Opinie o BWS EXPO

Aneta

@sss Podstawą do zarchiwizowania wpisów jest wyłącznie ich niezgodność z regulaminem. Dlatego też, przed zostawieniem opinii, należy zapoznać się z jego treścią.

sss

Znikają opinie. Czyżby pan Włodek maczał palce.

Masziej

Witam pracuje dopiero w tej firmie tydzień i jestem zadowolony. Nikt nie goni pracowników jak bydło :) Jak jest dużo zleceń to jest zapierdziel ale tak jest w każdej prawie pracy. Przerwy są 2 w ciągu dnia wiec jest dobrze płaca też dobrze im więcej pracujesz i oczywiście umiesz to więcej zarabiasz. Pozdrawiam

Aneta

@Menio dziękuję za rozwinięcie odpowiedzi. Z tego co opowiadasz w BWS EXPO można się bardzo dużo nauczyć.

Aneta

@Menio rozumiem, że firma oferuje pracownikom możliwości rozwoju. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak one wyglądają. Czego mogą nauczyć się rozpoczynający pracę w firmie?

Marek

Widzę,na,internecie,że,poszukują,tam,Stolarzy czy ktoś,może mi powie jak,naprawdę tam,jest warto iść. Nie,pracowałem nigdy w,targach ale,uczę się,szybko.

ew7

@msiiek teraz to oni potrzebuja montera stoisk targowych w Poznaniu jezeli masz odpowiednie wyksztalcenie to mozesz sprobowac tam do nich zaaplikować..

msiiek

Ja to na tego kierowcę karetki bym się załapał, bo mam odpowiednie doświadczenie jako kierowca. W końcu zatrudnienie u nich jest dość uczciwe, a zarobki w porządku.

yes

Ja to chętnie bym się do nich załapał, ale chyba ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. Szkoda, doświadczenie u nich zdobyte musi być dość cenne

Mistrz Czarno-Biały
@yes 01.08.2016 12:22

A więc uważaj tam na ludzi są okropni patrzą tylko kiedy noga ci się poślizgnie i lecą lecą do pana W . Zgrania ekipa zapomnij nie ma czegoś takiego chyba że jest to pierwsza stolarnia nie ta na suchym . Tam na suchym tylko patrzą jak wysługuje się jeden drugim ( nie istnieje coś takiego jak praca zespołowa) .Wiec staraj sie dostać na tą pierwszą stolarnie nie pchaj się na suchy NEVER!! A jeśli chodzi o pana W jest ok i premie też są nie często ale do 3 razy w roku eis zdarzało i nie mowie tutaj o 100 czy tam 200 PLN

Mistrz CzarnoBiały
@yes 01.08.2016 12:22

t

to wazne jednak bo przeciez atmosfera jest w firmie na prawde wazna jak ejst zle to raczej dlugo sie nie wytrzyma przeciez ;p a ja tak z innej beczki..czy nie wiecie czy bedzie u nich w najblizszym czasie jakas rekrtuacja na przyklad na stanowisko montera

bahama

Nikt świni nie podkłada @kamil, sam zobacz, że relacje między pracownikami są całkiem dobre, więc atmosfera dopisuje.

kamil

Cage' przede wszystkim widać ,że pracownicy się szanowali i każdy miał jakiegoś kolegę i to już jest dużo, nikt sobie świn nie podkładał

kamil

A język angielski jest wymagany jako kierownik projektu to stanwosiko jako monter wieć w czym ten język się przydaje?

Stawicki

Mobilny kierownik projektu brzmi całkiem dobrze z tego co widzę, zastanawiam się jak ma się to ogłoszenie do pieniędzy, piszą, że uczciwe ale czy jest ktoś kto mi powie jak bardzo czy to nie wiem, np. 3000 netto chociaż?

Denio

ja tam pamietam kasa zawsze była na czas . raz było jeden dzien po terminie w ciagu 3 lat mojej pracy. stawki tez male nie byly tak naprawde to ciezko było znalesc w poznaniu cos lepszego. Panstwo W wporzadku sa nie ma sie zastrzezen . premie tez wskakiwały nie czesto ale były i to wiecej niz 200 pln i przedewszystkim w bws pozwalaja sie rozwijac mozna liznąć sporo tematow i rozwązań. Kiedys problem na magazynie był z jedną panną ale pojawił się rysiek w skorzanej kamizelce i zrobił z wdową porządek

@adept jezeli chodiz o prace u nich to teraz szukaja mobilnego kierownika proejktu w woj. wielkopolskim

lkm

@sdc teraz szukaja pracownika magazynu RTV AGD w Suchym Lesie

sdc

@miss na to stanoisko juz znaleźli :) bardzo mnie ciekawi wasza opinia (konkretnie pracowników) na temat tego jak oceniaja funkcjonowanie firmy - mam na mysli atmosferę, czy ludzie są sobie życzliwi, itp.

miss

no takie referencje to najlepsza rekomendacja, tak mi się przynajmniej wydaje ;) szukają również do biura księgowej z obsługą kadr w poznaniu, zatrudnią osobę z 5letnim doświadczeniem

zibi

nie każdy mechanik- elektryk dostanie na tym stanowisku to samo wynagrodzenie, @seweryn liczy się doświadczenie najlepiej poświadczone pisemnymi referencjami,

msiiek

Monter stoisk targowych - nie wiem czy widzieliście taką oferte, ale jest podobno bardzo dobrze płatna z tego co widze, ale dośwdczenie potrzebne jest naparwde bardzo.

seweryn

@mario, własnie oglądam to ogłoszenie, to dośc ogólne stwierdzenie, bo jednak każdy ma nieco inne gusta zarobkowe i co innego na utrzymaniu. Może jest ktoś w stanie napisac chociaz cyfre z przodu, jaką ma tu mechanik.

mario

dobrą prace można u nich znaleźć na stanowisko Mechanik - Elektryk Samochodowy, tylko, ze nie napisali dokładniej stawki, tylko, ze wynagrodzenie jest atrakcyjne.

ElTom

Pani Z... Nie mierzy się ludzi swoją miarą która i tak w Pani przypadku jest drastycznie niska. To co robią ci chłopacy jest i tak wiele bardziej profesjonalne i lepsze od Pani ciągłego nadzierania się i tworzenia sztucznych zamieszek czy od Pana H... który to nie znał pojęcia pracy fizycznej. Jak dobrze wiadomo nie da się wszystkim dogodzić i zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie pasować to czy owo. Jednak nie uważam by Anonimowe oczernianie ludzi w internecie było najlepszym rozwiązaniem. A tak nawiasem. Skoro Pani Z... już Pani tu nie pracuje to po co się Pani nadal interesuje losami firmy i wcina tam gdzie nie powinna, Po co Pani przyjeżdża co chwile pod firme? Proszę znaleźć sobie wreszcie hobby albo faceta !!!

Dziadek do orzechów

Casting, casting i po castingu... ups... 30 papierków, 15 wybrańców, dotarło rozmawiać 2, zostać chciał 1, lecz nie dojechał na plan, telefon milczy też. 2 reżyserów, gdy epizody kręcone w skrajnie ciężkich warunkach, jeden ucieka do dziupli, drugi skacze na wózek z kamerą choć blade ma o tym pojęcie. Jak tu serial nakręcić kiedy odtwórcy głównych ról zmieniają się co kilka dni?

gondak

Dobrym pomysłem jest to abyzłożyżyć teraz do nich swoje CV, bo widziałem, że poszukiwali lakiernika. Kasa może fascynująca nie jest ale, rozwinąć się można.

janusz

Nie narzekajcie nie jest źle w bws kasa jest zawsze na czas ! W innych firmach jest o wiele gorzej !!!

Monika

Widzę, że w aktualnych ofertach jest informacja, że szukają kogoś na stanowisko asystentki prezesa/sekretarki. Ogłoszenie to wisi tu już prawie miesiąc. Nie wiecie może czy już kogoś znaleźli czy dalej szukają? Pozdrawiam.

Ale....,

Cos ci sie chyba pomyliło na własnej działalności przy 200 h to zarabia sie w okolicach 5-6 K w zależności od umiejetnosci i doświadczenia ... Ale skoro Ty dostajesz na 10 zł na godzinę mając swoja firmę to gratuluje....

Emka

Podejrzewam, że może chodzić o umowę o pracę, a firma tego nie ujęła w ofercie, bo tak też sprawdzają czytanie ze zrozumieniem i to czy pracownik w ogóle przeczytał ofertę dokładnie

gość

Na temat pracy jako asystentka szefa nikt wam nic nie napisze bo jest to nowe stanowisko, a wszelkie szczegóły zdradzane są dopiero na spotkaniu. Podpowiem że warto przyjść i chociaż porozmawiać.

magdalenka

też widzę tą oferte, natomiast ciekawi mnie to mają na myśli pisząc "stabilne zatrudnienie", może umowa o pracę?

@Zuza ja rownież widziałem to ogłoszenie, z tego co pamiętam to pisali że oferują atrakcyjne wynagrodzenie pracę w młodym zespole stabilne zatrudnienie, a do obowiązków należy m.in. organizacja spotkań w firmie i na zewnątrz, prowadzenie kalendarza prezesa, umawianie spotkań, obsługa sali konferencyjnej.

Zuza

Witam. Widziałam ogłoszenie na asystentkę prezesa/sekretarkę. Czy ktoś może coś powiedzieć o tym stanowisku? Jakie faktyczne wymagania, płaca i czy warto.

kot

Temat rzeka . Zarabiasz tyle na ile się zgodzisz i ile są warte twoje umiejętności. Zarobki w PL firmach: Przygotowanie 8-25 zł za godzine . Wyjazdy pl 8-35 zł za godzine + hotele oraz transport kierowanie ? wyjazdy zagraniczne 200- 400 zł za 12 h pracy +hotele + transport przestoje od 100 do 165 zł eksploatacja od 100 do 400 zł przejazdy od 0- 165 zł śniadania zależnie od firmy Kłamstwa przy zatrudnianiu szybko wychodzą znajomość języka ,systemu, i umiejętności da się szybko zweryfikować. I może czas przestać narzekać na zarobki i podnieść swoje kwalifikacje,umiejętnośći jezykowe, zrobić prawko ,zakupić narzędzia , jeżeli się czujesz na siłach założyć grupę montażową bądz milion innych rzeczy które sprawią iż będziesz doceniony również finansowo. Niestety zauważam iz modne jest wymagane od pracodawcy większej kasy nie dająć nic w zamian. Ostatni 2 – 3 przypadki -' jakbym miał wkrętarkę to bym własne stoiska budował' (bez komentarza ) efekt :wizyta policji w hotelu ,niezdolność do pracy (obciążony kosztami pokoju hotelowego) ocena pracy 3+ (szybkie ruchy ale większość trzeba poprawiać robić od nowa) oskarżenia o próbę oszustwa. (to nie pracodawca zabiera waszej rodzinie chleb a wy sami wydająć kase na wódkę /narkotyki itp.) - wymagania 600 zł dziennie 'stawiam stoiska od podstaw ang perfekt itp” efekt problem z podstawowymi zwrotami po angielsku, problem z policzeniem odległości półek , duszenie współpracownika:) zakres pracy podawanie narzedzi oraz materiałów innym oraz rozmowy telefoniczne w ważnych sprawach. - „kleje grafiki 3 lata” pierwszy wyjazd płaca 250 zł z rozsezeniem do 300-350 zł w razie zaangarzowania itp. dziennie efekt logo na foli o wymiarze 300mm na 500mm podłoże lada lakierowana czas wykonania 5 h 3 h wieczorem i 2 h rano. Wyposażenie grafika : 0 {brak rakli, nożyka miarki}. Wstyd mi za takich pracowników targowych. Przynosicie wstyd narodowi polskiemu pokazując swoje buractwo , brak wychowania i kultury poza granicami naszego kraju. Alkoholikom, chamom , patolom i burakom za granica mówimy nie.

kot

gratka

dajcie znać czy ktoś z was pracował może na stanowisku kosztorysanta stoisk targowych. znalazłem ogłoszenie na to stanowisko i jestem zainteresowany. wymagają wykształcenia budowlanego i doświadczenia, co do języka to jakieś podstawy tylko. proszę o informacje jaką umowę dają na tym stanowisku i jakie jest wynagrodzenie.

bebe

M...... z twoją ortografią kiepsko, ale czego można się spodziewać ? Tylko idiota upublicznia swój numer telefonu. Napisałem mogę skontaktować mailowo z innymi.

Marek

A,może,te,wszystkie opisy odnośnie,wózków widłowych pisze,jedna,i ta,sama,osoba?? A,może,jedynie,zgadzać się,to że,już na,płacy nie pracuje...... dlaczego nikt z was obficie,opisujących prace tu lub ciągle narzekajacych na nią,nie odwarzycie,się,podać tu swoich prawdziwych danych teelefonu kontaktu każdy jest anonimowy to jest mądry.... Żal,mi was. To wszystko opisujące 3ostatnie,posty to tylko,nabijanie wody na,młyn..

zefir

Ja również nie dawno pracowalem na stanowisku operatora wózka widlowego w tej firmie i miła atmosfera itd.???? Człowieku gdzieś ty wczesniej robił???(usunięte przez administratora)Procz płacy na czas to nie ma nic co kojarzy mi się z czymś miłym. Niestety :(

trig

O dziale obsługi klienta to niestety nic nie wiem @Nikita, ale wiem co nieco o pracy operatora wózka widłowego, wiec mogę się podzielić, może komuś to coś pomoże. Praca jest stała, w dobrej atmosferze, ludzie są dla siebie mili. BWS expo wypłaca wypłaty na czas, nie kojarzę bym dostał pieniądze jakoś po czasie.

Nikita

Jak wygląda dział obsługi klienta- atmosfera, zarobki?

jajca

a po cholere wylewacie tyle złości jak sie komus nie podoba to droga wolna weszłem z ciekawości żeby sprawdzić zarobki ale widze że w polsce to są jaja a mi sie wydawało że trochę mało dostaje, no to już lepiej pozostanę przy moim cechu tak na marginesie warunki podobne od godz 8 do 20 w tym 1,45 przerw na obiad i kawe, jak potrzeba to i nadgodziny stawka za dzień na ręke 200E

etam

jak widzisz mate,pora i dzień nie mają znaczenia.odszedłem sam z działu,(montaż jeśli można to tak nazwać).odszedłem poniewaz znalazłem taką samą pracę,za lepszą pensję,godziny te same,mniejszy stres,a wszystko poukładane.są te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wśród pracowników ale robić swoje i jest ok.a sposób na lepsze zarobki?,mniejszy zysk panowie pracodawcy,i będzie dobrze.bo to że dajecie pracę,to nie wszystko.jak by nie patrzeć to my jesteśmy napędem tego wszystkiego. a propo , brzmisz prawie jak włodzimierz...pozdro

etam

a jak p. słomiński zareagował na płacę minimalną w niemczech???robi coś w tym kierunku?czy ktoś wie jakie poczynił kroki,żeby za kilka miesięcy firma się nie rozpadła...?

etam

magazyn,powiadasz.teren zdobyty po trupach.mnóstwo ofiar.jak i na meblowym i na aluminium.jeśli chodzi o meblowy to nie mam na myśli ludzi tam pracujących tylko zarząd magazynu i jego prezeskę panią Z ,która poszła teraz mieszać w biurze (bliżej drzwi prezesa....)

man

A jakie macie opinie o pracy na magazynie ?

stefan

nie narzekajcie juz w porownaniu do niektorych firm ktore w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] leca z kasa tu nie ma problemow kto pracuje i nie chleje nie ma na co narzekac

Były polski Stolarz

Jak czytam to wszystko, to widzę że założenie dla Wlodka tego forum kilka lat temu było dobrym pomysłem ;-) Współpraca w tej firmie była ostatnią moją w Polsce ! (usunięte przez administratora) W UK jest obecnie prawie 700 000 Polaków , w Niemczech ponad 500 000 , w sumie około 2 000 000 Polaków na emigracji (jeśli zawierzyc oficjalnym informacją). Czy ktoś pracował z Polamiem , który wrócił z emigracji np: UK ? Ja nigdy z takimi nie pracowałem w Polsce. Teraz już wiem dlaczego. Wy wiecie ?

Zostaw opinię o BWS EXPO - Suchy Las k. Poznania

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BWS EXPO