Opinie o EU-People Polska Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy EU-People Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w EU-People Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EU-People Polska Sp. z o.o. w Opole

Grzesiek

nie będę się rozpisywał ,ale podzielam to co napisał M,I nigdy nie miałem problemów z eu-people bo jak ktoś nie jest problematyczny i chce pracować ,a nie ,że mu się wszystko należy. To w tej firmie będzie mu dobrze , a co do domków to są fajne , problem jest w tym na kogo się trafi , jak za kogoś mama wszystko robiła to już wiecie skąd bród Pozdrawiam i Polecam

@Grzesiek

Dziękujemy za opinie ! Cieszymy się, że nasza współpraca układała się pomyślnie. Jesteśmy również bardzo wdzięczni za komentarz dotyczący czystości. Oby więcej ludzi myślących podobnie !

Szanujcie ludzi

Dla wszystkich będzie jasne, że rozsądne jest mieć 21 stopni, ale tylko przy zamkniętych oknach i drzwiach. Jeśli pomimo tego jest ci zimno, po prostu załóż długie spodnie i długi rękaw zamiast szortów i t-shirtu. Tak jak wszyscy w Holandii. Tak eu people wypisuje do ludzi

Szanujcie ludzi

Następny email od eu people tym razem pazerność oszczędzanie i zastraszanie ::::. W ciągu tygodnia ponownie sprawdzimy zużycie energii i spodziewamy się poprawy (niższe zużycie energii niż tydzień wcześniej). Jeśli ty (lub twoi współlokatorzy) nie zmienicie swojego zachowania, a konsumpcja nadal będzie nadmierna, będziemy odliczać tygodniowe dodatkowe koszty (jak wspomniano w dokumencie Zapewnienie mieszkania) od was wszystkich, aż do poprawy---przypominam 120 euro od osoby a na nie których domkach jest po 12 osob

Szanujcie ludzi

To email od rzetelnej agencji eu people która popiera 120 euro od osoby a w pokoju 2 osobytygodniowo -Dni są coraz dłuższe, nadchodzi zima. To również sprawia, że ​​jest zimniej i piece są ponownie rozpalane. Niestety okazało się, że zużycie energii w kilku domach jest już w tej chwili nieodpowiedzialnie wysokie. Nie tylko szkodliwe dla środowiska, ale także dla twojego portfela, ponieważ rozsądne zużycie energii jest w czynszu, ale nierozsądna część nie. Dla wszystkich będzie jasne, że rozsądne jest mieć 21 stopni, ale tylko przy zamkniętych oknach i drzwiach. Jeśli pomimo tego jest ci zimno, po prostu załóż długie spodnie i długi rękaw zamiast szortów i t-shirtu. Tak jak wszyscy w Holandii. Idąc spać lub do pracy, obniż temperaturę.

Order picker

niema zadnego spotkania telefon po napisaniu maila`

czy jest pan swiadomy swojej decyzji ?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Szanujcie ludzi

Eu people nowi że szanują pracowników !!!więc zobaczcie emaila od nich ! Mimo że popierają 120 od osoby a w pokoju są 2 osoby sami zobaczcie Oferują komfort, ale i oszczędności, dla Ciebie i dla nas! Jeśli mimo to zużywa się (zbyt) dużo energii, będziemy regularnie naliczać te dodatkowe koszty proporcjonalnie wszystkim mieszkańcom domu. Ten e-mail ostrzega o dodatkowych kosztach, które naliczymy, jeśli zużycie energii będzie (lub będzie) nieodpowiedzialnie wysokie. Pomóż chronić środowisko i swój portfel, to Twoja wspólna odpowiedzialność!

NIE DAJ SIE

EU PEOPLE NIE SZANUJE LUDZI DAJE KARY FINANSOWE WYRZUCA LUDZI Z DOMU ZWYKLE (usunięte przez administratora) I BANDYCI

@NIE DAJ SIE

Witaj, Bardzo dziękujemy za opinie. Aczkolwiek chcielibyśmy poznać więcej szczegółów na temat zaistniałej sytuacji. Nasza agencja dobrych pracowników traktuje zawsze dobrze , dbamy o nich i staramy się zapewnić jak najlepsze warunki pracy i zamieszkania. Jeśli osoby są proszone o opuszczenie lokacji, jest ku temu zawsze ważny powód.Np. między innymi zakłócanie spokoju innych pracowników, niestosowanie się do regulaminów itp. Stosujemy się zawsze do przepisów prawa. Prosimy o więcej szczegółów, chętnie sprawdzimy zaistniałą sytuację. Prosimy o kontakt bezpośredni z nasza agencja: info@eu-people.com

F
@Pracodawca

Chodzi o to że agencja informuje ludzi 2 dni wcześniej że nie przedłuza im umowy także to nazywacie szacunkiem do pracowników ?i proszę sobie sprawdzić ilu w ostatnim miesiącu ludziom agencja nie przedłużyła umowy i pamiętajcie o wypłacanie odprawy o której agencja nie informuje pracowników a należy im się to jak psu kość

EU-People Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Magazynier. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

FArTooR

ŻADNEJ INFORMACJI OPRÓCZ "SZUKAMY MAGAZYNIERA"

Witam, dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami. Jeśli chodzi o informacje można się kontaktować z naszymi Rekruterami , oni chętnie wyjaśnia i odpowiedzą na każde pytanie dotyczące ofert. Można również wejść na naszą stronę, tam również jest sporo informacji ! Zapraszamy - Warehouse worker – EU-People | Profs for Profs kontakt - 77 453 76 00 WhatsApp- +31 627 74 34 34

Justyna

Cześć, chciałam się dowiedzieć, czy order picker z tego ogłoszenia, które wstawili, pracuje na jedną zmianę czy więcej jest. Jak ten system tam wygląda, wie ktoś może? Będę wdzięczna za odpowiedź.

FArTooR
@Justyna

O jakim ogłoszeniu piszesz? Ja nic nie widzxiałem. Polska czy Holandia i gdzie.

@Justyna

Witam, dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami. Jeśli chodzi o informacje można się kontaktować z naszymi Rekruterami , oni chętnie wyjaśnia i odpowiedzą na każde pytanie dotyczące ofert. Można również wejść na naszą stronę, tam również jest sporo informacji ! Zapraszamy - https://eu-people.com/job-offers/order-picker-voice-pick kontakt - 77 453 76 00 (usunięte przez administratora) +31 627 74 34 34

Mirosław

A w samej EU-People kto pracuje? Bo dali ogłoszenie na specjalistę ds. kadr i płac za 4400-6600 zł / m-c. Czy ta stawka, to netto i jak weryfikują kandydata podczas rekrutacji? Jakich relacji z przełożonymi i współpracownikami można się tu spodziewać?

@Mirosław

Nikomu nie życzę trafić do tej firmy w Opolu. Szkoda zdrowia!

Ewelina

a napiszesz co takiego Cię tam spotkało, że tak odradzasz? co z tym zdrowiem tak konkretnie się dzieje i co jest powodem?

Mati

witam mam pytanie do szefostwa agencji eu people z malych liter z braku szacunku w przeciagu osrtatnich miesiecy doszlo do 2 wlamach w domkach eu people zostaly skradzione rzeczy laptopy tablety i inne rzeczy pytanie co agencja zrobila w tym kierunku??

@Mati

Witam, dziękujemy za wiadomość. Bardzo dokładnie sprawdziliśmy wraz z kolegami z biura Holenderskiego zgłoszenia tego typu w tym roku. Jedyna tego typu sytuacja, zgłoszona do naszego biura, miała miejsce w Marcu. Przy tej konkretnej sytuacji mieliśmy również podejrzenie ze pracownicy wychodząc do pracy , zamknęli drzwi na klucz, lub kto się włamał posiadał klucz ( nie oddal ). To, co mogliśmy zrobić , to natychmiastowa wymiana zamków. Jest nam przykro, że spotkało cię to na naszym zakwaterowaniu, ale włamania zdarzają się wszędzie, do prywatnych domów również. I w takich sytuacjach wzywana jest Policja. Nie bardzo wiemy, co my jako agencja mogła w tym kierunku zrobić ? Jako agencja nie mogliśmy zrobić wiele ze względu na RODO, nie możemy zgłaszać czegoś w imieniu pracowników, ale udzieliliśmy wszelkiej pomocy i wskazówek oraz służbowego auta, aby pomóc w zgłoszeniu sprawy na Policje. Jeśli nie dotyczy to opisanej sprawy , i chcesz, abyśmy dokładniej zapoznali się z Twoja, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub zadzwoń, chętnie wyjaśnimy sytuacje.

Kici kici kicika

Nie polecam pod każdym względem zabierają pieniądze za jakieś wymyślone kary , warunki mieszkaniowe to meliny normalnie meliny! Warunki nie do mieszkania..

Nikomu nie polecam tej agencji jeżeli kończy ci się umowa każą ci się od razu wyprowadzać jeśli jej z tobą nie przedłużają .Lecz nie jest to zgodne z prawem każdy pracownik ma 4tygodnie na wyprowadzkę ponieważ zmieniły się przepisy dla pracowników ale musi pokrywać koszty w grupie tygodniowym ale to już kwestia dogadania nie traktujcie w ten sposób

Dziękujemy za wiadomość ! Zawsze postępujemy zgodnie z prawem, i nowe przepisy , również są nam znane. Nasi pracownicy mają prawo zostać dłużej, jeśli chcą, pod warunkiem że płacą za mieszkanie na tydzień z góry. Jest to również wspomniane w umowie, którą z nami podpisałeś. Pracownik po otrzymaniu informacji o konieczności opuszczenia zakwaterowania, jest jednocześnie informowany , że powinien zgłosić do nas, że wyraża chęć, na dłuższe pozostanie w naszym mieszkaniu. Jeśli tego nie zrobiłeś , nie wiedzieliśmy, że chcesz zostać dłużej. Przepraszamy za niedogodności, które mogły się z tym wiązać , ale dlatego tak ważne jest, aby uważnie czytać zarówno umowę jak i otrzymane od nas wiadomości e-mail.

Od dwóch tygodni nie można się doprosić żeby pralkę naprawili każdy z biura ma to gdzieś że prania nie można zrobic

Dziękujemy za Twoja opinie. Sprawdziliśmy opisana sytuacje w biurze w Holandii. Jedyna sytuacja tego typu została zgłoszona w ostatni weekend , i z tego co nam wiadomo, sytuacja została rozwiązana jeszcze przed weekendem. Zatem od momentu zgłoszenia, do momentu napisania opinii minęło zaledwie 2 do 3 dni. A rozwiązanie -nie zajęło nam to dłużej niż jeden tydzień. Jeśli problem nadal istnieje i jest to inna sytuacja, bardzo prosimy o zgłoszenie się do nas, być może zgłoszenie nie zostało właściwie odnotowane i faktycznie sytuacja nie została rozwiązana. Tel. Kontaktowy do nas- 77 453-76 00, lub mail - info@eu-people.com

FarTooR

"Nie do Action", "Nie polecam". Co to jest? Gorzkie żale? Ludzie, piszcie merytoryczne opinie, treściwe i wyjaśniające Wasz powód takiego stwierdzenia. Ja pracowałem w EU-People i w Actionie i podyskutowałbym, tylko nie ma z kim i nie ma o czym. Stwierdzenia:"..bo tak… " do nikogo nie przemawiają. AMEN.

km
@FarTooR

Proszę o opinię na temat agencji EU People. W tej chwili jestem na etapie poszukiwań agencji z którą chcę wyjechać. Proszę o kontakt koci3@onet.pl

Gregor

Bardzo dobra agencja polecam

@Gregor

Długo już z nimi jeździsz?

M…J

Witam czy był ktoś na magazynie Action w Echt ? Jak wyglądają warunki zakwaterowania ?

@M…J

Nie radze do action

David

Ta agencja to porazka biora 110 euro od ludzi 1 osoby nic nie ma.inni nie sprzataja chca dawac mandaty w (usunięte przez administratora) se wsadza nie pozwole na takie traktowanie

Magdalena
@David

A za co niby chcą dawać mandaty? Chyba mają jakieś argumenty na to?

M.I

Witam. Według mnie większość osób wypisujących negatywne komentarze nie potrafi rozmawiać normalnie jak coś się dzieje wyjaśniać spraw na bieżąco tylko właśnie wypisywać komentarze lub komentować w pracy a później są pretensje. (usunięte przez administratora) tez nie brakuje która traktuje innych ludzi mega źle a życzą sobie zeby ich traktować cudownie. Długi temat bardzo długi do rozwijania, ale krótko mówiąc to jest tak jak z ludźmi opisującymi (usunięte przez administratora) i brud na domkach agencyjnych jak to źle nie jest. Wiele mieszkan domkow agencyjnych odwiedziłem jedno jest pewne to nie agencja jest odpowiedzialna za takie warunki a my sami bo niestety większość ludzi nie potrafi za soba posprzątać umyć naczyn czy nawet WC wytrzec po sobie a wymagania mają jak z kosmosu. Pozniej się dziwią że warunki są opłakane. Każda agencja ma własne zasady i trzeba ich przestrzegać bo to nie jest nasza wlasnosc a jak się nie podoba przecież można iść na prywatne mieszkanie nikt nie trzyma nas na uwiezi , wtedy dopiero poznacie jak to ciężko jest o wszystkim samemu myslec o wszystko samemu dbać.. Jesli mi dana agencja się nie podobała a było ich wiele próbowałem wyjaśniać sprawy jeśli to nie pomagało odchodziłem. Znalazłem tą agencję EU People i jest to jedyna agencja która naprawdę mi odpowiada i jestem z niej bardzo zadowolony. Każda agencja jak i każdy człowiek ma jakieś wady tego nie da się uniknąć, ale na pewno szczerze każdemu będę zawsze EU People polecał. Mają naprawdę ładne zakwaterowania ( jeśli nie ...wystarczy jak wspomnialem sprzątać po sobie bo tego brakuje u wielu osób) płacą wszystko na czas i z każdym problemem można się zwrócić o pomoc czy porozmawiać na dany temat. Owszem zdążają się sytuacje sporne z którymi się nie zgadzam , wtedy reaguje i dostaje zawsze sensowne wyjaśnienie.Polecam ta agencje pracy jak najbardziej wszystkim którzy wyjeżdżają pierwszy raz za granicę albo pracowali już tutaj czy w innej agencji. Pozdrawiam.

@M.I

Dziękujemy za miłą opinię ! Wywołałeś uśmiech na naszych twarzach ! Nasz zespół ciężko pracuje, aby utrzymać zakwaterowanie w dobrym stanie, więc cieszymy się, że podoba Ci się to, co mamy do zaoferowania. Dobrze, że czujesz się wysłuchany, gdy pojawił się problem. Staramy się zawsze, aby nasi pracownicy wiedzieli, że można się z nami skontaktować, jeśli coś jest niejasne, i dokładamy wszelkich starań, aby wyjaśnić i rozwiązać problem. Dziękujemy za współpracę z nami i polecanie nas również innym! Zespół EU-People

@Pracodawca

Skoro już jesteśmy przy kwestii zakwaterowania to czy trzeba za nie płacić? Dodatkowo, a jeśli tak to ile? Bardzo proszę o informację

Opowiem

Opowiem wam po raz kolejny bo usunęli wpis a więc tak.W tamtym roku pracowałem dla tej agencji w domu był taki skwar na poddaszu że się dało się wytrzymać gdy wracaliśmy z nocki o 7 rano wstawaliśmy o 11 bo taki był gorący oczywiście kupiliśmy wiatrak do pokoju.Jakież było nasze zdziwienie gdy wrucilismy z pracy (usunięte przez administratora) z eu people bo inaczej nie można ich nazwać ukradli nasz wiatrak po czym później powiedzieli że wiatraki są niedozwolone i oczywiście kara chyba 50 euro (usunięte przez administratora) bandyci lepiej żeby ludzie się ugotowali bo dla nich nie liczy się człowiek tylko wpływy

Honorata
@Opowiem

To faktycznie pracować w takim gorącu to tragedia. Dziwnie, czemu tak jest?

@Opowiem

Dziękujemy za opinie na temat naszych usług! Traktujemy Twoje roszczenie bardzo poważnie i przeprowadziliśmy wewnętrzne dochodzenie. Takie urządzenia jak zwykle wentylatory mogą być używane na naszych zakwaterowaniach i nie są skonfiskowane przez nasz personel. Niedozwolone są klimatyzatory (agregaty chłodnicze) lub grzejniki elektryczne. To dlatego, że stwarzają zagrożenia oraz wymagają dużo energii elektrycznej. Naszym celem jest zapewnienie niedrogiego mieszkania, aby pracować w Holandii i oszczędzić jak najwięcej pieniędzy. Dlatego nasze tygodniowe stawki za mieszkanie utrzymujemy na jak najniższym poziomie. Natomiast jeśli koszty energii staną się zbyt wysokie, to faktycznie obciążamy dany dom, aby uniknąć konieczności zwiększania opłat za zakwaterowanie dla wszystkich pracowników. Dodatkowe koszty np. Za zbyt wysokie zużycie energii mogą wynieść maksymalnie 25 € na osobę tygodniowo i są odliczane od wynagrodzenia. Zawsze ostrzegamy o tych kosztach z wyprzedzeniem, więc istnieje szansa na zmniejszenie zużycia energii jeszcze przed odliczeniem tych kosztów. Jeśli chodzi o ewentualne konfiskowanie produktów zużywających dużo energii, to robimy to dopiero po 4 tygodniach (!) ostrzeżenia. Urządzenia te można następnie odebrać w naszym biurze, dzięki czemu nigdy tak naprawdę nie tracisz skonfiskowanego przedmiotu. Podsumowując, bardzo poważnie traktujemy skargi dotyczące warunków mieszkaniowych. Kontrolujemy i w razie potrzeby umieszczamy dodatkowe ogrzewanie np. Jeśli jest taka konieczność. Gdy takie urządzenia zostaną zatwierdzone przez właściciela domu i nie wiążą się z żadnymi dodatkowymi kosztami dla innych naszych pracowników. Mamy nadzieję, wyjaśnienia są wystarczające, ale jeśli chcesz, abyśmy dokładniej zapoznali się z tą sprawą, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub zadzwoń, chętnie wyjaśnimy sytuacje.

Opowiem
@Pracodawca

Ale jaka my mamy pewność że wy macie dopłaty?czy pokazujecie nam rachunki nie?wam nie można wierzyć na słowo wy nie pokazujecie rachunków ale my podczas tankowania musimy zbierać wszystkie kwity paragony i robić zdjęcia licznika za każdym tankowaniem.Gdy jechałem samochodem i dostałem mandat nie dostałem żadnych papierów tylko wiadomość od was gdzie przekroczyłem prędkość o to ma być wporzadku ?a wiatrak był normalny za 15euuro więc proszę tu nie mydlić oczu bo wszyscy mieszkańcy mogą potwierdzic.My musimy wszystko wam udokumentować ale wy nie wam trzeba wierzyć na słowo tak samo było jak dostaliśmy karę za palenie miała przyjechać ekipa sprzątająca i przez 2lata nikogo nie było więc na jaki poczet zostało zabrane 300euro od 6odob bo 50 proszę się nie kompromitując naprawdę

Tim
@Honorata

Tak niestety tam jest

Zbigniew
@Tim

Oj, współczuję że też miałeś podobnie. To ile tam wytrzymałeś? I czym się konkretnie zajmowałeś?

Maria
@Opowiem

ale dlaczego wiatraki są niedozwolone? to dziwne...

David

Nie podpisujcie nic najlepiej zapisac sie do zwiazkow zawodowych w holandi pomoga w wszystkim miesieczna oplata 25 euro i kar eu pepople nie moze dac bezpodstawnie

Zostaw merytoryczną opinię o EU-People Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w EU-People Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EU-People Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EU-People Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 34 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EU-People Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EU-People Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EU-People Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 151 ocen.

EU-People Polska Sp. z o.o.