Bank Millennium

Poznań

Opinie o Bank Millennium

dd

magia magią, ale jednak nie na tym firmy działają.. ja bym takiego biznesu nie ignorowała, mega dobre promocje, dodatki- i to jakoś idzie do przodu. Nie ma co załamywać rąk.

Anonim

Zdecydowanie polecam pracę osobom świeżo po studiach (bez doświadczenia) lub w trakcie studiów. Podtrzymuję poprzednie opinie na temat BM: podstawa mało zadawalająca jak na bank, premie zależne od oddziału do którego się trafi, poza tym przyjemne dofinansowania i benefit. Jeśli masz doświadczenie na rynku pracy, jesteś cenionym specjalistą lub pracowałeś już w banku - to odradzam.

Juris

Potwierdzam, wszystkie pozytywne opinie o firmie.

Alik

Mam odmienne zdanie. Pracowałem jako asystet Klienta i moge powiedzieć, ze podstawa jest naprawde super. Do tego premie co miesiąc w naprawdę, fajnej wysokości (oczywiście jak się chciało robic i wykonywało polecenia przełozonych). Dla mnie najlepsza praca w historii .

!!!! D.

Bank Millennium???żenada....praca gorsza niż ekspedientka w sklepie mięsnym - gorzej płatna, wyścig szczurów,podstawa marna,premie prawie żadne,kierownictwo fatalne a dyrektorzy???szkoda gadać..... Mamy zachowywać się jak ich marionetki, mówić do Klientów określonymi sformułowaniami,każdemu życzyć miłego dnia - nie ważne , że dany Klient odwiedza placówkę 10 razy dziennie...i patrzy na nas jakbyśmy co najmniej nie byli trzeźwi...!!! Nie warto się wychylać z dobrymi wynikami bo i tak nie usłyszy się dobrego słowa....a za miesiąc tylko dyrektor powie Ci, że siedziałeś i nic nie robiłeś że nic nie sprzedałeś!!!! Sprzedaż, sprzedaż i jeszcze raz sprzedaż - potrzeby Klienta o których się tak mówi???banał i kłamstwo...Pracownicy są zmuszani do ciągłej sprzedaży produktów na których Bank najwięcej zarabia więc potrzeby Klienta idą na dalszy plan.....Socjal beznadziejny, wszyscy porządni ludzie odchodzą z Banku Millennium....

Zostaw opinię o Bank Millennium - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Millennium