DOMcomplex

Opinie o DOMcomplex

Tomek

Polecam tą firmę, konkretni i skuteczni przy sprzedaży nieruchomości. Moje mieszkanie sprzedali w ciągu 1 miesiąca, i Pani Małgosia wszystko sprawnie i skutecznie przeprowadziła całą transakcję Tomek

Magda P.

Firma bardzo kompetentna , miła i profesjonalna obsługa. Oferty aktualne -pomocni w negocjowaniu cen. Bardzo polecam współprace jak ktoś chce sprzedać lub kupić nieruchomość w Poznaniu : www.domcomplex.pl ;)

Zostaw opinię o DOMcomplex - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOMcomplex