Multico

Płock

Opinie o Multico

Iza

Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Takie wpisy utrudniają tylko innym znalezienie informacji na temat pracy w . Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak proszę o merytoryczne komentarze. Nie jest to miejsce do atakowania, czy obrażania innych pracowników, bądź uczestników wątku.

Ja

Trochę wiecie tak dobrze, troche nie

Ketchup

Szczególnie Arek

FRYTA

Wierzę we wszystko co tu jest napisane, każdemu z tej firmy można ufać.

Gruby

Lubie sobie zjeść śniadanie.

One man farmy

Szef wali po kablach, pierwszy raz nie kłamie.

Big

Zatrudniam sie tam z innej firmy

Grzesiek M

Zycie jest piękne póki nie zwolnią

Grzesiek M

Dużo przypadkowych i niekompetentnych ludzi w biurze, tacy z układami ;)

Jakub Mat

Nie polecam, końcówka budowy, znajomy opowiadał o staruchach którzy sie opierdzielaja, a pracy tyle co kot napłakał

Nie lubie frajerów

Gratuluje wszystkim pracownikom pracującym tam, którzy donoszą wszystko co sie dzieje na kwaterach i budowie, lub puszczają płoty jak idioci

Tojuzkoniec

końcówka budowy, zostaje sama elektorbudowa, reszta do zjazdu

Robertg.

Osobiście nie polecam, mój znajomy załamany, pracuje tam banda bachorow, którzy nic nie umieją i spoczywaja na laurach. Nie potrafią wykonać polecenia, na badaniach sikają za siebie, nie wykryto narkotyków, a rano przychodzą do pracy pod wpływem. Radzę, aby szef zajął się banda bachorow lub przeprowadzić testy.

Tarzan

Warunki mieszkaniowe nie zawsze dobre, często wypłacają w ratach lub za malo

Tarzan

Warunki mieszkaniowe nie zawsze dobre, często wypłacają w ratach lub za malo

Torcik

Malowymagajaca łatwa praca

aleksandam

Nie chodź po ufie bo zginiesz

Ale słaba szamka na kantynie

Ale słaba szamka na kantynie

Siema

Dobra robota, szkoda zd końcowa

Nickt ważny

Gorzki stawia obiady

aleksandam

prosze uwazac na pracowinka Igor Nowak!!!!! Małolat, ktory nie zdal matury i sie szczyci praca w Finlandii, caly czas pali marihuane

Aleksandam
@aleksandam 26.09.2017 19:06

Goszkkwski to dobry pracodawca, Pozdro

janiak

aktualnie koniec roboty na OL3 (płaca co a byc)

ahmed

może macie jakieś świeże opinie dotyczące wyjazdu na OL3. Wielkie dzięki za informacje!

150+

Bylem, widzialem, pracowalem przez 10 miesiecy. Placone prawie na czas (poslizg do 3dni) ale wyplaty i diety zawsze sie zgadzaly. Warunki mieszkalne srednie, mozna trafic gorzej. Ciezko o normalny urlop. Ogolnie od 1 do 10 to dobre 6. Caly czas sie dowiaduje o kolejne kontrakty, ale narazie nic. Chetnie wyjade na kolejny kontrakt z ta firma.

Pracowalem na kontrakcie w Finlandii 15 miesiecy. Wyplata zawsze na czas, zawsze sie zgadzala. Dieta placina tak jak bylo umowione, stawka za godzine pracy tez tak jak umowione. Wszytko na czarne na bialym. Ale ludziom nie dogodzi

Jarek

Ale wy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dlupoty ja tam bylem pieniadze zawsze mialem na czas moze te kartki byly i mala stawka bo 8 euro ale kasa byla ale jak ktos pojechal tam chlac to die nie dziwie ze prezes nie zaplacil bo niby za co mial mu zaplacic za spanie na kampach zenada ludzie ogarnijcie sie. A na ol3 lux robota nie szlo sie narobic napewno

NICK

Multi-Co - Latający Cyrk Gorzkowskiego.

marcin

jest teraz dobra oferta pracy jako Zarządca Nieruchomości.

Jacek

Uważajcie!!!To firma krzak. Okradają na każdym kroku. Pracowałem u nich przez miesiąc, do pierwszej wypłaty i do tej pory jeszcze mi wszystkiego nie wypuścili. Czekam jeszcze msx. tydzień i zglaszam do sądu pracy.

gringa

słuchajcie, a co tam robi asystent ds kontroli jakości (inżynier elektryk) bo takowego teraz szukają. Czym sie taki tam zajmuje i gdzie śpią?

yakuzmen1991

angielski kiepsko, mam kolegę co tam robi i namawia mnie by tam pojechać.

Darek M.

Firma jedna wielka pomyłka. Omijać z daleka!!!

yakuzmen1991

Witam, chcę się dowiedzieć jak jest na budowie w Finlandii i jakie są zarobki elektryków ? Czy warto jechać ?

Tomek

Pracuje w firmie Multi-Co od października zeszłego roku. Nie narzekam. Pieniądze są na czas, dieta również, warunki mieszkalne są ok. Atmosfere psują jedynie nie którzy pracownicy, wszczynający bójki itp. Oczywiście nie jest wszystko super, bo nie jest tak nigdzie :) Polecam firme Multi CO, ludziom którzy chcą zarobić i chcą pracować

////

Witam,,,,cos na temat spawacza na Kozienice ,ktos pracuje badz pracowal,jaka kwatera i najwazniesze czy placa ,,,Pozdrawiam,,,

FELUNIO

DRODZY PRACOWNICY KONIEC WASZEGO CIERPIENIA I OKRADANIA Z KASY. MOŻE W KOŃCU WEJDZIE U ZYCIE NOWELIZACJA USTAWY O DELEGOWANIU PRACOWNIKÓW. POPAPRANIEC Z SZAJKI ZŁODZIEJSKIEJ "MULTICO & ELEKTROBUDOWA" NADCHODZI RÓWNOŚĆ PLACOWA :) https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=nowelizacja+dyrektywy+delegowania+pracownikow

Antek bez ucha

Antek co ty piszesz , jak to sie mowi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byles go... widziales, co polecasz to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze nie placa na czas, kazda wyplata sie niezgdadza, oszukuja na wszystkim, nawet urlop nie wysylaja, firma krzak nic nie zalatwisz ,za urlop nie placi, zlodziejj, kretacz i najgorszy pracodawca ktorego mialem do tej pory, idioci pisza ze 10 euro jest duzo, tylk oosoby nigdzie nie wyjezdzajace moga tak mowisz bo sa sami sobie winni i nie widzieli pieniedzy jakie sie zarabia, a pan G musi konkurowac na rynku bo ludzi co chwile szuka, ktorzy uciekaja do roznych firm chocby na slowacje, nie odbiera nawet tel. to jest szef - du.. a nie szef, kobiety w biurze nic nie wiedzia i na kazde jego pierdniecie sa, takie sa realia OL3, banda deb...

były pracownik

Firma na dobrym wałku...wszystkie należne pracownikowi dodatki zawija dla siebie. Na dietach oszukują na duże pieniądze. Płacą 8e za przepracowany dzień a powinni 48e za każdy dzień pobytu. Trzeba w sądzie w panem G. powaczyć bo jak już się u niego nie pracuje to ignoruje byłego pracownika na maxa. Po zakończeniu kontraktu w fin pewnie firma się zamknie bo pozwów będą setki...

bieda umysłowa

bo sie na tyle umowiles ...

szal kudlatego

Witam Panownie, widzac cala sytuacje z kartkami - podziwiam ze nikt kudlatemu jeszcze nic nie zrobil - zbywa ludzi swoimi gadkami ze ktos sie pomylil i ze decyzja jest z biurze w plocku, plock nastepnie mowi ze wyjasnienie bedzie okolo 10, robia co chca z Nami, trzeba zrobic strajk zbiorowy ,, poki kartek nie bedzie nie bedzie pracy,, bo nie ktorzy z nas nie maja na zywnosc, elektrobudowa dostala kartki 1 i tak maja co miesiac a my co mamy byc gorsi, robi ta samam robote a nawet wiecej, ludzie nie dajcie szantazowac i walczcie o swoje. Na swieta tez nie puszczaja, czarek nie wysyla wogule wnioskow, opamietajcie sie, bo moze byc tylko gorzej

Szall

Dzień dobry panie (bieda umysłowa),pracuję tu na OL3, jak Każdy wie za 10 euro, ale każdy też wie że po okresie próbnym (nie wiem ile)trwa ten okres?? można się ubiegać o podwyżkę??? qc asistant zarabia 12 euro czemu ja mam tylko 10? proszę o pomoc

pendo

za to ty jesteś fenomenem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Nick

Nauczcie się najpierw pisać, później się za to zabierajcie bo sami się ośmieszacie. Praca na OL3 jest normalna, coś tam trzeba robić ale nie ma poganiania. Połowa ludzi siedzi w barakach przez całą dniówkę. Niektórzy narzekają że małe pieniądze, złe warunki, jeśli tak to droga do kraju wolna. Większość ludzi piszących tu opinie to bieda umysłowa.

poprawny

Pisze się "dlaczego".

monter

witam szukam pozytywnej opini o firmie multi-co ale widze ze nie ma takiej czy naprawde jest to taka lipa w tej firmie

kociak

prezes kasę liczy A nie to ludzie obchodzą sztuka jednym słowem.kudlaty dzieli się karteczkami z przemusiem.m ci co niewrucili po świętach ręce zacieraja

pomocnik elektryka

jedstem od niedawna na Olkilutoto 3, ale tragedia! wszyscy są zatrudnieni na 10e/h + 8e tzw. diety wypłacanej po miesiącu przepracowanym, coś załatwić to graniczy z cudem w administracji mają wy#ebane, Przemek uważa się z boga - koleś jest "kier" administracyjnym ale języka nie zna (ang)! robota - spoko - tragedi nie ma, duzo trzeba sie nachodzic i ściemniać, ale opuszczając budowę już nie jest ciekawie, zresztą Elbuda też ma wy#ebane, o PODPALENIU, PRÓBIE ZABÓJSTWA oraz nieciekawym wydarzeniu w lipcu/sierpniu nie wspomnę [*] nie mam pojęcia kogo zatrudnienia, ale tego nie da się opisać... testy na narkotyki, papiery o niekaralności to ściema... omijajcie Goszkiego szerokim łukiem

bomba

Nie ma co pisać. Multi-co to żenada. Pracujemy tu bo musimy. OL3 to cyrk a nie budowa a pseudo administracja Multi-co w wykonaniu Przemusia i Czarusia to cios po niżej pasa. Przemuś zacznij ludzi traktować z szacunkiem. To ty jesteś dla nas nie my dla ciebie więc ogarnij się i naucz się w końcu, z Czarkiem, angielskiego bo tak dalego nie zajdziesz.

Zostaw opinię o Multico - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multico