Opinie o PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o. w Krępice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o. w Krępice

***

Zaczne od plusów: firma oferujaca super produkty i z bardzo długą historią i znana w branży z super jakości i realuzacji. Wystarczy przejrzec info na ich stronie z realizacjami etc. Teraz minusy: najgorsza firma w jakiej było mi pracować pod względem atmosfery. Serio... szkoda zycia i zdrowia. Sposob zarządzania niektórych osób z kierownictwa sprawiał, że pracowało mi się tu (od momentu pojawienia sie nowych rządów) nie jak w nowoczesnej firmie ale właśnie jak w Januszeksie z przełomu lat 90/wczesnych 2000-nych. Wcześniej było ok a nawet lepiej niż ok. Nie polecam firmy osobom przyzwyczajonym do wysokich standardów zarządzania panujących w wielu firmach z zagranicznym kapitałem na rynku wrocławskim.

Serwisant

Każdy na każdego pakuje do szefostwa Trzeba się bardzo pilnować robić wszystko szybko starannie bo inaczej jesteś (usunięte przez administratora) Zwalniają ludzi z dnia na dzień beż wcześniejszej rozmowy Straszenie że jak nie podpiszesz wypowiedzenia w trybie natychmiastowym to nabrudzą w papierach

Alutka
@Serwisant

W sensie, chodzi o to, że panuje to (usunięte przez administratora) Tak? Ale po co? Co to daje takiej osoby, która takie rzeczy roznosi? I czy na podstawie takich właśnie doniesionych informacji, to jakiś pracownik może mieć złe konsekwencje? Np. obcięcie premii, zwolnienie lub inne jakieś negatywne sytuacje w pracy? Czy coś potem z tego wynika?

Honorata

Napisze ktoś jak obecnie się tu pracuje? Od paru miesięcy nikt niczego nie pisał a zauważyłam na stronie www, że od stycznia szukają do siebie speca ds. Jakości. Chyba, że to już nieaktualne i nie zdjęli skoro tyle czasu wisi? W oferowanych piszą o możliwości długoletniej współpracy i rozwoju zawodowego. Chodzi o awans? Na jakie stanowiska jest taka opcja?

Czekaj, poważnie można tu jeździć gdzie się chce bez totalnie żadnych limitów? Przecież policzą z tego chyba rachunek? Albo jednak użytek prywatny jest na własny koszt? A co przeważyło o tej zmianie? Zastanawiam się czy sytuacja nie może się jeszcze odwrócić?

Alka Nowy wpis

Cześć. W jednym z punktów w ofercie dla doradcy techniczno-handlowego napisane jest, że występuje realna możliwość rozwoju. czy z własnego doświadczenia ktoś mógłby ten temat szerzej omówić? Wychodzą z tego jakieś awanse?

Helena Nowy wpis

O handlowcach już widziałam opinie, że raczej rotują ale zastanawiam się jak jest teraz z pozostałymi stanowiskami? pokazała mi się oferta dla specjalisty ds. technicznych i ofertowania. Mam po prostu doświadczenie z takiej pracy, myślałam ze się w zarobkach rozeznam tak dla porównania. Z tego co czytam w atmosferze też powinnam?

Co jak to ale we wspomnianej ofercie dla specjalisty ds. technicznych i ofertowania były wpisane spotkania integracyjne. ;) w zasadzie na każdym stanowisku są? w jakiej formie organizowane, firma funduje czy ludzie raczej się składają na wszystko?

Artur Nowy wpis

Raczej wypada żeby pracownicy sami sobie kupowali alco a jedzenie to się zobaczy jak będą ciężko pracowali to może im się kupi. Pracownicy są do pracy do raportowania do wypełniania miliona tabelek a nie podjadania za cudze pieniądze

WAŻNE UWAGA

Dopóki Krzysztof zarządzał spółka wszytko było idealnie odzwierciedlał się wysoki poziom Krzysztofa. Obecnie zarząd pełni pseudo linociąg który myśli że jest idealny a tu guzik. Nie aplikujcie do tej firmy chyba że lubicie być opluwani.

Czyli co jaki okres czasu handlowiec się zmienia? ktoś podkreślił, że mocno rotują, ale wcześniej tego trendu nie śledziłem. Opiszecie za to co na starcie teraz oferują? jakie auto, jaki laptop i jaki telefon? Do tego co ze szkoleniami z opisu?

w ciągu roku było chyba z 3-4, mniej więcej co 3-4 miesiące Jest to zasługa kierownika :)

Taki kwartał mniej więcej? a czemu od razu przypisujesz taka zasługę? Te 3 miesiące to jakiś okres próbny może być? Firma też rezygnuje z pracownika jeśli się nie sprawdzi czy to raczej jednak się nie zdarza?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Frodo

Witam, znalazłem ogłoszenie technik serwisu mobilnego, jak z płacą netto na tym stanowisku? Jaka umowa? Dzieki za odpowiedź.

***

były

Niestety tak. Kierownik jest protegowanym ale nie ma zielonego pojęcia o pracy w przemyśle. Jego pomysły, uwagi to kpina. Potrafi pięknie mówić i jest cudownym teoretykiem. Nie ma zielonego pojęcia co, jak i dlaczego. A najgorsze, że uważa się za osobę najlepszą we wszystkim. Jest to bardzo smutne, bo wielu porządnych handlowców przez niego odeszło.

Polka
@Honorata

Na stronie jest sama kadra kierownicza. Kto tam na nich pracuje ???

@Polka

Jak to sama kadra kierownicza? Czy mi piszemy o tej samej firmie? ja w zakładce z karierą widzę z piec ofert, co prawda ta dla produkcyjnych mnie zastanawia, bo ma w dacie wpisany rok 2022. Czy mimo wszystko warunki pracy do dziś nie uległy jeszcze zmianie i dlatego tego nie edytowali?

Możesz mi zaufać to już nie jest dawna firma kiedy się ostro pracowało. Pracownik nie jest doceniany ma zapikalać. Jedyny plus to brak GPS w autach możesz jezdzic gdzie chcesz beż limitów

Serwisant

Alutka
@Serwisant

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 15 grudnia na Pracuj.pl.

Rozmowa na luzie zarząd + pani psycholog czyta myśli kandydatów. Jeśli zdasz pracujesz jeśli jest źle to jedziesz z laptopem na aktualizacje. Ogólnie auta bez GPS można latać bez ograniczeń.

Jakie są warunki zatrudnienia w PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o.?

gość

pierwsza umowa na 6 miesięcy. pensja podzielona na 3 części - stała i 2 premie. brak multisportu - mimo obiecanek. auto do użytku prywatnego ale co miesiąc wypełniasz jaką śmieszną kilometrówkę. auta - nic specjalnego/

Tamara
@gość

A po tych 6 miesiącach już na czas nieokreślony czy jakoś inaczej? Podstawa bez premii ile może wynosić? I czy premie nie są zabierane za byle co? Brak multisporta przeżyję, a jak inne benefity? Opieka medyczna mnie najbardziej interesuje.

Uber
@gość

Ale nie masz GPS latasz ile chcesz i gdzie chcesz. Możesz robić kurierkę

devil

Zapraszają na rozmowę na stanowisko kierownik działu, atmosfera i rozmowa OK, jednak pomimo dobrego wrażenia nikt nawet nie pofatygował się zadzwonić lub napisać maila o decyzji. Olewka totalna...

Je
@devil

Ta firma to klika. A władze spółki zwłaszcza Pan Członek Zarządi nie szanują pracowników

P
@devil

No to już wiele można wywnioskować o firmie. Niestety są wciąż na rynku pracy firmy, które nie szanuja czasu i zaangażowania kandydatów. Na szczęście w dzisiejszych czasach jest w czym przebierać jeżeli chodzi o pracę i lepiej znaleźć pracę w firmie, która trzyma standardy już od rekrutacji.

@P

A to akurat prawda. Ale widzę, że kandydatem jesteś, to też byłeś u nich na rozmowie? Czy po zajrzeniu teraz tutaj już wystarczająco się zniechęciłeś?

P
@Honorata

Nie, nie byłem kandydatem. Wystarczy poczytać tu opinie no i wiadomo opinie o każdej firmie też krążą wśród znajomych jak się popyta czy też w firmach rekrutacyjnych.

Honorata

Jeszcze parę miesięcy temu padło tu info odnośnie sporej rotacji spowodowanej nastawieniem samego dyrektora. Ciekawi mnie to bo niektórzy pisali o tym, że kasa i warunki są jak najbardziej ok, więc jak aktualnie się z tym sprawy tutaj mają? Rotacje wciąż występują czy się cos unormowało?

Daniel98

Nie polecam tej firmy zwalniają bez podania przyczyny dają umowę zlecenie

@Daniel98

Ale to często zwalniają czy jak?

Cerber
@Monika

Zależy od sytuacji zazwyczaj sami się zwalniają bo cię dojadą zwłaszcza pan dyrektor ,strata twojego czasu nie polecam

GOŚĆ

Praca na produkcji OK ,Warunki pracy OK .Wynagrodzenie nie adekwatne do obowiązków choć nie najgorsze.Brak stabilności pracy [zwolnienia według kaprysu dyrektora ]po za tym ok

Jerzy
@GOŚĆ

Czyli sporo pozytywów. A nie najgorsze wynagrodzenie to ile? Podasz stawkę żebym wiedział czy starać się o te robotę.

Borys
@Jerzy

20 Zeta netto na start

@Borys

Ej to chyba spoko nawet, a wiadomo po jakim czasie podwyższają coś?

Cerber
@Honorata

No jak spoko i tak nisko się cenisz to dalej startuj , podwyższają że nieudzwigniesz na śmieciowej cię dojadą dyrektorek zachowuje się jak nadzorca (usunięte przez administratora) bawełny , ciągła rotacja , klika i kolesiostwo .Dobrze się zastanów pozdrawiam

Czy nowo zatrudnione osoby w PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

PFEIFER

Dzień dobry, tak od początku zatrudnienie przebiega na podstawie umowy o pracę.

@PFEIFER

I na jak długo na początek dostają tę umowę o pracę?

Niepoważne podejście. Nie dotrzymują danego słowa na rekrutacji. To co dopiero się dzieje jak już tam pracujesz. Świadczy to o totalny braku kultury i szacunku do pracownika. Życzę powodzenia!

Magdalena
@Kandydat

Jak coś obiecują na rozmowie to w Twoim interesie jest mieć KAŻDĄ obietnicę na piśmie czyt. umowie. Zadbałeś o to?

Rudy1234

Nie polecam tej firmy auta stare .porażka

@Rudy1234

Ej hahah a kierownicy liczą ??! Bo jakość tylko (usunięte przez administratora) zalicza :P może jest taka możliwość aby później wysłać :D

Justyna
@Rudy1234

A czemu konkretnie nie polecasz? Tylko ze względu na auta? Mnie akurat interesują warunki zatrudnienia w Pfeiferze takie jak płaca czy atmosfera pracy. Możesz do tego się odnieść?

Góral

Proszę o informację jakie są warunki pracy, warunki zatrudnienia oraz narzędzia dla doradcy technicznego?

Marcelina

Praca w Pfeifer jest fajna spokojna i stabilna. Polecam wszystkim

Dominika
@Marcelina

To znakomicie! Na pewno zdajesz sobie jednak sprawę, że jest to bardzo ogólnikowa informacja. Warto byłoby ją zatem uzupełnić o jakieś informacje na temat warunków pracy w PFEIFER. Jak to jest z wynagrdzeniem? Czy jest ono adekwatne do powierzonych obowiązków?

Marcelina
@Dominika

Oczywiście trzeba mocno intensywnie pracować bez obijania. Zarobki adekwatne do sposobu pracy i zaangażowania. Samochody bez GPS-ów.

Dominika
@Marcelina

A jeszcze konkretniej można prosić? Wnioskuję, że jest w takim razie podstawa + do tego premia za zaangażowanie, zgadza się? Jeśli tak, to jak wyglądają warunki nabywania tej premii w PFEIFER?

Złyczłowiek
@Marcelina

Auto reklama firmy ? Asystentka takie informacje udziela ? (usunięte przez administratora) i 3 metry mułu.....

Zwłaszcza stabilna....żart

Bartosz
@Marcelina

Praca byla w porządku do kwietnia tego roku.od maja przyszedl nowy dyrektor i skonczylo sie na obcieciu stawki godzinowej ,zero premi dla pracownikow, zwolnienia dobrych pracownikow bez podania przyczyny albo gnojenie ich doprowadzenie do samo zwolnienia(usunięte przez administratora)poprostu patologia.I najgorsze jest to ze na takie dzialania jest przyzwolenie prezesa

Ex
@Bartosz

Firma robi sobie tylko dobry PR, a tak w rzeczywistości (usunięte przez administratora) i wodorosty". Klika i hipokryzja plus brak szacunku dla pracowników .

XE
@Marcelina

Fajna praca dla tych co lubią być zwalniani. Pan " członek zarządu" źle się czuje jak kogoś nie zwolni raz na kwartał: kogoś z działu sprzedaży, serwisu albo któregoś z doradców handlowych , nawet jak ten dba o klientów, sprzedaje i zależy mu ma pracy. MARNA FIRMA NIE WARTO APLIKOWAĆ DO PFEIFER'A.

Bartosz
@Marcelina

Nie kłam kobieto fajnie było do puki dyrektorem nie został (usunięte przez administratora) i chan. Nie polecam tej firmy najgorszym wrogowi

Zostaw merytoryczną opinię o PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o. - Krępice

• Jak się pracuje w PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o.?

PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.

PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o.