ADK Sp. z o.o.

Szczecin

ADK Sp. z o.o.
4 4

Opinie o ADK Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Maja

@Kriss, rozumiem, że zaalarmowałeś do ADK Sp. z o.o. w tej sprawie. Możesz napisać jaka była reakcja tej firmy? Jak długo trwa już Twoja współpraca z tym pracodawcą? Zachęcam Cię do szczegółowego opisania swojego doświadczenia z tym miejscem pracy. Wszystkie merytoryczne uwagi posłużą dla osób poszukujących informacji o ADK.

Kriss

Witam . Firma ADK nie jest wogóle zainteresowana tym , że współpracuje z biurem pracy w Szwajcarii które oszukuje pracowników. Biuro szwajcarskie zmienia nazwy , zaciera za soba ślady i jest winne pracownikom pieniądze. Chodzi o osobę Aleksandra Gabriela ze Szwajcarii . Facet urządza tzw. kastingi, czyli do jednej firmy na jedno miejsce pracy zamawia z Polski kilku pracowników . Pozostaje w pracy ten który akurat spodobal sie w firmie i nieważne czy jest fachowcem. Reszta wraca i płaci za własną wycieczke. Czy to interesuje ADK ..raczej wcale...

Maja

@anonymous, z uwagi na tematykę tego forum bardzo Cię proszę o rozwinięcie Twojej opinii. Co spowodowało, że możesz powiedzieć o swoich dobrych relacjach z ADK? Twój komentarz w tej sprawie będzie bardzo ważny dla osób, które chciałyby nawiązać relację z tą firmą.

anonymous

A ja miałam dobre relacje z agencją i ją polecam. Pewnie zależy na kogo się trafi.

Maja

@anonymous, Twój kontakt z ADK Sp. z o.o. nie był pomyślny. Możesz napisać co skłoniło Cię do podjęcia współpracy akurat z tą agencją? Jak długo od momentu złożenia aplikacji na interesujące Cię stanowisko musiałeś czekać na informację zwrotną od tej firmy? Jak oceniłbyś stosunek i postawę osób, z którymi miałeś styczność w trakcie ubiegania się o zatrudnienie?

anonymous

Witam, aplikowałem na stanowisko dekarz dachy płaskie,jedna osoba musiała znać j.Angielski. Niestety ta osoba zrezygnowała. Poinformowałem o tym ADK,powiedziano mi ze z j,Francuskim tam tez mogę pracować i ze właściciel firmy do mnie zadzwoni.Zadzwonił jednakże posługiwał się tylko j.Niemieckim i był zdziwiony ze ja nie rozumiem a po Francusku tylko umiał zapytać o Nazwisko ,oczywiście przedstawiłem się i opowiedziałem co i gdzie robiłem ,ale on nie rozumiał .ADK wprowadziła mnie w błąd i więcej nie zadzwoniła.

Zostaw opinię o ADK Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADK Sp. z o.o.