Opinie o Auto Partner S.A. w Bieruń - sklep maxgear.pl

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto Partner SA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Auto Partner SA o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Partner SA w Bieruń

Pracownic

Chcę opisać moją opinię na temat wszystkiego, co dzieje się teraz w AP. Jest zwykły pracownik partnera, pracuję od wielu lat, ale w tej chwili to tylko koszmar. pracownicy z Ukrainy, którzy obecnie pracują 13 godzin lidera, dostają wysokie wpisy po prostu za darmo.Dlatego cob pokazać się w dobrym świetle przed przełożonymi.

Pr
@Pracownic

A co Ty się dziwisz? W ap jest taki przemiał ludzi, że codziennie przywożą dostawę butów roboczych żeby wydawać nowym pracownikom. W samym sierpniu zwolniło się 80 osób..

Cie

Widziałem dziś umowę od nowego pracownika a w niej 3400 zł ." Firmę tworzą ludzie"

CD
@Cie

biedni ludzie i bogaci kierownicy....

Kiutro

Pracuje 6 lat w AP 3280 bruto

@Cie

Nieee idz na tooooooo ja się zwolniłam jakiś czas temu przez to co się wyprawia w regałach, to jest czysta masakra żaden główny kierownik nie chodzi więc kierownicy działowi majato w (usunięte przez administratora) Ze tak powiem (usunięte przez administratora)a dziale inw itp szkoda gadac

AK
@Cie

W magazynie ponoć kierownicy mają niewiele więcej od zwykłego porządkowego co na miotle szura :D :D :D

Lokalny

A podwyżek jak nie było tak nie ma. Podobno jesteśmy jednymi z najlepiej zarabiającymi w tym rejonie. Ciekawe tylko skąd firma ma takie dane. Wszędzie dodatki , podwyżki tylko tutaj czas zatrzymał się w miejscu. Rotacja niczego zarządu nie nauczyła, ale to już nikogo na magazynie nie dziwi. Szkoda że w ten sposób traktuje się pracowników, a jest tu naprawdę wielu którzy pracują w AP nawet po kilka dobrych, jak nie kilkanaście lat. I te motto "Firma to ludzie"..........już dawno nieaktualne

Kaczyński
@Lokalny

Też odniosłem takie wrażenie 3lata temu

Siemanko. Niebawem zaczynam pracę jako magazynier. Jest to moje pierwsze tego typu stanowisko w związku z powyższym czy robota jest jakoś mega skomplikowana czy w miarę szybko da się ogarnąć co jest pięć? Jeśli chodzi o kasę, to czy trójeczkę na rękę da radę wyciągnąć z sobotą, tudzież dwoma? Nie piszę o Bieruniu, tylko jednej z filii. Piona.

Programista C#

Przebieg rekrutacji to jakieś kpiny. Połączyły się ze mną 3 osoby przez aplikację Team - żadna z nich nie włączyła kamery. Nikt się również nie przedstawił, poinformowano mnie że z jedną z osób przebywa programista i rozmowa zacznie się od pytań technicznych, po czym od razu zaczęto je zadawać. Nie powiedziano mi czym się zajmuje firma, jakie będą obowiązki i oczekiwania wobec pracownika, do jakiego projektu trwa rekrutacja, jakie technologie są wykorzystywane. Po prostu nic. Cała rozmowa trwała 6 minut. Nie polecam, tym bardziej że stack technologiczny okazał się z czasów Mieszka.

Kilka pytań o sql i kilka z c#

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Tony

Praca w centrali w Bieruniu to istny cyrk. Ludzie karani są pod byle pretekstem jak ktoś podpadnie to ma ciężko te ciężary co dziewczyny na dostawach muszą przerzucać to jakieś nieporozumienie na pewno odbije się to w późniejszym czasie. Inne dzialy nie mają lżej za tą pracę proporcjonalnie do wynagrodzenia to jest kpina. Zero jakiś dodatków typu karpiowe czy wczasy pod grusza jedynie dają parę zł w zależności od dochodów pit. Najbardziej niezrozumiałe są paski wypłat ciężko cokolwiek się doliczyć. Jest faworyzacja w śród pracowników ci co wchodzą w (usunięte przez administratora) mogą dużo.Premia zależy od humoru kierasa. Rotacje na porządku dziennym nie raz nie dwa z ludzi się leje biegają jak na maratonie bo wiadomo trasy muszą jechać. I to się tyczy kompletacji i nie tylko. Podsumowując żałuję tu spędzonego czasu i nie polecam tego zakładu pracy

Preacher

Siemanko. Magazyn pracuje w święta ?

Zostałam zatrudniona na kontrakt. - bo tak taniej dla pracodawcy. Zaszłam w ciąże i otrzymałam informacje że po urlopie macierzyńskim mogę wrócić. Okazało się ze nie miałam do czego, poprostu w odpowiedzi na to ze chce wrócić do pracy dostałam informację nie mamy dla Ciebie miejsca!

Angela

Może mi ktoś napisać jak obecnie wygląda praca w Auto Partner w Bieruniu jaka atmosfera oraz jak wyglądają realne zarobki Dziękuję

stary
@Angela

harówka jak zwykle + parokrotnie większy wysiłek, bo upał, gorąc niesamowity, wentylacja słaba, klimy zero, więc sobie wyobraź. To magazyn, więc dźwigasz cały dzień paczki i to paczki ciężkie, częsci samochodowe, niektóre ważą po 20 kg, a opakowania zbiorcze nawet po 70kg. Basic salary to 2900 jakoś na rękę. Chcesz więcej, to nadgodziny + soboty.

Ciepłota
@Angela

Temperatura wysoka, ludzie zmęczeni, zgrzani. Zero klimy, zero świeżego powietrza. Praca ciężka, dźwiganie, przerzucanie. Dramat. Zero dodatkowej Przerwy przy takich upałach, kobiety pracują nieraz ciężej niż panowie

Ewelina
@Ciepłota

To ile jest przerwy? I na jakich stanowiskach pracują kobiety, że czasami pracują ciężej niż panowie?

Ja123
@Ewelina

Przerwa całe 20 min i robisz od dzwona do dzwona. Ja jako kobieta na dostawach mogę powiedzieć tyle, że towar bywa różny. Raz jest lekki, raz ciężki typu tarcze, wahacze, przeguby, klocki itd Dużo zależy od humoru wozkowego, bo to on decyduje jaki towar podstawić. A wiadomo że są "pupilki" i osoby, które harują non stop. Tak to wygląda.

Ira
@Ja123

Hej. Chciałabym Cię zapytać o pracę na magazynie. Mam możliwość zatrudnienia się w jednej z filii, ale zastanawiam się nad tym z uwagi na skrajnie opinie dotyczące powyższej pracy. Czy warto się zatrudniać, żeby coś konkretniejszego zarobić? Czy muszę znać się na motoryzacji, żeby pracować na magazynie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Ja123
@Ira

Nie musisz znać się na motoryzacji. Ja ogólnie nie narzekam, ale robić trzeba. Po 8 godz bolą nogi, ręce, plecy.. plus jest taki że szybko leci czas. Soboty jak są to dla chętnych, przymusu nie ma. Premia taka jaką sobie wypracujesz ale zależy duzo od towaru a nie od Twoich umiejętności. Nawet lewusy jak mają dobry towar to i dobrą premie. Zarobki plus minus 3000 na rękę bez nadgodzin.

Rak
@Ja123

A dlaczego nikt nie przyglądnie się wózkowemu? Nie ma swojego przełożonego? Trochę to dziwne że wasza praca zależy od jakiegoś chłopca. Nikt tego nie monitoruje??

Nanmsbbw
@Ja123

Od kiedy wózkowy decyduje jaki towar idzie w antresole? Wózkowy tylko bierze towar z rolek i go wrzuca na piętra . A jaki towar idzie na górę decyduje kierownik , przeważnie są to palety typu Chaotic a jak jest mało chaotica to idzie "towar" np meyle. Chyba że ci chodzi o obsługę antresoli a to jest inna robota niż wózkowy ;) pozdrawiam.

wtyczka do moich jajek
@stary

więc sobie wyobraz XD stary, salary 2009 XD

wtyczka do moich jajek
@stary

2900*

janek
@Ewelina

jak to kobiety, czasem na kolanach muszą robić te premie, wiadomo, ale mają potem godną wypłatę

Gian Franco
@Angela

Atmosfera super ! Wszyscy zadowoleni chodzą, a nawet leżą. Jak dobrze zabolcuje cie kierownik, to będziesz miała lepszą robotę, jak wszędzie. Praca do 10-16 także luz. Zarobki na rękę 4500 i wyżej.

Jeremy

Witam. Czy jest możliwość z czasem przejścia na stanowisko sprzedawcy z magazyniera? Chodzi mi o filię.

View
@Jeremy

Cześć, tak i sam jestem na to namacalnym dowodem :) co do samej sprzedaży, pracuje już 3 rok jako sprzedawca i jest mi dobrze, a nawet zarobić się da, pozdrawiam

@Jeremy

zawsze jest taka możliwość. Która filia?

Jeremy
@pracownik

Kielce.

Klient

Miałam dzisiaj wątpliwa przyjemność być obsługiwana w oddziale w Szczecinie przy ul. Pomorskiej . Dużo czasu minęło od mojej ostatniej wizyty w AP. Obsługa powinna przejść szkolenie z zakresu jak się zachowac kiedy Klient wchodzi do firmy. Pani....zagubiona.....z chaotyczna wiedzą.Pan natomiast jedzący śniadanie w postaci bagietki w rozmiarze XXXL. Żenada. Na mój widok nic sobie z tym nie zrobił!!! Wcinał zapatrzony w telefon jak gdyby nic się nie stało!!!! Jak pamiętam zawsze tak było. "Żarcie " przy Kliencie w tej firmie było....i nadal jest!

Zagubiona
@Klient

Chaotyczna wiedza jest tylko w momencie gdy jest chaotyczny klient i sam nie wie po co przychodzi do takiej firmy ;) na przyszłość proponuje zwrócić uwagę na miejscu niż wylewać żale w internecie ;)))

klient

Dziś byłem w fili Tychy po cześć do swojego auta jak się okazało na magazynie mieli tylko 1 tą cześć a w Bieruniu 10 sztuk i nie mogli mi jej dziś ściągnąć na filie i skutkiem tego na placu mam auto rozebrane bo na poniedziałek muszę czekać .Porażka tragiczna w sobotę kupować części .Może zrobić czas dłuższy pracy fili i też towar z Bierunia dostarczać .

Pepe
@klient

Porażka to brać się za naprawę samochodu w sobotę. Nikt nie będzie dostaw robił w soboty z centralnego lub z huba skoro większość warsztatów ma wtedy zamknięte.

Klient
@klient

Ale z Tych do Bierunia niedaleko. Można się przejechać po cześć do swojego auta.

Steve

Dzień dobry. Czy faktycznie praca na stanowisku magazyniera jest tak zła, jak tutaj piszą? Mam możliwość zatrudnienia, ale po przeczytaniu wielu negatywnych opinii coraz bardziej się waham. Prosiłbym o merytoryczną odpowiedź. Pozdrawiam.

Mak
@Steve

Na jaki dział wiesz?

kandydat

Witam. Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną do filii w Kielcach na stanowisko magazyniera. Ma ktoś wiedzę jak wygląda sytuacja w CK? Jak wygląda wynagrodzenie na ww. stanowisku? Warto podejmować tam pracę? Pozdro.

Koko
@kandydat

Tak super praca polecam i dobra kasa

@Koko

Sarkazm czy serio?

Kolo

Serio

Komo
@Kolo

Ycycycy

Gacek

Mam takie pytanie. Czemu w opisie tj firmy znajduje się "Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów". Oni nic nie produkują. Zajmują się handlem, skupują w Chinach po taniości, a następnie przerzucają po magazynach, szatkują ten towar na drobne i opychają drożej. Nie ma w tym żadnej akcji związanej z produkcją, itp

Kuba

Ile realnie zarabia przedstawiciel handlowy "na rękę" gdy zrealizuje plany sprzedażowe? Wiadomo, każdy ma inne plany sprzedażowe, mam na myśli przeciętne wynagrodzenie przedstawiciela handlowego.

Były PH
@Kuba

Planów i zadań jest na tyle dużo że w 100℅ nie jesteś w stanie ich wszystkich zrealizować, realnie między 2500-2800, bardzo rzadko 3 przodu zobaczysz.

@Były PH

Co za brednie pensja zaczyna się od 3600 po wykonaniu małych planów, sufitu brak ale realny sufit ro +- 6000

@Były PH

Ty chyba nie rozumiesz brutto netto to dobry znak dla firmy ze cię nie na Powodzenia dalej

Obecny
@Były PH

To musiałeś być bardzo słabym handlowcem,skoro zarabiałeś takie pieniądze.Przez dwa lata jak pracuje w Ap to może jeden raz miałem taką wypłatę.

lolo

Ma racje jak robisz co do ciebie nalezy to i 8000 netto ci wpadnie jako ph lecz lezac na plecach zapomnij o premiach.

Były sprzedawca

Pensja podstawowa to około 2600 - 2800 na rękę plus premia. W oddziałach jest różnie ale PH na północy ma między 3200 a 4500. Zdarza się i więcej ale to naprawdę musi mieć szczęście. Sprzedawcy zarabiają od 2700 do 3500. Tu duże znaczenie ma ilość sobót. Bez sobót raczej nie ma 3 z przodu. Magazynierzy ze swoimi nadgodzinami sobotami i godzinami nocnymi między 2700 a 3100. I tu też dużo zależy od ilości sobót. Ty tyle.

Zaskoczony
@Były sprzedawca

Poszalales z tymi kwotami albo pracujemy w innych firmach... Na południowym wschodzie jest podobnie tylko od każdej kwoty trzeba odjąć między 300 a 400 zł

Edyta
@Były sprzedawca

to ile ta sobota jest platna, tak na reke ? robia problemy jak ktos np chce dorobic i przyjdzie we wszystkie sob w miesiacu ?

up
@Edyta

Kwestia dogadania

The BestOne
@Były PH

To musiałeś być wybitnym przedstawicielem lecącym na podstawie :)

@Kuba

Handlowych wypisują że sprzedają. A towar wożą przewoźnicy od odzialu do odzialu . kasa się kręci tylko jak zobacza akcjonariusze duża stratę to zaczną myśleć. Firma jest na dużej stracie . Ale o tym się nie mowi

stary, ale ciągle jary
@Edyta

nie sądzę, żebyś miała ochotę robić wszystkie soboty. Ale na takich (usunięte przez administratora) oni żerują, co się napalą, ale potem rura raz dwa zmięknie i sił zwyczajnie brakuje z biegiem czasu. Robisz za grosze i ciągle g z tego masz. Ale jak jesteś taka ambitna i (usunięte przez administratora) to próbuj.

Cześć,powie mi ktoś jakie warunki na Ph? Jaka umowa, samochód,premie? Ile można realnie wyciągnąć? Słyszałem że w Ap słaba płacą przedstawicielom?

Były Przedstawiciel
@Kandydat

2200 na start, a jak masz doświadczenie to 2700 Netto Bardzo ważne ponieważ wszedł nowy wał, to jest nowa stawka ryczałtu za samochód który używasz. Jesteś już na starcie w plecy okolo 50 zł na wypłacie. Nie realne plany do wykonania, brak towaru przez co klienci nie robią zakupow/słaba dostępność. Nowy system rabatowy, ceny się tak rozjezdzaja, przegrywamy cenowo w wielu przypadkach. Jest to Typowe KORPO, POLSKIE KORPO. Najgorsze połączenie. Bardzo mocna inwigilacja pracowników, tablet, laptop, telefon. Nie używaj tego po godzinach pracy. Jest nawet zakaz. Premie?? Hmmm, to są grosze. Jeszcze potrafią zamrozić 50%, tych groszy. Wyrównanie inflacyjne? Nie Motywacja do pracy potrafi być odebrana już na samym starcie, przez ludzi wyżej postawionych. Jako były pracownik nie polecam, więcej zarabiam jako PH i mam lepsze warunki w innej branży. Tutaj cokolwiek zrobisz, zawsze będzie mało. To nie jest miejsce pracy dla ludzi którzy mają ambicje. Tutaj wiele nie osiągniesz, i nie zarobisz. A w internecie chwała się, "Firma to ludzie". Taki paradoks.

@Były Przedstawiciel

Hym.... u mnie na regionie zupełnie inna bajka.warunki pracy jak i kontakt z kadrą kierowniczą jest ok. Plany realne , nikt nic nie ucina z premii bo tak!!! Zarobki na dobrym poziomie. Ps pracować trzeba , firma handlowa

Zapracowany
@Były Przedstawiciel

Moim zdaniem- jeżeli nie zmieni się podejście Dyrektorów regionu do godnej zapłaty za pracę PH to niestety kochani Dyrektorzy zaraz sami wsiadziecie do samochodów i będziecie jeździli po klientach.Albo będziecie mieli smarków nic nie wiedzących o branży a w świetle klienta nie będzie to wyglądać profesjonalnie.

Również były przedstawiciel
@Kandydat

Ja również pracowałem w AP jako PH już kilka dobrych lat temu. Zaznaczyłem na rozmowie o pracę, że nigdy nie miałem do czynienia ze sprzedażą, ale jest to moje marzenie i taki założyłem sobie cel. Wiedziałem, że jeśli otrzymam solidne wsparcie i szkolenia sprzedażowe jestem w stanie sobie poradzić. Takie też dostałem zapewnienie. Realia okazały się takie, że dostałem samochód, telefon, komputer i tablet oraz swój rejon i tyle. Masz - działaj. Z obiecanych szkoleń miałem może ze 3... jedno z tabletu - akurat wtedy zaczynali je wprowadzać w firmie i dwa dni jeżdżenia z handlowcami po innych rejonach i filiach - efekt żaden bo Ci handlowcy znali swoich klientów od długiego czasu i bardziej widziałem sceny typu "Cześć Kaziu jak Ci mija dzień ? - a super". Oprócz, czasem dawki, dobrego humoru nic z tego nie wyniosłem bo nie były to szkolenia sprzedażowe. Płaca zasadnicza jaką otrzymałem na start była taka jak opisana tutaj w komentarzu - a był to 2018 rok więc pokazuje to, że od tego czasu nie zmieniło się w zasadzie nic. Plany częściowo udało mi się realizować pomimo braku doświadczenia.. Jednak po roku zrezygnowałem ponieważ wciąż nie czułem się pewnie a firma nie chciała mi pomóc. Wystarczy powiedzieć, że podczas tegoż roku mojej pracy kierownik filii zmienił się 4 razy... dlatego też podjąłem decyzję o zmianie pracy.

Grzesiek
@Zapracowany

Podejście się nie zmieni. Firma otwiera nowe oddziały agencyjne i koszty utrzymania PH oraz inne myśli, że przeżuci na mało inteligentnych Agentów. Tylko dlaczego wybiera najgorszych w danym regionie? Nawet nie sprawdza tych, jak to mówią "Partnerów Biznesowych", wystarczyło by zobaczyć PIT za poprzedni rok z ich własnej działalności, i już wiadomo z kim ma się do czynienia. Oni jeszcze nie działając, śmieją się, że weksel Firmie nic nie pomoże, a inwentaryzacji przecież nie będą robić co tydzień. Ciekawe czy Pan Piotr rzetelnie przekazuje Zarządowi z Kim podpisuje umowę ???

PlastykPL
@Kandydat

@kandydat, wynagrodzenie zależy od potrzeby pozyskania OH i lokalizacji oddziału. W centrali ze znajomością branży aftermarketowej oraz kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku, PH może dostać 4tys netto podstawy plus premię uzależnioną od wyników pomniejszoną o kary: za pracę z CRM oraz godziny spędzane na oddziale. To podmiot zbudowany na podstawie rodzinnej. Osoby w centrali to dalsi lub bliżsi członkowie rodzin będących od kilkunastu lat trzonem AP ( jak w ZUS itp. ) Trzeba uważać z kim i o czym rozmawiasz. Pozdrawiam.

A co powiecie o dziewczynach z raportów? W szczególności na drugich zmianach? Wydaję im się, że są kierowniczkami ,a zwłaszcza wiecznie niezadowolona i wykrzywiona pani E... i jej koleżanka pani K....Same siedzą na telefonach, śmieją się a czepiają się innych mimo ,że nasza praca jest zrobiona zarówno kliki jak i palety. Najgorsze było przeprowadzenie szkolenia z wyjść ewakuacyjnych przez E....porażka. Jej wywyższanie i chamskie odpowiedzi na zadane pytania pokazują jej poziom. A pospieszanie ludzi po magazynie, że mają szybciej iść to żenada.....gdy sama całą dniówkę siedzi .Kto jej w ogóle dał takie zadanie?????Ona nie nadaje do rozmawiania z ludzmi.A pani K niech przychamuje z wpisami za 4 zl, bo też już wszyscy mają jej dość.

nowy pracownik
@pracownik

A wszystkie takie wredne są z dostaw te liderki co powiecie ?

Olga
@nowy pracownik

Ale to pracując tu jeszcze nie miałeś styczności, że pytasz?

Ciepłota

Nie mam słów co do traktowania ludzi w te upały, przecież na poziomie 3 nie ma czym oddychać. Dziewczyny z dostaw ciężko dźwigają, nikt nie zwraca na nie uwagi. Ludzie mdleja, zbiera się na wymioty. Ale nikt o tym się nie dowie kto nie dźwiga, nie nosi, nie przerzuca. Kompletacja zajechana jak konie po westernie. To co się wyprawia w tej firmie to dramat. Na magazynie na p.3 po 35C a dochodziło nawet do 38. Żadnej dodatkowej Przerwy. Porażka . Mowa o centrali Bieruń

Elno
@Ciepłota

Niestety nie wszyscy mają tak dobrze jak Anna z 3 i Dorota,że przebeblaja pół dniówki przy dmuchawie nie muszą dźwigać ciężarów i nie czują ukropu.

Pepe
@Ciepłota

Oj tam. W zimę za to będzie 9C :-)

Magazynier

Najgorsi są liderzy z dostaw na antresoli w Bieruniu. Ciagle spacerki z koleżankami, kawki i pogawędki. Po pol godziny potrafią królewny stac i gadać a nam sie odezwać do nikogo nie wolno. Potrafią sobie przerwę o 15 minut przedłużyć bo 20 min przerwy im nie wystarcza na pogadanie, oczywiscie zaraz potem obchód po pietrze zobaczyc czy nikt nie gada albo stoi zeby sie ochłodzić bo jest 35 stopni na hali. Porażka

magazynier

Pamiętam jak kiedyś przy większej liczbie osób (czyt. kierownicy magazynów, fili i regionalnych) zrobiłem borutę, że towar jest kradziony przez owych czy innych kierowników z rożnych miast w Polsce. Za skradziony i zgubiony towar mieli płacić zwykli pracownicy jak ja i sprzedawcy. Kilka dni później zostałem zwolniony. Zbytniej krzywdy mi nie zrobiono. Od razu znalazłem lepszą pracę. Polecam zmianę pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Partner SA - Bieruń

• Jak się pracuje w Auto Partner SA?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Partner SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 331.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Partner SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 242, z czego 10 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto Partner SA?

Kandydaci do pracy w Auto Partner SA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto Partner SA
2.2/5 Na podstawie 370 ocen.

Auto Partner SA