Koleje Wielkopolskie

Poznań

Opinie o Koleje Wielkopolskie

Anonim

Jestem zawiedziony/a pracą w tej firmie. Jestem nowym konduktorem w KW i szczerze nie polecam. Tam są ważne układy, układziki oraz rodzina naczelników i innych wyżej postawionych pracowników. Jeśli nie posiadasz tam w miarę wpływowego kontaktu, to licz się ze zrównaniem z ziemią. Podpisujesz klauzulę o zapoznaniu się z mobbingiem, a i tak go tam doświadczasz. Żadnego szacunku do człowieka pomimo dobrze wykonywanej pracy. Śmieszna wypłata, która jest warta Ukraińca. Stresogenna praca, niewyobrażalna odpowiedzialność, wariujący zegar biologiczny, NIEKOMPETENTNA dyspozytura, brak jakiejkolwiek organizacji pracy i wieczny brak wiedzy co się dzieje na trasie. Praca kompletnie niewarta płacy. Czuwanie na nocce w Koninie przechodzi ludzkie pojęcie: albo idziesz SPAĆ na wagon IC albo do piwnicy na dworcu, która wygląda jak żywcem wyjęta z Koszmaru z ulicy Wiązów. Pozdrawiam konińskiego grzyba ze ściany oraz myszy tam grasujące na leżankach.

JużNieKW

Tragedia. Wspaniała firma niszczona przez Urząd Marszałkowski i wynajętych przez niego pseudo konsultantów nie mających zielonego pojęcia o kolei. Inżynier w biurze dostaje mniej niż konduktor co jest jednym wielkim nieporozumieniem!

Zostaw opinię o Koleje Wielkopolskie - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koleje Wielkopolskie