Opinie o Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) w Poznań

asdf

Wydaje mi się, że to niedługo nastąpi:)

Telesfor

A ta durna firma się niezatopiła.

tobie też by sie [usunięte przez moderatora] nie chciało jak by cie tak w ch... robili na każdym kroku!!!!!!

pracownik - 2011-01-07 23:48:55 LUDZIE!!!!! UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ OD HAVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma takiego przepisu którego by nie złamali brednie opowiadasz, robic Ci sie nie chce i tyle, pozdro :)

Czy po rozmowie w Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik obiektu/Brydadzista
Koloryt Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.

wszyscy zwalają wine na nieporadnego kierownika... teraz jest nowy i jeszcze gorszy- pan [usunięte przez moderatora]. jeśli ktoś ma ochote zostawać PRZYMUSOWE nadgodziny pod grośbą zwolnienia(tak sugeruje nowy kierownik codziennie od paru tyg informując że trzeba zostać) , jeśli chcesz być robiony w [usunięte przez moderatora]. i mieć niepłacone nadgodziny, jeśli chcesz pracować we WSZYSTKIE święta (nie przesadzam) i mieć za to jeden dzień wolny (nie półtora jak nakazuje kodeks) to zapraszam do havi. ja pracuuje bo musze i niestety nie mam innych ofert więc zaciskam zęby i TYRAM jak wół oczywiście próbując wyrobić śmieszną normę którą oczywiście podnoszą. HAVI to jeden wielki [usunięte przez moderatora]

Pracownik - 2010-08-18 09:50:41 Jedna z najgorszych firm totalny syf Kierownik magazynu nie potrafi nic zrobic wszystkim pracownikom utrudnia prace.17.08.10 [usunięte przez moderatora] powiedzial panu [usunięte przez moderatora] ze nie wyrabiamy normy zreszta, klamał mu w zywe w oczy a czemu nie idzie jej wyrobic przez bałagan zrobiony jego rekoma.(Nad niczym nie panuja) Pozatym w firmie jest łamanych wiele praw pracy zabieraja ci caly urlop co jest bezprawne bo polowa powinienes dysponowac sam i nigdy nie masz ciaglosci tylko rozrzuca ci przez cala zime jesien i daje po dzien dwa, rowniez łamane jest kolejne prawo pracy za nadgodziny jesli pracodawca daje ci wolne musi ci je dac w stosunku 1 do 1.5 a oni daja 1 do 1 czyli wszystkich robia w konia no i wogole łamane jest i to bardzo bhp nic tylko isc do inspekcji pracy jak dostana z 50 tys. kar to moze sie naucza traktowac zwyklego pracownika jak czlowieka a nie jak [usunięte przez moderatora] to może niech wreszcie ktoś to zgłosi do inspekcji pracy....niech będzie jeden odważny a nie tylko narzekać i nic nie robić...

a właściwie to jak kształtuje się tam u was podstawa + premia

grzechu - 2010-03-28 14:26:20 dzięki za info,już mi się odechciało tam pracować jednak pojade na rozmowe,zobaczymy co powiedzą,pozdrawiam. powiedzą ci że nieweiadomo jakie kokosy bedziesz zarabiać ehheh

pp

jaki jest adres e-mailowy do havi ??

magazynier

Premię podają brutto, czyli jakieś 700 zł netto, to czy ją stracisz nie zależy od ciebie. Możesz się spóźniać do pracy, rozwalić kilka palet i dostać premię. Możesz też się nie spóźniać i nic nie rozwalić, zostać nadgodziny, a premię i tak [usunięte przez moderatora]. Czy będzie premia czy nie dowiesz się o tym po wypłacie.

Gregor

Witam wiecie moze czy łatwo stracic premie w Havi? no i czy premia na okresie próbnym jest 1000zł brutto czy oni podawaja premie w netto??

magazynier

Mają własną flotę. Na busa się nie dostaniesz, tylko C+E

Krotko mowiac straszna firma wiecej [usunięte przez moderatora] sie niz normalnej pracy niech robia tak dalej to tam nie bedzie pracowal zaden magazynier

lukasz

Witam, jaki tabor samochodowy ma havi?Można się tam dostać na busa?Czy wogole mają busy? Pozdro

Praca magazyniera, a kierowcy to zupełnie co innego. Jeśli będziesz kierowcą możesz być zadowolony z pracy w Havi, jako magazynier NIE! Może spytaj się kolegi dlaczego szuka innej pracy jeśli jest zadowolony z Havi.

havi

ja slyszalem zupelnie co innego, ide pracowac jako kierowca i kolega pracuje jako magazynier i jest zadowolony.

grzechu

gość

Firma przenosi się do Gądek już od września 2009 roku, aktualny termin na lipiec tego roku ale pewnie będą opóźnienia. Jak będziesz na rozmowie to spytaj się kierownika ile zabrał pracownikom z ostatniej wypłaty :/ Oczywiście nie powie ci prawdy, będzie kłamał jak zawsze. Odradzam tą firmę, sam szukam innej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) - Poznań

• Jak się pracuje w Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol)?

Zobacz opinie na temat firmy Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol)?

Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol)