Opinie o Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. w Opole

AGA

Hej, ja pracuje już 3 miesiące jako pokojówka i zostaje na kolejne 3. Fajna robota, fajni ludzie.

nes
@AGA

hej, podasz maila, chcialam zapytac o szczegoly tej ofert, jak to naprawde wyglada :)

Ewelina
@AGA

Mogę również prosić o kontakt w sprawie pracy jako pokojówka ? :) Będę bardzo wdzięczna :) Pozdrawiam

luki

ja na miesie juz 5 miesiecy. duzo godzin wiec fajna kasa. zakwaterowanie jest srednie ale idzie wytszymac. widzialem duzo gorsze

zbych

Witam czy ktoś może pracuje juz przy tym skladaniu rowerow elektycznych? pare pytan mam

arczi

Witam czy ktoś wyjechał z biura Giger do pracy na budowie bo ja sie wybieram i chce waszej opini o tej firmie czy nie uszukuje co obiecała

zbych
@arczi

ja pracuje już 2 miesiac. na rzie wszystko wporzatku

Czy kandydat na stanowisko Pakowanie i segregowanie mięsa - Holandia w firmie Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Łuki

Hej. ja juz od tygodnia na kurczakach robie. puki co jest dobrze. warunki zakwaterowania na dobrym poziomie i na najwarzniejsze dla mnie duza ilosc godzin rzeczywiscie jest

Pedro

Czy jest jakiś powód, że taka cisza panuje na forum? Szkoda, ludzie szukają pracy i zaglądają.

Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Nick Slaughter

Dobry kontakt z biurem.

Zuzanna

@Rafał Dziękuję za opinię. Czy możesz przybliżyć, jakie były godziny pracy, o których piszesz? Ponadto, przy pracy wyjazdowej ważne jest ubezpieczenie. Czy Agencja Pracy Giger takowe zapewnia? Jeśli tak, to jakie ono jest? Są to informacje nieuwzględnione do tej pory w wątku, a na pewno są ważne, zatem zachęcam Cię do wypowiedzi.

Wyjeżdża ktoś w tą niedzielę na kurczaki ?

Ala

Witam, czy jest ktos w pracy na kurczakach?

Rafał

Zaufany pośrednik, mają bardzo dużą ofertę ogłoszeń jednak ja wybrałam zbiory papryki. Godziny w pracy korzystne (kto jezdzi do holandii ten wie). Zakwaterowanie w porządku, nie ma szału. Koordynator mega w porządku, pomocny. Na razie podpisałem umowę na 3msc ale myślę że przedłuże.

Zuzanna

@Ala, rozumiem, że warunki zakwaterowania, jakie zapewniała Agencja Pracy Giger nie były dla Ciebie satysfakcjonujące, tak? Może jednak sama praca oferowana przez tę firmę okazałaby się OK? @Ona., zdecydowałaś się wyjechać do pracy z Agencja Pracy Giger? @Karolina, a jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Dobry serwis na miejscu w Holandii, jak są jakieś problemy to można zadzownić do biura w Polsce i zawsze ci pomoga. Jestem na zbieraniu pomidorów, chodzimy po szklarni i zrywamy pomidory. Pracowałam już na szklarni więc jestem przystosowana do tego typu warunków. Pieniądze się zgadzają :)

Czy firma potrzebuje jeszcze magazyniera, może ktoś wie?

Ola

A czy ktoś wybiera się na pomidory pod koniec kwietnia z dziewczyn?

Weronika

Witam. Jeśli ktoś pracuje w Holandii w hotelu to proszę o informacje jak tam jest;) bardzo mi zależy na tym .

Żona

Słyszałm że ludzie sobie chwalą pracę w Gigerze dlatego wybieram się na sprzątanie. Czy ktoś już tam jest i może się udzielić? Wiem że mają też inne oferty, mój partner jest na pomidorach i to on zachęcił mnie do wyjazdu z nimi. Czekam na jakieś relację i pozdrawiam.

Cześć, Czy ktoś wybiera się może do Holandii do pracy w sieci hoteli z woj. lubelskiego?

Ola

Cześć czy któraś z dziewczyn wybiera się do pracy w Holandii przez tą agencję około końca kwietnia/początek maja? :-)

Werka

Tak. Ja

Ola

Hej jestem ze Świętokrzyskiego myślę o wyjeździe do Holandii z tej agencji w połowie kwietnia, dzwonili do mnie już 2 razy. Czy ktoś z dziewczyn się wybiera w podobnym terminie? na pewno było by mi raźniej:-)

Matikar
@Ola

Witam, również otrzymałam telefon dziś o pracy, wyjazd ok 15.04 Małopolska do jakiej pracy jedziesz ?

Cliffjumper
@Ola

Ja tez mysle o wyjeździe jestem z kielc ile masz lat ?

@Ola

Tak wybieram się,jestem z Podkarpacia i szukam tez kogoś. Tez dostałam telefon

ALEKSANDRA
@Cliffjumper

mam 29 l. a Ty? chcę wyjechać pod koniec kwietnia/początek maja, kazali mi tydzień wcześniej zadzw. jak się zdecyduje:-)

@Ania

W jakim wieku jest ? i kiedy byś chciała wyjechać? Ja się już nastawiłam na koniec kwietnia/początek maja.Tylko stresuje mnie wyjazd w pojedynke ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. - Opole

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.
3.5/5 Na podstawie 33 ocen.

Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp.k.