SPEC KABLE Monika Modelska

4.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SPEC KABLE Monika Modelska

PP

Lata spędzone w firmie SPEC KABLE wspominam bardzo dobrze. Gdyby nie zmiana moich życiowych planów to z pewnością nie zamieniłbym tej pracy na inną. Świetna atmosfera, wsparcie przełożonych w każdej trudniejszej sytuacji (nawet życiowej :)) Spotkania integracyjne, szkolenia i wyjazdy służbowe zawsze świetnie przygotowane. Wszystko na czas! Polecam każdemu kto się nadal zastanawia.

Tadeusz Nowy wpis

PROFESJONALIŚCI. Polecam klient Tadeusz

Krzysztof Nowy wpis
Klient

TRAGEDIA !!!!! Sprzedają coś czego nie mają w magazynie. Ostrzegam przed sklepem online

Nowy wpis

@Krzysztof

Mamy pełną synchronizację stanów magazynowych we wszystkich kanałach sprzedaży online i sprzedaży stacjonarnej. Oczywiście mogą zdarzyć się sytuację braku dostępności co jest zazwyczaj niezgodności magazynowej, np błędu przyjęcia dostawy pod niewłaściwym kodem produktowym, ale są to przypadki odosobnione i marginalne. Zawsze w takich sytuacjach proponujemy zamienniki lub organizujemy towar od producenta czy dostawcy w trybie przyśpieszonym, niejednokrotnie ponosząc zdecydowanie wyższy koszt, ale celem nadrzędnym jest wówczas zaspokojenie potrzeb klienta. Rzetelne i otwarte podejście, niestety nie wyklucza z założenia błędów i pomyłek.

Wiecie, czy SPEC KABLE Monika Modelska udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nowy wpis

@Pytanie

Narzędzia, ubrania i pozostałe elementy niezbędne do wykonywania pracy w bezpiecznych i komfortowych warunkach zapewniane są przez pracodawcę :)

ANDREW

Praca w tej firmie na pewno nie była lekka, trzeba było pokazać, że się człowiek stara, ale było to odpowiednio wynagradzane. Terminowo wypłaty, dobre warunki, bardzo mili ludzie, ludzcy przełożeni. Zatrudniłbym się drugi raz.

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie SPEC KABLE Monika Modelska na stanowisko Magazynier? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
VR46

Jako były pracownik polecam firmę. Wypłaty terminowo a ich wysokość uzależniona od kompetencji oraz zaangażowania. Atmosfera w pracy dobra - niezależnie od stanowiska i pełnionej funkcji. Właściciele oraz przełożeni z życiowym podejściem do pracownika. Jeśli ktoś ma chęci do pracy na pewno znajdzie swoje miejsce w zespole. Zawsze znajdzie się coś na minus ale generalnie plusy mocno przeważają.

UTRM
Klient

Od niemal początku istnienia firmy Spec Kable robię tam zakupy, dodam że moja firma istnieje od 99 roku ( Usługi Informatyczne ). Zawsze mogłem liczyć na poradę,wsparcie a nigdy nie miałem problemu ze zwrotem zawsze byłem obsłużony z uśmiechem. Mogę polecić spokojnie kontakt , zwłaszcza z punktami przy ul.Kwiatowej .

Rozczarowany
Klient

Nie polecam!!! Zakupiłem u nich kabel sterowniczy krążek 100 metrów, kabel dotarł sprawdziłem końcówkę wszystko się zgadzało więc go nie rozpakowałem całego. Jak przyszło do instalacji okazało się że 100 metrowy krążek jest w 3 kawałkach, Potrzebowałem właśnie cały krążek i tak nawet wybrałem w sklepie a nie na metry :-( Niestety po zakupie z przyczyn technicznych instalacja się przeciągnęła o ponad rok i raczej nici z reklamacji. Straciłem ponad 400 zł i musiałem kupić drugi krążek na szczęście nie u nich :-)

@Rozczarowany

Zależy nam na tym, żeby klienci byli zadowoleni i do nas wracali. Prawie wszystko można wyjaśnić i dogadać, ale trudno jest nam odnieść się do zawartości paczki, która przez rok nie była sprawdzona. Bazujemy na rzetelności i uczciwości, ale nie możemy o sobie powiedzieć, że nigdy i z niczym się nie mylimy.

Co wchodzi w socjal SPEC KABLE Monika Modelska?

@Pytanie

Firma Spec Kable wspiera aktywność sportową. Firmowa sztafeta biegaczy wygrała w jednej z edycji Poland Business Run. Nasi pracownicy biorą udział w wielu biegach, startują w wyścigach kolarskich i triathlonie, grają w turniejach piłkarskich, rywalizują w sportach walki. Z przyjemnością finansujemy sprzęt, treningi i opłaty wpisowe. Jako pracodawca oferujemy pakiet ubezpieczenia grupowego, coroczną premię świąteczną, zniżki pracownicze oraz imprezy integracyjne.

PP

Gorąco polecam wszystkim pracę w firmie SPEC KABLE. Gdyby nie zmiana moich życiowych planów to z pewnością nie zmieniłbym pracy na inną. Bardzo dobra atmosfera i wsparcie przełożonych nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Szkolenia, wyjazdy firmowe i stawianie na rozwój - na to z pewnością możemy liczyć :) Oczywiście wszystko na czas! Polecam wszystkim szukającym nowych wyzwań zawodowych.

Wanda

@Buła nie trzeba doświadczenia?

Henryk

Forum pracownicze nie jest właściwym miejscem na uwagi klientów!

klient

Łysy gość co sprzedaje na Kwiatowej jest chyba też moderatorem na elektroda.pl - tak samo pomocny jak tamtejsi bywalcy.

Irena
@klient

To znaczy: wie, ale Ci nie powie? Właśnie, ktoś mi powie, czy magazynier dostanie naprawdę 3100-3700 tysięcy brutto, jak to przeczytałam w ogłoszeniu dzisiaj wstawionym do Internetu?

obserwator
@Irena

Jak komuś się chce pracować to nawet więcej niż 3700 brutto

Zbigniew
@obserwator

Czy do stawki, którą podajesz można dodać premie uznaniowe lub dodatkową zapłatę za pracę po godzinach? Napisz na jakie benefity można liczyć. Chętnie się dowiem, czy mogą one znacznie podnieść wynagrodzenie.

obserwator
@Zbigniew

podstawa wynagrodzenia jest taka sobie, nie ma nadgodzin, czasem praca w sobotę dla chętnych, ale są wysokie premie uznaniowe, frekwencyjne i za zaangażowanie, świadczenia socjalne ( jest tego sporo), więc można uzbierać sporą sumkę co miesiąc

Monika

Dobra praca? Warto aplikować?

Irek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy?

Irena

Czy ktoś z Was wie, jak można starać się o pracę w firmie SPEC KABLE MONIKA MODELSKA? Czy osoby zainteresowane pracą w tym miejscu powinny posiadać jakieś gruntowne wykształcenie elektryczne lub inne, które pasuje do specyfiki firmy? A może jest możliwość przyuczenia się do zawodu? Dajcie znać, jak to wygląda w SPEC KABLE MONIKA MODELSKA!

Buła
@Irena

(usunięte przez administratora).Wystarczą chęci do pracy .

Gośka

W sklepie w Gdansku chyba to był kierownik, gościu w okularkach, to straszny (usunięte przez administratora) Uważa że on wie lepiej, wchodzi w słowo i nie da dokonczyc bo uwaza że klient (kobieta) sie nie zna, a nie chodzilo o kwestie kabli czy innego towaru tylko formalne. Totalny ignorant. Czyli takie podejscie że nie ten to inny, nie da sie wszystkich zadwolić, tylko sprzedac i tyle, a potem spadaj czlowieku. Takze zmienilam zdanie o tej firmie.

kRIS Z POLSKI

Na KATOWICKIEJ spotkałem dwóch specjalistów od kabli i nie dość, że nie mieli tego, czego szukałem, to jeszcze nie zamierzali pomóc, a "filozofia" sprzedawcy polegała na tym, że odwrotne zlącze to wie, ale żeby tak jak ja chcę (COAXILA NA TOSLINK), to dziwne. A mnie się wydaje, że podejście sprzedawcy jest dziwne. Na aliexpres i na geku, u chińczyków pełno konwerterów coaxial na toslin, a oni zdziwieni. NIE POLECAM!!! Moje sugestie dla SPEC KABLE MONIKA MODELSKA: kUPCIE KŁÓDKI I ZAMKNIJCIE SKLEP LUB ZMIEŃCIE NAZWĘ NA AMATORCABLE Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: ZMIENIĆ SPRZEDWCĘ, TEGO STARSZEGO CWANIACZKA BEZ PODEJŚCIA DO KLIENTA

Foka48

CDd kontaktów z firmą Neku.pl ( brand Spec Kabli) . Realizacja zwrotów jeszcze gorsza jak dostaw. Od 03.11.2017 czekam na zwrot kosztów odesłanych patchcordów światłowodowych. ciekawe ile jeszcze.

Foka48

Miałem nieszczęście skorzystania ze sklepu internetowego tej firmy. Zamówienie złożone 8.11.2017 do dziś nie zrealizowane , pomimo dokonania przelewu z płatnością za zamówienie dosłownie w chwilę po potwierdzeniu zamówienia. Na swojej stronie podają , że wysyłka w ciągu 24 godzin nie definiują ,których w kolejności których 24 godzin. Tłumaczenie ,że nie otrzymali wpłaty jest niewiarygodne z informacji mojego banku wiem , że przelew wyszedł następnego dnia poranną sesją eliksiru o godz. 8:00 , a oni twierdzą że nie mają wpłaty. FATALNA OBSŁUGA zdecydowanie NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o SPEC KABLE Monika Modelska - Poznań

SPEC KABLE Monika Modelska