Opinie o CYKLOTUR Sklep i Serwis Rowerowy w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CYKLOTUR Sklep i Serwis Rowerowy, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie CYKLOTUR Sklep i Serwis Rowerowy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CYKLOTUR Sklep i Serwis Rowerowy w Poznań

Joanna Wąsiel

Witam Dziś od znajomego dowiedziałam się o tej stronie i o tej opinii, chcę tylko powiedzieć że jestem jedyną Joanną która pracuje w Cykloturze i nie miałam nic wspólnego z dodaniem tej opinii. Nie mam w zwyczaju udzielania się w jakichkolwiek forach i tym bardziej nie mam ochoty być kojarzoną z tego typu wypowiedzią. Jedynym powodem mojej odpowiedzi jest to że nie toleruję podszywania się pod inne osoby. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora] P.S. osobie która napisała tę opinię polecam korepetycje z języka polskiego, gdyż podpisując się [usunięte przez moderatora] powinna w opinii pisać jako kobieta a nie mężczyzna.

Zostaw merytoryczną opinię o CYKLOTUR Sklep i Serwis Rowerowy - Poznań

CYKLOTUR Sklep i Serwis Rowerowy