ADK Sp. z o.o.

Szczecin

ADK Sp. z o.o.

Opinie o ADK Sp. z o.o.

jac

witam serdecznie chce się podzielić opinią o ADK więc po krótce przedstawię swoją prawdziwą historię miało być cudownie ,dobre pieniądze itd potym jak dojechałem na miejsce okazało się że z góry za tydzien za mieszkanie muszę zapłacic a ile 200 franków ,na miesiąc 800 tkie mieszkanie mi załatwili pojechałem jako murarz a zacząłem pracę na taczce i na młocie do kucia dwa dni w firmie któlra zajmowała się głównie rozpierduchą poczym załatwili mi nową prace podwieszanie płyt sófitowych i było by fajnie ale okazało się żetrzeba było mieć swoje narzędzia wiec po dwóch dniach wywalili nas z pracy poczym pojechałem do biura i załatwili mi nowy kontrakt 150 km dalej załatwili również pokój klasztorny speluna jakiej nie widziałem bez dostępu do kuchni za 600 franków stało jedno użko tylko i stolik z krzesełkiem jak to zobaczyłem poprostu zrezygnowałem i wróciłem do kraju pomocy ze strony ADK SZANOWNEGO PANA ADRIANA ŻADNEJ nie liczcie na taką pomoć nic wan nie pomoże ten naganiacz za tydzien przepracowany otrzymałem zaliczkę i nie oddali mi 500 franków do dziś dnia jeslido szwajcari to tylko z dobrym językiem i wcześniej wszystko ale to wszystko dogadać w polsce jeszcze nie tam bo połączenia was zjedzą a o internecie to za[pomnicie od razu przed granicą wyłaczy dane

jacek

Pracuje od zeszlego wrzesnia w Szwajcari, grudzien i styczen byla przerwa zimowa, a tak caly czas mam prace, przelewy sa na czas, polecam

Norbert

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jaką umowę proponują? Coś więcej się dowiem?

Kriss

Witam . Firma ADK nie jest wogóle zainteresowana tym , że współpracuje z biurem pracy w Szwajcarii które oszukuje pracowników. Biuro szwajcarskie zmienia nazwy , zaciera za soba ślady i jest winne pracownikom pieniądze. Chodzi o osobę Aleksandra Gabriela ze Szwajcarii . Facet urządza tzw. kastingi, czyli do jednej firmy na jedno miejsce pracy zamawia z Polski kilku pracowników . Pozostaje w pracy ten który akurat spodobal sie w firmie i nieważne czy jest fachowcem. Reszta wraca i płaci za własną wycieczke. Czy to interesuje ADK ..raczej wcale...

ADK
@Kriss 07.05.2018 20:49

Witam. Nigdy nie słyszeliśmy o sytuacji, żeby nasz kandydat spotkał się z takim traktowaniem ze strony naszego klienta. Firma ADK działa zgodnie z obowiązującymi przepisami co wiąże się z konieczności przygotowania odpowiednich dokumentów potwierdzających oferowaną pracę (na piśmie) ze strony każdego klienta czy to ze Szwajcarii czy z innego kraju. Każdy kandydat przed rozpoczęciem pracy otrzymuje dokumenty, z którymi musi się zapoznać zanim rozpocznie pracę. Taki dokument stanowi potwierdzenie dostępności konkretnej pracy i jednocześnie zobowiązanie Klienta. Mniemam, że od osoby, która wysłała Pana do Szwajcarii takich dokumentów Pan nie otrzymał. Nie wiem kim Pan jest i wydaje mi się, że nie mieliśmy ze sobą kontaktu. Dlatego nie rozumiem jaki jest cel Pana opinii o ADK. Sugeruję kontakt z osobami, które wysłały Pana do Szwajcarii celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam

Maja

@Kriss, rozumiem, że zaalarmowałeś do ADK Sp. z o.o. w tej sprawie. Możesz napisać jaka była reakcja tej firmy? Jak długo trwa już Twoja współpraca z tym pracodawcą? Zachęcam Cię do szczegółowego opisania swojego doświadczenia z tym miejscem pracy. Wszystkie merytoryczne uwagi posłużą dla osób poszukujących informacji o ADK.

Maja

@anonymous, z uwagi na tematykę tego forum bardzo Cię proszę o rozwinięcie Twojej opinii. Co spowodowało, że możesz powiedzieć o swoich dobrych relacjach z ADK? Twój komentarz w tej sprawie będzie bardzo ważny dla osób, które chciałyby nawiązać relację z tą firmą.

anonymous

A ja miałam dobre relacje z agencją i ją polecam. Pewnie zależy na kogo się trafi.

Maja

@anonymous, Twój kontakt z ADK Sp. z o.o. nie był pomyślny. Możesz napisać co skłoniło Cię do podjęcia współpracy akurat z tą agencją? Jak długo od momentu złożenia aplikacji na interesujące Cię stanowisko musiałeś czekać na informację zwrotną od tej firmy? Jak oceniłbyś stosunek i postawę osób, z którymi miałeś styczność w trakcie ubiegania się o zatrudnienie?

anonymous

Witam, aplikowałem na stanowisko dekarz dachy płaskie,jedna osoba musiała znać j.Angielski. Niestety ta osoba zrezygnowała. Poinformowałem o tym ADK,powiedziano mi ze z j,Francuskim tam tez mogę pracować i ze właściciel firmy do mnie zadzwoni.Zadzwonił jednakże posługiwał się tylko j.Niemieckim i był zdziwiony ze ja nie rozumiem a po Francusku tylko umiał zapytać o Nazwisko ,oczywiście przedstawiłem się i opowiedziałem co i gdzie robiłem ,ale on nie rozumiał .ADK wprowadziła mnie w błąd i więcej nie zadzwoniła.

Zostaw opinię o ADK Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADK Sp. z o.o.