. Albo do wyboru (i to w wyjątkowych okolicznościach) dom oddalony o 9.5 km od miejsca pracy, transport jaki gwarantuje agencja to popsuty rower. Droga dojazdowa bez żadnego oświetlenia, nie jest to zbyt przyjemne po 8 h pracy w DPD (a praca nie jest lekka plus oszczędności na pracownikach tak duże że prace na 4 osoby wykonuje JEDNA) Koordynatorka, Pani Wiola, która całkowicie ma w (usunięte przez administratora) swoich podopiecznych, nie odbiera telefonu, nie oddzwania, a jak już się uda nawiązać rozmowę to i tak nic nie załatwi. KARY naliczane systematycznie i bezpodstawnie. Za rower, za "brud w domu" itd. Powodów jest bez liku. CAŁKOWITY BRAK SZACUNKU dla pracownika. Po zakończeniu współpracy, jak byłem przekonany, w przyjaznej atmosferze (pomimo wszystkiego), co tydzień solaris naliczany na minus- KOLEJNE KARY W ŻADEN SPOSÓB NIE POPARTE DOWODEM. Agencja Eu-People to jeden wielki żart. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

@Sebastian

Dziękujemy za napisanie opinii o naszej agencji. Niestety nie mieliśmy kontroli ani wpływu na przebieg remontu mieszkania, była to decyzja właściciela obiektu, ale zaoferowaliśmy Panu alternatywne zakwaterowanie. Mamy szacunek dla naszych pracowników i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im jak najlepsze warunki. W zamian oczekujemy, że nasi pracownicy będą szanować EU-People, mieszkania i samochody. Jeśli opisana sytuacja to ta sama , która udało nam się wyszukać w naszej historii zatrudnienia, dotyczy to osoby , która opuszczając lokacje , pozostawiła ja w bardzo złym stanie, dom był bardzo brudny, w kuchni pozostawione resztki jedzenia, co oznacza, że musieliśmy pobrać opłatę za sprzątanie. Ponadto wszystkie osoby zamieszkałe lokacje ostrzegano telefonicznie o konieczności posprzątania , aby uniknąć dodatkowych kosztów, telefony były z wyprzedzeniem – kilka razy”. Jeśli nie zgadza się Pan z decyzją ​, zapraszamy do kontaktu, chętnie wyjaśnimy sytuacje.

Potencjalny pracownik

Witam chciałabym zapytać czy jest jakaś gwarancja godzin jeśli chodzi o pracę na sortowni Dpd jestem zainteresowany wraz z 3 kolegami

@Potencjalny pracownik

Witam, Bardzo przepraszamy, za tak późną odpowiedz ! Mam nadzieje ze nie jest jednak za późno . Na DPD w tej chwili jest nawet ponad 40h / tygodniowo. Jest dużo pracy i nie mamy żadnego problemu w zapewnieniu odpowiedniej ilości godzin. Proszę o kontakt z nasza Rekrutacja, jeśli nadal Panowie są zainteresowani, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania 77 453-76-00 , lub mailowy - info@eu-people.com

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w EU-People Polska Sp. z o.o.?

FArTooR

Powiem Wam, że Eu-People nie ma nic do rzeczy. Wszystko i tak zależy od ludzi a EU-People jest tylko pośrednikiem i ludzie z EU-Poeople mało co wiedzą co się dzieje na zakładzie. Rządzą ludzie z zakładów pracy a nie EU-People.

Witam, Czy pytanie o atmosferę pracy dotyczy pracowników biura EU-People Polska w Opolu ? Czy może o pracowników tymczasowych ?

Tak

Bardzo prawidłowo napisane miałem taka sama sytuację jakiś czas temu nie miałem pianing zadzwoniła pani kordynator z wiadomości że mam jechać do pracy odpowiedziałem jej że biemam pianing A ona powiedziała że nieważne mam jechać bo ona z kimś rozmawiała i normalnie do pracy po czym przyjechałem i dostaje odpowiedź że nie ma mnie na liście musiałem czekać cała zmianę aż chłopaki skończą pracę bo nie miałem jak wrucic oczywiście pani kordynator nie odebrała A biuro zwinięte tak się traktuje swoich pracowników kordynatorka na drugi dzień powiedziała to nie moja wina A czyja (usunięte przez administratora),,, moja ogarnij się 2 sprawa człowiek stał się przedmiotem bo liczy się tylko kasa A jeśli zglosisz chorobę to bądź pewnie nękania telefonicznego czemu jesteś chory przecież ładna pogoda jest no masakra poprostu

Potencjalny pracownik

Witam mam pytanie czy wy people daje gwarancję godzin na zakładzie dpd w oirschot,jeśli tak to jaką wygląda tą gwarancja ponieważ jestem chętny wraz z 3 kolegami na przyjazd każdy z nas posiada prawo jazdy i chęci do pracy na minimum rok pozdrawiam i proszę o idpowoedz?

Order picker - Copaco - Wijchen
O firmie:
Copaco to firma zajmująca się dystrybucja technologii informacyjno-komunikacyjnych.
Filozofią firmy Copaco jest to, ze najlepsi pracownicy zasługują na stalą i pewna prace z możliwością stałego rozwoju.
Współpracując z Copaco, codziennie otrzymasz darmowy posiłek w postaci cieplej zupy, owoce, kawę herbatę, a także bardzo ciekawe zniżki na produkty firmy!

Opis pracy:
Całkiem nowa oferta od naszego klienta, firmy Copaco wraz możliwością otrzymania bezpośredniego kontraktu  nawet po 6 miesiacach!
Aktualnie poszukujemy pracowników magazynowych (Werehouse worker) do centrum dystrybucji w Wijchen.
Zakres obowiązków:

• zbieranie i przygotowanie produktów do wysyłki,

• sprawdzenie poprawności ich zapakowania,

• załadunek produktu.

Godziny pracy:
15:00 - 24:00

Po 22:00 otrzymujesz 35% bonusu --> €14,70/h bez dodatku urlopowego
Przed 22:00 otrzymasz €10,90/h bez dodatku urlopowego

Jeśli posiadasz prawo jazdy (B) i korzystasz z naszego mieszkania firmowego, możesz zgłosić chęć bycia kierowca naszego samochodu służbowego.
Możesz otrzymać bonus w wysokości nawet do €40/tydzień za transport siebie i swoich kolegów do pracy!
Jesteś kimś, kto nie boi się nowych wyznać i chce przekraczać swoje granice?
W takim razie idealnie pasujesz do Copaco!

Oferujemy:

• Stale godziny pracy

• Po 6 miesiącach nienagannej pracy, możliwość otrzymania bezpośredniego kontraktu z Copaco

• Zróżnicowana praca w młodym i dynamicznym zespole

• Możliwość szybkiego rozwoju i zdobycia doświadczenia w dziedzinie logistyki

• Interesujące zniżki na produkty firmy Copaco

• Codzienny darmowy posiłek w postaci zupy, a także darmowe owoce, kawa oraz herbata

• Prywatna szafka wewnątrz i na zewnątrz magazynu

• Cotygodniowa wyplata bezpośrednio na Twoje konto bankowe

• Ładne, czyste i przestronne zakwaterowanie w promieniu 15 kilometrów od miejsca pracy

• Darmowy transport do pracy (w przypadku korzystania z naszego zakwaterowania)

• Pokrycie kosztów dojazdu nawet do €6,80 na dzień (w przypadku korzystania z własnego samochodu)

• Ubezpieczenie zdrowotne z pełna ochrona

• Nawet €200 rocznie na opiekę dentystyczna w nagłych wypadkach (przy korzystaniu z naszego ubezpieczenia zdrowotnego)

• Bezpośredni kontakt z Twoim opiekunem

• Pomożemy Ci otrzymać zasiłek zdrowotny (Zorgtoeslag)

• Pomożemy Ci ubiegać się o ulgę podatkowa od kosztów eksterytorialnych

Wymagania:

• Dobra znajomość angielskiego(UK) bądź holenderskiego(NL) (min. B1)

• Jeśli dobrze rozumiesz angielski lub holenderski, jednak masz problem z mówieniem, nadal możesz tu pracować jeżeli znasz jeżyk niemiecki. Wymogiem jest znajomość co najmniej jednego z trzech jeżyków na poziomie B2.

• Preferowanie własne mieszkanie w pobliżu Wicher, jest to wymagane do podpisania bezpośredniego kontraktu z naszym klientem

• Doświadczenie w  w branży logistycznej - tj. Order Picking.

• Doświadczenie pracy na magazynach

• Znajomość systemu EPT oraz VoicePick

• Możliwość wykonywania innych powierzonych zadań magazynowych

• Chęć pracy w systemie zmianowym oraz w soboty

Nie przegap tej oferty i aplikuj już teraz!

Skontaktuj się z nami po więcej informacji:
+48 77 453 76 00 (PL)
+31 627 743 434 (NL)
info@eu-people.com

Bądź na bieżąco z Naszymi najnowszymi ofertami:
Polub nas na Facebook i pobierz nasza aplikacje EU-People app na iPhone lub Android.
Pracownik eu people

Witam chciałabym zapytać jakim prawem kordynatorka eu people wykonywala testy pracownikom na koronawirusa?proszę o odpowiedź i nie usuwanie komentarza tu macie odpowiedź .Koordynatorka w świetle prawa nie może robić testu COVID, ponieważ w ten sposób ma bezpośredni kontakt z Pana danymi medycznymi. Pracownik ma prawo utrzymać te dane dla siebie - pracodawca nie ma prawa w ten sposób ingerwować w dane medyczne.

@Pracownik eu people

Dzień dobry, dziękujemy za to cenne i ważne pytanie! Jak Pan wie, obecnie mamy do czynienia z pandemią COVID-19. Jak każda odpowiedzialna firma, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby chronić naszych pracowników, klientów i każdego z kim mają kontakt, przed zachorowaniem. Jeśli podejrzewa się zakażenie COVID-19, bardzo ważne jest przetestowanie każdego, kto mógł zostać narażony. Pomaga to zapobiegać dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa i zapewnia, że ​​każdy, kto ma wynik negatywny, może kontynuować pracę i zarabiać bez ryzyka dla innych.

Sama prawda

Ale wam jest zawsze przykro i nie znacie sytuacji to się dowiedzcie kolegą dzwonił do waszego biura że jest w Polsce i powiedzielicue mu że może przyjechać bez kwarantanny ale proszę jak ktoś bedzoe o coś chciał pytać najlepiej nie odbierać telefonie w waszym ogłoszeniu o pracę pisze że macue mieszkania od 60 e proszę wskazać 1 lokacje jedną gdzie się tyle płaci i proszę się odnieść w kwestii zastraszania pracowników nie na jakimś emailu tylko tutaj bo pracownicy są cały czas zastraszania karami wycoagnietymi konsekwencjami

@Sama prawda

Nie ma takiej możliwości aby ktokolwiek z naszych pracowników w biurze rekrutacyjnym udzielił takiej informacji. Od momentu wprowadzenia przez Holandie obostrzeń dla przyjeżdzających nie zatrudniamy osób , które są na terenie Holandii mniej niz czas trwania kwarantanny- czyli min. 10 dni.

Sama prawda
@Pracodawca

Kompletna bzdura robocie wszystko by ściągnąć A później mówicie że jak ktoś będzie pytał to przebywanie w holandii

Zostaw merytoryczną opinię o EU-People Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w EU-People Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EU-People Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EU-People Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 34 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EU-People Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EU-People Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EU-People Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 151 ocen.

EU-People Polska Sp. z o.o.