Opinie o Kks Lech Poznań S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kks Lech Poznań S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kks Lech Poznań S.A. o rekrutacji.

Branże: Kluby sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kks Lech Poznań S.A. w Poznań

Zainteresowana Nowy wpis

Stanowisko Junior Data Analysta opisali tak, że szukają osoby, które lubią uczyć się nowych rzeczy. Jeśli nie mam doświadczenia, ale spełniam pozostałe wymagania, to pełne przyuczenie jest możliwe? Coś piszą, że jest opcja dofinansowania szkoleń też, to wszystko w godzinach pracy się odbywa? Bo wiem, że różnie z tym bywa w firmach.

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Czy ktoś może się wypowiedzieć o pracy na stanowisku logistyk-planista? Albo w ogóle o atmosferze tam panującej, sposobie zarządzania? Czy można wiązać z ta firmą przyszłość, jakie są zarobki? Czy może lepiej odpuścić temat?

Widziałem na stronie klubu, że poszukują greenkeepera do akademii. Napisali, że obowiązuje okres szkoleniowo-poznawczy. Ktoś wie ile czasu trwa ten okres? Zatrudnienie odbywa się już wtedy normalnie, na umowę o pracę?

Wkurzona żona

Wstyd! Pracownikowi, który dojeżdżał do pracy 60km w każdy dzień, nie znając godziny powrotu do domu. Po powrocie ze zwolnienia lekarskiego, które było spowodowane poważnym urazem i uziemieniem w gipsie, a później rehabilitacja i nauką chodzenia od podstaw, podziekowano bez skrupułów... (w dodatku chwilę po narodzinach dziecka!). Jako kibic Lecha, cieszył się, że pracuje dla KKSu i godził na dalekie dojazdy, pracę w weekendy, dyżury kiedy tylko chcieli, nienormowany czas pracy i wszystko nieoficjalnie. Ale jak potrzebuje wsparcia, by powrócić do pracy po ciężkim czasie i utrzymać większą rodzinę, to kij mu w oko. Mistrza nie będzie, aż wam nie wybaczę! Tfu!

Łucja
@Wkurzona żona

Na pewno "kij mu w oko"? Może da radę normalnie się dogadać?

Wkurzona żona Nowy wpis
@Łucja

@Łucja Jakby dało radę "normalnie się dogadać", to chyba dalej by pracował...? Ale ja jestem tylko wkurzoną żoną i to jest tylko moja opinia.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kks Lech Poznań S.A.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta?
Bielsko

Jak dzieci ten lech ograliśmy.... Oj co za (usunięte przez administratora) Może grajcie w 15 zawodników plus skóra.... Haha

ana
@Bielsko

Jaki to ma związek z pracą w klubie?

Łucja
@ana

Może to wpływa jednak na jakąś tam atmosferę? Chyba lepiej się pracuje w klubie, gdzie wiesz, że ostro wszystkich wygryzają, taka chyba duma wlatuje. Też może nikt się nie kłóci wtedy i nie ma żalu o złe wyniki? Sama nie wiem strzelam. Co myślisz?

Lech

Na jakie zarobki można liczyć i na jakim poziomie/stanowisku?

rutek do wronek

Klub w którym rządzi kolesiostwo i rodzinne interesiki.

Tytus

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje a ostatecznie jeśli may kompetencje to można szukać innej firmy tylko, czy łatwo będzie znaleźć równie dobrą?

niefanatyk

Ludzie i atmosfera w pracy jedynym plusem :) A tak to Totalny rozpierdol, samowolka, przełożeni, szefostwo trzymają na umowach swoich znajomych, swoich ludzi w pracy. Nie polecam jeśli myślicie, że wyżyjecie z tej pracy, zatrzymacie się tam dłużej, czy też zostaniecie docenieni przez kogokolwiek ha!

Maria

Fajnie byłoby poczytać coś o pracy w Lech Poznań. Interesuje mnie głównie sposób zarządzania i atmosfera. Jak oceniacie metody zarządzania?

Ha ha legia rules

Przegrać z arka..... Ile dostaliście......

Arka rules

Smiecie i luz szer. Tak sprzedać mecz

Zgadzam się, atmosfera fajna, ciekawe doświadczenie. Bardzo profesjonalni pracownicy. Niestety nie można powiedzieć tego o Zarządzie i bardzo burakowatym jednym z prezesów

fajna amtosfera, mlodzi ludzie, elastyczny czas pracy, firma godna polecenia choc jest meksyk podczas meczy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kks Lech Poznań S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Kks Lech Poznań S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kks Lech Poznań S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kks Lech Poznań S.A.?

Kks Lech Poznań S.A.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Bułgarska 17
    60-320 Poznań