Opinie o Kks Lech Poznań S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Kks Lech Poznań S.A., i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kks Lech Poznań S.A. o rekrutacji.

Branże: Kluby sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kks Lech Poznań S.A. w Poznań

Administrator Nowy wpis

Czy Junior Analyst w firmie Kks Lech Poznań S.A. można zmienić po czasie na inny?

Lech Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.
Kandydat

Na jakie zarobki można liczyć i na jakim poziomie/stanowisku?

Bielsko Nowy wpis

Jak dzieci ten lech ograliśmy.... Oj co za (usunięte przez administratora) Może grajcie w 15 zawodników plus skóra.... Haha

rutek do wronek Nowy wpis

Klub w którym rządzi kolesiostwo i rodzinne interesiki.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kks Lech Poznań S.A.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Asystent działu księgowego ?
logo firmy Frezer narzędziowy
logo firmy Przedstawiciel Regionalny
Rayner Intraocular Lenses Limited
Aplikuj na wiele ofert
Tytus

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje a ostatecznie jeśli may kompetencje to można szukać innej firmy tylko, czy łatwo będzie znaleźć równie dobrą?

niefanatyk

Ludzie i atmosfera w pracy jedynym plusem :) A tak to Totalny rozpierdol, samowolka, przełożeni, szefostwo trzymają na umowach swoich znajomych, swoich ludzi w pracy. Nie polecam jeśli myślicie, że wyżyjecie z tej pracy, zatrzymacie się tam dłużej, czy też zostaniecie docenieni przez kogokolwiek ha!

Maria

Fajnie byłoby poczytać coś o pracy w Lech Poznań. Interesuje mnie głównie sposób zarządzania i atmosfera. Jak oceniacie metody zarządzania?

Ha ha legia rules

Przegrać z arka..... Ile dostaliście......

Arka rules

Smiecie i luz szer. Tak sprzedać mecz

Zgadzam się, atmosfera fajna, ciekawe doświadczenie. Bardzo profesjonalni pracownicy. Niestety nie można powiedzieć tego o Zarządzie i bardzo burakowatym jednym z prezesów

fajna amtosfera, mlodzi ludzie, elastyczny czas pracy, firma godna polecenia choc jest meksyk podczas meczy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kks Lech Poznań S.A. - Poznań

Kks Lech Poznań S.A.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bułgarska 17
    60-320 Poznań
  • NIP: 7871938871 KRS: 0000116034

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kks Lech Poznań S.A.