Spec Kable spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o Spec Kable spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

PP

Lata spędzone w firmie SPEC KABLE wspominam bardzo dobrze. Gdyby nie zmiana moich życiowych planów to z pewnością nie zamieniłbym tej pracy na inną. Świetna atmosfera, wsparcie przełożonych w każdej trudniejszej sytuacji (nawet życiowej :)) Spotkania integracyjne, szkolenia i wyjazdy służbowe zawsze świetnie przygotowane. Wszystko na czas! Polecam każdemu kto się nadal zastanawia.

Jasiu16 Nowy wpis

Pracowałem na magazynie w Specach 2 lata. To był super czas. Wypłata na czas, wszystko „na papierze”, nawet soboty. Uczciwy pracodawca. Jeśli ktoś chce pracować a nie tylko przychodzić do pracy to będzie miał na prawdę dobrze. Warunki socjalne jak na magazyn na wysokim poziomie, czysto, ładna kuchnia, automat z napojami, słodyczami, obiadami. Atmosfera super, młoda ekipa ale już zgrana i doświadczona. Większość osób pracuje już po kilka lat. Polecam

AA Nowy wpis

Praca na Magazynie w firmie Spec Kable na Wołczyńskiej 37 - POLECAM!!! Spędziłem tam 3 lata. Dwie zmiany 6-14 i 12-20 (nawet jest dodatek za popołudniową zmianę - a nie musi!) zawsze można się zamienić jak jest potrzeba coś załatwić. Nigdy nikt nie robi z tym problemów! Magazyn bardzo czysty i nawet zjeść idzie jak człowiek ! (Bardzo ładne pomieszczenie socjalne) Kawy, herbaty wszystko kupuję Pracodawca! Dużo ludzi z długim stażem - z reguły jak ktoś przychodzi zostaję na dłużej ! Premie, bonusy, dodatek na święta ... Wspierają też aktywność sportową ! Złego słowa nie powiem bo nie mam do czego się przyczepić !!!

AA Nowy wpis

Ojciec

Spędziłem w tej Firmie cztery lata. Pracowałem w różnych miejscach i z całą pewnością mogę polecić SPEC KABLE magazyn na ulicy Wołczyńskiej w Poznaniu. Jako tata czwórki dzieci zapewniam, że podejście Kierownictwa do pracownika jest właściwe i elastyczne w miarę możliwości a jest to rzadkość wśród pracodawców, niestety... Oczywiście najważniejsza jest u nich praca i trzeba o tym pamiętać ale warto! Pracę zakończyłem z powodu zmiany miejsca zamieszkania, wyprowadziłem się do innego województwa.

@Ojciec

Czyli w tym przypadku powodem odejścia była sytuacja osobista? A co z innymi? Mam na myśli te sugerowaną rotację przez kogoś na forum. ta elastyczność nie odbija się na stawkach? Po prostu potem trzeba nadrobić? Czy znane są aktualne max zarobki? w dawniejszym ogłoszeniu widziałem kwotę 4,4 tys, ciekaw jestem ile teraz bym zgarnął przy dobrych wiatrach

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Spec Kable spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na stanowisko Magazynier? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Czy rotacja pracowników w Spec Kable spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na Magazynier jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 19 listopada na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Fundacja Odbudować Nadzieję

Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie Spec Kable za okazaną nam pomoc w postaci przekazanych całkiem bezpłatnie materiałów niezbędnych do remontu zniszczonych przez wojnę domów. Wielki szacunek dla osób decyzyjnych w firmie Spec Kable, którym krzywda drugiego człowieka nie jest obojętna i nie patrzą jedynie przez pryzmat własnych zysków. Dziękujemy! Fundacja Odbudować Nadzieję

@Fundacja Odbudować Nadzieję

Trzymamy kciuki i jesteśmy z Wami! ✌️????

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Spec Kable spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Mateusz oddział Gdańsk

4lata w firmie Spec Kable to naprawdę dobry czas. Mówią, że praca to drugi dom, w tym miejscu właśnie tak można się poczuć. Mimo iż nie brakuje obowiązków można dobrze spędzić tutaj czas. Są szkolenia pozwalające rozwijać umiejętności i zdobywać niezbędną wiedzę. Integracja, która spaja pracowników jak i wspólne eventy. Do wynagrodzenia również możecie liczyć na dodatki świąteczne, a nadgodziny płatne odpowiednio z przepisami co jest rzadko spotykane. Praca od poniedziałku do piątku 8-16 lub 9-17 co daje pewną stabilizację. Wszyscy pracownicy tworzą zgrany zespół co powoduje, że niekoniecznie musisz czuć się jak w miejscu pracy. Serdecznie polecam :)

Sylwia

Po ostatnich opiniach widzę, że ludzie raczej polecają pracę w spec kablach. Na stanowisku copywritera także? Orientuję się, bo widziałam tego typu ogłoszenie na stronie. Widziałam w mile widzianych, że doceniają tutaj poczuciu humoru. Mam nadzieję, że się nadam. Dacie znać, jak wygląda współpraca tutaj z ludźmi na dziale? I przy okazji kwota wynagrodzenia brutto, która została podana, jest już na stałe?

Łukasz

Firmę speckable wspominam bardzo dobrze. Profesjonalne podejście do klienta, wytrwałe udoskonalanie obsługi. Miałem to szczęście, że byłem pracownikiem tej firmy, gdyby nie sytuacja w życiu, zagościłbym tam na dużo dużo dłużej. Bardzo polecam każdemu komu chce się pracować, rozwijać, poznać naprawdę miłe i pomocne osobistości w postaci kolegów z pracy.

Rafał H.

Odkąd dopadła nas pandemia miałem problem znaleźć dobre miejsce pracy w której czułbym się dobrze i doceniany. Przez zupełny przypadek trafiłem na ogłoszenie pracy w Speckablach i...to był strzał w dziesiątkę. Bardzo dużo się nauczyłem, uczę się dalej zresztą. Koledzy z zespołu dużo pomagają i nie ma z tym żadnego problemu. Dodatkowym atutem jest ludzkie podejście do pracownika, życiowych spraw. Brałem ślub w czasie trwania umowy, zero stresu, telefon od szefa z życzeniami w dniu ślubu. Proste gesty a jakże cieszą. Mam nadzieję zabawić dłużej a firma jest w stanie zapewnić mi rozwój, jeśli tylko będę chciał. Polecam !

Łukasz S.

Z całego serca polecam pracę w tej firmie. Spędziłem w niej 4 lata na stanowisku doradca-handlowiec i gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania z pewnością zagościłbym tam na długo. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak miłą atmosferą ze strony pracowników jak i przełożonych. Bardzo doceniają pracowitość i pomysłowość. Tolerancja i szacunek jest na najwyższym poziomie. Premie świąteczne i nie tylko bardzo motywują do pracy. Inwestycja w pracownika pod kątem szkoleń jak i wyjść rekreacyjnych Większość pracodawców powinna brać przykład od firmy SPECKABLE jak należy zarządzać przedsiębiorstwem oraz jak powinny wyglądać relacje z pracownikami. Dziękuje za mile spędzony czas.

@Łukasz S.

Dziękujemy Łukaszu za opinie! Sukcesów i radości. Pozdrawiamy!

Krzychu DZT

W SpecKable Sp. Z o.o. pracowałem od listopada 2022 do lutego 2023. Byłem zatrudniony jako Młodszy Specjalista ds. E-commerce w Dziale Zarządzania Treścią. Ze szczerego serca mogę polecić Spec Kable jako pracodawcę ponieważ: 1. Atmosfera w firmie jest przyjazna – nie ma żadnego mobbingu czy jakiejś (usunięte przez administratora) Pierwszy raz spotkałem się z tym, żeby pracodawca zwrócił uwagę na równe traktowanie pracowników i niedyskryminacje. Przy Onboardingu została zwrócona na to uwaga i w razie, gdyby coś mnie dotknęło przez czyjeś zachowanie, gest czy słowo, to miałem przyjść z tym do dyrektora (oczywiście nie miałem takiej potrzeby, ale to rzadkie, że taki nacisk został na to położony). 2. Relacje między pracownikami są partnerskie i pełne szacunku, koledzy z e-commerce mają poczucie humoru i są otwarci na dzielenie wiedzą i doświadczeniem. 3. Godziny pracy od 7:00 do 15:00, co jest bardzo korzystne, jeżeli chodzi o korki. Nigdy nie trafiłem na korki jadąc z i do pracy. 4. Można liczyć na feedback od Team Leader’a, co do swojej pracy i jest się pytanym o własne wrażenia w pracy na danym stanowisku. 5. Onboarding jest przeprowadzony na wysokim poziomie, nie spotkacie się z sytuacją, że jesteś rzucony do pracy i „sam się dowiedz”. Cykl szkoleń jest szczegółowy, dzięki czemu pracownik szybko się wdroży na stanowisko. Nawet po okresie wdrożenia można zadać pytanie bardziej doświadczonym kolegom i nie ma z tym problemu. 6. Praktycznie nie ma sytuacji, że trzeba zostać na nadgodzinach. W zasadzie tylko w sytuacji, gdy ktoś naprawdę musi (oczywiście nadgodziny są płatne i liczone od pełnych 30 minut). Mi się nigdy nie zdarzyło, żebym musiał zostać na nadgodzinach. 7. Nie ma problemu, żeby wyjść wcześniej z pracy lub przyjechać później (jeśli np. jest potrzeba pójść do lekarza) i odrobić te godziny w dowolnym czasie. 8. Są cykliczne szkolenia wspomagające prace na stanowisku pracy czy produktowe. 9. Welcome pack na rozpoczęcie pracy – jak się zatrudnicie to zobaczycie ????. 10. Premie świąteczne i paczki na święta – bardzo zachęcające inicjatywy. 11. Sporo pracowników jest pro sportowych, w tym Zarząd. Jest SpecKablowa drużyna sportowa, a Zarząd wspiera sprzętowo i finansowo usportowionych pracowników. 12. Atmosfera jest nieformalna, nie ma dress code’u oraz są różne inicjatywy integracyjne np. Wspólne oglądanie meczu na Mistrzostwach Świata w budynku firmy czy wypady na miasto na kręgle/bilard/squasha/czy co tam dusza zapragnie a starczy budżetu ????. 13. Praca w stosunkowo nowym biurze (jeżeli się nie mylę to otwarcie było w sierpniu 2021), każdy ma swoje miejsce w lodówce i lockersa do dyspozycji, praca głównie stacjonarna – praca zdalna to wyjątki dla pracowników o dłuższym stażu (1 dzień w tygodniu). Podsumowując, polecam pracę w Spec Kablach – właśnie otworzyła się rekrutacja na stanowisko, które zwolniłem (Mł. Specjalista ds. E-commerce w Dziale Zarządzani Treścią). Okres spędzony w Spec Kablach będę wspominał dobrze ???? Pozdrawiam Zarząd i wszystkich SPECjalistów ???? Specjalne pozdro dla wariata, co przeszedł z DZT do DOK. :D

@Krzychu DZT

Fajnie że znalazłeś chwilę na podzielenie się opinią. Dziękujemy i życzymy powodzenia na nowej drodze życia! ;-)

Sylwia

Ano. :) Jest szansa na jakieś sumaryczne ujęcie tych zachęcających inicjatyw? Co wpadło w te święta? Premie na każdym stanowisku mają tę samą wysokość? I co z Wliekanocą, ją również się tu świętuje?

Grzgd
@Sylwia

A czy firma organizuje wyjazdowe eventy szkoleniowe

@Grzgd

Szkolenia organizujemy na kilku płaszczyznach. Dla nowych pracowników skierowana jest seria szkoleń i staży w różnych komórkach firmy: magazynie, biurze i sklepach. Jest to zarówno część teoretyczna jak i praktyczna. Ciekawa jest możliwość poznania pracy innych działów firmy niż ten docelowy, co pozwala pozyskać perspektywę i zrozumienie. Szkolenia produktowe przeprowadzane z partnerami, producentami i dostawcami najczęściej odbywają się w siedzibie naszej firmy. Warsztaty i szkolenia związane ze sprzedażą, obsługą Klienta czy zarządzaniem również, prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów i coachów. Szkolenia TAK, niekoniecznie w formie wyjazdowej :) Zachęcamy do dołączenia do zespołu SPECjalistów

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Specjalista Ds. Zakupów. Spec Kable spółka z ograniczoną odpowiedzialnością szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Opisałbym Ci, ale oni tu usuwają opinie, a ja radziłbym Tobie trzymać się od tej firmy z daleka, głownie z uwagi na kierownictwo (brak kultury, zrozumienia, empatii, głownie nastawienie na pitos) i pensję, która nie jest konkurencyjna w porównaniu do poznańskiego rynku ok 3000 zł netto po 3 miesiącach.

Wśród wartości firmowych uczciwość i szczerość zajmują szczególnie ważne miejsce bo są podstawą do podejmowania wszelkich działań. Nasza organizacja mając na uwadze dotarcie jak najbliżej do potrzeb wszystkich pracowników stawia na dobry bezpośredni kontakt i pracę w małych zespołach, których liderzy troszczą się o rozwój jego członków. Cieszymy się, że tak wiele osób jest zadowolonych i utożsamia się z naszą organizacją. Pracujemy aby sprostać wszystkim oczekiwaniom. Zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu SPECjalistów i zebrania własnych doświadczeń.

Piotrek S.

Dobra atmosfera, fajna ekipa, firma mega rozwojowa, ale stopy procentowe i mój kredyt zmusiły mnie do gonitwy za kasą gdzie indziej. Ale nie powiem nic złego.

@Piotrek S.

Życzymy powodzenia i rozwoju, dziękujemy za opinie!

Zbigniew

Dopiero co szukali tu magazyniera na dwie zmiany. Przyjęli już kogoś bo zainteresowała mnie ta oferta. Robota jest przy ręcznym sortowaniu towarów czy potrzeba mieć uprawnienia na wózki?

@Zbigniew

Witamy. Kursy UDT na podnośniki o element szkolenia, które oferujemy naszej załodze :-)

RDBG

Ja w pracy nad zgrzewką Żywca Białego. Cztery flaszki w 2h. Monitoring nie kłamie. Mogło skończyć się policją, sądem, dyscyplinarką. Dali szansę odejść z twarzą i stanąć na nogi. Dowody moich złych dni pewnie nadal istnieją, ale nie boję się, że je pokażą innemu pracodawcy, bo pamiętliwość to cecha małych ludzi. Trzymamy za siebie kciuki i idziemy dalej własnymi drogami.

MatiMati

Wszystko spoko, do momentu jak Cię potrzebują. Jesteś nie wygodny - dostajesz wypowiedzenie w trybie natychmiastowym - żadne określony czas wypowiedzenia umowy czy coś nie istnieje. Podtykaja pismo że niby za porozumieniem stron i praktycznie nie masz wyjścia, ulegasz "porozumieniu"

Irena
@MatiMati

A co takiego się stało, że stałeś się niewygodny? Chyba magazyn to nie jest miejsce, gdzie praca staje i masowo zwalniają wszystkich. Co tam z Tobą było?

Wiktoria
@MatiMati

A jak nie ulegniesz porozumieniu, to co się może stać?

@MatiMati

Jako pracodawca jesteśmy dumni z naszych pracowników. Sytuacje gdy dochodzi do rozwiązywania umów są u nas niezwykle rzadkie. Wiążemy się z ludźmi na wiele lat, dzięki czemu kadra jest doświadczona, dobrze wyszkolona i zgrana, a miejsce pracy zdecydowanie wykracza poza podręcznikową definicję tego słowa, wszak to przestrzeń i ludzie z którymi wiąże się spora część życia każdego z nas. Złość czy niezadowolenie jest często podstawą do wygłaszania opinii, ale każdy ma prawo do subiektywnych odczuć. Zachęcamy do dołączenia do grona SPECjalistów już dzisiaj i zebrania własnych doświadczeń :)

Bartek

Pracowałem w magazynie, ale się wyprowadziłem. Szkoda, bo się pracowało dobrze i było traktowanym jak człowiek. Dużo chodzenia przy kompletacji paczek, ale przynajmniej brzucho spadło. Super ekipa, super kierownik, a kasa też się zgadzała jeśli się na premie zasłurzyło.

Tadeusz

PROFESJONALIŚCI. Polecam klient Tadeusz

Zostaw merytoryczną opinię o Spec Kable spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Poznań

• Jak się pracuje w Spec Kable spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Spec Kable spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spec Kable spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 16 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spec Kable spółka z ograniczoną odpowiedzialnością