Opinie o Kks Lech Poznań S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kks Lech Poznań S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kks Lech Poznań S.A. o rekrutacji.


Branże: Kluby sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kks Lech Poznań S.A. w Poznań

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Basia Nowy wpis
Inne

Szukają teraz do pracy stażysty psychologa. Próbował ktoś swoich sił i podzieli się wrażeniem? Czy po stażu przewidziana jest dalsza współpraca w oparciu o uop? Wtedy może być to cały etat? Kobiety też mogą palikować czy to oferta bardziej dla facetów?

Wkurzona żona Nowy wpis
Były pracownik

Wstyd! Pracownikowi, który dojeżdżał do pracy 60km w każdy dzień, nie znając godziny powrotu do domu. Po powrocie ze zwolnienia lekarskiego, które było spowodowane poważnym urazem i uziemieniem w gipsie, a później rehabilitacja i nauką chodzenia od podstaw, podziekowano bez skrupułów... (w dodatku chwilę po narodzinach dziecka!). Jako kibic Lecha, cieszył się, że pracuje dla KKSu i godził na dalekie dojazdy, pracę w weekendy, dyżury kiedy tylko chcieli, nienormowany czas pracy i wszystko nieoficjalnie. Ale jak potrzebuje wsparcia, by powrócić do pracy po ciężkim czasie i utrzymać większą rodzinę, to kij mu w oko. Mistrza nie będzie, aż wam nie wybaczę! Tfu!

1
Łucja Nowy wpis
Inne
@Wkurzona żona

Na pewno "kij mu w oko"? Może da radę normalnie się dogadać?

Wkurzona żona Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Łucja

@Łucja Jakby dało radę "normalnie się dogadać", to chyba dalej by pracował...? Ale ja jestem tylko wkurzoną żoną i to jest tylko moja opinia.

Bielsko
Pracownik

Jak dzieci ten lech ograliśmy.... Oj co za (usunięte przez administratora) Może grajcie w 15 zawodników plus skóra.... Haha

3
ana
Inne
 Pytanie
@Bielsko

Jaki to ma związek z pracą w klubie?

Łucja
Inne
@ana

Może to wpływa jednak na jakąś tam atmosferę? Chyba lepiej się pracuje w klubie, gdzie wiesz, że ostro wszystkich wygryzają, taka chyba duma wlatuje. Też może nikt się nie kłóci wtedy i nie ma żalu o złe wyniki? Sama nie wiem strzelam. Co myślisz?

Lech
Kandydat
 Pytanie

Na jakie zarobki można liczyć i na jakim poziomie/stanowisku?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kks Lech Poznań S.A.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta?
rutek do wronek
Były pracownik

Klub w którym rządzi kolesiostwo i rodzinne interesiki.

1
Tytus
Inne

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje a ostatecznie jeśli may kompetencje to można szukać innej firmy tylko, czy łatwo będzie znaleźć równie dobrą?

niefanatyk
Były pracownik

Ludzie i atmosfera w pracy jedynym plusem :) A tak to Totalny rozpierdol, samowolka, przełożeni, szefostwo trzymają na umowach swoich znajomych, swoich ludzi w pracy. Nie polecam jeśli myślicie, że wyżyjecie z tej pracy, zatrzymacie się tam dłużej, czy też zostaniecie docenieni przez kogokolwiek ha!

2
Maria
Inne

Fajnie byłoby poczytać coś o pracy w Lech Poznań. Interesuje mnie głównie sposób zarządzania i atmosfera. Jak oceniacie metody zarządzania?

1
Ha ha legia rules

Przegrać z arka..... Ile dostaliście......

7
Arka rules

Smiecie i luz szer. Tak sprzedać mecz

6
anonim

Zgadzam się, atmosfera fajna, ciekawe doświadczenie. Bardzo profesjonalni pracownicy. Niestety nie można powiedzieć tego o Zarządzie i bardzo burakowatym jednym z prezesów

1
))

fajna amtosfera, mlodzi ludzie, elastyczny czas pracy, firma godna polecenia choc jest meksyk podczas meczy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kks Lech Poznań S.A. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Kks Lech Poznań S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Kks Lech Poznań S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Kks Lech Poznań S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kks Lech Poznań S.A.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Bułgarska 17
  60-320 Poznań
 • NIP: 7871938871 KRS: 0000116034
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Kks Lech Poznań S.A.
Przejdź do nowych opinii