Opinie o EU-People Polska Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy EU-People Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w EU-People Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EU-People Polska Sp. z o.o. w Opole

Taka to agencja

Następny email od rzetelnej agencji która karze pracownikom spać w ubraniach w zimęDni się wydłużają, nadchodzi zima. To również sprawia, że ​​jest zimniej, a piece są ponownie rozpalane. Niestety okazało się, że zużycie energii w kilku domach jest w tym momencie nieodpowiedzialnie wysokie. Nie tylko źle dla środowiska, ale także dla twojego portfela, ponieważ w czynszu jest rozsądne zużycie energii, ale nieuzasadniona część nie. Dla wszystkich będzie jasne, że rozsądne jest posiadanie 21 stopni, ale tylko przy zamkniętych oknach i drzwiach. Jeśli mimo to jest ci zimno, po prostu załóż długie spodnie i długie rękawy zamiast szortów i t-shirtu. Tak jak wszyscy w Holandii. Kiedy idziesz spać lub do pracy, obniż temperaturę. Również włączanie piekarnika elektrycznego przy otwartej klapie nie należy do rozsądnych nawyków ;-) Jest wiele małych rzeczy, które wszyscy razem możecie zrobić, aby oszczędzać energię. Jesteśmy przekonani, że oferujemy każdemu dobry i przestronny dom bez łóżek piętrowych i często ze znacznie mniejszą liczbą osób w domu niż mogłoby lub powinno być. Dzięki temu otrzymujemy znacznie niższy czynsz przy niezmienionych kosztach. Jeśli koszty energii staną się nienormalnie wysokie, tak jak miało to miejsce w ubiegłym roku, będziesz musiał dopłacić za dodatkową przestrzeń i komfort poprzez cotygodniową dopłatę do kosztów wynajmu. Oznacza to ulgę na koszty nadmiernego zużycia energii.

Ale zaet
@Taka to agencja

Dokładnie jest też wiele małych rzeczy żeby podnieść pracownikom stawkę za pracę podczas pandemni i ryzyko zarazenia pokażcie agencji Eu people że potraficie

Taka to agencja takie piszą em

Zacznij zwracać szczególną uwagę na wyłączanie rzeczy, których nie używasz, ponieważ może to mieć duży wpływ na zużycie energii elektrycznej. Podamy kilka łatwych do zapamiętania przykładów zmniejszania zużycia energii. Przykład: Kiedy wychodzisz z domu, wyłącz telewizor, którego nikt nie ogląda, gdy nie ma Cię w domu. Gdy nie ładujesz telefonu, laptopa i innych urządzeń wymagających doładowania, odłącz ładowarki. Włączaj światło tylko w miejscach, w których się znajdujesz. Nie używaj dodatkowych prywatnych grzejników elektrycznych, aby ogrzać dom Jest wiele małych rzeczy, które wszyscy razem możecie zrobić, aby oszczędzać energię. To twoja wspólna odpowiedzialność! W ciągu tygodnia ponownie sprawdzimy zużycie energii i spodziewamy się poprawy (mniejsze zużycie energii niż w poprzednim tygodniu). Jeśli ty (lub twoi współlokatorzy) nie zmienicie swojego zachowania, a konsumpcja będzie nadal nadmierna, będziemy odliczać od was wszystkie tygodniowe dodatkowe koszty (jak wspomniano w dokumencie Zapewnienie mieszkań), aż do poprawy. Z góry dziękujemy za zrozumienie i współpracę!

Żarty

A zgłoś tylko że się że czujesz :-/zaraz wysyłają do lekarza zakładowego ale informują Cię o tym emailem na którą masz wstawić się do lekarza jeśli nie będzie kara A pomysłowością o tym że jak ktoś się źle czuje to może spać? Nie potraficie zadzwonić tak to dzwonicie pi 3 razy dziennie kiedy ktoś do pracy wrucic i kiedy się lepiej poczuje traktowaniebpolakow jak śmieci

Sama prawda

Kiedyś to była godna polecenia agencja która szanował pracowników .Lecz w ciągu ostatnich 4 lat bardzo dużo się zmieniło ,usuwanie pracowników z mieszkań i kary dodatkowe opłaty stały się chlebem powszednim w tej firmie zarabianie ludziom powrotu z urlopu z Polski do mieszkań agencyjnych i tłumaczenie że covid jakoś ludzi potraficie rekrutowac z Polski mówiąc im że w razie jakby ktoś pytał znajdziecie się na tyretorium Holandii więcej szacunku do pracownika i nie wydzwanic jak głupki 3 razu dziennie kiedyś ktoś do pracy wrucic jak jest chory

Cała prawda
@Sama prawda

I cały czas zastraszania pracowników karami i dodatkowymi opłatami za energię porazka

@Sama prawda

Przykro nam, że masz złe doświadczenia z nasza Agencja . Nie znamy Twojego imienia i oraz opisanej sytuacji, więc trudno jest ustosunkować się merytorycznie do tej opinii. Jednak zwykle nie rozwiązujemy umów w taki sposób i nigdy bez powodu , przeważnie ma to miejsce gdy ktoś złamie zasady np. bezpieczeństwa w pracy lub narusza zasady panujące na naszym zakwaterowaniu. Jeśli chodzi o rekrutacje nowych osób , od dłuższego czasu nasza rekrutacja bazuje na osobach przebywających na terenie Holandii. Ponieważ nie posiadamy na chwile obecna lokacji na kwarantannę. Staramy się każdego kandydata dokładnie sprawdzić, natomiast nie odpowiadamy za to jeśli ktoś zatai przed nami informacje. Jeśli to możliwe prosimy o wiecej szczegółów dotyczących sytuacji na adres info@eu-people.com, chętnie odniesiemy się do tego co się stało i wyjaśnimy okoliczności.

Order picker

niema zadnego spotkania telefon po napisaniu maila`

czy jest pan swiadomy swojej decyzji ?

Czlowiek

Nie polecam tej agencji eu people wyrzuca z domu lidzi daje im 24 godziny na wyprowadze cały czas zastraszania ludzi ze Beda wyciągnięte konsekwencje straszenie karami finansowymi stało się w tej firmie rutyną kiedyś Eu people była dobra agencja godna polecenia i zaufania teraz zrobił się wyzysk na ludziach oszczędność energii kary za duże zlurYciie mimo że ludzie płacą za łóżko 110 euro to jeszcze im mało nie polecam

@Czlowiek

Przykro nam, że masz złe doświadczenia z nasza Agencja . Nie znamy Twojego imienia i oraz opisanejj sytuacji, więc trudno jest ustosunkowac sie merytorycznie do tej opinii. Jednak zwykle nie rozwiązujemy umów w taki sposób i nidgy bez powodu , przeważnie ma to miejsce gdy ktoś złamie zasady np. bezpieczeństwa w pracy lub narusza zasady panujące na naszym zakwaterowaniu .Jeśli to możliwe prosimy o wiecej szczegółów dotyczących sytuacji na adres info@eu-people.com, chętnie odniesiemy się do tego co się stało i wyjaśnimy okoliczności.

Witam jestem kierowcą w drodze do domu wykezdzalem z parkingu i niechcący zakochałem komuś drogę ale nic się nie stało drugi kierowca zgłosił to do agencji i ukradli mi z wypłaty 30 euro za niebezpieczną jazdę nie mają żadnych uprawnień bo do wystawiania mandatów jest policja zwykła kradzież miałem mieć oddane te pieniążki 5 miesięcy temu ale oczywiście do dziś nic nie otrzymałem

Pracoenik12

Dają po 3 dni pracy A później jak kończą umowę to straszą ochrona i daj A 24 godziny na opuszczenie przestańcie traktować ludzi jak śmieci bo od pół roku Nie potragiliscie zrobić porządku że śmieciami A ludzi wyrzucacie w 24 godziny

@Pracoenik12

Przykro nam, że masz złe doświadczenia. Nie znamy Twojego imienia i nazwiska ani konkretnej sytuacji, więc trudno jest odpowiedzieć bardziej szczegółowo czy merytorycznie. Jednak zwykle nie rozwiązujemy umów w taki sposób , przeważnie ma to miejsce gdy ktoś złamie zasady np. bezpieczeństwa w pracy lub narusza zasady panujące na naszym zakwaterowaniu .Jeśli to możliwe prosimy o wiecej szczegółów dotyczących sytuacji na adres info@eu-people.com, chętnie odniesiemy się do tego co się stało i wyjaśnimy okoliczności.

Kierowca

Jestem kierowcą miałem płacone 40 euro tygodniowo dodatku jak zmienili samochód płacą 30 czemu?ponieważ jest mniejszy ? Absurd ,przecież nadal wykonuje tą samą pracę czemu nie jest płacone za godzinę każdy przecież inni położa się zmęczeni po pracy A kierowcy muszą być skupieni na drodze .Czemu mam płacić za myjnie z własnych pieniędzy?

@Kierowca

Przede wszystkim dziękujemy, ze zgodziłeś się być kierowcą naszego auta firmowego ! Nasi pracownicy faktycznie maja do czynienia z dwoma różnymi dodatkami : trochę więcej zarabiasz za jazdę większym samochodem - Busem a trochę mniej, gdy prowadzisz zwykły samochód osobowy. Dzieje się tak, ponieważ w przypadku Busa odpowiadasz za większość ilość kolegów niż w zwykłym samochodzie. Mamy nadzieję, że rozumiesz i nadal będziesz z nami zarabiać dodatkowe pieniądze jako kierowca .

Halo

Mamy nadzieję że za wczorajszy dzień będzie płacone 200 procent ponieważ każde święto w holandii jest płacone 200 procent prosimy o uczciwosc

@Halo

Szanowny Pracowniku, Jeśli pracowałeś w dni, który ustawowo uznany jest za świąteczny, otrzymasz wynagrodzenie zgodnie z regulaminem / układem zbiorowym od klienta. Większość klientów wypłaca dodatek w wysokości 100 %, czyli godziny pracy zostają przemnożone razy 200 %. Holenderski kodeks pracy daje pracodawcom czyli naszym (potencjalnym) klientom, a Twoim (potencjalnym) zleceniodawcom, dowolność w kwestii wysokości dodatku. To znaczy, ze zleceniodawca może ująć w swoim regulaminie inne oprocentowanie, niż wymienione przez Ciebie 200 %. W przypadku jeśli nie pracowałeś w dniu świątecznym należy Ci się wynagrodzenie zgodnie z artykułem 27 Układu Zbiorowego NBBU. Podpunkt drugi określa, kiedy otrzymasz tzw. urlop państwowy, czyli wynagrodzenie za dzień świąteczny. https://www.nbbu.nl/sites/default/files/2020-12/NBBU_CAO_Uitzendkrachten-PL_2021.pdf 2. Jeżeli z umowy o pracę czasową lub udostępnienia nie wynika jasno, czy dzień ustawowo wolny od pracy przypada w dniu, który zwykle można uznać za dzień roboczy, pracownik tymczasowy otrzymuje urlop państwowy, jeżeli: a. pracownik tymczasowy był zatrudniony przez co najmniej trzynaście kolejnych tygodni bezpośrednio poprzedzających dany dzień ustawowo wolny od pracy; lub b. pracownik tymczasowy nie pracował przez trzynaście kolejnych tygodni, ale przez ponad połowę liczby tygodni, w których pracował, w danym dniu tygodnia wykonywał pracę. W celu obliczenia wyżej wspomnianego okresu trzynastu tygodni (lit. a) lub mniej (lit. b) sumuje się kolejne umowy, o ile następują one po sobie w ciągu jednego miesiąca. Czas trwania przerwy nie jest zaliczany. W kolejnych podpunktach ujęta jest wysokość przyznanego urlopu państwowego w zależności od rodzaju umowy jaka posiadasz. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje dotyczące Twojej sytuacji możesz skontaktować się z nasza administracja wysyłając email na adres: administration@eu-people.com.

Kierowca

Barbara

A może opisałabyś także plusy? Bo skupiłaś się w sumie jedynie na minusach. Ja chętnie poczytałabym coś więcej na temat warunków mieszkaniowych, o których piszesz. Jakich można się spodziewać? Piszesz także, że dużo pracy. Ale czy jest ona ciężka?

Anhedonia

"Agencja jest ok naprawde fajne warunki mieszkaniowe i dużo pracy było na Action"koordynatorka wyjebane po całości, kary, ale jaja na chorobowym dzwonią cały czas,pewnie żeby cie złapać no ale ty jesteś zadowolona ze kasa jast. Mmm paradox

Dziękujemy za Twoja opinie ! Ciężko pracujemy, aby zagwarantować terminowe płatności oraz utrzymać dobre warunki pracy i życia. Cieszymy się, że podobała Ci się praca z nami! Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z komunikacją i zajmiemy się problemem. Jeśli w przyszłości ponownie będziesz szukać pracy, skontaktuj się z nami!

Wiolka to zwykly agencyjny szon, o zerowych wedlug mnie kwalifikacjach do wykonywanej pracy ( nie chodzi o znajomoscs niderlandzkiego)

Aleluja

Nie mówcie tak o niej wiola to bardzo dobra dziewczyna ale zagubiona troszkę ale wporzadku dziewczyna pomocliwa

Pracujacy

Ale bzdura panibkordynator bardzo fajna miła dziewczyna A agencja bardzo dobra i uczciwa polecam

Już niedługo

Pokaże jaką jest agencja eu people jak traktują ludzi i jakie emaile wysyłają z grozbami kosztów na zużycie energii jak usuwają ludzi z dnia na dzień z lokacjii

Para

Pracowałam wraz z chłopakiem 2018r przez tą agencję w ciągu 6 godzin kazali się wyprowadzić i wezwali ochronę ukradli z ostatniego solarisa mi 400 euro i mojemu facetowi również 400

@Para

Przykro nam słyszeć o Twoich złych doświadczeniach. Na tą chwilę nie możemy jednak znaleźć więcej szczegółów dotyczących sprawy , i niestety nie jesteśmy w stanie zweryfikować tego co się w Twoim przypadku stało i w rzetelny sposób odnieść się do opisanej sytuacji . Czy możesz podać nam dodatkowe informacje ?

Agencja to zart

Agencja robi sobie jaja z pracowników mam plan normalnie jadę do pracy A tu facet mi mówi że nie ma mnie na liście muszę wracać na własną rękę pociągiem do domu oczywiście kordynatirka nie odbiera nie polecam

@Agencja to zart

A powiedz mi gdzie to jest (Miejscowość) jaki zakład i jaki koordynator. Dzwoń do Einhoven tam jest biuro i złóż skargę na koordynatora. A później wyjaśnij planing. Koordynator nie ma nic do planingu, tylko firma w której pracujesz i tam ktoś namieszał. Jak to firma?

@Agencja to zart

Witam To prawda, mieliśmy w ostatnim czasie jedna podobna sytuacje. Jeden z naszych pracowników został odesłany do domu przez ochronę firmy, w której miał pracować. Odesłano go do domu, ponieważ zapomniał badga , a jest to obowiązek każdego pracownika. Bez badga , nie można wejść. Taka jest polityka firmy i każdy pracownik bardzo dobrze o tym obowiązku wie. Pracownik ten otrzymał możliwość zaczekania na zakończenie zmiany (aby pojechać do domu z kolegami) lub samodzielnego powrotu do domu. Zdecydował się pojechać do domu transportem publicznym. Sytuacja była konsekwencją działań samego pracownika i w naszej ocenie to na niego spada odpowiedzialność za zaistniałą sytuacje.

@Pracodawca

No ale nie róbmy sobie jaj. Bez badga też można przystapić do pracy, kwestia odpowiedniego podejścia osoby, która siedzi w tym momencie na zmianie, Supervisora, czy kogoś innego.Rozumiem, że jak ktoś zapomni butów S1, no to już jest problem, ale bez badga? Są ludzie i są ludzie.

Przykro nam słyszeć o Twoich złych doświadczeniach. Jednak prawie nigdy nie dzieje się to bez powodu. Szczegółowo wyjaśniamy wszystkim naszym pracownikom już na samym początku jak należy postępować i czego unikać jako kierowca aby współpraca przebiegała dobrze dla obu stron. Na tą chwilę nie możemy znaleźć więcej szczegółów dotyczących opisanej sytuacji, i niestety nie jesteśmy w stanie zweryfikować tego co się w Twoim przypadku stało a tym bardziej odnieść się do tego w rzetelny sposób . Czy możesz podać nam dodatkowe informacje ?

Kierowca1

Proszę odpowiedzieć na pytanie czemu zapominajcie płacić kierowcom za jazdę czemu są takie pomyłki skoro pracownik wykonuje pracę czemu musi czekać na korektę do następnego tygodnia czemu pomyłki są zawsze za korzyść agencji proszę o krótką i zrozumiała odpowiedź

Przypadek? ????

Czy mi się tylko wydaje czy ktoś tam w w EU zatrudnił automat, odpowiedzi jak rzecznik który boi się odpowiedzialności za Słowa. Dla przypomnienia firma rozrosła się w momencie złapania dobrego klienta ech. No i jak to często bywa pojawiły się pieniądze, firma zatrudniała, rekruterki - rekrutowały, koordynatorzy-koordynowali, Park zarabiał, pracownicy Zadowoleni uwaga wszyscy! Tak było na początku gdy zaczynałem współpracę słowem firma rosła. Zadowolenie przełożyło się że w niedługim czasie magazyn w eech. Powiększył się o 25% ilość wózków OP wzrosła z60 do 80 a potem do ok 200z kolei RT z ilości sztuk 10 do obecnych 40 bodaj 5 Magazyn wystartował ilość sklepów wzrosła z 150 do 750 przed powstaniem DC w De, Pl, Fr obecnie 1500 Z czego 500 w Fr .niestety jak to często bywa pieniądze biorą górę menager zastępował manegera i każdy zostawił po sobie jakiś ślad w magazynie w (usunięte przez administratora) postaci, jakość na kantynie spadła daty ważności produktów takich kończyły się w dniu zakupu (kasa),dodatki wynikające z pracy na 2 zmianie zmieniono z 18 na 20 a aktualnie na 22(kasa)dodatki dla OP za pracę ponad normę niby ok ale kto je kasował , a najlepsze jest wydłużenie dnia pracy w postaci poprzesuwanych godzin pracy tej samej zmiany i taka zamiana następuje okresowo co tydzień niezależnie od zmiany. Ostatnio znów ktoś miał do pracy na 17.30 do 21.00 Opakowania zbiorcze rosły (1coli). W między czasie w EU też nie próżnowali pomyłki na salarisach,, opłaty za domki wzrosły, błędy w planowaniu, kary, kary ale interes się kręcił. Nadeszły ciężkie czasy dla managerow pozamykane granice nie ma ruchu w biznesie a miał być . Jedyny ich pomysł to ściągnięcie pracowników z Litwy bo pracownik z Litwy zatrudniony przez litewska firmę zarobi więcej niż pracownik z Polski z tą samą stawka. Ba chłop z Polski zatrudniony prze firmę Hadex z Litwy zarabiał 800e więcej niż pracownicy na kontrakcie stałym ta sama zmiana te same wózki ta sama praca.w tej limburg to dziki zachód Holender ma (usunięte przez administratora) Polak ma (usunięte przez administratora) kredyt ma być spłacony i frikadela w pysku. Post nie jest adresowany do (usunięte przez administratora) którzy przyjeżdżają do Holandi i wykazują się jacy to są sprawni w zbieraniu opakowań

Pracownik doskonały

Mam pytanie czemu zawsze agencja eu people zapomina wypłacać kierowcom za jazdę?zawsze tą samą śpiewak że blad w systemie wiec czemu zawsze jest błąd w systemie na wasza korzyść czemu kierowcy mają czekać do przyszłego tygodnia na wypłate za jazdę skoro jeździli w tamtym czemu nie potraficie zrobić korekty od razu ale za palenie w domu lub samochodzie umiecie wziąść od razu i wtedy nie ma błędy w systemie

Witam mam pytanie i proszę o szczera odpowiedź czemu agencja eu people nie wyraża zgody po urlopie w Polsce wrucic na mieszkanie agencyjne?

Dziękujemy za Twoje pytanie! W normalnych okolicznościach powrót do firmy nie stanowiłby problemu. Niestety, mamy teraz do czynienia z COVID-19. A w tej sytuacji przy wjeździe do NL z kraju wysokiego ryzyka (kod pomarańczowy lub czerwony)a takie oznaczenie ma na ta chwile Polska- obowiązkowe jest przebywanie na kwarantannie przez co najmniej 10 dni. Po 5 dniach bez objawów możesz wykonać test COVID. Jeśli wynik testu jest negatywny, możesz przerwać kwarantannę i rozpocząć pracę. Podczas kwarantanny, przebywając na naszej lokacji , stwarzasz zagrożenie dla innych osób przebywających w domu. Dlatego nie jest możliwe odbywanie kwarantanny w naszych firmowych domkach z innymi pracownikami UE-People . Po zakończeniu kwarantanny będziesz mógł wrócić na lokacje i rozpocząć pracę. Mamy nadzieję, odpowiedzieliśmy na Twoje pytanie. Jeśli masz inne pytania, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy !

@Pracodawca

Rozumiem więc czemu w takim razie rekrutujecie ludzi z Polski i oni przyjeżdżają do pracy w Holandii i nie mają żadnej kwarantanny? Przecież napisaliście że to stwarzanie zagrożenia poprostu jest to nie zrozumiałe znam osobiście 6 osób które przyjechało z Polski do oracy i nie mieli żadnej kwarantanny

Dokladnie

I tak większość jeździ na urlopy do Polski czy agencja robi coś z tym czy sprawdza? NIE więc proszę nie mówić o bezpieczeństwie pracowników bo ludzie z Polski przyjeżdżają do pracy i nie mają żadnej kwarantanny

Dokladnie
@Pracodawca

Przyjechalo 2 chłopaków do nas na lokacje rozmawialiśmy przyjechali w sobotę w poniedziałek już byli w pracy bez żadnej kwarantanny i jak państwo to wytłumaczycie?

Być może myli nas Pan z inną agencją pracy, ponieważ od dłuższego czasu zatrudniamy tylko osoby, które są już obecne na terenie Holandii. Informujemy również naszych obecnych pracowników, że nie mogą wrócić do Holandii po wakacjach za granicą bez uprzedniej kwarantanny. Rozumiemy Pana frustrację - to również utrudnia naszą pracę - ale jesteśmy teraz w obliczu globalnej pandemii i wszyscy musimy zrobić wszystko co do nas należy , aby zapobiec rozprzestrzenianiu się COVID-19 . Dziękujmy za zrozumienie.

@Pracodawca

Nie nie mylę agencji proszę tylko o kontrolowanie ludzi i sprawdzenie gdzie przebywają podczas urlopu ponieważ pandemia się mnoży A ludzie są narażeni na chorobępozdrawiam

FArTooR

Właśnie dokładniem o to chodzi. Pracownicy Agecji (liczba mnoga) są (JAK NAZWA WSKAZUJE) PRACOWNIKAMI AGNECJI, więc nie zabiorą INNEGO ZDANIA NIŻ IM PŁACI PRACODAWCA. LOGIGA JAK 2 + 2 = 4 chyba, że chodzi o liczby urojone. Więc DYSKUSJA O TYM CZY CHODZI O INNĄ AGENCJĘ CZY O TĄ SAMĄ TO walka z wiatrakami (hehe, HOLANDIA, CZYLI WALKA Z WIATRAKAMI). Więc radzę NIE WALCZYĆ Z AGENCJAMI, BO NIGDY SIĘ NIE WYGRA Z PRACODAWCĄ. A może JAKAŚ OSOBA Z AGENCJI ZAPRZECZY? PODDAJMY TO DYSKUSJI... W razie czego służe adresem E-Mail artur@multiPC.eu

Dawid

Hej ! Dostaliście jakieś bony świąteczne czy nie ma w waszej firmie takich rzeczy?

@Dawid

Od kogo? W jakiej firmie?

Wiecie może czy w EU-People Polska Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

FArTooR

Rozwiń swoją wypowiedź. Jako kto? Co potrafisz? Jakie języki znasz? Takie pytania to możesz sobie wsadzić, wiesz gdzie?

Zostaw merytoryczną opinię o EU-People Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w EU-People Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EU-People Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EU-People Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 34 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EU-People Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EU-People Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EU-People Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 151 ocen.

EU-People Polska Sp. z o.o.