ADK Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o ADK Sp. z o.o.

anonymous

Witam, aplikowałem na stanowisko dekarz dachy płaskie,jedna osoba musiała znać j.Angielski. Niestety ta osoba zrezygnowała. Poinformowałem o tym ADK,powiedziano mi ze z j,Francuskim tam tez mogę pracować i ze właściciel firmy do mnie zadzwoni.Zadzwonił jednakże posługiwał się tylko j.Niemieckim i był zdziwiony ze ja nie rozumiem a po Francusku tylko umiał zapytać o Nazwisko ,oczywiście przedstawiłem się i opowiedziałem co i gdzie robiłem ,ale on nie rozumiał .ADK wprowadziła mnie w błąd i więcej nie zadzwoniła.

Zostaw opinię o ADK Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADK Sp. z o.o.