counter
4 3 3 5 1
Daniel Kużnik Nowy wpis

Firma tragedia głównie działająca przez telefon i email . 08.2020 wyjechałem na kontrakt do Niemczech na początku obiecane złote góry i niby pomoc we wszystkim a tak naprawdę zostajesz sam jak palec i albo jesteś zaradny albo nara . Z obiecanej zaliczki nici po 3 tygodniach przestali odbierać tel , po10 tygodniach pracy musiałem się zwrócić do wykonawcy robót o pieniądze bo nie miałem za co żyć dopiero coś ruszyło . Ciągłe łganie przez tel głównie przez pracowników firmy niejakich Borkovskich z ukrainy bo do prezesa sie nie dodzwonisz . nadal czekam na pieniądze i koniec warjacji z pandemią żeby zgłośić wszystko do sondu i rozliczyć sie jak trzeba . OMIJAJCIE DALEKIM ŁUKIEM TĄ PSEŁDO FIRME

A czy ktoś podzieli się swoim doświadczeniem z nami na forum? Niestety na opiniach odnośnie przedsiębiorstwa Esh Poland Sp. z o.o. w mieście Płock nie ma jeszcze żadnych wieści o pracy i warunkach w firmie.

Art777 Nowy wpis
@Administrator

Firma tragedia!!! Nie myślałem że w 21 wieku jeszcze takierzeczy się zdarzają!!! (usunięte przez administratora) zlodzieje, kolaboranci i kretacze!!! Od miesiaca oviecuja i kręcą ze przeleja wyplate na konto za lipiec, a juz jest koniec sierpnia, swiadectwa pracy nie otrzymalem do dziś, a firma ma obowiazek do 7dni dostarczyc. Przez co nie moge sie zarejestrowac w urzedzie pracy!!! Banda (usunięte przez administratora) ukraincy jacys!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Esh Poland Sp. z o.o. - Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

4/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad