Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Poznań

Opinie o Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Lidia

Minął prawie rok od ostatniego wpisu na temat Lidla. Może coś się zmieniło od tego czasu. Wiemy, że firma się rozwija, bo wypuściła kolekcję, która będzie się promować na New York Fashion Week. Ale pytanie czy przy tym rozwoju firma pamięta również o swoich pracownikach. Jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w Lidlu? Jakie zmiany zaszły w ciągu ostatniego roku? Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

aga
@Lidia 07.09.2017 13:28

praca bardzo ciezka, mnostwo dzwigania, nadgodziny (chociaz ostatnio z tym juz walcza). Praca w weekendy (ale da sie dogadac, zeby chodziac polowa byla wolna, zalezy od samego menagera, czy mu sie chce tak grafiki ukladac, niejednokrotnie robia to na kolanie na ostatnia chwile). Zmiany (jak sie dogadasz) pol na pol przewaznie

Azzaro

Nie dajcie się zwieść pięknej reklamie że Lidl zaczyna się od ludzi bo na ludziach to on się kończy . Chamskie zachowanie kierowników to standard przetrzymywanie ludzi po godzinach otwarcia sklepu do północy to też standard teksty typu" nikt stąd nie wyjdzie dopóki towar nie będzie wyłożony i nie będzie posprzątane" towaru w czasie dnia albo nie można albo nie ma czasu wyłożyć - pytam się co to jest zakład zamknięty ? może zakład karny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Mamy XXI wiek a tu standardy jak w średniowieczu. Jeżeli macie rodzinę lub dzieci nie polecam bo może się zdarzyć że dzieci będziecie oglądać tylko jak będą spały dzięki super grafikom które ustalają kierownicy. Jedna przerwa na której ledwo można coś przełknąć a tak non stop gonitwa wynagrodzenie nie warte tego poświęcenia może to praca dobra dla studentów na 1/2 lub 3/4 etatu albo dla singli ale nie dla ludzi z rodzinami. Nie dajcie się zwieść pięknej reklamie i uśmiechniętym pracownikom na tym filmie !!!!

Azzaro

ok

@rpkak a powiedz mi prosze jakich tutaj mn iej wiecej zarobkow sie mozna spodizewac? wiaodmo ze na kazdym stanowisku innych ale tak orientuacyjne pytam

Pit

Jaka pensja na całym etacie? Czy specjaliści mają jakiś "dodatek "?

szczera

Praca może dobra i dobrze płatana, ale kierownictwo fatalne. Zmowa milczenia między pracownikami przeciwko kierownictwu. Nikt nic się nie odezwie bo się boi o prace. Pracownicy są zmuszani do pozostawania po godzinach mimo ich woli. Kierownicy zmian zamiast pracować większość czasu spędzają na zapleczu i udają że pracują rozmawiając przez telefon .Większość prac na sklepie robi pracownik mimo że to nie należy do jego obowiązków,a potem laury zbiera kierownik. Oto jak wygląda praca w jednych ze sklepów Lidl który eis mieści w Żyrardowie.A co do Krs-a pana Dominika to jedna moja uwaga "proszę zdjąć te swoje różowe okulary i zobaczyć kto tak naprawdę pracuje na tym sklepie" bo to na pewno nie są koleżanki po fachu.

kolo

jesteś pewna pewien co mówisz a o [usunięte przez moderatora] nie słyszeliscie ?

Tomasz

A jak wygląda praca w Lidl'u na stanowisku zastępcy kierownika?

mała

bardzo dobra firma ...dobra płaca...szacunek dla pracownika...

Zostaw opinię o Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Spółka komandytowa - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Spółka komandytowa