Opinie o BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Izdebnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Izdebnik

Operator

Witam pojawiło się ogłoszenie na operatora piły i okleiniarki szybkie pytanie jak zarobki jaki rząd wielkości w jakich godzinach jak urlopy itp

Ja za magazynierem tu patrzę, wystawiona jest właśnie taka oferta. jakiś czas temu chyba kierownik działu obsługi klienta także był potrzebny, to jakieś rozrosty czy bardziej rotacje? I czy ludzie przechodzą tu może pomiędzy działami? Czy to się zdarza?

Szukają od zaraz sprzedawcy / magazyniera. piszą w ogłoszeniu o aktywnej sprzedaży oraz realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych. Jak oceniacie ich wysokości? są trudne do wyrobienia? zastanawiam się czy by nie aplikować

Krzywy Nowy wpis

Pojawia się cyklicznie ogłoszenie do czyszczenia i pakowania frontów. Ktoś powie jak to wygląda, tzn nie samo czyszczenie oczywiście ???? ale jaki system czy zmiany czy jedna, w jakich godzinach, jak zarobki ? Pozdrawiam

Kris Nowy wpis
@Krzywy

Stanowisko już jest obsadzone chyba

Operator

Zdich
@Operator

Z urlopami nie ma problemu , zarobki bez nadgodzin ~3,5 netto ale pewnie można coś wynegocjować Praca z tego co wiem na zmiany

Estera
@Zdich

Z tymi negocjacjami to tylko jakieś przypuszczenia czy jednak na spokojnie daje rade, żeby ugadać się na więcej? Zastanawiają mnie podstawy co do tego, na co zwracana jest uwaga? I te nadgodziny to są nieograniczone czy jednak nieczęsto się zdarzają?

Cześć, tyle dają na początek, czy ogólnie nawet ze stażem pracy w firmie czy doświadczeniem nie ma co liczyć na więcej na stanowisku operatora? Wchodzą do tego jakieś dodatki inne jeszcze? Jak ci sie tu pracuje, polecasz podesłać cv? Pozdro!

Zdich

Wiem że mają tyle napewno. Najlepiej złożyć i pogadać z kimś kto rekrutuje - chyba dalej przyjmują przynajmniej tak chłopaki mówiły z hali

@Zdich

Dzięki, skoro jest szansa, że są przyjęcia, to dopytam. Tak ogólnie to polecasz tu przyjąć się do roboty? Jest ok Twoim zdaniem? Zwracają na coś uwagę szczególną przy rekrutowaniu pracownika?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na stanowisko Przedstawiciel Handlowy?

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik do cięcia i okleinowania płyt oraz pakowania i czyszczenia frontów oferowane przez firmę BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
Mońka

Jakie są warunki pracy na magazynie w Tychach? Chcę wysłać cv przez ich stronę na sprzedawcę - magazyniera, ale nie za minimalną krajową, bo obowiązków jest sporo. Koło 4-5 tys. można liczyć? Na ile zmian jest praca i czy kierownicy są elastyczni pod względem dopasowania grafiku? I czy wymagają uprawnień na wózki czy w tym przypadku nie jest to konieczne?

abc
@Mońka

spokojniejsza głowa i nie zajechane plecy od dzwigania płyt w blatów , brak pretensjonalnej kadry, załogi to przepis na prace Nie w belmeb

Miki0598

Nie polecam ani produktów sprzedających w tej firmie ani obsługi. Większość kręci się jak przysłowiowe (usunięte przez administratora) w przeręblu, nieogarnięci, na obsłudze klienta panuje jeden wielki chaos. Lepiej wybrać się do pobliskiej konkurencji, przynajmniej nie stracicie tyle czasu co w Belmebie.

Już były

Tłuste koty śmieją z (usunięte przez administratora) a same wdrożyły nowy ład wywracając organizację firmy do góry nogami, tamci przynajmniej przyznali się do błędu "Ci" utwierdzają P. Prezes w przekonaniu, że wszystko jest ok, chowając trupa w szafie. Ucierpiał klient, ale "trójca" dalej problemu nie widzie, przedstawiając Zarządowi swój świat, w swoich barwach, najlepszym wizjonerem jest Pan Armatura... W ostatnich kilku latach doczekaliśmy się spektakularnych odejść, a czasami i ucieczek pracowników stopnia dyrektorskiego, ostatnia Pani była w tym rewelacyjna... Miejmy nadzieję, że Ci którzy pracują w Belmebie, a racze jeszcze pracują w Belmebie, no w sumie nie w Belmebie a na Titanicu, doczekają się nie "góry lodowej" a odejścia "Tłustych kotów". Jeszcze pracujący! miejcie nadzieję, że w międzyczasie Pani Prezes przejrzy grę "profesjonalnych zawodników" gdyż jak będzie zwlekała to oni odejdą z pełnymi kieszeniami, a ktoś zostanie rzeczywiście sam i będzie musiał ogarnąć tę kuwetę, bo raczej nie będzie już czego pod dywan zamiatać. Pan od "restauracji" wykonuje świetną robotę w kontakcie z przedstawicielami dostawców, dzięki jego pracy i zachowaniu konkurencja ma polew słuchając jaka osobistość pracuje w zaopatrzeniu, dziwne jest to, że ujmując to delikatnie, osoba z "działu rozrywki" może mieć taki etat i w dodatku za takie pieniądze. Trzeba porównać obecny stan magazynów zalegających oraz braków występujących na magazynach z tymi, które były za czasów Monik! No tak, za panowania Moniki był przecież przesławny Belmeb Decor, heheh oczywiście to był Jej pomysł.... Cikawe na kogo teraz padnie obarczanie z niepowodzenia, pracownicy zwalniają się szybciej niż istnieje możliwość ich zatrudniania. Pani P. i Pani A. w was nadzieja

na szczęście były pracownik
@Już były

i wszystko w temacie :-)

@Już były

Ostatnio robiłem zakupy w Belneb, inny swiat. Kiedyś tam pracowałem w magazynie, lata temu, fajnie że ta Wasza klikę rozniesli.

Teresa

Napisał wtedy, że ludzie podobno znikają szybciej niż istnieje możliwość ich zatrudnienia... To ile obecnie proces rekrutacji może tu trwać? Kto teraz się tym zajmuje? I za Twoich czasów jak wtedy tu było, że tak Cię to info cieszy?

Ewa Lachert Strykowska

Jestem bardzo niezadowolona z obsługi firmy Belmeb. Opis produktu który kupiłam poprzez stronę internetową nie zgadzał się z dostarczonym produktem. Nie dość, że przedstawiciel firmy kazał mi udowadniać że mam rację to jeszcze po otrzymaniu zdjęć potwierdzających moją reklamację potraktował mnie jak IDIOTĘ usiłując udowodnić że reklamacja jest niesłuszna. Nie polecam zakupów bez osobistego sprawdzenia czy towar zgodny jest z opisem. UWAGA: Często zwrot towaru jest większym kosztem niż to co kupiliśmy !!!!

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko brak w firmie BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

refleksja

chwila refleksji: jak to jest możliwe, że nowo zatrudniani pracownicy zarabiają więcej niż wieloletni pracownicy? z taką właśnie polityką firmy mamy do czynienia, "starzy" pracownicy zarabiają mniej niż "nowi", a dla zatrzymania "starych", karmi się ich mrzonkami o podwyżkach, które przekładane są w czasie a raczej w nieskończoność. ogólnie atmosfera jest kiepska, wiele osób myśli o zmianie pracy, narastają konflikty pomiędzy osobami współpracującymi co dodatkowo negatywnie wpływa na atmosferę w pracy. redukuje się "starych", pozostawiając "nowych" niedoświadczonych pracowników. Obsługa klienta jest coraz gorsza, rotacja pracowników ogromna, zadowolenie klientów coraz mniejsze, błędów coraz więcej szkoda, że właściciele nie mają pojęcia ile informacji do nich nie dociera, ile błędów pracowników nigdy nie wyjdzie na światło dzienne, bo trzeba zachować stołki... aha, jakie błędy, przecież to rzutowałoby na przełożonych, którzy przedstawiają działanie firmy tylko w różowych barwach. nikt nie prowadzi statystyk ile towarów zostaje błędnie wydanych, ile wysyłek jest źle zrobionych, ilu klientów internetowych składa reklamacje, czy to jest pozytywne obraz "nowych" pracowników czy to normalne, że w przeciągu ostatnich lat kadra zrotowała o kilkadziesiąt osób? czy to daje stabilność zatrudnienia? czy rzeczywiście mydlenie oczu przez pierwsze miesiące pracy i zobaczenie jak to wygląda od środka warte jest podjęcia zatrudnienia? "nowe" osoby oraz osoby z otoczki dyrektorskiej proszę o zaprzestanie komentowania i publikowania kłamstw, myślę, że okolica jest tak mała, że każdy może zapytać kogoś kto pracuje lub pracowała i wówczas pozna prawdziwe zdanie o zatrudnieniu i atmosferze. "nowi" za rok o ile będziecie jeszcze pracowali w tej firmie będziecie mieli swój pogląd na to co teraz wydaje się wam bzdurą i zarzutami, zobaczycie, że ktoś kto przyjdzie po was dostanie więcej, a Wy będziecie liczyli na podwyżkę, która może i nastąpi, ale dla wybranych. Powiadam Wam, podwyżki działają cuda i mowa tu o podwyżkach pensji a nie normy do wykonania, pamiętajcie dostajecie podstawę plus premię, a premię wypracować zaczyna graniczyć z cudem, bez premii to pensja może być prezentowana w memach. pokolenie "Z", dużo mi daj za to, że jestem a ja Ci dam swoją obecność, nie jest dobrym rozwiązaniem dla biznesu, dziwię się, że to pokolenie nie ma w umowie zagwarantowanego dostępu do WiFi :-) przecież telefon to ich główne narzędzie pracy w dodatku na każdym stanowisku :-P Kiedyś do pracy chodziło się z przyjemnością, teraz z przymusu, zwłaszcza Ci zakredytowani, oni w szczególności oczekują podwyżek pensji, pamiętajcie nie każdy może wypłacić sobie dywidendę (2,5mln.PLN), najedzony nigdy nie zrozumie głodnego... każdy może po KRS sprawdzić ile firma zarobiła netto za 2021 https://ekrs.ms.gov.pl/rdf/pd/search_df KRS 0000048542, może warto sprawdzić żeby mieć argument na hasło typu nie mamy na podwyżki :-P a mamy na imprezę w Arłamowie. Dane są ogólnie dostępne na stronie rządowej więc spokojnie nikt wam za to nie może nic zrobić, a czasami może warto wiedzieć, oczywiście nie chodzi o dane z Arłamowa ;-) Miłej pracy, praca u konkurencji ma plusy

Paćko

Tragedia co tam się wyprawia, nie zorganizowany skład, sami nie wiedzą co mają robić, obiecują sami nie wiedząc co, kierowniczka sklepu jest niemiła i arogancka, faworyzuje kilka swoich pracowników a reszta jest mieszana z błotem, każda nowa osoba jest nielubiana. Omijać szerokim łukiem

Maja
@Paćko

Serio tak jest? A może trzeba dać się poznać po prostu jeśli się jest nowym? To może chociaż zarobki oceniasz na plus?

Natalia-nowy pracownik
@Paćko

Nie wiem jak jest w innych oddziałach - ja od 4 miesięcy pracuje w Izdebniku i jestem bardzo zadowolona ze współpracy z całą załogą. Nie mogłam trafić na lepszą kierowniczkę ! Zaufanie zyskuje się z czasem , trudno też, żeby każdy nas lubił ... Niemniej jednak w moim odczuciu nie ma tam podziału na lepszych i gorszych pracowników. Zawsze mogę liczyć na wsparcie kierowniczki i pozostałych pracowników .

Teresa
@Natalia-nowy pracownik

hej 4 miesiące to praktycznie chyba nowa jeszcze jesteś. A powiesz jak proces dołączania do zespołu tak właściwe wygląda? jakie są początki i czego można się spodziewać?

A ja po kilku latach nadal uważam, że jeżeli chociaż odrobinę się starasz i nie przychodzisz do pracy za karę to i Szefostwo Cię doceni i pensja będzie w miarę ok... Wystarczy odrobina chęci, a tak jak kilka komentarzy głosi o "świcie" to też są to ludzie którzy starają się wnieść coś dobrego do firmy. Wiadomo, nie ma ludzi nie omylnych... Każdy z nas popełnia błędy. Proste: jeżeli starasz się o dobro firmy, to i firma postara się o Twoje dobre, wszystko zawsze działa w dwie strony... -Wynagrodzenie na czas -Ludzie do dogadania, wystarczy trochę kompetencji, nawet aby wiedzieć do kogo zadzwonić żeby coś załatwić ;) -Możliwość wynegocjowania czegokolwiek -Szefostwo do dogadania, łącznie z Panią A. I Panią P. (Jak to ktoś wcześniej w skrócie napisał) Serdecznie pozdrawiam i polecam. Pamiętajcie że dając odrobinę od siebie, będziecie zadowoleni :) :) :)

Rysia

Nie doceniają pracowników, zarobki śmieszne i brak jakiejkolwiek organizacji pracy. KOMPLETNE DNO

Nieprawdopodobne jak łatwo jest wylewać na siebie (usunięte przez administratora) za pomocą takich portali. Jeżeli ktoś już tutaj nie pracuje, to niech skupi się na swoim życiorysie, albo z imienia i nazwiska napisze co mu leży na sercu - jeżeli ma choć odrobinę honoru, a nie wylewa anonimowo jak tchórz pomyje na innych. A najlepiej to mając taką wiedzę z zakresu zarządzania firmą niech założy swoją i zdobywa rynek a nie obraża ludzi. Poziom moralny tych anonimowych krytyków jest wręcz skandaliczny (koledzy przywołani w poprzednim poście powinni dochodzić roszczenia za naruszanie dobrego imienia i mam nadzieję, że to zrobią ). Firma od zawsze jest terminowa w wypłatach, pracownik jak coś potrzebuję, to szefowa z tego co wiem zawsze idzie na rękę, nie ma terroru policyjnego w kontroli nad pracownikami ... zresztą nie mam na celu piać peany, bo jak wszędzie punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia, ale ogarnijcie się ludzie z tym pluciem jadem po sobie.

Gal Anonim

Bije od Ciebie hipokryzją na kilometr, pouczasz innych o wylewaniu swoich żali anonimowo i sam to robisz.

@Gal Anonim

Ja nikogo nie atakuję ani obrażam.Taka subtelna różnica.Portale takie jak te powinny identyfikować osoby piszące, gdyż inaczej każdy może obrażać każdego, bez żadnego uzasadnienia. Tylko,że sugerując że ktoś ucieknie z firmy z wypchanymi kieszeniami, wskazując na te osoby licz się z tym, że po średni informatyk dojdzie skąd piszesz i będziesz mieć okazję udowodnić procesowo swoje tezy.A portal taki jak ten to działanie na granicy prawa, gdzie każdy każdego ( czytaj byli pracownicy swoich pracodawców ) może bezkarnie obrażać, a pewnie po opłaceniu się adminowi można usuwać niewygodne komentarze.Plus jest taki, że czyta to kilku frustratów, którzy piszą te głupoty.

zdruzgotany

Kierownictwo nie liczy się z opinią pracowników, kierowniczka na sklepie nie daje sobie rady z swoim stanowiskiem, jest arogancka, nerwowa. Nawet klienci na nią narzekają. W firmie z roku na rok dzieje się coraz gorzej, nie dziwota, że jest taka rotacja i jeszcze się dziwią czemu ludzie odchodzą. Nie polecam tego miejsca, sam/sama niebawem się stąd zwijam.

..opinia

Idealna firma. Rotacja jest tak duża że jak wytrzymasz 2 lata to należysz do wąskiego grona najstarszych pracowników .Może załapiesz się na jakiegoś kierownika . Wówczas możesz już sypać na kolegów u dyrekcji . (Na)Uczysz się dużo bo pomysły dyrekcji są bardzo wyjątkowo mądre . Jak dostaniesz samochód to ze względu na pluskwy nauczysz się idealnie gospodarować czasem. Najważniejsze to pamiętaj że Ci co odeszli to są gorsi a konkurencja najgorsza . A jak będziesz słaby to przyjdą ludzie z korporacji i Cię wygryzą (Nie )polecam

Szczerze

Jeśli ktoś szuka pracy i ma inna możliwość to warto rozważyć coś innego .

Czy w firmie BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Magazynier?

Tak, od 8.00 do 16.00 i od 9.00 do 17.00. 6 dniowy tydzień pracy czyli wolny dzień może być w tygodniu nie w sobotę - ustalany grafik z kierownikiem.

Stolarnik

Belmeb Tychy to żenada odkąd nie można się dodzwonić bezpośrednio do Tych tylko przez Izdebnik. Przykład, dzwonię o detal jest, super jadę 40km w jedną stronę i okazuje się że NIE MA !!! stracony czas, winę zrzucają na takie wprowadzone zmiany, kierownik sprawia wrażenie że mu to wszystko lotto ani słowa przepraszam. Kiedyś może to była firma, było wszystko teraz trzeba zamówić podstawowy detal. Konkurencja o niebo lepsza, ceny, dostępność towaru od ręki, KONTAKT BEZPOSREDNI, itd.

Pan

dlaczego odchodzą pracownicy z 15 -20 letnim stażem ?

Juzek
@Pan

Bo po 15 latach okazało się że trzeba pracować :)

@Pan Jasiu
@Pan

bo trzeba było w końcu chwycić sie roboty; staż pracy daje imunitetu.

Tomasz
@@Pan Jasiu

Witam , do pana Jasia Juzia ( zakładam że to ta sama osoba opłacana przez obecnego właściciela firmy ) . Panie Monika , Beata , Angelika , Katarzyna , Iwona , także Robert , Paweł i ja Tomasz Garbień i wiele innych osób które odeszły z firmy to ludzie którzy w tej firmie pracowały nie tylko z wielkim zaangażowaniem, ale także miały ogromny wpływ na rozwój firmy Belmeb . Przypomnę "tłustym kotom" , gdyby nie te osoby ,ta firma nie byłaby w tym miejscu w którym jest obecnie (można bezkarnie niszczyć dorobek poprzednich właścicieli ).Fakt , że wcześniej wymienione osoby nie chciały pracować dla obecnej właścicielki, oznacza tylko tyle że nie zgadzają się z dewastacją Ich dorobku .A ty juzio chuzio odpuść .Kto chce pracować dla tej firmy niech pracuje , MY JUŻ nie chcieliśmy .

Jeden z wielu
@@Pan Jasiu

@Pan Jasiu - chłopcze co ty możesz wiedzieć o wkładzie jaki włożyli w firmę osoby z wieloletnim stażem . Nie wiesz jak firma wyglądała 15 lat temu .To dzięki nim siedzisz sobie wygodnie dzisiaj w fotelu.Zerknij do kadr ile osób odeszło w przeciągu 15 ostatnich lat . Zrozumiesz to chłopcze za parę lat jak sam będziesz oceniał swój wkład w firmę.

akjgh
@Tomasz

Bo to prawda!

PH
@Tomasz

brawo , dokładnie tak było jak pisze Tomasz , jak tak dalej będzie ISIA rządzić to dziedzictwo w Biedronkę zamieni

To masz
@PH

I dobrze ! w Biedronce pinondze som i jeszcze jest durza!

Prowadnica

Modlniczka masakra..... Kłamią (usunięte przez administratora) ucinają bezpodstawnie wypłaty. Szacunek do pracownika nie istnieje. A niby kierowniczka to już dramat myśli że prowadzi (usunięte przez administratora)....Oderwana od rzeczywistości i od załogi. W Izdebniku nie potrafi nic kompletnie załatwić. Unikajcie kochani tej firmy jak ognia!

Wanda
@Prowadnica

Kochana, Ty piszesz o pracy w jednym salonie, tak? A jak jest w Izdebniku na produkcji? Pewnie wiecie, chociaż niby daleko...

Zostaw merytoryczną opinię o BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Izdebnik

• Jak się pracuje w BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2.3/5 Na podstawie 63 ocen.

BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością