PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o.

Krępice

Opinie o PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o.

Dominika

@JEST OK Twoja opinia jest pozytywna, ale jednak mało mówi o szczegółach współpracy z PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o. W związku z tym, mógłbyś opisać co konkretnie wpływa na postrzeganie przez Ciebie tego pracodawcy? Jaka atmosfera panuje na co dzień w miejscu pracy i jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w tej firmie?

JEST OK

Polecam pracę w firmie Pfeifer Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o. Jest OK

Dominika

Czy aplikował ktoś na stanowisko Serwisanta w PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa? Oferta jest aktualna. Jeżeli tak to napiszcie, jakie zostały zaproponowane warunki zatrudnienia? Być może na forum są osoby które są zatrudnione w firmie, napiszcie jaka panuje atmosfera?

dgh

@ilao z tego co widzę to rekrutują bardziej do okolic Wrocławia. trzeba mieć ogromne doświadczenie i uprawnienia spawalnicze, a to bardzo droga sprawa dlatego zarobki są dość wysokie.

ilao

na razie widze, że u nich jest tylko jedna oferta od jakiegoś czasu - jako Koordynator/Kierownik działu serwisu no i praca jest w centrum Wrocławia, wiec naparwde dobra lokalizacja jak widze to też jest na plus.

romike

@sytu zależy o jakiej pracy mówisz, bo np jako Kierownik działu serwisu mozna zarobic do ok 4000 zł jednak. Dajcie znac jak to wygląda jednak u Was w firmie.

sytu

damian, też przeglądałem portale i nic nie znalazłem. Mam jednak nadzieję, że to się zmieni, bo słyszałem od chłopaków że możliwości rozwoju są niezłe.

Damian

Mało teraz firm działających na terenie Polski, które mają oferty porównywalne do tych zagranicznych. To się firmie Pfeifer chwali. Szkoda, że teraz nikogo nie szukają @pawel.

pawel

są na różnych portalach z ofertami z pracą, musisz pogrzebać, albo bezposrednio aplikować, praca dla ludzi z doswiadczenie i znajacych sie na branży, praca stała na terenie kraju

benny

@ertg, a możesz powiedziec, gdzie widziałeś te ogłoszenia, bo ja patrzę i nie widzę, by Pfeifer aktualnie poszukiwał ludzi do pracy. W ogóle dobre warunki oni oferują?

ertg

no no widze ze nadal w firmie PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o. poszukiwany jest serwisant w kilku miejscowosciach w Polsce m.in. w Lipsku..

kipiel

Cześć Wam wszystkim. Na temat tej firmy dużo rozmawiałem ostatnio z ludźmi z nią powiązanymi. Przyznam szczerze że zdania były różne. Pfeifer Technika Linowa i Dźwigowa ostatnio poszukiwał nowych pracowników. Głównie chodziło o serwisantów. Takie info gdyby ktoś był zainteresowany. Polecam i pozdrawiam

tomek

faktycznie firma zajmuje sie budowlanką, ale wydaje mi się, ze oprócz tego dobrze sobie radzi jeśli chodzi o remonty, bo podobno na to mają też sporo zleceń i to też świadczy o ich jakości na pewno. Dajcie znac jeszcze prosze jak to jest z pracą serwisanta, bo wiem, że dobre ma premie i podstawe też.

Zostaw opinię o PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o. - Krępice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o.