Comsat International Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Comsat International Sp. z o.o.

były pracownik

W tej firmie nie zarobisz (co najwyzej to najnizsza krajowa). Pracodawca najchętniej sam brał by wynagrodzenie od pracownika za to, ze daje mu stanowisko pracy. Jest to firma rodzinna i to rodzina zarabia, a pozostali charuja na nich za marne grosze

Wiecie czy można dobrze zarobić na przeciętnym stanowisku w firmie Comsat International Sp. z o.o. ? Jak wygląda wynagrodzenie w branży? Czekamy na opinie.

Zostaw opinię o Comsat International Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comsat International Sp. z o.o.