Opinie o Kks Lech Poznań S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kks Lech Poznań S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kks Lech Poznań S.A. o rekrutacji.

Branże: Kluby sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kks Lech Poznań S.A. w Poznań

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Basia Nowy wpis
Inne

Szukają teraz do pracy stażysty psychologa. Próbował ktoś swoich sił i podzieli się wrażeniem? Czy po stażu przewidziana jest dalsza współpraca w oparciu o uop? Wtedy może być to cały etat? Kobiety też mogą palikować czy to oferta bardziej dla facetów?

Wkurzona żona Nowy wpis

Wstyd! Pracownikowi, który dojeżdżał do pracy 60km w każdy dzień, nie znając godziny powrotu do domu. Po powrocie ze zwolnienia lekarskiego, które było spowodowane poważnym urazem i uziemieniem w gipsie, a później rehabilitacja i nauką chodzenia od podstaw, podziekowano bez skrupułów... (w dodatku chwilę po narodzinach dziecka!). Jako kibic Lecha, cieszył się, że pracuje dla KKSu i godził na dalekie dojazdy, pracę w weekendy, dyżury kiedy tylko chcieli, nienormowany czas pracy i wszystko nieoficjalnie. Ale jak potrzebuje wsparcia, by powrócić do pracy po ciężkim czasie i utrzymać większą rodzinę, to kij mu w oko. Mistrza nie będzie, aż wam nie wybaczę! Tfu!

Łucja Nowy wpis
@Wkurzona żona

Na pewno "kij mu w oko"? Może da radę normalnie się dogadać?

Wkurzona żona Nowy wpis
@Łucja

@Łucja Jakby dało radę "normalnie się dogadać", to chyba dalej by pracował...? Ale ja jestem tylko wkurzoną żoną i to jest tylko moja opinia.

Bielsko

Jak dzieci ten lech ograliśmy.... Oj co za (usunięte przez administratora) Może grajcie w 15 zawodników plus skóra.... Haha

ana
@Bielsko

Jaki to ma związek z pracą w klubie?

Łucja
@ana

Może to wpływa jednak na jakąś tam atmosferę? Chyba lepiej się pracuje w klubie, gdzie wiesz, że ostro wszystkich wygryzają, taka chyba duma wlatuje. Też może nikt się nie kłóci wtedy i nie ma żalu o złe wyniki? Sama nie wiem strzelam. Co myślisz?

Lech
Kandydat

Na jakie zarobki można liczyć i na jakim poziomie/stanowisku?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kks Lech Poznań S.A.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta?
rutek do wronek

Klub w którym rządzi kolesiostwo i rodzinne interesiki.

Tytus
Inne

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje a ostatecznie jeśli may kompetencje to można szukać innej firmy tylko, czy łatwo będzie znaleźć równie dobrą?

niefanatyk

Ludzie i atmosfera w pracy jedynym plusem :) A tak to Totalny rozpierdol, samowolka, przełożeni, szefostwo trzymają na umowach swoich znajomych, swoich ludzi w pracy. Nie polecam jeśli myślicie, że wyżyjecie z tej pracy, zatrzymacie się tam dłużej, czy też zostaniecie docenieni przez kogokolwiek ha!

Maria
Inne

Fajnie byłoby poczytać coś o pracy w Lech Poznań. Interesuje mnie głównie sposób zarządzania i atmosfera. Jak oceniacie metody zarządzania?

Ha ha legia rules

Przegrać z arka..... Ile dostaliście......

Arka rules

Smiecie i luz szer. Tak sprzedać mecz

Zgadzam się, atmosfera fajna, ciekawe doświadczenie. Bardzo profesjonalni pracownicy. Niestety nie można powiedzieć tego o Zarządzie i bardzo burakowatym jednym z prezesów

fajna amtosfera, mlodzi ludzie, elastyczny czas pracy, firma godna polecenia choc jest meksyk podczas meczy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kks Lech Poznań S.A. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kks Lech Poznań S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kks Lech Poznań S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kks Lech Poznań S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kks Lech Poznań S.A.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bułgarska 17
    60-320 Poznań
  • NIP: 7871938871 KRS: 0000116034

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188